מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עומד לקבל ipad וצריך עזרה

yonatan95
14/01/11, 18:31
אני עומד לקבל ipad בסוף החודש הזה
ואני רוצה שתסבירו לי הכול:
מה זה
מה אפשר לעשות איתו
מה עושה פריצה
עם יש עברית

בקיצור הכול תודה לעוזרים

TomerSabo
14/01/11, 19:27
אז קודם מזל טוב לרגל קבלת הצעצוע החדש, לגבי מה זה אייפד זה מחשב טבלט עם יכולות מולטיטאץ מדהימות, קל משקל ופשוט תענוג....אתה יכול לעשות איתו כמעט הכל בעזרת תוספים מסוימים שיעניקו לך חוויה כמו של מחשב רגיל לא אחד לאחד אבל כמו....לגבי פריצה היום יש פריצה לגירסה 4.2.1 שהיא פריצה קשורה משמע תצטרך לפרוץ את המכשיר כל פעם שהוא נכבה או מופעל מחדש...(ראה מדריכים באתר). בגרסה 4.2.1 יש עברית מובנית והיא עובדת נהדר....

yonatan95
14/01/11, 19:37
אז קודם מזל טוב לרגל קבלת הצעצוע החדש, לגבי מה זה אייפד זה מחשב טבלט עם יכולות מולטיטאץ מדהימות, קל משקל ופשוט תענוג....אתה יכול לעשות איתו כמעט הכל בעזרת תוספים מסוימים שיעניקו לך חוויה כמו של מחשב רגיל לא אחד לאחד אבל כמו....לגבי פריצה היום יש פריצה לגירסה 4.2.1 שהיא פריצה קשורה משמע תצטרך לפרוץ את המכשיר כל פעם שהוא נכבה או מופעל מחדש...(ראה מדריכים באתר). בגרסה 4.2.1 יש עברית מובנית והיא עובדת נהדר....

תודה על המידע
אבל מה זה פריצת משמע ואני חייב לפרוץ כל פעם את המכשיר ואם כן ימחקו לי המשחקים?

TomerSabo
14/01/11, 19:40
לא אחי זה הרבה יותר פשוט מזה...היום בגלל סוג הפריצה היא מאלצת אותך אחרי כל ריבוט של המכשיר יעני הפעלה מחדש לפרוץ אבל היא לא מוחקת לך כלום מהמכשיר, זה רק בגלל אופי הפריצה...אם אתה לא רוצה לפרוץ תחכה כמה ימים ויש מצב שתצא פריצה שלא מחייבת אותך לפרוץ מחדש...אבל זה יכול לקחת זמן

yonatan95
14/01/11, 19:42
לא אחי זה הרבה יותר פשוט מזה...היום בגלל סוג הפריצה היא מאלצת אותך אחרי כל ריבוט של המכשיר יעני הפעלה מחדש לפרוץ אבל היא לא מוחקת לך כלום מהמכשיר, זה רק בגלל אופי הפריצה...אם אתה לא רוצה לפרוץ תחכה כמה ימים ויש מצב שתצא פריצה שלא מחייבת אותך לפרוץ מחדש...אבל זה יכול לקחת זמן

כמה זמן יצא פריצה חדשה כי אני מקבל רק בסוף החודש
ולפרוץ אותו זה מסובך

TomerSabo
14/01/11, 19:44
אין עוד תאריך מדוייק אבל יש מס קבוצות שעובדות על זה ככה שכולנו מחכים...וזה ממש לא מסובך, תרצה עזרה דבר איתי כשהמכשיר יגיע

yonatan95
14/01/11, 19:53
אין עוד תאריך מדוייק אבל יש מס קבוצות שעובדות על זה ככה שכולנו מחכים...וזה ממש לא מסובך, תרצה עזרה דבר איתי כשהמכשיר יגיע

תודה עזרת לי מאוד
אני ידבר איתך כבר כשהוא יגיע

yonatan95
18/01/11, 19:14
יש לי עוד שאלה
יש עברית לזה ואם כן אז צריך להתקין או שזה ישר נמצא וצריך רק להגדיר

ky81990
18/01/11, 20:36
יש לי עוד שאלה
יש עברית לזה ואם כן אז צריך להתקין או שזה ישר נמצא וצריך רק להגדיר

יש עברית מובנית בהגדרות של המכשיר רק צריך להגדיר!

yonatan95
18/01/11, 21:27
מגניב ,נשאר רק לחכות לו שיגיע