מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קניתי היום אייפד

ssss47
06/01/11, 21:05
אני לא מבין כלום באייפד מי נגד מי? איך עושים מקלדת בעברית איך מורידים משחקי מזה החנות של אפל מישהו מוכן לעזור לי?? תודה

Atraff
07/01/11, 14:02
תתחדש :p
מתחילים בלהוריד ל-pc את תוכנת itunes מהאתר של apple. לאחר כניסה לאתר צריך לשנות מדינה לישראל ואז ב?הורדות? יש את התוכנה העדכנית (חינם).
אחרי שהתוכנה מותקנת צריך לפתוח חשבון itunes כדי שתוכל להוריד אפליקציות (בין אם חינם ובין אם בתשלום).
תוכנת ה-itunes על ה-pc שלך תמיד תדאג לעדכן את גרסת מערכת ההפעלה של האייפד שלך.

ממליץ בחוף להוריד את מדריך ההפעלה של האייפד ולקרוא אותו.

בהצלחה

Atraff
07/01/11, 14:06
אגב עברית
ברגע שמשדרגים את גירסת האייפד ל-4.2 העברית מובנית בגירסה (גם למקלדת וגם למערכת ההפעלה).

orbenari
07/01/11, 17:00
כן

ipxp
07/01/11, 17:10
עברית ומקלדת בעברית - בהגדרות מגרסה 4.2. תעדכן לזה דרך אייטונס כמו שזה שמעליי אמר.
משחקים או כל אפליקציה (לא רק משחקים, תוכנות בכללי), מורידים מהאפסטור של אפל. הסמל הA הכחול. כדי לקנות משם אתה צריך ליצור חשבון אצל אפל, אתה יכול לעשות את זה ישירות מהאייפד כשתנסה לקנות משהו, או דרך המחשב באייטונס (יש שם גם את האפסטור בתוך אייטונס, ואתה יכול לקנות גם משם דברים ואח"כ לסנכרן לאייפד).
בעשיית משתמש אצל אפל, הapple id, אתה בין השאר תצטרך לתת גם כרטיס אשראי במידה ואתה רוצה לקנות דברים שעולים כסף. אם אתה לא רוצה, פשוט נסה לקנות אפליקציה שהיא בחינם, ומשם תבחר ליצור חשבון חדש. תוכל אז לבחור none בפרטי כרטיס האשראי.
אחרי שיש לך חשבון, עם או בלי כסף, אתה יכול ללכת לאייפד ולהתחיל להתקין ולנסות אפליקציות.
בנוסף, יש באתר זה מדריכים רבים למתחילים בפורומים, חפש כל מה שתצטרך. ואם לא תצליח משהו גם אחרי שימוש במדריכים, תמיד אתה יכול לשאול אותנו משהו ספציפי.

תתחדש! :)

ssss47
07/01/11, 17:29
אני בגירסא 4.2ואין לי עברית לא מקלדת לא כלום איך פורצים ומורידים אפלקציות אני לא מצליח אתם חייבם לעזור לי