מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : תופעת wifi מוזרה באייפד

william kidd
27/01/11, 20:57
שלום לכולם,
יש לי אייפד 16gb wifi שנקנה לפני חודשיים. הכל היה בסדר עד שלאחרונה שמתי לה שבמקומות שהייתי תופס רשת, עכשיו היא מאוד איטית ולעיתים קרובות מאוד נעלמת בכלל. נכון להיום במקומות האלה אין אפשרות לגלוש באייפד. כשאני מתקרב לראוטר הרשת חוזרת והכל תקין.

עשיתי בדיקה של מהירות הרשת באייפון ובאייפד שהם מחוברים לאותה הרשת ונמצאים באותו מקום שהאייפד לא קולט, יצא פעם אחת שלאייפד יש מהירות פי 4 יותר נמוכה מבאייפון, ופעם אחרי זה הרשת נעלמה ממנו בכלל - בעוד ובאייפון הכל היה קבוע.

האייפד שלי לא פרוץ, והוא בגירסא 4.2.1. האם יש טעם להפעיל את האחראיות או שזו תקלה נפוצתה עם פתרון פשוט?

תודה לכולם

tomer1749
28/01/11, 07:37
ממש לא תקלה ידועה, הייתי עושה רסטור ואם זה לא הולך אז פונה לidigital

william kidd
28/01/11, 12:29
ממש לא תקלה ידועה, הייתי עושה רסטור ואם זה לא הולך אז פונה לidigital

תודה על המענה. הייתי שמח לשמוע רעיונות איך אני יכול להראות להם את התקלה הזאת. הבעיה היא שכאשר אני מתרחק מהראוטר, האייפד בצורה דרסטית מפסיק לקלוט את הרשת. במקום בו האייפון והלפטופ קולטים מצוין האייפד כבר לא.
הבעיה היא שהרבה פעמים, כשצריך להפעיל אחריות, המכשיר עובד כמו פנתר (לצערי מניסיון עבר עם מכשירים אחרים).

דבר נוסף, מתברר שהאייפד נקנה בבאג, וכידוע אין להם אחריות רישמית של אפל אלא רק אצלהם. האם למישהו כאן יש ניסיון בתיקונים אצל באג? האם הם יכולים להחליף מכשיר?

תודה

Omrizi
30/01/11, 23:24
לפני שהייתי רץ לתיקון במעבדה משהו שאני בטוח שאין להם וגם לא לאיידיגיטל הייתי עושה גיבוי ועושה ריסטור נקי לגירסה החדשה ביותר, במידה ואתה פורץ חכה לפני תבדוק אם הוא עובד תקין ושאין את הבעיה הזאת ולאחר מכן תמשיך בתהליך
במידה ועובד תקין תפרוץ שוב ותוריד הכל מחדש אל תחזיר מהגיבוי האחרון
ובמידה ולא עובד תלך עם מכשיר שעבר ריסטור תמיד עדיף
אני מאמין שהם ישלחו את המכשיר לאפל משמע חודש בלי אייפד...
עמרי.

ipxp
30/01/11, 23:31

שכחת לקרוא את זה שהאייפד שלו לא פרוץ......לא כל אחד בוחר לפרוץ אתה יודע....

אני הייתי ממליץ ללכת להגדרות לאיפוס הגדרות רשת, רסטרט...
מוצא אחרון כמובן restore, ואם זה לא עובד אז זאת בעיית חומרה וצריך לנצל את האחריות. בהצלחה עם להצליח להפעיל את האחריות...

william kidd
31/01/11, 09:28
לפני שהייתי רץ לתיקון במעבדה משהו שאני בטוח שאין להם וגם לא לאיידיגיטל הייתי עושה גיבוי ועושה ריסטור נקי לגירסה החדשה ביותר, במידה ואתה פורץ חכה לפני תבדוק אם הוא עובד תקין ושאין את הבעיה הזאת ולאחר מכן תמשיך בתהליך
ובמידה ולא עובד תלך עם מכשיר שעבר ריסטור תמיד עדיף
אני מאמין שהם ישלחו את המכשיר לאפל משמע חודש בלי אייפד...
עמרי.

האייפד לא פרוץ, והוא על הגירסא האחרונה. אם שואלים אותי אז לדעתי זאת בעיית חומרה - השאלה היא האם יש להם דרך יותר טובה מאשר להדליק את ה wifi ולהסתובב סביב הראוטר כדי לראות באיזה מרחק הוא מאבד אות. כי במקרה כזה הם עלולים להגיד לי שהכל תקין. הייתי מעדיף שהם יעשו איזשהי בדיקה חשמלית אם זה אפשרי.

אגב באג לא שולחים לאפל. הם לא מפיץ רישמי של אפל ולכן אין להם את האחריות הזאת. לכן הם יכולים לנסות בעצמם לתקן את המכשיר או להחליף אותו.

שכחת לקרוא את זה שהאייפד שלו לא פרוץ......לא כל אחד בוחר לפרוץ אתה יודע....

אני הייתי ממליץ ללכת להגדרות לאיפוס הגדרות רשת, רסטרט...
מוצא אחרון כמובן restore, ואם זה לא עובד אז זאת בעיית חומרה וצריך לנצל את האחריות. בהצלחה עם להצליח להפעיל את האחריות...

ביצעתי את כל מה שאמרת ואין שינוי. אתמול כבר מסרתי את האייפד לתיקון, נראה מה יהיה.

תודה לשניכם

william kidd
06/02/11, 18:06
עידכון:
אז החזירו את האייפד מהתיקון בצירוף מכתב: "נבדק, תקין". אמרתי לחבר'ה בחנות שהוא לא תקין ואני לא הולך לקחת אותו הביתה ושוב לשבת עם התקלה המעצבנת רק כי המעבדה שלהם לא הצליחה למצוא את התקלה, ואני רוצה שיחליפו לי את האייפד. הם אמרו שהם לא יכולים לעשות את זה בחנות ואני צריך להתקשר לשירות לקוחות מחר. השארתי את האייפד אצלם.

מישהו עבר חוויה דומה? למישהו יש טיפים?

תודה

serdoc
07/02/11, 15:59
אני לפני מספר חודשים קניתי ipad 64g בהום סנטר.שבוע לאחר קנייה המכשיר הפסיק לעבוד (בrestore הופיעה תקלה מס 13) המעבדה של hmobile - החזיקו את המכשיר שבועיים - לא ניתן לתקן וסירבו להחליף!!!!!כבר פניתי ל עורך דין והכנתי תיק,ואז נזכרתי שיש לי חבר בניו-יורק.שלחתי את המכשיר דרכו ל apple- המכשיר במקום הוחלף לחדש!!!!

לא לשכוח - לכל המכשירים שנמכרו ע"י באג,הום סנטר ומחסני חשמל יש אחריות מקורית של apple
מאוד מומלץ לשלוח ישר לשם,לא לסמוך על חאפרים תוצרת ארץ!!!!!

המשלוח עם ביטוח עולה כ 150 ש"ח,לא לשכוח לציין על תעודה שמדובר ב IPAD לצורך תיקון ולצרף ח-ן מקורי

william kidd
08/02/11, 21:30
אני לפני מספר חודשים קניתי ipad 64g בהום סנטר.שבוע לאחר קנייה המכשיר הפסיק לעבוד (בrestore הופיעה תקלה מס 13) המעבדה של hmobile - החזיקו את המכשיר שבועיים - לא ניתן לתקן וסירבו להחליף!!!!!כבר פניתי ל עורך דין והכנתי תיק,ואז נזכרתי שיש לי חבר בניו-יורק.שלחתי את המכשיר דרכו ל apple- המכשיר במקום הוחלף לחדש!!!!

לא לשכוח - לכל המכשירים שנמכרו ע"י באג,הום סנטר ומחסני חשמל יש אחריות מקורית של apple
מאוד מומלץ לשלוח ישר לשם,לא לסמוך על חאפרים תוצרת ארץ!!!!!

המשלוח עם ביטוח עולה כ 150 ש"ח,לא לשכוח לציין על תעודה שמדובר ב ipad לצורך תיקון ולצרף ח-ן מקורי

זה רעיון טוב, ואם היתה לי איזשהי תקלה שרואים באופן פיזי כנראה גם הייתי עושה את זה. אבל בעיות קליטה באנטנת wifi קשה לזהות וגם לא להאשים בזה את הרשת. כנראה שדרושות בדיקות חשמליות מסוימות שרק אפל יודעים לעשות - מן הסתם שום מעבדה שאינה מורשית לא תדע לעשות את זה. לכן בנתיים, נצטרך לחיות עם זה, לא כל כך יודע איך להוכיח להם אחרת. גם באפל... :-(