מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : וואלק האייפוד טאץ' הזה...

RomS3
04/12/10, 00:03
אייפוד טאץ' דור 4.
אין לי מזל עם העניין הזה.
היה לי אחד עם פיקסל שרוף, החליפו לי אותו לחדש.
החדש שקיבלתי (שכבר לא ממש חדש) עושה לי בעיות עם הסוללה (שעתיים של מוזיקה והוא ב20%. לפי נתונים באתר של אפל המכשיר אמור להחזיק יותר מ20 שעות מוזיקה)
עכשיו, יש לי בעיות עם הטאץ' שלו, משהו שלא קרה לי בעבר (כשאני מוריד את האצבע קצת ברשימה ומשאיר אותה במקום, המסך רועד. לא קרה לי בעבר, משהו חדש)
אין לי כח לעשות לו ריסטור ואחר כך להתקין הכל מחדש, להעביר את המוזיקה ואת כל מה שהיה לי על המחשב.
באמת, באמת שאין לי עצבים לזה.
מה עושים? אני לא אוכל לקבל החזר כספי מאיידיגיטל עליו בטוח, נכון? נמאס ממנו.

oriX
04/12/10, 11:31
מתי קנית אותו?
אם אתה מתעצל לעשות ריסטור שים אותו במגירה. כנראה אין לך כוח בשביל זה.

stav95
04/12/10, 11:54
אני במקומך היתי יושב להם על הראש עד שהיתי מקבל מכשיר חדש ושעובד פיקס
לא סתם שילמת כסף עליו...
ואם אתה מבצע גיבוי לאייפוד ואז עושה לו ריסטור ושאתה מסיים את הריסטור אתה עושה לו שיחזור הוא יחזור להיות עם כלהמוזיקה שלך וכו..

ocp1000
04/12/10, 17:36
בנוגע לרעידות,
יכול להיות שאתה משתמש עם מטען לא מקורי ?
יש לי את אותה בעיה כשאני מטעין את האייפון עם מטען שקניתי מ-eBay, המסך רועד ולא ממש מגיב כשהוא מחובר לחשמל. כשאני מנתק, הכל מסתדר.
מצד שני, אם זה קורה לך ללא הטענה, שב להם על הוריד כדי שיחליפו לך.

RomS3
04/12/10, 21:43
Ocp1000, אתה באמת צודק... כשניתקתי את המטען או לחליפין ניסיתי מטען מקורי, הוא עבד כרגיל. כשחיברתי שוב מטען לא מקורי, זה קרה. כנראה שאאלץ להשקיע במטען מקורי, רק שהוא עולה כמו 10 מזוייפים..

בקשר לסוללה, זה כבר משהו שיותר מדאיג אותי. יש לי חבר עם אייפוד טאץ' דור 4, בדיוק כמו שלי, והסוללה שלו מחזיקה הרבה יותר זמן משלי.
כמה זמן, לדעתכם, אמור להחזיק המכשיר במשחק כמו אנגרי בירדס או קאט דה רופ שהם משחקים, יחסית קלים מבחינת גראפיקה?

ולא, אני לא מתעצל לעשות לו ריסטור. ביצעתי כבר ריסטור 4 פעמים וזה סתם מיותר, לדעתי.

ocp1000
05/12/10, 10:27
אצלי באייפון, אחרי כמה משחקים עם Angry Birds ו-Cut The Rope הסוללה יורדת בקצב מסחרר. אבל יש גם עוד גורמים - תוכנות שרצות ברקע, Wi-Fi שדולק.
אין מה לעשות, האייפון / אייפוד הם מכשירים שזוללים אנרגיה.

RomS3
05/12/10, 17:39
אתם חושבים שהפריצה גומרת יותר סוללה וגורמת לה להתבזבז מהר יותר, או שאני רק מדמיין?
חיי הסוללה היו קצרים יותר לדעתי כשהאייפוד שלי היה פרוץ...

oriX
05/12/10, 19:30
אתה רק מדמיין. למרות שאתה יכול לנסות על האייפוד שלך, אצלי זה לא ואולי זה שונה מאחד לאחד.
שדרגתי ל4.2.1 ומשמעותית הסוללה חיה יותר.

bartselen
06/12/10, 17:12
כן

RomS3
07/12/10, 22:32
גם אני שדרגתי את הגרסה בתקווה לחיי סוללה איכותיים וארוכים יותר, אבל הם נשארו אותו הדבר.
שמתי לב לעוד משהו, שבאייפוד טאץ' דור 3 שומעים חזק יותר משמעותית מוזיקה מאשר באייפוד שלי.
בדקתי היום, באותן אוזניות, אותו שיר בדיוק שהועבר מאותו מחשב.
קצת (הרבה) מבאס... עוד מישהו שם לב לזה ויצא לו להשוות עם אייפוד טאץ' דור קודם?

bartselen
10/12/10, 20:57
כן שמתי קצת לב אבל עדיין אצלי זה יותר חזק מהדרות הקודמים