מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : נתקע המכשיר בריסטור!

omrig13
14/02/08, 14:47
שלום אני משתמש יחסית חדש בפורום אבל יש לי אייפון לא מעט זמן אני צריך עזרה האייפון שלי פרוץ גרסה 1.1.2 מקורי אם מתאם סים היום שיחקתי אם האייפון פתאום על מה שלחצתי נפתח ומיד חזר לתפריט עשיתי ריסטור ומאז שהוא נדלק הוא רק אם הסמל של התפוח כאילו בא להידלק אבל לא נידלק אני ממש לא יודע מה לעשות אם תוכל לעזור לי זה יהיה מצוין תודה מראש

natish
14/02/08, 15:13
תכניס את המכשיר שלך למצב רסטור ותעשה רסטור שוב.
יש מדריך לביצוע רסטור בפורום מתחילים.

omrig13
14/02/08, 16:04
פעלית לפי המדריך אבל לא הבנתי את ההתחלה שאני מדליק את המכשיר הוא רק מראה את התפול ואז לעשות ריסט ואז להדליק אותו ולהמשיך ללחוץ על הhome כי זה לא הגיע לכבל של האיטיונס

houta1181
14/02/08, 16:05
פעלית לפי המדריך אבל לא הבנתי את ההתחלה שאני מדליק את המכשיר הוא רק מראה את התפול ואז לעשות ריסט ואז להדליק אותו ולהמשיך ללחוץ על הhome כי זה לא הגיע לכבל של האיטיונס

זה קצת מעצבן אני יודע,אבל אתה צריך להכניס את המכשיר לריסטור נסה שוב

Achilles
14/02/08, 17:04
תשמע מה לעשות, זה קרה גם לי, לדעתי זה באג רציני בziphone 2.0, כי זה לא קרה לי ב1.0
מה שאתה צריך לעשות זה לחבר את הקצה של ה USB למחשב (בכבל של האייפון), אבל לא את הקצה של האייפון לאייפון.
עכשיו, תכבה את האייפון אם הוא דלוק.
תלחץ על ה HOME במשך כ-2 שניות ורק אז תחבר את הקצה של האייפון לאייפון (תוך כדי המשך לחיצה על ה HOME).
זה אמור להביא אותך לאייקון של לחבר את האייפון לאייטיונס, ומשם ריסטור פשוט דרך האייטיונס יפתור את הבעיה.
אם זה לא עובד לך, תנסה להדליק ולכבות את האייפון + המחשב ולנסות שוב.
אם במהלך הריסטור מופיעה לך הודעת שגיאה, תסגור את האייטיונס ותנתק את האייפון, ואז תרשום בחיפוש (דרך start / התחל) services. תעצור את התהליך APPLE MOBILE DEVICE או משהו כזה, ואז תתחיל אותו שוב ותנסה לעשות ריסטור שוב.
תודיע לי בפרטי אם אתה נתקל בבעיות נוספות.
אני הייתי ממליץ להשתמש ב ziphone מוקדם יותר מ-2.0, שכן זה קרה לי יותר מפעם אחת, ולכמות לא מעטה של אנשים.
אם אתה נתקל בבעיות נוספות, אל תהסס לשלוח לי הודעה לפרטי :)