מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האייפד רשמית בישראל במחיר הזול ביותר באירופה

dooby
21/12/10, 11:15
איידיגטל הנציגה הרשמית של אפל בישראל השיקה היום ב-9:00 את האייפד. האייפד ימכר בחנויות איידיגיטל ובחנויות אופיס דיפו החל מהיום כאשר הדגם הבסיסי יעלה רק 2249 שקלים. המחיר הזול ביותר באירופה.

http://iphones.co.il/forum/images/NEWS/iPad_israel2.jpg

ערן תור מנכל איידיגיטל הכריז היום במסיבת עיתונאים שנערכה בסניף דיזינגוף סנטר על השקת האייפד בישראל, שימכר החל מהיום ברשתות איידיגיטל וברשתות אופיס דיפו ברחבי הארץ.
ההשקה אומנם באיחור אופנתי אך ערן תור ציין שהאייפד ימכר במחירים הזולים ביותר באירופה כאשר:

iPad Wifi:

16 ג'יגה - 2249 שקלים
32 ג'יגה - 2749 שקלים
64 ג'יגה - 3179 שקלים

:iPad 3G+Wifi
16 ג'יגה - 2849 שקלים
32 ג'יגה - 3299 שקלים
64 ג'יגה - 3777 שקלים

בנוסף ימכרו חבילות גלישה ללא התחייבות בשיתוף עם חברת אורנג' בעלות של 48 שקלים לחבילה של 1 ג'יגה ו-98 שקלים לחבילה של 5 ג'יגה. ניתן להצטרף לתוכנית חבילת הגלישה דרך חנויות איידיגיטל וחנויות אופיס דיפו.
כמו כן ציין את שיתוף הפעולה עם appsfire , המאפשרת לזהות את האפליקציות הפופולריות ביותר בכל נקודת זמן גם בחנות האייטונס הישראלית.
תור ציין ששיתוף הפעולה עם חברת אורנג' אינו מחליף את חברת פלאפון , ואיידיגיטל תמשיך למכור גם חבילות סלולר בשיתוף חברת פלאפון.

איידיגיטל פתחה פורטל שרות חדש רק עבור האייפד הכולל שרותי תוכן , תמיכה ואפילו שירות הרחבת אחריות בעלות של 499 שקלים. כמו כן תור סיפר על כניסת האייפד לעולם העסקים , הבריאות והחינוך וציין שיתופי פעולה עם "מגדל חברה לביטוח" בתחום העסקים , רמב"ם בתחום הבריאות והמרכז לטכנולוגיה חינוכית בתחום החינוך. כמו כן חברת התעופה אלעל תכניס את האייפד למחלקות העסקים בקוים נבחרים לאירופה.

איידיגיטל רואה גם את היתרונות של האייפד בצריכת ספרים דיגיטליים והציגה את חברת Evrit כחלוצה בתחום זה בישראל. תור ציין שבשנת 2011 יהיו מיזמים נוספים בתחום הספרים דיגיטליים , ספרות הילדים וספרות בתחום החינוך.

כל האביזרים הנלווים לאייפד שעד היום לא נמכרו בחנויות איידיגיטל בישראל , מהיום ימכרו בכל חנויות איידיגיטל ביניהם מחבר USB , חיבור למקרן , עריסה לאייפד ועוד

תור מציין את הצלחת אפל בעולם הניו מדיה והקריאייטיב ובו הוא מציין את ערוץ הספורט וערוץ הילדים החדש מבוסס אפל , כמו כן גופי הפרסום ברודקסט, והמדיה פרומטאוס המייצר פרומויים לערוצים הגדולים ביניהם קשת ורשת שעבר לשימוש באפל.

בינואר תיפתח חנות איידיגיטל חדשה במתחם סינמה סיטי בראשון לציון , ותור ציין שסטיב ג'ובס מעורב בחנות החדשה באופן אישי. האם זה אומר שבינואר סטיב מגיע לישראל? נחכה ונראה

ישראל כהן
21/12/10, 11:43
ועל זה יאמר :"מעט מדי מאוחר מדי "...

לא סתם המחירים המדהימים האלה...

בעוד רגע קט יוצא כבר האייפד 2 ...

אבל למה לא לפרגן ... כל הכבוד על המחירים !

gigamer
21/12/10, 11:57
אחלה מחירים כל הכבוד.
אני רק לא מבין איך האייפון, מכשיר שקטן מהאייפד פי 3, נמכר במחיר פי 2 יותר גבוה..
כנראה שזה הכל מיתוג.

iamisraeli3
21/12/10, 12:07
למרות שאני לא סובל את idigital! הם מגזימים אבל ממש מגזימים במחירים שם!
יפה שסוף סוף עשו משהו טוב...

שיורידו את המחירים של ה macbook pro שיהיה פחות או יותר כמו בארצות הברית + מס נוסף ואני מוכן יהיה לקנות לעצמי איזה mac קטן.
לא הגיוני שאני ישלם על מחשב שעולה 8 בארצות הברית 20 אלף בארץ...

בכסף הזה אפשר לקנות כרטיס טיסה לטוס לשם לקנות אותו ואפילו עוד ישאר לי כסף לביזבוזים...

Omri David
21/12/10, 12:18
מקווה שלא יעשו את החנות בראשון עם זכוכית כי בארץ זה לא יחזיק הרבה.

RoadSwimmer
21/12/10, 12:24
Great lip to iDigital, congratulations!

But when we will be able to buy music / media on the iTunes???

yakirmanz
21/12/10, 12:30
קודם כל , לפי שער היורו המחירים פחות או יותר זהים לאירופה שזה הישג בפני עצמו למדינה כמו שלנו אבל עדיין משתלם הרבה יותר לקנות בארה"ב.
כפי שרואים בכל העולם, בכל פעם שיוצא דגם חדש של אייפון, המחיר שלו נשאר זהה והמכשיר "המיושן" מקבל הנחה כלשהי.
השאלה היא כזאת: מה יקרה עם האייפד בארץ?
סביר להניח שבשאר העולם זה מה שיקרה גם בעניין האייפד כיוון שהוא מושק שם הרבה זמן באופן יחסי.
בואו נקווה שהמחירים שפורסמו הם לדגם חדש של האייפד (מה שיתפוס גם על האייפד הבא) ולא על מכשיר מהדגם הקודם :(

קשה לי להאמין שכך יקרה אבל תמיד אפשר לקוות :)

מקווה שלא יעשו את החנות בראשון עם זכוכית כי בארץ זה לא יחזיק הרבה.

בתור ראשל"צי אני חייב להגיד שאני מסכים איתך בדבר :)

lifey
21/12/10, 12:42
למה כל כך קשה לפרגן ? באמת מחיר מדהים אל תשכחו שבארץ יש 16.5% מע"מ אי אפשר ממש להשוות למחיר בארצות הברית. חוץ מזה מאה שקל למעלה זה לא שיקול אל תשכחו שיש אחריות שיותר נוח להתנהל איתה כשקונים בארץ. אני את האייפד שלי קניתי לפני שמונה חודשים אבל אם המחירים של האייפד 2 יהיו כאלה אני לא טורח לבדוק את המחירים בחו"ל.

shahaf_p
21/12/10, 13:00
חחח הרגתם אותי!! שג?ובס יגיע לארץ חחחחחחח

dor121
21/12/10, 13:03
חבל שלא מציינים שערן אמר שגם כשייצא האייפד 2, המגמה היא לשמור על המחיר הקיים..

yakirmanz
21/12/10, 13:10
חבל שלא מציינים שערן אמר שגם כשייצא האייפד 2, המגמה היא לשמור על המחיר הקיים..

איפה זה נאמר ?

יניב יו
21/12/10, 13:16
עם כל הכבוד לתפוח . אני חושב שהטאבלט של blackberry יותר איכותי בהרבה .
יש לו הרבה חסרונות . מצלמה ,usb מקווה שהאייפד2 יכניסו את כל "השיפורים" .
מבחינת סקייפ הוא לא כזה מתאים אין מצלמה.בקיצור לא הכי מומלץ

orian97
21/12/10, 13:45
וואו!ממש זול יחסית לאיידיגטל!
בטוח שאין קאטץ??

zigfried
21/12/10, 14:09
לכל מי שמחכה לאייפד 2, למה לחכות ל 2?
אייפד 6 יוצא בעוד כחמש שנים בלבד!
ביננו, הטכנולוגיה כבר תהיה פאסה, מה שיתפוס עוד חמש שנים הם דגים קטנים בקופסאות זכוכית שישירו כשמשקשקים אותם.
חבל להשקיע במכשיר כל כך מיושן כמו אייפד 2 כשהדגים אוטוטו כאן.

Dizi
21/12/10, 14:25
לפי אתר engadget המצטט עיתון יפני האייפד 2 יוכרז בינואר (!) ותחילת השיווק סוף פבואר... (!)

נראה מגוחך לקנות עכשיו חודשיים לפני יציאה של דגם 2 שלפי אתר אנגאדג'ט אצל אפל תמיד דגם שני עולה בהרבה על הראשון (ציטוט).

אז נחיייכה עוד חודש .. :-)

sagy975
21/12/10, 15:02
עכשיו יבוא מקביל יצטרך למכור ב2000 כדי להיות אטרקטיבי - וזה כבר לא יהיה משתלם בכלל ליבוא המקביל!

ipxp
21/12/10, 15:28
אפל סטור בישראל כבר בינואר הקרוב?! מה?!
ידיעה כזאת אמורה להיות ממש breaking news....

מאיפה אתם יודעים את זה?

eliran2313
21/12/10, 15:57
מחירים ממש זולים!
בתגובה לכך, גם KSP הורידו את המחירים אצלם , כל דגם עולה 25 שקלים פחות מב iDigital אבל יש רק את דגמי ה WIFI .
במחירים האלו כבר עדיף לקנות ישירות מ iDigital .

ולגבי החנות אפל בסינימה סיטי - מזאת אומרת חנות אפל? אפל עצמה באה לארץ או שזאת תיהיה שוב חנות iDigital ?

ואם סטיב ג'ובס יגיע לארץ זה באמת יראה את ההתקדמות של מוצרי אפל בישראל.
זה יהיה ממש מטורף!

nati-va
21/12/10, 16:21
שאפו לאיידיגיטל- פשוט לא שווה לייבא ייבוא אישי במחירים האלו!!

אני לא יודע אם סמתם לב, לכל אותם אלו שקנו בחו"ל האחריות תקפה בארץ!! הוא ציין בפירוש שינתן פה שירות ואחריות לאייפדים שנקנו בחו"ל.
אייפדים שנקנו בארץ מכל מיני יבואנים למינהם- לא יקבלו שירות ואחריות.

nati-va
21/12/10, 16:23
לפי אתר engadget המצטט עיתון יפני האייפד 2 יוכרז בינואר (!) ותחילת השיווק סוף פבואר... (!)

נראה מגוחך לקנות עכשיו חודשיים לפני יציאה של דגם 2 שלפי אתר אנגאדג'ט אצל אפל תמיד דגם שני עולה בהרבה על הראשון (ציטוט).

אז נחיייכה עוד חודש .. :-)

אני מוכן לשים כסף שהאייפד 2 ישווק רק באפריל!!
אל תאמינו לכל חרטה שיש ברשת!

dooby
21/12/10, 17:39

מאיפה אתם יודעים את זה?

חנות איידיגיטל חדשה.
תיקנתי בכתבה

kfirkb
21/12/10, 18:13
בוקר טוב אליהו?!
לחכות לדקה התשעים רגע לפני שיוצא אייפד 2 בטח שהיבואן ייקבל מחיר סוף עונה.

על מה הכבוד? מדינות עולם שלישי קיבלו אותו הרבה לפנינו.

noners
21/12/10, 18:39
לכל מי שמחכה לאייפד 2, למה לחכות ל 2?
אייפד 6 יוצא בעוד כחמש שנים בלבד!
ביננו, הטכנולוגיה כבר תהיה פאסה, מה שיתפוס עוד חמש שנים הם דגים קטנים בקופסאות זכוכית שישירו כשמשקשקים אותם.
חבל להשקיע במכשיר כל כך מיושן כמו אייפד 2 כשהדגים אוטוטו כאן.

חחח צודק!

אני קניתי אייפד ביפן בדיוק באותו מחיר רק לפני שבועיים, לא נורא, אני רק מקווה שלא יעשו בעיות עם האחריות, ולא להתבעס יותר מידי כשיצא הדגם השני

S.L.Y - T.B
21/12/10, 18:50

מאיפה אתם יודעים את זה?

מחירים ממש זולים!
בתגובה לכך, גם ksp הורידו את המחירים אצלם , כל דגם עולה 25 שקלים פחות מב idigital אבל יש רק את דגמי ה wifi .
במחירים האלו כבר עדיף לקנות ישירות מ idigital .

ולגבי החנות אפל בסינימה סיטי - מזאת אומרת חנות אפל? אפל עצמה באה לארץ או שזאת תיהיה שוב חנות idigital ?

ואם סטיב ג'ובס יגיע לארץ זה באמת יראה את ההתקדמות של מוצרי אפל בישראל.
זה יהיה ממש מטורף!

חנות נוספת של איידיגיטל, לא של אפל...

blackwarder
21/12/10, 18:52
השאלה הגדולה היא האם המחירים ישארו אותו דבר גם עבור הדגם הבא של האייפד והאם הוא יגיע אלינו עם שאר העולם.

Chicko
21/12/10, 21:07
חחחח, סטיב ג'ובס יגיע לארץ.... כן, זה יקרה בדיוק שבועיים אחרי שהמשיח יעזוב, כדי לא לקחת את כל תשומת הלב מהביקור שלו.

dor121
21/12/10, 23:32
איפה זה נאמר ?

נאמר במהלך ההשקה.
הרעיון, אם הבנתי נכון, הוא להנגיש את האייפד לכל דורש. זו אחת הדרישות של אפל כחלק מתהליך ההטעמה של האייפד בעולם.

idan liber
22/12/10, 04:02
בשעה טובה האייפד הגיע לארץ. חודש הבא צפוי להגיע האטארי הזה שכולם מדברים עליו

arariel
28/12/10, 12:39
חחחחה
אכן יותר זול, לפי שער היורו המחיר זול ב-20 סנט (כן,כן 1 שקל) מאשר בספרד, לעומת זאת בקניה באירופה אפשר לקבל חזרה את המע"מ.
עשו חשבון...

StewieG
29/12/10, 09:54
ובדיוק בגלל זה הייבוא המקבילי חשוב מאין כמותו.