מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : לכל מכורי האייפון שבינינו חשוב מאוד!!!!

iphoner1
01/12/10, 12:54
אייפון זה ה-דבר אבל יש בעיה אחת: האייפונים פולטים מלא קרינה שפוגעת לנו בבריאות!!!!
למזלנו יש פתרון!!!!
פטנט ישראלי חדש של חברה שנקראת smart&safe:
אוזניות אוויר שמונעות מכ-98% מהקרינה להגיע לראש שלנו. זה כבר היה באמנון לוי,חדשות 10 ובערוץ 2.
אני אישית קניתי באיביי ואני ממליץ בחום!! איכות שמיעה מעולה ובכללי אחלה של אוזניות!:D

zzcckk
01/12/10, 15:44
איך האיכות במוזיקה? ווליום?

iphoner1
01/12/10, 22:39
האיכות מעולה, אפילו יותר טובה מבאוזניות רגילות + האוזניות נתקעות ממש טוב באוזן ואוטמות רעשים מבחוץ:)

ronitmm
02/12/10, 10:31
אני רכשתי את אוזניות אוויר בדוכן בקניון ערים בכפר-סבא. והם פשוט מדהימות !!! אף פעם לא היו לי אוזניות עם איכות שמיעה מדהימה. והאמת שמאז שאני משתמשת איתן הפסיק לי כאבי הראש. כנראה שהם באמת מרחיקות קרינה.
כל הכבוד לממציא של אוזנית אוויר !!!!!! אתה צריך למכור אותן בכל מקום!!!!:d

zzcckk
02/12/10, 10:36
חחח חבר'ה, בהתחשב בתאריך ההצטרפות שלכם ומספר ההודעות שכתבתם בפורום (שזה רק בנושא הזה) זה נראה כאילו הצטרפתם במיוחד כדי לנסות לשווק את המוצר... או אולי אני צריך לפנות אליך בלשון יחיד?
מוזר לא...?!

iphoner1
02/12/10, 14:15
חח אין לי מושג מי זאת רונית.....
אבל כן, זה אחלה של אוזניות:)

johny66
06/12/10, 16:52
חח אין לי מושג מי זאת רונית.....
אבל כן, זה אחלה של אוזניות:)

כן ונראה לך שמישהו כאן יאמין לך..
היא הצטרפה החודש וההודעה היחידה שלה היא באותו פוסט..
כמה מטומטם אפשר להיות? :p

shay25
06/12/10, 18:12
כן וגם באיביי כל המכירות זה מישהו מכפר סבא מענייןןןןןןןןןןן
http://cgi.ebay.com/Smart-Safe-Radiation-Free-Air-Tube-cell-phone-Headphone-/270671231865?pt=PDA_Accessories&hash=item3f05433b79#ht_6700wt_1140

http://cgi.ebay.com/Smart-Safe-Bluetooth-Radiation-Free-Air-Tube-Headphones-/270672128704?pt=Bluetooth_Wireless_Products&hash=item3f0550eac0

המלצה שלי גבר תרשום את המודעה בפורום מכירה ....

ipxp
06/12/10, 18:29
בתור משהו שניסה את האוזניות האלה, הם מאוד רגישות ומתפרקות אחרי כמה זמן אם לא ממש נזהרים...

oriX
06/12/10, 19:30
מצטער אבל אני נוטה להאמין לipxp.
באמת מוזר שאתם משתמשים שנפתחו החודש וההודעה היחידה שלהם היא פה.

Vatos-Locos
09/12/10, 09:53
בחדשות יפרסמו כל דבר שיכול לעניין את הצופים אפילו לדקה אחת, בלי שום קשר לאם זה באמת עובד או מחדש משהו.

אני לא רואה שום סיבה שאוזניות חוטיות רגילות יעבירו קרינה גבוהה, גם לא אוזניות בלוטוט (מן הסתם שיש את הקרינה הנמוכה מאוד של התדר בלוטוט, אבל להתחשב בזה שעוצמת השידור שלו מספיקה למטרים בודדים, אני לא הייתי משווה אותה לקרינה סלולרית).

בקיצור, לפני שחושבים על אם המוצר הזה עובד או לא, צריך קודם לשאול אם זה בכלל רלוונטי ומחדש לנו משהו...

zzcckk
20/12/10, 12:02
חבר'ה,
במקרה נתקלתי בחבר קרוב רחוק עם האוזניות המדוברות (בלוטוט') וניסיתי אותן עם האייפון 4 שלי -
אל תתקרבו!!!!!!!!!!!!!
האוזניות אולי בריאות וחרטאות כאלה אבל הסאונד על הפנים, זה כמו לשמוע רק סאב וופר, לא נתלות בצורה נוחה על הגוף, כבדות והצינורות האלה לא גמישים כל כך ונותנים תחושה שמי שלובש אותן נראה כמו חייזר.
בנוסף, ניסיתי לבצע שיחה עם האוזניות ובצד השני כמעט ולא שמעו אותי, פשוט על הפנים!

לא מצאתי בהן שום יתרון למעט הפרסומים של החברה על עוצמת הקרינה - פשוט לא מומלץ.