מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה|הסוללה נגמרת בטיל!!

Nuramid
10/01/11, 20:27
שלום יש לי אייפד 64 גיגה והבלוטוס לא עובד כלום לא עובד ניסיתי לעשות להגדרו איפוס ופרציתי אותו גם אתמול ומאתמול הוא זולל לי את הסוללה אני לא יודע מה לעשות!!

בבקשה תעזרו לי הוא גרסא 4.2.1...

ItaiHay
10/01/11, 20:37
תוכל קצת לשים סימני פיסוק בהודעה? אני פשוט לא כל כך מבין.
אם הבנתי נכון, כיבית את הבלוטות'. שים לב שבגירסא 4.2.1 יש אפליקציות שרצות ברגע. נסה לסגור כמה מהם.

כמו כן, תוכל להסביר לי מה התקנת מסידייה אחרי שפרצת?

Nuramid
10/01/11, 20:42
בהתחלה עשיתי התקנה של סידיה,
אחרי זה עשיתי Just Boot Tethered rghit now
וזהו..

ולא היה רשום משהו אם בטרייה בדקתי...

והתקנתי סורס אהההה hackulo משהו כזה ואז רק משחקים זהו...

ItaiHay
10/01/11, 20:45
בהתחלה עשיתי התקנה של סידיה,
אחרי זה עשיתי Just Boot Tethered rghit now
וזהו..

ולא היה רשום משהו אם בטרייה בדקתי...

והתקנתי סורס אהההה hackulo משהו כזה ואז רק משחקים זהו...

תראה, הבטרייה של האייפד יכולה להגמר מדברים פשוטים. שים לב שהדלקת המכשיר, עד כמה שזה אבסורד, היא פעולה שלוקחת בטרייה. אני ממליץ לך לנסות לשים את בהירות המסך על משהו נמוך יותר, לסגור אפליקציות שרצות ברקע, לסגור את הWiFi כשאתה לא משתמש, לנסות אולי אפילו לבטל את הודעות הPush ולסגור את הבלוטות'.

Nuramid
10/01/11, 20:49
איך מבטלים הודעות פוש?

Nuramid
11/01/11, 08:26
בבקשה עזרה אני מתחנןןןןן!!

Nuramid
11/01/11, 10:24
עזרה!!!!

rami2504
11/01/11, 10:42
תכנס להגדרות של המכשיר ושם יש לך ספרייה שנקראת " עדכונים ", תכנס אליה ותסגור את כל האפליקציות שפתוחות, בנוסף אתה נכנס בהגדרות לספרייה " כללי " ושם אתה נכנס " לשרותי מיקום " וסוגר את כל האפליקציות שפעילות.

לי גם קרה שהבטרייה נגמרה מהר, מה שעשיתי רוקנתי את הבטרייה עד הסוף ( עד שהמכשיר נכבה מעצמו ) ולאחר כ- 20 דקות חברתי את כבל הטעינה למכשיר לטעינה מלאה של האייפד והתופעה נעלמה.

פלד_000
13/01/11, 17:16
סוללה של אייפד אמורה לעבוד 10 שעות בפעילות. התוכנות שרצות כאילו ברקע, לא לוקחות כלום מהסוללה. השאלה שלי היא האם הסוללה ממש נגמרת והמכשיר נכבה, או שאולי רק מונה האחוזים רץ כמו משוגע, וזה יכול להיות. זו גם הסיבה שאפל ממליצים פעם בחודש לרוקן הסוללה לגמרי (שזה אומר ירידה ל2%) , ואז זה מכייל את המודד.
אם זה לא עוזר, אז זו תקלה ממשית, וצריך להחליף את המכשיר.