מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפל ו- News Corp עורכות ארוע מדיה

natish
27/01/11, 19:38
‏חברת News Corp בשיתוף עם אפל עורכת אירוע מדיה בו יוצג מודל מנויים חדש למגזינים באפסטור. ‏

‏https://img.skitch.com/20110127-gutsne6wpsr358f4cb8wigkjwb.jpg

האתר The Loop מדווח שחברת News Corp תערוך אירוע מדיה בשילוב עם אפל בתאריך ה- 2 לפברואר במטרה להשיק את המגזין The Daily בגרסת מנויים חדשה עבור משתמשי האייפד (ואולי גם האייפון/טאץ'). האירוע יהווה ככל הנראה סיום לחרושת השמועות שמתרוצצת בחודשים האחרונים לגבי השקת העיתון הדיגיטלי שיהיה בלעדי למשתמשי האייפד ויפעל במתכונת מנויים חדשה בה תתמוך מערכת הסליקה של איטיונס. לפי השמועות מערכת הסליקה של איטיונס שתאפשר ביצוע של תשלום בתצורת מנוי שבועי/חודשי וכו' תהיה מובנית בגרסה הקרובה של iOS, וכידוע אפל עובדת בימים אלו על שיחרור iOS 4.3.

אם השמועות אכן נכונות יתכן ובאירוע יהיה אפשר לראות הצצה ראשונית לגרסה 4.3 ולפיצ'ר המנויים. מעניין יהיה לדעת אם המגזין The Daily יושק כבר באותו היום או שמא תהיה רק הכרזה על העניין, בדומה להכרזה של אפל ו- Verizon על הגעת האייפון 4 לרשת הסלולרית, דבר שיתרחש בפועל רק בעוד כשבועיים. אם המגזין אכן יושק באותו היום, האם זה אומר שאפל תשיק גם את iOS 4.3? או שמא יתכן ונושא שירות המנויים כלל לא קשור למערכת ההפעלה הניידת של אפל אלא הוא שירות Back End של איטיונס.

כמו כן על פי ההזמנה מי שידבר באירוע המדיה יהיה Rupert Murdoch הבעלים של חברת News Corp אליו יצטרף Eddy Cue, סמנכ"ל שירותי האינטרנט של אפל. בכל אופן האירוע יהיה מעניין יותר עבור משתמשי האייפד שככל הנראה יוכלו לראות כיצד נושא העתונות הדיגיטלית צפויה להראות בעתיד בשימוש עם הטבלט שלהם. לפי הדיווחים המגזין The Daily צפוי לעלות כ-0.99$ לשבוע, דבר שאומת בעבר על ידי James Murdoch מנכ"ל News Corp.

ipxp
30/01/11, 12:10
הלוואי וזה יצליח...זאת מלחמה אידאולוגית.
הרווחת כסף: מתשלום או מפרסומות.
כמובן שאפל תומכת ומאמינה בדרך הראשונה וגוגל בשנייה. אני לא יודע מה איתכם אני מעדיף בעתיד לשלם לאנשים ישירות מאשר שהם יצטרכו לדחוף בתוכן מלא פרסומות....

מה תעדיפו, עיתון ידיעות אחרונות על האייפד, או ynet מלא בפרסומות?

SloXreS
30/01/11, 13:02
כמובן שאפל תומכת ומאמינה בדרך הראשונה וגוגל בשנייה. אני לא יודע מה איתכם אני מעדיף בעתיד לשלם לאנשים ישירות מאשר שהם יצטרכו לדחוף בתוכן מלא פרסומות....

על מה אתה מדבר? בYNET אין פירסומות!
אה, זה בגלל שאני משתמש בתוסף Adblock Plus בפיירפוקס...

natish
30/01/11, 13:08

פרסומות יש גם במגזינים בתשלום וגם בחינמונים ככה שלא משנה מה יהיה המודל פרסומות יהיו. השאלה היא באיזה היקף ובאיזה תצורה. האם יהיה מדובר בפרסומות איכותיות בסגנון iAd שיהיו גם אינטרקטיביות או באנרים מעפנים שיקפצו לך עם כל מיני שטויות.