מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קניית אביזירם ברשת מebay ו dx

Mukyz
24/12/10, 08:36
שלום!
האם מניסיונכם יש בעייה להזמין מטענים , כבל USB , מטען לרכב , מה DEAL EXTREME או EBAY ?

האם יכולה להיות בעיית תאימות / להזיק למכשיר?

פשוט בארץ הכל נורא יקר... :confused:

Vatos-Locos
24/12/10, 09:47
כן, נתקלתי כבר במספיק כבלי סנכרון/דוקים שגרמו לריסטים, ומטעני רכב/קיר שגרמו לנזקים בלתי הפיכים.

נכון שבוא נאמר 10-20 אחוז סיכוי זה לא "הרוב", אבל זה מספיק גרוע בשביל לא להיות שווה את הסיכון.

קייסים רכים/מגני מסך/מעמדים לרכב (ללא מטען) זה לא כזה נורא לדעתי, גם אני השתמשתי בג'נריים בעבר, סיכוי נמוך לנזק בלתי הפיך, שאר הדברים אני מעדיף לקנות ממותג מוכר (לא כולם יקרים, אפשר לקנות ממותג ממוצע ודגם ממוצע ולחסוך הרבה כסף ביחס למקורי של אפל).

Mukyz
24/12/10, 10:46
היי תודה על תגובתך!
אני מניח שבגדול רוב המוצרים יוצאים מאותו פס ייצור בסין... אבל יש הבדל באיכות הבדיקות (qa ) ואולי גם נושא של תקנים וכאלה...
בכל מקרה מכיוון שאני חדש בתחום.. אמשח לקבל המלצות למותגים אמינים ולא יקרים , והיכן ניתן לרכוש אותם
אני זקוק ל:
כבל usb נוסף
מטען קיר
מטען רכב

בתודה

nati-va
24/12/10, 14:24
יש כלל מאוד פשוט:
כל מה שנוגע במערכת החשמל של המכשיר- לקנות רק מקורי, או מוצר שעבר את בדיקת אפל!

לגריפין (griffin) יש מטענים, וכבל קנה מקורי.

shabydog
27/12/10, 12:23
לאחר בדיקה מקיפה בנושא - תקנה:
מוצרי APPLE מקוריים
או
מוצרי Dexim
או
מוצרי Griffin
או
מוצרי Capdase

מוצרי 3 החברות הנ"ל מאושרים ע"י חברת APPLE ושימוש בהם משול לשימוש במוצרי APPLE.

בהצלחה!

nati-va
27/12/10, 14:48
לאחר בדיקה מקיפה בנושא - תקנה:
מוצרי apple מקוריים
או
מוצרי dexim
או
מוצרי griffin
או
מוצרי capdase

מוצרי 3 החברות הנ"ל מאושרים ע"י חברת apple ושימוש בהם משול לשימוש במוצרי apple.

בהצלחה!

גם פיליפס וjbl מאושרים ויש עוד הרבה חברות.
חשוב לקנות את המוצרים במקום אמין, ולחפש את הכיתוב : Made for ipod, works with iphone.

shabydog
27/12/10, 15:39
כמובן...אני פשוט ציינתי את החברות שאושרו ע"י אייפון לייצר מטענים וכבלים (על זה הוא שאל).

Jbl ופיליפס מתמחות באוזניות (אני לפחות לא נתקלתי בכבלים ובמטענים שלהם).

erlid
27/12/10, 19:39
אני לא יודע מה איתכם אני קניתי די הרבה כבלים ומטען מdx ולא לאיפון שלי ולא לאיפוד שלי או לאיפוד של אח שלי או של אחותי שכולם משתמשים בכבלים מdx לא קרה שום נדק

נכון האיכות לא משהוא חלק לא נכנסים בצורה חלקה כמו המקורי וצריך למצוא זווית מסוימת שבהם הם נכנסים בקלות והכבלים מתקלקלים יחסית מהם(אם כי לי גם המקורי של אפל התקלקל מהר מאוד) אבל נזק למכשיר לא ראיתי