מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Luxe Microbud של iFrogz

natish
01/12/10, 16:43
‏אוזניות Luxe מתוצרת iFrogz מגיעות עם שלט/מיקרופון מובנה במחיר אטרקטיבי במיוחד.

‏http://img.skitch.com/20101201-n7b7rusys8i3s6sunb14sk7f6f.jpg

המוצר: Luxe Microbud
החברה: iFrogz
מוצרים נתמכים: כל מכשירי iOS וגם מכשירי בלקברי.
מחיר: 175 ש“ח (http://www.itel.co.il/shop/product_info.php?cPath=148_151&products_id=388)

האוזניות שמגיעות עם האייפון או האייפודים הן פשוט לא מספיק טובות. המגע הפלסטי הנוקשה שלהן לא נעים ומספיקות מספר אגלי זיעה כדי לגרום להן להחליק מהאוזן. היתרון היחיד שלהן הוא שהן מגיעות עם שלט /מיקרופון מובנה המאפשרות שימוש בהן בתור דיבורית וכן שליטה על נגן האייפוד במכשיר אבל למרבה המזל יש עוד אוזניות בשוק המציעות את הפיצ'ר.

אוזניות ה- Luxe של חברת iFrogz הן אוזניות in ear איכותיות ונוחות שמגיעות מחברה מוכרת בתחום האודיו והשמע. האוזניות מציעות איכות סאונד משובח ועשיר, הכולל באס עמוק. אבל הערך המוסף שלהן הוא לא רק איכות השמע והנוחות שלהן אלא דווקא העובדה שהן יכולות להחליף את האוזניות המקוריות של מכשיר ה- iOS שלכם בקלות זאת בזכות המיקרופון/שלט מובנה.

http://img.skitch.com/20101201-pkhfjpbmm2b88ae6sfhpsbykjm.jpg

אוזניות ה- Luxe של iFrogz הן קלות ונוחות מאוד. הן מגיעות עם 3 גדלים של כיסויי סיליקון: S/M/L כך שכל משתמש יוכל למצוא את הנוחות המירבית או להחליף את כיסוי הסיליקון במידה והוא נשחק עם הזמן. האוזניות מגיעות עם חיבור 3.5 מ"מ סטנדרטי כך שהן מתאימות כמעט לכל מכשירי iOS (לא יצא לי לבדוק על אייפון 2G למרות שהמחבר נראה דק מספיק). המיקרופון המובנה של האוזניות הוא איכותי והוא מספק איכות שיחה מצוינת גם מבלי שהוא יהיה צמוד לפה או לפרצוף. זאת, בשילוב עם האוזניות האיכותיות והתוצאה היא איכות שיחה מעולה.

למרות שהאוזניות מגיעות עם איכות הסאונד המשובחת היתרון הגדול שלהן נמצא דווקא בשלט/מיקרופון המובנה שבשילוב עם הכבל הארוך מאפשר לשים את המכשיר בכיס ואפילו בתיק הגב (במיוחד לחובבי הספורט ביניכם) ועדיין להשתמש במכשיר באופן מלא בין אם בביצוע שיחות או בשליטה על המוזיקה בנגן האייפוד. השליטה נעשית באופן המוכר בדיוק כמו באוזניות המקוריות של אפל כאשר לחיצה אחת מפעילה את השיר, לחיצה נוספת עוצרת אותו, לחיצה כפולה מעבירה לשיר הבאה ולחיצה משולשת מחזירה לשיר הקודם.

http://img.skitch.com/20101201-qu8j63e3iwntng5n7sit4a8hmj.jpg

ללא ספק מדובר באוזניות מצוינות שלאור מחירן המאוד נוח יכולות להיות תחליף מעולה לאוזניות המקוריות שמגיעות עם המכשיר. יש לציין שהן גם מתאימות למכשירי הבלקברי של חברת RIM.

מאפיינים:
1. סאונד איכותי ועשיר הכולל באס עמוק.
2. תאימות לכל מכשיר עם שקע 3.5 מ"מ (אייפון, אייפוד, אייפד, מכשירי בלקברי ועוד).
3. כוללות מיקרופון מובנה בכפתור שליטה.
4. כפתור שליטה מובנה- מענה וניתוק שיחה, התחלת שיר, והעברה בקליק.
6. שלושה מתאמי סיליקון (S/M/L).
7. צבע שחור או כסוף.

מידע טכני:
טווח תדרים - 20-18000 הרץ.
התנגדות - 16 אוהם.
רגישות - 101dB.
אורך כבל - 1.2 מטר.

wP93MZ00gF4

לעוד מידע ולרכישה תוכלו להכנס לחנות אייטל כאן (http://www.itel.co.il/shop/product_info.php?cPath=148_151&products_id=388)

LooLzzz
01/12/10, 17:56
נראה טוב :-ם
רק חבל שאין לאוזניות גם שליטה עם עוצמת הקול.

tsach
01/12/10, 18:08
נראות טוב :)

eden
10/12/10, 22:16
האם איכות השמע טובה יותר משל apple in ear? אם ניסית...

natish
11/12/10, 18:24
האם איכות השמע טובה יותר משל apple in ear? אם ניסית...

האוזניות שעד עכדיו השתמשתי בהן הן ה- in ear של אפל שעולות 80$ ומציעות באמת איכות גבוהה מאוד במחיר יחסית בינוני. אוזניות ה- Luxe מציעות איכות לא פחות טובה בחצי מהמחיר. במחיר שכזה אל תצפי למתחרה לאוזניות ב- 600¤.

הדבר היחיד שחסר או קצת מפריע הוא השלט, שלמרות שהמיקרופון פועל בצורה מעולה הלחצן מצריך הכרות. זה והחוסר בלחצני ווליום הם החסרונות היחידים של האוזניות הללו. אבל היתרונות שלהם הוא מחיר מצוין ואיכות טובה.

eden
11/12/10, 19:17
האוזניות שעד עכדיו השתמשתי בהן הן ה- in ear של אפל שעולות 80$ ומציעות באמת איכות גבוהה מאוד במחיר יחסית בינוני. אוזניות ה- Luxe מציעות איכות לא פחות טובה בחצי מהמחיר. במחיר שכזה אל תצפי למתחרה לאוזניות ב- 600¤.

הדבר היחיד שחסר או קצת מפריע הוא השלט, שלמרות שהמיקרופון פועל בצורה מעולה הלחצן מצריך הכרות. זה והחוסר בלחצני ווליום הם החסרונות היחידים של האוזניות הללו. אבל היתרונות שלהם הוא מחיר מצוין ואיכות טובה.

תודה. אני אחדד את השאלה שלי:
יש לי כבר את הapple in ear ואני לא מרוצה מהן יותר מידי.. האם יש לי מה לחפש באוזניות האלה מבחינת איכות שמע?

אגב, יש פיתרון לעניין שהפדים של האוזניות נופלים? פעם נפל לי באוטובוס ולקח קצת זמן לאתר אותו (שלא נדבר על המזל שהיה לי שזה פשוט נשאר על הרצפה)

תודה!

chertok
11/12/10, 23:48
מה כל כך אטרקטיבי במחיר באיביי ב 75 ש"ח ופה המחיר פי 2.5 יותר גבוהה

Vatos-Locos
12/12/10, 00:04
אני לא מבין למה בכל דיון אתם נתפסים על המחיר, תתרגלו, בישראל הכל יותר יקר! תאשימו את הממשלה שלכם.
המיסים בשמיים, מי שמייבא לבד יחידות בודדות לא חייב לשלם מיסים על מוצרים מסויימים.
יבואן שרוצה לייבא מספר גדול של מוצרים, חייב לשלם מיסים, אין שום דבר שהחנות/יבואן יכולים לעשות בנוגע לזה. אין להם שום דרך למכור את זה ב-msrp של ארה"ב.

אם אתם מייבאים לבד, אין לכם אחריות בארץ, באיביי וכו' גם אין לכם אחריות בינלאומית מעבר לחודש הראשון.

בתור מישהו שעבד במעבדה של חנות גדולה אני יודע בדיוק עד כמה אחריות ושירות זה דבר חשוב שכל צרכן (בלי קשר לגיל/רמת הבנה) דורש, אם אתם באמת מאמינים שאתם מסוגלים לוותר על זה - תקנו בעצמם מחו"ל.
אין שום סיבה לטחון את הנושא הזה כל פעם מחדש בכל דיון.

natish
13/12/10, 11:49
תודה. אני אחדד את השאלה שלי:
יש לי כבר את הapple in ear ואני לא מרוצה מהן יותר מידי.. האם יש לי מה לחפש באוזניות האלה מבחינת איכות שמע?

אגב, יש פיתרון לעניין שהפדים של האוזניות נופלים? פעם נפל לי באוטובוס ולקח קצת זמן לאתר אותו (שלא נדבר על המזל שהיה לי שזה פשוט נשאר על הרצפה)

תודה!

אם את לא מרוצה מאוזניות ה- in ear של אפל (ושוב אני מדגיש שלא את הסוג הזול...)מבחינת איכות השמע אז אין לך מה לחפש עם האוזניות הללו, ה- in ear יותר איכותיות.
מה שכן הפדים באוזניות הללו לא נופלים גם בשימוש אינטנסיבי למדי (כיסים, חולצות וכו').