מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : למנהלים | חייבים(!!!) לעשות סדר בפורום!!!

Achilles
15/02/08, 20:59
תשמעו, אני מסתובב עם התחושה הזאת הרבה זמן, והיא רק מעצימה עם הזמן:
הפורום נהיה מבולגן, ואני אגש ישר לפתרון, כי את הבעיה אפשר להבין מקריאה של ההודעה המדויקת של נתי בפורום כללי.

קודם כל, אני מציע לכם לשקול ברצינות את המצגת ששלחתי לכם (אני לא יודע למי זה בדיוק מגיע, יכול להיות שלאלי).
דבר שני, אני מציע שהודעות שלא משתנות בפורום יוצגו כנעוצים נעולים. יכול להיות שהבעיה נובעת גם ממשתמשים שפותחים פוסט על כל שטות, אבל במצב הנוכחי של הפורום זה בלתי אפשרי למצוא משהו אם אתה לא מכיר ומתמצא בפורום מראש!
אני גם מציע לטפל בבעית הנעוצים שהוצגה כאן, ולמחוק, או לפחות לשנות נעוצים שלא רלוונטים יותר.
כרגע, במצב הנוכחי של עולם האייפון, הכל מאוד פשוט, ופריצה של גרסאות לא מהווה בעיה בכלל(!), מה שלא מובן למי שנכנס לפורום הזה.
צריך לפשט את הפורום ע"י עשיית מספר מועט של פוסטים שיתאימו לכולם, ולא פוסט לכל בעיה ובעיה.
למשל:
פריצה של האייפון: מדריך אחד יספיק, שכן היום קיימת תוכנת הZiPhone.
עברית: הפתרונות הטובים ביותר כיום, לכל הגרסאות חוץ מ1.1.3 יכול להיות מדריך אחד, ול1.1.3 מדריך בנפרד.
המדריכים האלו חייבים להתעדכן על מנת שהם יפתרו משהו. למשל, בזמן שתצא העברית ה"טבעית" ל1.1.3, אשר צפויה לעשות כך בשבוע הקרוב, זה חייב להיות מעודכן, והמדריך המיוחד ל1.1.3 שהוזכר קודם לכן חייב לצאת מה"נעוצים".

השורה התחתונה של כל ההודעה הארוכה הזאת, היא שהפורום חייב לשנות עצמו ולהתגמש ביחד עם עולם האייפון, שמשתנה ללא הרף. נכון להיום, התכלית של הפורום יכולה להיות רק עברית ותוכנות צד שלישית, שכן פריצה מתבצעת בלחיצת כפתור פשוטה.
זה לא אומר שהפורום לא יחזור לעסוק בפריצות בעתיד, אבל זה כן אומר שהוא צריך להבהיר את מצב הפריצות נכון להיום ולספק מדריך פשוט שיבהיר את העניין.
הדבר החשוב ביותר שאין לפורום מספיק ממנו הוא גמישות.

לא אכפת לי לעזור בארגון מחדש של הפורום בעצמי, שכן אני משתמש בפורום זמן רב (למרות תאריך ההצטרפות היחסית חדש שלי), ואני ראיתי מה הוא היה בעבר, ולמה הוא נהפך לאט לאט.

מנהלים: קחו זאת ברצינות!

iPhoner(?)
16/02/08, 03:33
האמת שאני מסכים איתו...

dbr126
16/02/08, 08:27
זבר ראשון בלי פאניקה.אפשר להיות פחות דרמטיים.
דבר שני לעניין עצמו,אני גם חושב שאפשר לצמצם פוסטים ונעוצים
שכבר לא רלוונטים.

Dolphin
16/02/08, 08:55
תשמעו, אני מסתובב עם התחושה הזאת הרבה זמן, והיא רק מעצימה עם הזמן:
הפורום נהיה מבולגן, ואני אגש ישר לפתרון, כי את הבעיה אפשר להבין מקריאה של ההודעה המדויקת של נתי בפורום כללי.

קודם כל, אני מציע לכם לשקול ברצינות את המצגת ששלחתי לכם (אני לא יודע למי זה בדיוק מגיע, יכול להיות שלאלי).
דבר שני, אני מציע שהודעות שלא משתנות בפורום יוצגו כנעוצים נעולים. יכול להיות שהבעיה נובעת גם ממשתמשים שפותחים פוסט על כל שטות, אבל במצב הנוכחי של הפורום זה בלתי אפשרי למצוא משהו אם אתה לא מכיר ומתמצא בפורום מראש!
אני גם מציע לטפל בבעית הנעוצים שהוצגה כאן, ולמחוק, או לפחות לשנות נעוצים שלא רלוונטים יותר.
כרגע, במצב הנוכחי של עולם האייפון, הכל מאוד פשוט, ופריצה של גרסאות לא מהווה בעיה בכלל(!), מה שלא מובן למי שנכנס לפורום הזה.
צריך לפשט את הפורום ע"י עשיית מספר מועט של פוסטים שיתאימו לכולם, ולא פוסט לכל בעיה ובעיה.
למשל:
פריצה של האייפון: מדריך אחד יספיק, שכן היום קיימת תוכנת הZiPhone.
עברית: הפתרונות הטובים ביותר כיום, לכל הגרסאות חוץ מ1.1.3 יכול להיות מדריך אחד, ול1.1.3 מדריך בנפרד.
המדריכים האלו חייבים להתעדכן על מנת שהם יפתרו משהו. למשל, בזמן שתצא העברית ה"טבעית" ל1.1.3, אשר צפויה לעשות כך בשבוע הקרוב, זה חייב להיות מעודכן, והמדריך המיוחד ל1.1.3 שהוזכר קודם לכן חייב לצאת מה"נעוצים".

לא אכפת לי לעזור בארגון מחדש של הפורום בעצמי, שכן אני משתמש בפורום זמן רב (למרות תאריך ההצטרפות היחסית חדש שלי), ואני ראיתי מה הוא היה בעבר, ולמה הוא נהפך לאט לאט.

מהלים: קחו זאת ברצינות! הצילו את הפורום!
זה לא המנהלים עושים את הבלאגן זה אנחנו (ברוב המקרים :-))

אולי כדאי שכולנו נפסיק לענות תשובות לכאילו שלא מבצעים אפילו חיפוש פשוט אלא לכתוב את המילה "בצע חיפוש"

הפורום צריך להיות חשוב לא רק למנהלים אלא גם לנו.

יאלה בואו ננסה את השיטה, אני מזכיר מי שפותח נושא חדש שקיימת תשובה המענה הוא "בצע חיפוש"

shumbatzal
16/02/08, 12:05
יש בעיה עם ה-iPhone - כל הזמן יוצאות לו פריצות חדשות. מותר 113, אסור 113, כן עברית, לא עברית, יש okToPrep, אין okToPrep... העסק מבולגן. :)

בתור מישהו שעד לא מזמן היה כאן חדש ודי טבע בכל המידע שיש כאן, חרשתי על הפורומים שבוע ועדיין לא הבנתי איך לעשות את זה.
אני ממליץ לא להגיב ב-"בצע חיפוש" אלא אולי לתת לינק אפילו, ולנעוץ בראש פורום ה-Unlocking את המדריך המלא לכל הגרסאות. כל מה שהוא יכיל זה קישורים למדריכים העדכניים לכל גרסה.
ואולי מה שממש שווה לעשות - זה WIKI.

Dolphin
16/02/08, 17:27
יש בעיה עם ה-iPhone - כל הזמן יוצאות לו פריצות חדשות. מותר 113, אסור 113, כן עברית, לא עברית, יש okToPrep, אין okToPrep... העסק מבולגן. :)

בתור מישהו שעד לא מזמן היה כאן חדש ודי טבע בכל המידע שיש כאן, חרשתי על הפורומים שבוע ועדיין לא הבנתי איך לעשות את זה.
אני ממליץ לא להגיב ב-"בצע חיפוש" אלא אולי לתת לינק אפילו, ולנעוץ בראש פורום ה-Unlocking את המדריך המלא לכל הגרסאות. כל מה שהוא יכיל זה קישורים למדריכים העדכניים לכל גרסה.
נראה לי רעיון מעולה....השאלה היא כרגע כיצד מיישמים את זה :-(

IlanF
16/02/08, 18:49
http://iphones.instant-wiki.net/index.php/Main_Page
תרשמו ותעשו שם משהו.. לא מצליח לי להתחבר, משום מה הוא לא מזהה את ססמת האדמין (?!?!?!)

עריכה
מתברר שאם מוסיפים WWW בהתחלה זה מגיע לוויקי קצת שונה... אם אתם נכנסתם דרך הקישור לפני העריכה תיכנסו אליו עכשיו

Dolphin
16/02/08, 20:08
http://iphones.instant-wiki.net/index.php/Main_Page
תרשמו ותעשו שם משהו.. לא מצליח לי להתחבר, משום מה הוא לא מזהה את ססמת האדמין (?!?!?!)

עריכה
מתברר שאם מוסיפים WWW בהתחלה זה מגיע לוויקי קצת שונה... אם אתם נכנסתם דרך הקישור לפני העריכה תיכנסו אליו עכשיו
לא הבנתי, מה המטרה של האתר הזה ?

IlanF
16/02/08, 20:28
לא הבנתי, מה המטרה של האתר הזה ?
|
V

shumbatzal
17/02/08, 00:42
אחלה, רק שצריך גרסה בעברית של ה-MediaWiki, נראה לי :)

IlanF
17/02/08, 00:58
אתה מוזמן לחפש וויקי בעברית, זה מה שאני מכיר.

shumbatzal
17/02/08, 22:34
אתה מוזמן לחפש וויקי בעברית, זה מה שאני מכיר.

בבקשה:
http://www.wiki.co.il

IlanF
17/02/08, 22:44
תודה על הקישור... נוסיף אותו למועדפים לפעם הבאה...

http://iphones.wiki.co.il

babay
19/02/08, 18:38
שלום, לכולם
אני די מסכים ולמעשה אני דוגמה חייה לכך.
אני קיבלתי 2 מכשירים לפני כשבועיים והם עדיין חדשים וסגורים באריזה, והסיבה לכך היא שדי הלכתי לאיבוד בכל המידע הנ"ל.
לקחתי את ההמלצות והתחלתי לחפש ולחקור את האתר, שורה תחתונה אמש יצרתי קשר עם מנהלי האתר ע"מ לקבל עזרה והכוונה ראשונית. ואני שוקל ללכת לבצע את הפתיחה וגיור בתשלום.
זוהי ביקורת בונה ואכן חשוב לעשות סדר או לפחות לנעוץ בראש הפורום את המדריך המלא המעודכן.