מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מחפש אוזניות לספורט

orenbj
04/01/11, 19:12
אהלן, אני מחפש אוזניות למטרת שימוש בזמן ספורט (רכיבה על אופניים וריצה בעיקר).

ניסיתי להשתמש באוזניות הרגילות של אפל וגם בשל סוני אריקסון (שיושבות יותר חזק באוזן) עם Ipod Shuffle, וזה עדיין לא הכי נוח בעולם, כי החוט פשוט מציק.

חשבתי על אוזניות אלחוטיות, bluetooth אולי ? (יש לי אייפון 3GS בנוסף ל ipod shuffle) או אוזניות כן חוטיות אבל שמיועדות לספורט ככה שהנוחות שלהם גבוהה יותר, למרות שאני בספק שקיים דבר כזה. חוטים זה מציק וזהו...

אני לא יודע אילו אוזניות יהיו הכי נוחות למטרה של הספורט שאני עושה, אשמח להמלצות על אוזניות כאלו, ושיהיו טובות באיכות גבוהה, מחיר לא גבוה, גג 300 ש"ח.

תודה.

Vatos-Locos
05/01/11, 07:39
אני לא מכיר אוזניות שמתאימות לספורט ועובדות עם כל הפונקציות של האייפון (מיקרופון, שליטה על הוולים וכו'), אבל אם אתה מחפש רק אוזניות, אני ממליץ בחום על כל הסדרה הירוקה (נדמה לי שהיא אפילו נקראת ספורט) של סנהייסר. לי אישית היה את ה-omx70 והם היו מדהימות לספורט, רק כדאי להעביר את החוט שלהם מהגב ולא מקדימה בשביל לא להסתבך עם החוטים.

מן הסתם שאוזניות בלוטוט גם כן מצויינות לספורט אבל אני לא נתקלתי באוזניות בלוטוט עם בניה כ"כ מושקעת למטרות ספורט, הסנהייסר בעל תפיסה חזקה מאוד על האוזן, בעל חוטים גמישים מאוד, וציפוי גומי דק על כל האוזניות והחוטים בשביל לא להפגם מזיעה וכו'.

orenbj
06/01/11, 21:47
אחלה, אשמח ללינק לקנית האוזניות הללו שהמלצת לי עליהן (עדיף מאיפה שאתה קנית בכדי שיהיה באמת אמין), תודה רבה :cool:

עריכה: לא מצאתי בדיוק את הדגם שהמלצת לי עליו, אבל יש דגמים אחרים של החברה שמאוד דומים, משהו שאתה יכול להמליץ לי משם ?

http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=1058_1850_2636_3207

Vatos-Locos
08/01/11, 04:04
אף אחד לא נראה לי ממש נוח לספורט, חוץ מה-omx 680 שזה כנראה הדגם המשך למה שדיברתי עליו קודם (בכל זאת עברו כמה שנים מאז שקניתי אותם).