מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כבל טעינה - יש הבדל בין אייפון 4 ל-3?

iliran11
25/01/11, 22:14
אני רוצה לרכוש כבל טעינה, ועל הרבה כבלי טעינה מצויין מפורשות שזה לאייפון 3. האם זה יתאים גם לאייפון 4 שברשותי?

Bar
25/01/11, 23:23
אייפון 3Gs?

אם כן אין בעיה.

iliran11
26/01/11, 09:40
יש הבדל בין 3gs לבין הדגמים הקודמים לו? יש חיבור שונה?

Bar
26/01/11, 18:58
יש הבדל בין 3gs לבין הדגמים הקודמים לו? יש חיבור שונה?

מבחינת הקונקטור - לא.

asnav
12/06/11, 19:48
אני קונה איפוד 4 ואני רוצה ליקנות לו סוללת גיבוי וכתוב "סוללת גיבוי לאיפון 3g/3gs" יש הבדל או לא?

Bar
12/06/11, 20:03
אני קונה איפוד 4 ואני רוצה ליקנות לו סוללת גיבוי וכתוב "סוללת גיבוי לאיפון 3g/3gs" יש הבדל או לא?

אם הוא בא עם קייס מסוים..הוא לא יתאים.

asnav
13/06/11, 16:42
מה זה קייס?

ipxp
13/06/11, 16:55
אם סוללת גיבוי כוללת גם case...כלומר מעטפת, משהו שעוטף את המכשיר ומגן עליו - אז זה לא יתאים. מהסיבה הפשוטה שלאייפון 3g/3gs יש צורה מסוימת, ולאייפון 4 צורה אחרת, ולאייפוד 4 צורה אחרת.

אם מדובר באביזר שבו רק החיבור לחשמל זהה - יתאים לך עם כל אייפון אייפוד.
אם מדובר כאן גם ב"קייס", משהו שעוטף את המכשיר - אז זה לא יתאים לך.

dmleo
13/06/11, 18:51
חברים היי! מצטרף לשאלה פה ושואל את דעתכם לערכת אביזרים שמצאתי באחד מאתרי הקופונים..
הערכה נראית לי זולה מאוד (129 במקום 260) וכוללת מוצרים שאני צריך (בטריה נטענת לiPhone, ערכת טעינה, כיסוי, אוזניות נוספות וכהנה וכהנה) - השאלה היא האם בהכרח יתאימו גם לי עם iPhone 4 וגם לחברה שלי שיש לה 3gs??

רצ?ב הקישור לערכת האייפון באתר הדילים ?תבוא?:
http://www.tavo.co.il/deal/3019409

Bar
13/06/11, 19:16
חברים היי! מצטרף לשאלה פה ושואל את דעתכם לערכת אביזרים שמצאתי באחד מאתרי הקופונים..
הערכה נראית לי זולה מאוד (129 במקום 260) וכוללת מוצרים שאני צריך (בטריה נטענת לiphone, ערכת טעינה, כיסוי, אוזניות נוספות וכהנה וכהנה) - השאלה היא האם בהכרח יתאימו גם לי עם iphone 4 וגם לחברה שלי שיש לה 3gs??

רצ?ב הקישור לערכת האייפון באתר הדילים ?תבוא?:
http://www.tavo.co.il/deal/3019409

על פניו אמור להתאים.

dmleo
13/06/11, 19:47
היי בר!
תודה רבה על התגובה :)

האם נראה לך שערכה זו אכן כדאית?
אני כבר לא מעט זמן עם האייפון 4 והרבה המליצו לי להצטייד בסוללה הנטענת הזו.. ראיתי שהיא לבדה עולה מעל 80 שקלים ולעיתים אף מעל 100 שקלים. בחנויות מוכרים אותה ב-130 ש?ח!! וגם הכיסוי מגניב..
השאלה היא האם הערכה הזו תואמת את מחירי השוק..?

Bar
13/06/11, 19:49
היי בר!
תודה רבה על התגובה :)

האם נראה לך שערכה זו אכן כדאית?
אני כבר לא מעט זמן עם האייפון 4 והרבה המליצו לי להצטייד בסוללה הנטענת הזו.. ראיתי שהיא לבדה עולה מעל 80 שקלים ולעיתים אף מעל 100 שקלים. בחנויות מוכרים אותה ב-130 ש?ח!! וגם הכיסוי מגניב..
השאלה היא האם הערכה הזו תואמת את מחירי השוק..?

אני אגיד לך מה..
בגדול אני לא הייתי ממליץ על מטען קיר מזויף...אולי בעוד קצת כסף תוכל לקנות מטען מקורי ולחסוך כאב ראש.

dmleo
13/06/11, 20:02
שוב תודה!
האמת שהיום יש לי מטען קיר מזויף. נראה ממש מעפן אבל עובד מצוין.. קניתי בתחנה מרכזית באחת הפעמים שיצא להיות שם ב- 39 ¤..
אם זה היה טוב בפעם ההיא, דווקא מזה אני פחות חושש.
כן מעניין אותי אם זו ערכה שאתה היית קונה..?
וכן אם אנשים נוספים יכולים לחוות דעתם אני אשמח.. במיוחד כאלו שכבר קנו מחברת buypack

Bar
13/06/11, 20:03
שוב תודה!
האמת שהיום יש לי מטען קיר מזויף. נראה ממש מעפן אבל עובד מצוין.. קניתי בתחנה מרכזית באחת הפעמים שיצא להיות שם ב- 39 ¤..
אם זה היה טוב בפעם ההיא, דווקא מזה אני פחות חושש.
כן מעניין אותי אם זו ערכה שאתה היית קונה..?
וכן אם אנשים נוספים יכולים לחוות דעתם אני אשמח.. במיוחד כאלו שכבר קנו מחברת buypack

אני אגיד לך את האמת על עצמי - לא הייתי קונה בחיים מזויף..כזה אני.

dmleo
13/06/11, 20:10
אני אחשוב על זה בשנית..
מצד אחד אני מסכים איתך. מצד שני אני צריך ערכת טעינה ספייר לעבודה ולקנות מקורי של אפל עולה הון תועפות.. המחיר של הערכה הזו מפתה והתגובות על מוצרים דומים שמצאתי ממש סבבה.
מבטיח לעדכן אם קניתי :)

Bar
13/06/11, 20:16
אני אחשוב על זה בשנית..
מצד אחד אני מסכים איתך. מצד שני אני צריך ערכת טעינה ספייר לעבודה ולקנות מקורי של אפל עולה הון תועפות.. המחיר של הערכה הזו מפתה והתגובות על מוצרים דומים שמצאתי ממש סבבה.
מבטיח לעדכן אם קניתי :)

סבבה מקווה שתעשה את ההחלטה הנכונה.

asnav
14/06/11, 08:19
אם סוללת גיבוי כוללת גם case...כלומר מעטפת, משהו שעוטף את המכשיר ומגן עליו - אז זה לא יתאים. מהסיבה הפשוטה שלאייפון 3g/3gs יש צורה מסוימת, ולאייפון 4 צורה אחרת, ולאייפוד 4 צורה אחרת.

אם מדובר כאן גם ב"קייס", משהו שעוטף את המכשיר - אז זה לא יתאים לך.

אתה מתכוון עם חיפוי אבל זה בלי חיפוי זה זה זמתחבר למטה לטעינה וניראה כמו ההמשך שלהאיפוד לבן כזה עם חץ למעלה אם אתה מכיר

asnav
14/06/11, 08:20
"

אם מדובר כאן גם ב"קייס", משהו שעוטף את המכשיר - אז זה לא יתאים לך."

אתה מתכוון עם חיפוי אבל זה בלי חיפוי זה זה שמתחבר למטה לטעינה וניראה כמו ההמשך של האיפוד לבן כזה עם חץ למעלה אם אתה מכיר

גיאפון-גיבוי
14/06/11, 12:43
[QUOTE=dmleo;1031221]חברים היי! מצטרף לשאלה פה ושואל את דעתכם לערכת אביזרים שמצאתי באחד מאתרי הקופונים..
הערכה נראית לי זולה מאוד (129 במקום 260) וכוללת מוצרים שאני צריך (בטריה נטענת לiPhone, ערכת טעינה, כיסוי, אוזניות נוספות וכהנה וכהנה) - השאלה היא האם בהכרח יתאימו גם לי עם iPhone 4 וגם לחברה שלי שיש לה 3gs??

נתחיל בגילוי נאות: אני סוחר אביזרים כאן בפורום (http://www.iphones.co.il/forum/thread141752.html)

הערכה שלהם כוללת סוללה בקיבולת 1,000 מיליאמפר שעה שחלש מדי לאייפון 4, היא לא תצליח להוסיף יותר מ40%. לשם השוואה, אני מוכר סוללה בקיבולת 1,900 מיליאמפר שעה ב69 ש"ח.
כיסוי קלטת (מאוד פופולארי) ומגן מסך מגיעים ביחד ב30 ש"ח
מטען קיר+כבל (אצלי הם מתאימים לאייפון 4. רוב המטענים התואמים לאייפון 3 לא יעבדו עם אייפון 4) ב25 ש"ח
מטען רכב יש לי מאושר אפל בלבד מאותה סיבה של חוסר התאמה
אוזניות ב20 ש"ח.

כך שהעסקה שלהם לא רעה אבל המוצרים לא בהכרח יתאימו לך.

dmleo
14/06/11, 18:20
גיא -פון שלום!
תודה על ההתייחסות..
חפרתי אתמול והיום וגיליתי שהתגובות על המוצרים הללו מעולות, ובנוסף הסוללה הזו אמנם לא החזקה ביותר בשוק אבל הטובות יותר גם יקרות יותר בהרבה. מתאים לי הנתונים הטכניים שהיא מציעה.
שורה תחתונה קניתי!!! אני בחברה טובה של עוד 73 שרכשו את הקופון הזה ;)
המוצרים שאתה הצעת עולים 145 ¤ לא כולל מפצל אוזניות ומטען לרכב.. לא נראה כדאי יותר. אתה גם עושה משלוח חינם כמוהם?
*

גיאפון-גיבוי
14/06/11, 22:37
המשלוח אצלי הוא חינם, והכי חשוב, תתחדש!