מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : iDigital מורידה מחירים למחשבי מק

dooby
03/01/11, 18:14
חברת iDigital, נציגת Apple בישראל ממשיכה את מגמת הורדת המחירים לצרכן על מוצרי Apple ומציעה מעתה את מחשבי ה- Mac במחירים הזולים ביותר אי פעם בישראל.
מדובר בהוזלה של 10% ומעלה במחירי המחשבים הניידים והנייחים.

http://iphones.co.il/forum/images/NEWS/Mac_israel2.jpg

מחשב ה- MacBook הלבן שעלה עד כה 5,999 ¤ יעלה מעתה 5199 ¤. הורדה של 800 שקלים.

מחשב ה- Pro MacBook 13 אינץ שעלה עד כה 6,999 ¤ יעלה מעתה 6,299 ¤. הורדה של 700 שקלים.

מחשב ה- Pro MacBook 15 אינץ שעלה עד כה 9,999 ¤ יעלה מעתה 9,699¤. הורדה של 300 שקלים.

מחשב ה- iMac 21.5 אינץ' שעלה עד כה 6,999 ¤ יעלה מעתה 6,599 ¤. ירידה של 400 שקלים.

מחשב ה- iMac 27 אינץ' שעלה עד כה 12,999 ¤ יעלה מעתה 11,999 ¤. ירידה של 1000 שקלים.

ערן תור, מנכ"ל iDigital מסר היום כי: "כפי שהבטחנו, נמשיך להציע את מוצרי Apple במחירים תחרותיים על מנת להמשיך את המהפכה של Apple בישראל, אנו בטוחים כי יותר ויותר אנשים יוכלו לשדרג ל- Mac כתוצאה ממהלך זה. אנו צופים המשך גידול משמעותי בנתחי השוק בשנה הקרובה בהמשך למגמה בישראל ובעולם."

כזכור, החברה השיקה לפני כשבועיים את ה- iPad במחיר הנמוך ביותר באירופה, והבטיחה להפוך את המוצר נגיש לכלל הצרכנים בישראל.

roysmoli
03/01/11, 18:57
עדיין הם עולים הון מול המחירים בחול ..
וגם כל דבר אני חושב חוץ מהipad שנמכר בחנות הוא יקר מחול ומהמחירים של החנות של apple.

ipxp
03/01/11, 19:56
האמת, הופתעתי לטובה. אבל מה עם שאר המקים?

orbenari
03/01/11, 21:20
נחמד אך לטעמי לא מספיק, אני לא רואה סיבה שהורדת המחירים לא תהיה יותר דרסטית- לדעתי במידה ואיידיגיטל תוריד עוד קצת את המחיר הם יוכלו אפילו להפתר מהסתיגמה של "איזה יקר זה! - עדיף להביא מחו"ל"- שדבוקה אליהם מהרגע שפתחו ואולי יביאו אותנו לקנות אצלם ולא להביא דברים מהבן דוד בניו יורק, ומאמין שזו המטרה שלהם לבסוף.
בקיצור- שיתאמצו קצת יותר.........

kfirkb
03/01/11, 22:11
כדי לחדור לשוק צריך לפגוע ברוב הלקוחות הממוצעים ובשוק העסקי ולכן את הדגש הם צריכים לשים על עברית מלאה ותקינה לאופיס וגם למערכת ההפעלה.
במצב הנוכחי ללא עברית הם מכוונים לקהל שגם ככה כבר שלהם ברובו.

אז מה תעזור הנחה של10% למחשב שלא נותן תמורה לצרכים של הלקוחות והוא רק מגניב?

simsim
03/01/11, 22:36
לא רוצה להיות קטנוני אבל הוזלה מ12,999 ש"ח ל11,999 ש"ח היא לא הוזלה של 10%

oriassor
04/01/11, 08:15
מה קורה פה אני מתחיל לאהוב את איידיגיטל עכשיו נשאר להם להביא כל מוצר חדש מהר גג חודש ולא חצי שנה לכל מוצר ולהוריד אפילו עוד טיפה כי יש מה להוריד אבל יפה יפה

iidoido
04/01/11, 10:44
עדיין יקר מדי.

dekelber
04/01/11, 15:46
פרסומת נחמדה, חבל שהמחירים לא באמת ירדו ב- 10% - 300 שקל מתוך 1000 הם 3% לפי ספירה שלי... ועדיין המחירים יקרים בעשרות אחוזים לעומת חו"ל, דבר שלא אמור לקרות כי בכל מקרה המוצרים נישלחים מהמזרח, כך שלא באמת אמור להיות הבדל משמעותי במחירים.
ושלא לדבר על מחירי השירות ש iDigital גובים עבור טיפולים במוצרים של אפל...

liorshpi
04/01/11, 21:46
אם באמת רוצים שמהפכת אפל תהיה בארץ, זאת אומרת שיותר אנשים יעברו למק הם צריכים לתת תחרות לא עם המחירים באירופה אלא עם המחירים של שאר הניידים האכותיים בארץ!

dor121
04/01/11, 22:30
כל שינוי והורדה היא מבורכת.
אני מצטער לומר, אבל לבוא ולרשום שאנחנו עדיין יקרים בהשוואה לארה"ב זו שטות אחת גדולה, אין אפשרות להשוות בין כוח הקנייה של מדינת ישראל לזו של ארה"ב גם אם ממש היינו רוצים, זה כמו להשוות את חיי הלילה של תל אביב לחיי הלילה של מדבר יהודה.
ארה"ב תמיד תהיה זולה יותר בכל, לארה"ב יש מיליוני תושבים שמהווים כוח קנייה ענק ולכן מהווים שוק תחרותי יותר ואפל מאפשרת להציג מחירים תחרותיים הרבה יותר.
חוצמזה בואו לא נשכח שישנם דברים אשר הלקוח שרוכש את המחשב לא נחשף אליהם, בתור אחד שהתעסק עם הנושא הזה קצת יותר משבוע, ישנן עלויות שאני בתור צרכן לא מודע/לא צריך שיהיה לי אכפת כמו עלות שחרור ממכס, עלות שינוע, ריבית על תשלומים (משהו שאפל לא מאפשרת, לשלם בתשלומים אלא רק בתשלום אחד) והמשכורת של הבן אדם שמוכר לי.
עוד נקודה שרבים נוטים להתעלם ממנה היא העובדה שאיידיגיטל היא יבואנית ולא אפל עצמה קרי, בעוד אפל משלמת על כל מחשב מחיר זול יותר (נניח 300$) ומרוויחה 699$, איידיגיטל נאלצת לרכוש את המחשבים, אומנם בעלות מוזלת יחסית, אבל עדיין לא בעלויות של אפל ולכן חייבת להציג מחיר שהוא יותר יקר כי גם היא מוציאה פה כסף ואין מה לעשות אנשים צריכים להרוויח לחם.
מה שקרה זה שבזכות האייפון והאייפודים אפל התחילה להתייחס למדינת ישראל שהיתה מבחינתה שוק רדום (בימי ידע העליזים שמכרו בקושי פסיק מחשבים במחיר מופקע) ולאט לאט השוק הישראלי מתעורר ואפל מתחילה לגלות בו יותר ויותר עניין ואני בטוח שההורדה הזו לא תהיה האחרונה.
אז כן, המחיר עדיין גבוה, אבל כמו שרשמתי בהתחלה- כל הורדה היא מבורכת.

pixpix
05/01/11, 15:28
גם לטעמי - עדיין יקר מדי ... ואני לא מוצא הצדקה .
למיטב ידיעתי , ונסיוני האישי - אין שום מכס על מחשבים ואין שום סיבה שניהיה יותר יקרים מאירופה.
כמו שהם יכלו להציג מחיר אטרקטיבי עבור האייפד, מחירי המק יכולים להיות בהתאמה.

הורדה של 3% במקבוק פרו - לדעתי - פשוט מגוכחת . מהלך פרסומי לחלוטין .

לסיכום - כל הורדת מחירים היא מבורכת - אך זו בהחלט לא מספיקה .

Roy 10
06/01/11, 11:35
אז מה אתם אומרים כדאי לקנות "iMac 27 עם i7?

Garret
12/01/11, 15:28
גם לטעמי - עדיין יקר מדי ... ואני לא מוצא הצדקה .
למיטב ידיעתי , ונסיוני האישי - אין שום מכס על מחשבים ואין שום סיבה שניהיה יותר יקרים מאירופה.
כמו שהם יכלו להציג מחיר אטרקטיבי עבור האייפד, מחירי המק יכולים להיות בהתאמה.

הורדה של 3% במקבוק פרו - לדעתי - פשוט מגוכחת . מהלך פרסומי לחלוטין .

לסיכום - כל הורדת מחירים היא מבורכת - אך זו בהחלט לא מספיקה .

אני נאלץ להסכים.
בעוד שדווקא האייפון אטרקטיבי, מחשבי המק עדיין לא מצדיקים את המחיר, במיוחד אחרי המעבר של אפל למעבדי אינטל - מה שחוסך להם עלויות אדירות של פיתוחי חומרה. חסרונות נוספים הם חלוקת שוק התכנה לאזורים (למשל חנות האפליקציות הישראלית שהיא בדיחה לעומת האמריקאית), טכנאים למק יש רק בחנות של אפל, ושלא נדבר על חוסר המודולריות (אין שדרוגים)... בקיצור, העסקה פשוט לא הגיונית.

kfirkb
20/01/11, 20:10
עברית באופיס!!!! זה מה שצריך כדי להכנס לשוק הישראלי!! מה לא ברור?