מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות לפני קנייה

neriaco
31/01/11, 17:49
1. בקשר לחבילות 3g אצל אורנג?- איך זה הולך?? אני מחליט שהחודש אני רוצה חבילה אז אני פשוט מתקשר לאורנג? ומבקש שיחייבו אותי??
2. האפליקציות לאייפד שוקלות כמו אפליקציות לאייפון? אם יש לי 16 ג?יגה באייפון וזה מספיק לי- אז זה יספיק לי גם לאייפד?
באפסטור שבאייפד יש רק אפליקציות שמתאימות לאייפד או שזה בדיוק כמו באייפון שזה משולב?
3. אם יש לי באייפון אפליקציה שמתאימה גם לאייפד, אז ברגע שאני מסנכרן את האייפד עם האייטונס אני יכול להעביר אותה לאייפד?
4. אפליקצייה שקיימת גם לאייפון וגם לאייפד עולה יותר באייפד (לדוגמה angry birds יעלה באייפד דולר?)??

matanbr
31/01/11, 18:51
1. כן אתה פשוט מתקשר אליהם ולוקח איזה חבילת גלישה שאתה רוצה , אם אני לא טועה זה ללא התחייבות אצלם , ומן הסתם אתה צריך גם כרטיס מיקרו סים שלהם , דרך אגב אתה לא מחוייב רק לאורנג', אצל כל חברה סלולרית אתה יכול לעשות את זה

2. לפי דעתי 16 גיגה זה מעט , בעיקרון הכל תלוי בשימוש שלך , אתה יכול להכנס לאפ סטור ולראות תגודל של האפליקציות , מן הסתם כמו באייפון יש משחקים ששוקלים 2 מגה ויש משחקים ששוקלים 500 מגה

3. יש אפליקציות שמיועדות רק לאייפד , יש אפליקציות שמיועדות גם לאייפד וגם לאייפון ויש אפליקציות שמיועדות רק לאייפון , גם את האפליקציות שמיועדות רק לאייפון אתה יכול לשים באייפד אבל אתה תראה אותם בגודל קטן או שתוכל לעשות עליהם זום ואז לראות אותם בגדול אבל קצת פחות איכותי , כמו שאתה עושה זום לתמונה

4. לפעמים כן ולפעמים לא , אני חושב שבדרך כלל האפליקציות לאייפד קצת יותר יקרות