מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ריבוי נושאים(ת'רדים) פתוחים על נושא אחד(לדוגמה Ziphone)

DSP
14/02/08, 08:57
ההודעה הזאת יותר מיודעת בעיקר לטרמינייטור שהתפקיד שלו הוא לשמור על הסדר בפורום.

הרבה פעמים (כל פעם שיוצא משהו חדש) המון אנשים פותחים המון נושאים על הדבר הזה, לדוגמה עכשיו זה הziphone.

הדבר יוצר שבמקום לרכז את כל התשובות בנושא אחד ראשי הן מתפזרות בכל מקום דבר שמאוד מקשה לעקוב אחרי הנושא ולקבל תשובה חד משמעית.

לדוגמה במקרה שלי זה הולך ככה:
אני מחפש את הפיתרון לבעיה של הibricker ואני יודע שיש שני פיקסים באינסטולר אבל אחד מהם גורם לכך שהאייטונס לא יזהה את המכשיר, כשהרצתי חיפוש הדבר החזיר לי בסביבות ה50 נושאים פתוחים דבר מאוד מבלבל בגלל שגם אין שום התייחסות כרונולוגית בדבר הזה, לאומת בנושא אחד שבו הפתרון הכי עדכני נמצא בדף הכי מאוחר, במקרה הזה כל אחד יכול לכתוב משהו בכל נושא וזה לא בהכרח עדכני בגלל שמישהו כבר הוציא פתרון אבל בגלל הבלגן לא כולם מכירים את הפתרון העדכני יותר.

הבלבול הנ"ל גורם ליותר אנשים לפתוח עוד ועוד ועוד ת'רדים בנושא דבר שבעצם ממשיך את התרבות הנושאים ובכך גורם לעוד בלגן.

תודה לצומת לבם של המנהלים,

נדב.

terminator
14/02/08, 21:56
אם אנשים היו עושים חיפוש לפני שהם סתם פותחים נושא חדש זה היה טוב.
מה שהם עושים זה פשוט לפתוח עוד ועוד נושאים וזה גורם להצפה ענקית של הפורום.
תאמין לי שאין לך מושג כמה דברים אני מוחק אבל כמו שאתה יודע אני לא תמיד פה ואם אני לא עושה את זה שאר המנהלים פחות נותנים לזה תשומת לב וזה יוצר הרבה פוסטים לשווא.
שאני פה אני עובר על הפורום הרבה פעמים ומוחק מה שמיותר ויש הרבה כאלו.
ד"א אתה יכול לשלוח לינקים לפרטי אם אתה רואה פוסטים כפולים או דברים שממש לא במקומם ואני מבטיח לטפל.הרבה שולחים לי ואני מטפל בזה.
יום טוב.

iPhoner(?)
15/02/08, 03:00
מסכים בהחלט!
אני הצעתי פתרון לזה, פורום 'באז', אבל הוא לא קודם...
לדעתי צריך לקדם אותו, אתה מוזמן להמליץ למנהלי הפורום... :)

העריכות לא עובדות לי בזמן האחרון בפורום, אז במקום לערוך אני פשוט מפרסם תוגבה חדשה:

קודם כל למנהלי האתר: האתר הזה פשוט תותח! גם הדף בית החדש מגניב לאללה.
ועכשיו להצעת הייעול:
בכל כמה זמן יש באזז חדש בעולם האייפון, שכולם מתעסקים בו ומציפים את כל הפורומים עם הודעות עליו. עד לא מזמן זה היה 1.1.2 otb ועכשיו זה התחלף ל1.1.3.
הרעיון שלי זה לעשות פורום, שכל פעם משנה את הנושא, כש ה'באזז' מתחלף, ובו ינתנו כל התשובות על הנושא.
למשל, לא כל התוכנות נבדקו על 1.1.3, ולא כל אלה שנבדקו עובדות עליו. זה לא אומר שפורום תוכנות אמור להיות מוצף בבול שיט (סליחה ) על ה1.1.3 בכמויות מטורפות. אני חושב ש[פורום ה'באזז' צריך למחוק את כל ההיסטוריה שלו כל פעם שמתחלף ה'באזז' כדי שתדע שכל מה שאתה מוצא שם נוגע לך (שלא יצוצו הודעות כמו: 'רגע, לא הבנתי, הדבר הזה נוגע לבעלי 1.1.2 otb או ל1.1.3?'). את ההיסטוריה אפשר להעביר לפורום אחר, שיאכסן את כל ההיסטוריה של הפורום 'באזז' מכל הזמנים.
אני אפילו הייתי שם את הפורום הזה ראשון, מהסיבה הפשוטה שכווווולם מדברים עליו בכל מקום אחר (גם מי שאין לו 1.1.3 רוצה לדעת על ה1.1.3, ואם כדאי לעבור אליו, ובלה בלה בלה) (וכל אלה שהולכים להגיד לי לא נכון, אני מרוצה ב1.0.2, אני לא מדבר עליכם, כי אתם מיעוט ורוב הפורום כרגע ב'היפ' סביב ה1.1.3).
אפשר לעשות ששם הפורום יהיה פורום באזז, ובתיאור יהיה רשום למשל: והפעם, 1.1.3 .
מה אתם אומרים? אשמח לקבל גם תגובה ממנהלי האתר, גם אם אחרים יגיבו...

*דרך אגב, אני גם בעל 1.1.3, שמחפש מידע על הגירסא ותאימויות שונות
אני מאמין שפורום כזה יכול לעזור למי שמחפש את המידע, בדיוק (אם לא יותר) כמו שהוא יכול לעזור לכל השאר

שבוע טוב

dbr126
16/02/08, 07:43
לא כולם כאן יודעים מה זה "באזז" שזה ביטוי סלנגי אמריקאי.
אפשר אולי לעשות סקציה עם שם כמו "חדשות חמות" או משהו כזה.
והוא צריך להיות בנושא של חדשות ועידכונים.
דבר שני אני מסכים עם טרמי: שאנשים פה יעשו חיפוש!
יש כמעט תשובה לכל דבר.אם לא מסתדרים אז אפשר לפנות למנהלים בפרטי,
וכך לא להציף את הפורום.

DSP
21/02/08, 21:36
אני חושב שזה מאוד חבל שאתה היחיד שאחראי על זה, אני מסתובב בכמה פורמים אחרים שנראים פשוט מדהים מבחינת הסדר ומצד שני הנושא שלהם שונה לגמרי מהנושא פה שכאן כל אחד שאין לו סבלנות פשוט פותח הודעה חדשה מקבל תשובה ובחיים לא רואים אותו=\

היה כאן רעיון לפני כמה שבועות לגבי הגבלת התגובות של משתמשים חדשים לכך שב24 שעות הראשונות הם לא יוכלו לשלוח הודעה, אני חושב שזה רעיון מעולה, משתמש חכם שליפני שעוד קיבל את האיפון של כבר קרא את כל המדריכים שחשובים לו לא סתם שואל שאלות כפולות ומצד שני אם יש מישהו שכן רק רוצה לבוא לשאלה ולברוח ולהשאיר את הפורום בבלגן, הוא לא יכול וביננו, הוא לא יעלם בגלל שהאיפון חשוב לו לכן הוא יחפש בפורום.

בנוסף חיבות להיות עוד שיטות לשמירה על הנושא הסדר=\

winston
21/02/08, 22:40
היה כאן רעיון לפני כמה שבועות לגבי הגבלת התגובות של משתמשים חדשים לכך שב24 שעות הראשונות הם לא יוכלו לשלוח הודעה, אני חושב שזה רעיון מעולה, משתמש חכם שליפני שעוד קיבל את האיפון של כבר קרא את כל המדריכים שחשובים לו לא סתם שואל שאלות כפולות ומצד שני אם יש מישהו שכן רק רוצה לבוא לשאלה ולברוח ולהשאיר את הפורום בבלגן, הוא לא יכול וביננו, הוא לא יעלם בגלל שהאיפון חשוב לו לכן הוא יחפש בפורום.

זה לא יעבוד לעולם, בשום פורום
המטרה של פורומים היא למשוך אנשים
אם אדם ירשם לפורום ולא יוכל לקבל את העזרה שהוא צריך,
הוא לא יחכה 24 שעות אלא ילך לפורום אחר.

DSP
02/03/08, 19:19
זה לא יעבוד לעולם, בשום פורום
המטרה של פורומים היא למשוך אנשים
אם אדם ירשם לפורום ולא יוכל לקבל את העזרה שהוא צריך,
הוא לא יחכה 24 שעות אלא ילך לפורום אחר.

אז? ונראה לך שאחרי שהוא יקבל את התשובה שלו הוא ישאר? הוא יחזור רק בבעיה הבאה שלו וגם אז הוא לא יחפש וזו תיהיה בעיה כמו "למה אני לא מצליח להעביר קבצים בבלותות'?!?!?!?!?!!?!?!?(וכמובן שהכותרת תהיה דחוףףףףףףףףףף..... או משהו כזה)"

קיצר אני לא מבין מה הבעיה בזה שהוא לא יקבל ת'תשובה שלו.

מצטער שלוקח לי הרבה זמן לענות אני נכנס כשיש לי זמן:)

winston
02/03/08, 19:24
אתה לא מבין כי האתר הזה הוא לא העסק שלך
המטרה של בעל הפורום הוא קהל רחב ככל האפשר
אין לו רצון שיהיו פה קומץ "מומחים"

terminator
03/03/08, 02:29
מה לעשות שבפורומים אחרים(לא כאלו בארץ)התרבות של המשתמשים אחרת.
הם לא פותחים נושאים חדשים על כל שטות,אבל זה בסדר,אני כבר הפסקתי להיות "נחמד" עם אותם עצלנים.
אני רואה משהו לא במקום מוחק להם או נועל להם.שיבואו אחרי כמה שעות ויראו למה הם לא קיבלו תשובה או למה ההודעה שלהם נעלמה.יפתחו שוב איפה שלא צריך יקרה אותו דבר.עד שיבינו שהם לא עושים משהו לא בסדר.
זאת השיטה ומי שלא יבין ע"י קריאת החוקים יבין בדרך הקשה או שינוח קצת מחוץ לפורום אין לי שום בעיה.

DSP
03/03/08, 06:29
אתה לא מבין כי האתר הזה הוא לא העסק שלך
המטרה של בעל הפורום הוא קהל רחב ככל האפשר
אין לו רצון שיהיו פה קומץ "מומחים"

זו ממש לא הייתה כוונתי, כוונתי רק להציע מה שאני חושב שמתאים.
ברור שקהל נרחב זו המטרה אבל אדם שמגיע לשעה מפרסם הודעה מטופשת ונעלם זה לא קהל.

בכל אופן, ההחלטה היא של המנהלים והם החליטו על דרך הטיפול העדיפה עליהם.