מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי דיבורית בלוטוס או חיבור aux

shalev100
23/12/10, 19:05
שלום לכולם,
המטרה הסופית:דיבורית לרכב
כרגע אני משתמש בכבל AUX לשמיעת מוזיקה-איכות לא רעה בכלל אפילו טובה.
הבעיה שלי היא שאני מקבל שיחה ומדבר דרך הרמקולים של הרכב מי שאני מדבר איתו שומע את עצמו פעמיים ואי אפשר לנהל ככה שיחה.
אז השאלה שלי איזה דיבורית אני צריך בשביל לנהל שיחה באיכות נורמלית וצד ב' לא ישמע את עצמו פעמיים? האם עדיף דיבורית בלוטוס או דיבורים עם תושבת FM לאייפון שזה גם כולל מטען..
דבר נוסף,האם מישהו שמע על הtriple touc של פלאפון ? האם הוא מזהה אייפון ואיכות השמיעה בו טובה?

תודה רבה רבה לעוזרים!

Vatos-Locos
23/12/10, 20:08
בשביל שהצד השני לא ישמע את עצמו ואתה עדיין תשמע אותם בספיקר אתה צריך שיחה בהלף-דופלקס, בשביל שזה יעבוד בצורה מדוייקת אתה צריך שגם הספיקר וגם המיקרופון יהיו באותו התקן, כמו ספיקר בלוטוט וכו'.

או פשוט לא לשמוע אותם בספיקר עוצמתי ואז המיקרופון לא יתפוס גם את הקול של הצד השני (כמו באוזניית בלוטוט).

למרות שאני אישית לא רואה מה כ"כ נורא בדיבור עם aux, אני דיברתי ככה ברכב כמה חודשים טובים ואף אחד לא התלונן על קשיים מיוחדים.

shalev100
23/12/10, 20:13
לא ממש הבנתי את התשובה,שורה תחתונה מה אני צריך לעשות ? לקנות דיבורית רגילה בשביל שלא ישמעו פעמיים?

Vatos-Locos
24/12/10, 10:06
שורה תחתונה כל מכשיר שהוא גם המיקרופון וגם הרמקול אמור לדעת לעשות את הסינון כמו שצריך (עד כמה הוא טוב זה כבר תצטרך לחפש חוו"ד, גם בין דגמים של דיבוריות בלוטוט יש הבדל בביצועים).
בכל מקרה אוזניות חוטיות/אוזניות בלוטוט לא יגמרו לבעיה.

רוני פלאפון
27/12/10, 17:18
שלום לכולם,
המטרה הסופית:דיבורית לרכב
כרגע אני משתמש בכבל AUX לשמיעת מוזיקה-איכות לא רעה בכלל אפילו טובה.
הבעיה שלי היא שאני מקבל שיחה ומדבר דרך הרמקולים של הרכב מי שאני מדבר איתו שומע את עצמו פעמיים ואי אפשר לנהל ככה שיחה.
אז השאלה שלי איזה דיבורית אני צריך בשביל לנהל שיחה באיכות נורמלית וצד ב' לא ישמע את עצמו פעמיים? האם עדיף דיבורית בלוטוס או דיבורים עם תושבת FM לאייפון שזה גם כולל מטען..
דבר נוסף,האם מישהו שמע על הtriple touc של פלאפון ? האם הוא מזהה אייפון ואיכות השמיעה בו טובה?

תודה רבה רבה לעוזרים!

היי shalev100,
דיבורית הטריפל טאצ' היא מערכת תקשורת משולבת לרכב.
איכות השמע במכשיר טובה מאוד אודות לניסיון העצום של BURRY עם דיבוריות.
ברגע שמתחברים באמצעות הבלוטוס לדיבורית, כל אנשי הקשר של המכשיר נטענים אוטומאטית לדיבורית (תלוי בדגם המכשיר)
בנוסף ניתן להפעיל את נגן המוסיקה של המכשיר באמצעות הדיבורית ולשמוע מוסיקה באיכות מצויינת.
ניתן גם להשתמש בתוכנת הניווט של פלאפון (תלוי בדגם המכשיר) ולנווט על גבי מסך דיבורית הטריפל טאצ'.
לגבי האייפון, בגרסה החדשה של המכשיר שעתידה לצאת בעוד כחודש (לא להתחייב על תאריך),
האייפון ואנדרואיד 2.1 ו-2.2 יתמכו גם הם בדיבורית בצורה מלאה כולל חיבור לנוויגטור.

המשך גלישה נעימה,
רוני, נציגת פלאפון