מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הרצאה | האייפון לא לבד. התחרות מדביקה את הפער

dooby
04/12/10, 10:25
התחרות בין חברות התוכנה והחומרה של הטלפונים החכמים רק התחילה.
בהרצאה "האייפון לא לבד. התחרות מדביקה את הפער" , מיכאל יציג לנו את השחקנים המובילים בעולם הסמרטפונים.
ההרצאה צולמה באירוע iPhoneCity 2010.

http://www.iphones.co.il/forum/images/NEWS/iPhoneCity2010_MichaelV.jpg

אתר iPhones.co.il שמטרתו לעודד ולקדם את הפיתוח והשימוש במוצרי אפל ובמכשירי iOS מביא לכם הקלטות מאירוע iPhoneCity 2010 . מיטב המפתחים לאייפון העבירו הרצאות מרתקות בתחומי היזמות, שווק , פיתוח , עיצוב ועוד.

ההרצאה "האייפון לא לבד. התחרות מדביקה את הפער" פורשת את מפת המאבק בין פלטפורמות מובילות של טלפונים חכמים (אייפון, אנדרויד, בלקברי, וינדוס פון, סימביאן), ומסבירה מהם המניעים של השחקנים המרכזיים בעולם הסלולר, וסוקרת את מגמות ההתפתחות של הפלטפורמות.

מיכאל מומחה לטלפונים חכמים ותקשורת ניידת בפס רחב, מנכ"ל חברת Wave Compass ltd ויזם ומארגן קבוצת מפתחי אנדרואיד בישראל.

תהנו..

חלק א':

JTKHO_lw-Nk

חלק ב':

21e6MP4j9FY

חלק ג':

RkMKjZgACBc

Orenveadi
06/12/10, 08:37
אפשר להגיד ולקשקש עד מחר אין על האייפון מבחינת הכל פונקציות ונעימות הפעלה כל השאר נחמדים אבל בפיגור של דור אחריי אפל ואייפון בפרט

narkoza
07/12/10, 07:04
היה לך אנדרויד פעם?
אני אומנם גם מכור לאייפון ורוב הסיכויים שארכוש גם את האייפון 5
אבל התחרות באמת הולכת ומצטמצטת
גם האנדרויד נשמע לא רע בכלל, עשו חקירה בארה''ב וגילו שמי שמשתמש בעיקר באייפון זה ילדים, ילדמים מתבגרים ונשים
האנדרויד לעומת זאת מעדיפים בעיקר בני 25-35

ipxp
07/12/10, 16:56
היה לך אנדרויד פעם?
אני אומנם גם מכור לאייפון ורוב הסיכויים שארכוש גם את האייפון 5
אבל התחרות באמת הולכת ומצטמצטת
גם האנדרויד נשמע לא רע בכלל, עשו חקירה בארה''ב וגילו שמי שמשתמש בעיקר באייפון זה ילדים, ילדמים מתבגרים ונשים
האנדרויד לעומת זאת מעדיפים בעיקר בני 25-35

איך זה בדיוק משנה איזה טווח גילאים הם עם איזה מכשירים? לא ראיתי בדיוק איך זה קשור...
2 הפלטפורמות מאוד מצליחות, וברור שלא יהיה מנצח אחד. גם ios וגם android מנצחים כרגע.

בקשר ל"הרצאה עצמה": להגיד איזה שירותים יש לכל חברה עם כל טלפון זה נחמד...אבל זה הכל? רק לעבור עליהם אחד-אחד ולהגיד מה המצב שלהם כרגע? אני אישית ציפיתי ליותר...