מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קונה אייפוד מחר, כמה שאלות לפני הקנייה.

Amit BL
18/01/11, 19:45
היי,
מחר אני קונה אייפוד טאץ' 32GB דור רביעי.
יש לי כמה שאלות:
1. KSP היא החנות הזולה ביותר שכביכול יש לה ביקורות טובות, מישהו רואה סיבה למה לא לקנות מהם? אישית לא יצא לי להתעסק איתם.
2.האחריות, כמה האחריות של KSP שווה? והאם שווה לשמור עליה.
3. פריצה של האייפוד, האם זה באמת שווה?ההורים שלי לא מעודדים את זה בגלל עניין האחריות, השאלה כמה אני באמת יכול להסתדר עם האייפוד בלי הפריצה?אני אוהב לשחק, ואוהב לשמוע מוזיקה עוד יותר, אני לא יודע אם אני אראה סרטים/סדרות באייפוד כרגע.
4. יש למישהו מושג על נרתיק מומלץ ובמחיר הגיוני לאייפוד? רציתי לקנות משהו בסגנון של ה-RebelTouch של Switcheasey, אבל 42$ לנרתיק זה ממש מוגזם, אני רוצה נרתיק מגומי אבל גומי קשה, ואפילו יהיה נחמד אם הוא יראה טוב, אבל לא משהו שיסתיר את המסך.

תודה רבה .

oriX
18/01/11, 20:04
1. אחלה של חנות.
2. תצטרך לשאול במקום.
3. תעשה מה שאתה חושב. זה לא דופק את האחריות כי ריסטור מחזיר את המצב לקדמותו ללא עקבות.

Amit BL
18/01/11, 20:08
1. אחלה של חנות.
2. תצטרך לשאול במקום.
3. תעשה מה שאתה חושב. זה לא דופק את האחריות כי ריסטור מחזיר את המצב לקדמותו ללא עקבות.

כן, אבל אם אני אביא את האייפוד למצב שהוא לא ידלק...ובעצם אני לא אוכל לעשות ריסטור, או שהמבחינת התוכנה אני לא צריך לדאוג לזה?[כי עד כמה שאני מכיר את ksp האחריות אל כוללת נזק פיזי, אגב יש לך מושג אם האחריות של apple כוללת נזק פיזי?]

oriX
18/01/11, 20:28
אם האחריות היא מksp אז היא לא קשורה לאפל. מצב שהוא לא יידלק, לא נראה לי תגיע אבל זאת הבחירה שלך.

Amit BL
18/01/11, 20:55
אם האחריות היא מksp אז היא לא קשורה לאפל. מצב שהוא לא יידלק, לא נראה לי תגיע אבל זאת הבחירה שלך.

אתה אומר שאני צריך להתייחס לאייפוד בצורה קיצונית על מנת שלא ידלק מבחינת התוכנה כן?כלומר שזה לא כולל נזקים פיזיים.
יש לך מושג את האחריות של אפל כוללת נזק פיזי?

ky81990
18/01/11, 21:46
אתה אומר שאני צריך להתייחס לאייפוד בצורה קיצונית על מנת שלא ידלק מבחינת התוכנה כן?כלומר שזה לא כולל נזקים פיזיים.
יש לך מושג את האחריות של אפל כוללת נזק פיזי?

1. האחריות של אפל (וג?כ kps) זה רק על נזק חומרתי ולא פיזי!
2. לגבי קניית קייס לאייפוד יש אתרים בחו?ל שמוכרים ממש בזול (בסביבות 4$) וזה כולל משלוח חינם עד הבית! (לדוגמא dealextream או focalprice)

doctor123
18/01/11, 22:50
אני קניתי את האייפוד שלי מksp סניף חיפה.(אייפוד 4 32 ג'יגה)יש להם אחלה שירות ושילמתי באשראי 12 תשלומים.לגבי נרתיק יש להם כמה סוגים טובים ובמחירים סבירים,פשוט תבדוק מה הכי מתאיפ לך.לגבי האחריות אני חושב שכולם נותנים לך את אותה האחריות לשנה.