מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סנכרון ועריכה מהירה של קבצי מדיה לרינגטונים\צלילי sms

GGuyZ
23/12/10, 23:12
לסנכרן עם אייטונס היא לא תמיד משימה פשוטה, וברגע שרוצים לעשות זאת בצורה שאינה בדיוק לפי הספר, המשימה הופכת קשה עד בלתי אפשרית. למעשה, ברגע שרוצים להשתחרר מההגבלות המובנות, עלינו לפנות למישורים בעייתיים בהרבה. ברחבי הרשת מצויים אינספור מדריכים על כיצד להעביר רינגטונים וצלילי SMS בצורה ידנית למכשיר. התהליך לא ידידותי במיוחד וגוזל זמן רב, וזאת מבלי להתייחס לכל התהליך המקדים של בחירת קבצי מדיה, עריכתם לגודל הרצוי, והמרתם לפורמט סטנדרטי לאייפון.

QuickTone (http://www.quicktone.co.cc), היא תוכנה חינמית חדשה אשר פותחה במטרה לתת מענה לקושי שהוזכר לעיל. ייעודה המרכזי הוא להוות פתרון כולל המטפל בקבצי המדיה החל בשלב העריכה וההמרה לפורמט מתאים, וכלה בהעתקת הקבצים הערוכים למכשיר.

http://www.quicktone.co.cc/images/quicktone_main.png

התוכנה מאפשרת לבצע בזמן קצר ובמקום אחד פעולות מסובכות בחלקן, אשר דורשות זמן רב ואינן מיועדות למשתמשים לא מנוסים. מתוך מגמה זו המרות, שינויי שמות והתאמות כאלו ואחרות מתבצעות ברקע, על מנת להקל על המשתמש ולאפשר זמן המתנה מינימלי. סנכרון קבצי המדיה והפיכתם לרינגטונים או לצלילי אס.אמ.אס מתבצע באופן אלחוטי, ומכל מחשב באשר הוא. התוכנה מבצעת את פעולתה ללא תלות באייטונס, ולכן אין בעיה לבצע סנכרון עם מחשבים מרובים.

פיצ'ר מרכזי הוא כאמור האפשרות לערוך במהירות את קבצי המדיה, עובדה המאפשרת לכם לחתוך את השירים רגע לפני ההעברה למכשיר, ומבלי להזדקק לתוכנות קנייניות או אתרים איטיים הדורשים העלאת הקבצים לשרת מרוחק והורדה מחדש.
http://www.quicktone.co.cc/images/quicktone_edit.png

יש לציין כי על מנת להשתמש בתוכנה על מכשירכם להיות פרוץ, ולכלול את התוכנה OpenSSH שניתן להוריד מסידיה.

QuickTone מופצת חינם, והיא מיועדת בשלב זה לחלונות בלבד. התוכנה קלה וניתן להתקינה בקלות על מספר לא מוגבל של מחשבים, גם אם אייטונס אינה מותקנת.

אתם מוזמנים להוריד את התוכנה מכאן - http://www.quicktone.co.cc

בבא זוהר
26/12/10, 15:43
גם למי שיודע מה לעשות בשביל להחליף צלצולים להודעות ושיחות התוכנה הזאת עדיפה להם מאשר כל פעם להכנס לקרביים של האייפון בשביל כולה צלצול..

תודה רבה..

roy6
29/12/10, 02:50
זה נשמע ממש טוב אבל אם המכשיר שלי של רשת פלפאון ...אפשר לשתמש בתוכנה?

GGuyZ
29/12/10, 08:30
ראשית כל תודה לשניכם.

לשאלתך, אין תלות במפעילה הסלולרית, אך יש צורך שהמכשיר יהיה פרוץ (הכוונה ל-Jailbreak).

דרך אגב יצאה גרסה חדשה (מספר תיקוני באגים בעדיפות נמוכה שהיו, ופיצ'ר שניים קטנים חדשים).

ipxp
29/12/10, 19:47
נשמע נחמד מאוד, אולי סוף סוף לא כל האייפונים יצלצלו עם אותו צלצול (כן, אני עדיין קופץ כל פעם שאני שומע אייפון מצלצל בצלצול המרימבה, אפילו שהחלפתי את שלי מזמן כדי שלא יישמע כמו של האחרים...)

islavi
29/12/10, 23:47
המכשיר שלי iPhone 4 iOs 4.1 עומד בכל הקריטריונים אבל התוכנה לא מצליחה להתחבר.
לקחתי את כתובת ה-IP מתוך sbsettings ואני מקבל הודעה בתחתית: iPhone is not connected.
יש הצעות?

GGuyZ
30/12/10, 07:52
האם OpenSSH מותקן על המכשיר והוא פתוח (SSH מופיע בירוק בSBSettings)?

במידה וכן, וגם לא שינית את היוזר והסיסמה, אז כדאי לבדוק את הגדרות הנתב\פיירוול. יותר הגיוני שהחסימה נעשית ע"י תוכנת פיירוול לדעתי, היות ומרבית הנתבים מאפשרים ניתוב חופשי למדי בתוך הרשת הביתית.

islavi
30/12/10, 20:19
תודה! לאיזה יוזר וסיסמה אתה מתכוון?
האם צריך לפתוח פורט כדי שהתכנה תעבוד?
כדי להתחבר לרשת wi-fi ביתית צריך רק סיסמה?

GGuyZ
31/12/10, 08:22
אם לא שינית את היוזר והסיסמה, אז אין לך צורך לגעת בשדות האלה.

התחברות לרשת אלחוטית ביתית באייפון מתבצעת כבכל מחשב - אם יש סיסמה להכניס תתבקש להכניס אותה.

בנוגע לפורט - כל הניתוב מתבצע בתוך הרשת הפנימית ולכן לא אמורה להיות בעיה. ברמת העקרון ssh משתמש בפורט 22, אך לא הייתי פותח אותו כלפי חוץ (זו המשמעות של 'לפתוח' פורט). אם יש בעיה, כנראה שזו תוכנת אנטיוירוס או פיירוול שמרימה חיץ נוסף ומיותר, מלבד ההגנה של הנתב.

מדובר בקונפיגורציה רגילה של אייפון ברשת אלחוטית, אין כאן משהו מעבר ...

תעדכן אם הסתדר לך,

גיא

islavi
31/12/10, 20:43
שוב תודה גיא,
שיניתי את היוזר והסיסמה המקוריים (היוזר הראשוני היה root את הסיסמה אני לא יודע)
ועכשיו אחרי הסרה והתקנה מחדש, התוכנה "זוכרת" את שלי. האם אפשר לשחזר את הסיסמה המקורית
באיזה שהוא אופן?

GGuyZ
01/01/11, 14:53
הסיסמה המקורית היא alpine. פשוט תכניס אותה שוב היכן שרשום סיסמה ותלחץ על connect, ואז זה יתחבר.

בכל מקרה, זה לא רעיון רע לשנות את הסיסמה ה'דיפולטיבית' הנ"ל באייפון, ואני גם אוסיף כפתור 'חזרה לברירת מחדל' בגרסה הבאה לאור מה שציינת.

tzchi
01/01/11, 16:27
אחלה תוכנה שבעולם !!! לי באופן אישי אין בעייה עם עריכת צילצולים וכו' אבל אני בטוח שיש כאן לפחות "אחד או שניים" שזה בשבילם כמו אויר לנשימה !!!
אז איך זה קורה שבן אדם מביא לכם כזו אפשרות מעולה -ומשקיע מזמנו על מדריך מצוין! ואני היחיד שמודה לו !!! למה שבן אדם ישקיע אם לא מעריכים את השקעתו?!?!?!?...

GGuyZ
02/01/11, 14:55
אומנם לא כתבתי את התוכנה על מנת לקבל הערכה, אך אין ספק שתמיד כיף לשמוע דברים כאלה. תודה רבה tzchi :).

shahar26
06/01/11, 14:19
יש לי מכשיר אייפון 4 4.2.1 והוא פרוץ
אני אמור להוריד משהו מהסדיה??
ואיך אני רואה את הIp של אייפון כדי להכנס ולעשות צלצולים לsms

shahar26
06/01/11, 14:40
אני נמצא בתוכנה אבל למטה מופיע לי שהאייפון לא מחובר
למרות שהוא כןמחובר
מה אני אמור לעשות????
ואיך אני יודע אם מותקן לי המכשיר ssh

shahar26
06/01/11, 14:41
openssh****

GGuyZ
07/01/11, 22:49
היי,

אתה אמור להוריד את OpenSSH מהסידיה. עם SBSettings ניתן בקלות לראות את האיי פי אך זה לא חובה, ניתן לראות זאת גם בהגדרות הרגילות של האייפון (יש קישור ל'מדריך' מפורט בנושא באתר של התוכנה, אבל כל מה שהוא אומר זה להסתכל בהגדרות הרשת)

shahar26
08/01/11, 18:50
יש לך דרך יותר קלה להסביר לי איך אני עושה צלצול sms??
ו ip אני רואה דרך הגדרות ואודות?
או דרך אחרת.
ואני חייב ssh בשביל צלצולים?

shahar26
08/01/11, 18:58
ולא מצאתי את המדריך למצוא את הip אוףףף

rigor
10/01/11, 20:03
אז מה עושים בעלי os 4.2.1 שלא רוצים פריצה tethered? ניסיתי תוכנה בשם ringtones! שהייתה בחינם ב-appstore, ותגובות בה רמזו שניתן בעזרתה ליצור רינגטונים. הצלחתי לייצר בה רינגטונים
והצלחתי ליצור רינגטונים לפי המדריכים (הפיכת קבצים ל-m4r), אך לא הצלחתי לסנכרן אותם לשימוש (חוץ מאחד כל פעם שיצרתי בעזרת המדריכים ולא בעזרת התוכנה).
מוזר, לא?
מה עושים?

shanikfir
04/02/11, 06:54
לא מצליח להתחבר... עזרה?
איזה ip לרשום???

shiran74
05/04/11, 11:28
איך יודעים מה האי פי של האייפון היכן רואים?

Lilo007
28/05/11, 16:48
תודה! תוכנה פשוטה וממש מצוינת

amith
13/04/14, 04:02
גאי

לא מצליח להתחבר בפורט 22 לאייפד