מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : לפתור סודוקו עם Google Goggles

natish
11/01/11, 20:20
גוגל עדכנה את יכולות ה- goggles שלה לפלטפורמת האנדרואיד ו- iOS כשהיא מוסיפה אפשרות של פיתרון סודוקו‏

‏https://img.skitch.com/20110111-m6gy41ua7w5bcwqdwxcf7588t9.jpg

האייפון שלכם הפך היום להיות קצת יותר חכם, בזכותה של גוגל. זאת כאשר ענקית החיפוש/תוכנה עדכנה את שירות ה- Google Goggles שלה לפלטפורמת האנדרואיד ו- iOS. האתר MacStories מדווח על העדכון שמאפשר ליכולת ה- goggles שנמצא באפליקציה הרשמית של גוגל באפסטור לפתור תשבצי סודוקו, זאת בנוסף לאפשרות של יכולת של זיהוי תמונת של פרסומות מודפסת מעיתונים או מגזינים אמריקאים מהשנה האחרונה.

שירות ה- goggles של גוגל הושק לפני מספר חודשים למכשירי iOS והעדכון הזה הוא העדכון הראשון המשמעותי שהוא מקבל בכלל ובפרט עבור משתמשי iOS. השירות למי שלא מכיר מאפשר זיהוי של מוצרים, אתרים מוכרים (כמו האייפל ושאר אתרי תיירות פופולריים בעולם) ועוד באמצעות מצלמת הסמארטפון. לאחר הצילום האפליקציה מצרפת מידע רלוונטי בין אם פרטים עבור אתר התיירות או מידע רכישה (עלויות והשוואת מחירים במקומות שונים) עבור מוצרים.

rdftOloAH9Q

עם העדכון, האפליקציה מאפשרת לשירות של גוגל יתרון אל מול פני אפליקציות מתחרות כמו Red Laser או Amazon barcode scanner שזמינים גם עבור משתמשי iOS. מה שכן חבל מאוד שרוב תוצאות האפליקציה רלוונטיים בעיקר למשתמשים האמריקאים אולם עדיין עם היכולות החדשות נראה שגם משתמשים ישראליים יכולים לקבל ערך מוסף מהאפליקציה.

Bar
11/01/11, 22:32
אדיר.

אם כי בעברית ישנה פעולת מראה.
אבל עדיין פועל נהדר.

Perla
11/01/11, 22:43
מישהו יכול להסביר לי בבקשה איך מורידים את זה??

mr-anderson
11/01/11, 22:44
כן דבר חריף זה!!
כמו שבר אמר - זה עושה מראה: כל מספר נמצא בצד המקביל שלו.

למשל: מספר שנמצא בשורה השניה מלעמעלה במשבצת השניה משמאל, אחרי הצילום + חיפוש תוצאות, המספר יופי באותה שורה אך במשבצת השניה מימין...

אבל חפיף זה עדיין טוב הדבר הזה

itzik_n
12/01/11, 09:50
איזה שטויות, זה נותן בפיתרון בכלל סודוקו עם מספרים אחרים ממה שצילמתי לו....

dan99
13/01/11, 00:52
איפה אני בדיוק מוצא את הפותר סודוקו הזה בתוך האפליקציה של גוגל? אני נכנס ל- Apps ושם אני רואה הרבה דברים אבל לא פותר סודוקו... חוץ מזה איך אני גם בדיוק מתרגם בעזרת צילום? לא מצאתי גם את זה

dorshoshani8
13/01/11, 02:10
לא
מה שאתה עושה אתה מצלם רגיל כאיל לחפש
ואז הוא יאתר לך שזה סודקו תלחץ על זה ואז יפתח דף של גוגל שמציג תוצאות מה זה סודוקו וזה
ומתחת יהיה רשום solve

לגבי התרגום אותו דבר אתם מצלם,זה מאתר שזה טקסט ואז נכנס ואז מתרגם.

דור