מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : iPod 4 חדש - עזרה עם פריצה ותיקיות

Liran33
24/12/10, 11:12
טוב קיבלתי אתמול IPOD 4 חדש 32GB זכרון
סנכרתי אותו עם iTunes והכל בסדר, עדכנתי אותו גם לגרסה 4.2
עכשיו יש לי כמה שאלות:
איך אני מסדר את האייפוד לפי תיקיות?
איך אני פורץ אותו ככה שאני אוכל להוריד אפליקציות בלי לשלם?
תודה מראש

ipxp
24/12/10, 11:23
אז קודם כל...תתחדש :)
"מסדר את האייפוד לפי תיקיות" - אתה מתכוון לסדר את האפליקציות בתוך תיקיות או לסדר את השירים בתיקיות/רשימות השמעה?
אפליקציות בתיקיות - לחיצה ארוכה על אפליקציה ואז כשהם רועדים פשוט תשים אותם אחד על השני
תיקיות/רשימות השמעה לשירים - אתה יכול להכין את הכל במחשב באייטונס ולסנכרן אותם כרשימות, או שגם באייפוד אתה יכול ליצור ולערוך רשימות השמעה ולבחור את השירים.

פורץ - כרגע אין פריצה "מלאה" ל4.2. כלומר, אתה יכול לפרוץ כרגע עם התוכנה redsn0w, אבל זאת פריצה חלקית, כלומר כל פעם שהמכשיר נכבה לגמרי (ידנית או 0% בטרייה), כשתדליק אותו תצטרך לפרוץ עוד פעם. פריצה מלאה צפויה להשתחרר בקרוב, ההאקרים עובדים על זה.

אפליקציות בלי לשלם - בעצם זאת גניבה מהמפתחים של האפליקציות....בהחלט אפשר לעשות את זה עם מכשיר פרוץ. זה נגד חוקי האתר כאן לעזור לך לעשות את זה. חפש בגוגל.

oriX
24/12/10, 11:24
בבקשה כותרת עניינית

Liran33
24/12/10, 12:07
אז קודם כל...תתחדש :)
"מסדר את האייפוד לפי תיקיות" - אתה מתכוון לסדר את האפליקציות בתוך תיקיות או לסדר את השירים בתיקיות/רשימות השמעה?
אפליקציות בתיקיות - לחיצה ארוכה על אפליקציה ואז כשהם רועדים פשוט תשים אותם אחד על השני
תיקיות/רשימות השמעה לשירים - אתה יכול להכין את הכל במחשב באייטונס ולסנכרן אותם כרשימות, או שגם באייפוד אתה יכול ליצור ולערוך רשימות השמעה ולבחור את השירים.

פורץ - כרגע אין פריצה "מלאה" ל4.2. כלומר, אתה יכול לפרוץ כרגע עם התוכנה redsn0w, אבל זאת פריצה חלקית, כלומר כל פעם שהמכשיר נכבה לגמרי (ידנית או 0% בטרייה), כשתדליק אותו תצטרך לפרוץ עוד פעם. פריצה מלאה צפויה להשתחרר בקרוב, ההאקרים עובדים על זה.

אפליקציות בלי לשלם - בעצם זאת גניבה מהמפתחים של האפליקציות....בהחלט אפשר לעשות את זה עם מכשיר פרוץ. זה נגד חוקי האתר כאן לעזור לך לעשות את זה. חפש בגוגל.

תודה על התשובה
יש לי עוד שאלה: אני יכול להעביר כל סרט שיש לי על המחשב (לא משנה באיזה פורמט) דרך ה-iTunes לאייפוד וזה יעבוד?

johnny_t
24/12/10, 12:17
תודה על התשובה
יש לי עוד שאלה: אני יכול להעביר כל סרט שיש לי על המחשב (לא משנה באיזה פורמט) דרך ה-iTunes לאייפוד וזה יעבוד?

כן, תוריד אפליקציה בשם vlc ודרכה את יכול לשים סרט כמעט בכל פורמט.

Liran33
24/12/10, 12:18
האפליקציה חינמית?

johnny_t
24/12/10, 17:13
האפליקציה חינמית?

כן, היא חינמית.

איך שמים קובץ ווידאו אחר ההורדה של האפליקציה?, ככה:

1)תחבר את המכשיר למחשב

2)תפתח אייטונס

3)באייטונס בצד שמאל תבחר את המכשיר(נגיד אייפוד 4)

4)למעלה יש כ 10 לשוניות, מוסיקה, ווידאו, תמונות, מידע וכו.. תבחר את לשונית האפליקציות (apps)

5)באותה לשונית רד למטה, אתה אמור לראות את vlc, תבחר את השורה ולחץ הוסף(add)

6)אייטונס יפתח חלון, משם תבחר קובץ ווידיאו ותוסיף אותו.

7)בהצלחה