מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Apple TV - קצת שאלות למתחילים

bmesilat
25/11/10, 21:45
היי
בימים האחרונים התחלתי להתעניין בסטרימר ב-Apple tv ומאחר שאני טס לארה"ב בשבוע הבא רציתי לשאול כמה שאלות לפני שאקנה אותו ואני בטוח שעוד אנשים שואלים עצמם
1. האם ניגון סרטים מהמחשב מתבצע רק דרך האייטונס או ניתן לנגן גם עם נגנים אחרים? (בעיות קידודים וכדומה)?
2. האם ניתן לגלוש באינטרנט דרכו (ולא רק youtube) כלומר האם יש בו דפדפן?
3. כניסת הרשת? האם צריך לחבר אותו לרשת עם כבל או שהוא מתחבר אלחוטית?
4. האם יש בו אחסון פנימי (באתר אפל לא מצויין כלום על זה) או שאין בו (הבנתי שניתן להוסיף!)
5. משהו שאסור לשאול אבל בכל זאת! האם לא עדיף google tv (הכי זול מצאתי ב300$ )
זהו בינתיים
ותודה
בני

idanbeje
26/11/10, 07:07
מצטרף לשאלה ומעוניין לברר.
יש לי אופציה לקנות בקרוב את ה atv בארה?ב אבל מה באמת נותן לו יתרון על פני סטרימרים אחרים כמו xtreamer וכאלו.
תודה!

Eli
27/11/10, 20:54
1. האם ניגון סרטים מהמחשב מתבצע רק דרך האייטונס או ניתן לנגן גם עם נגנים אחרים? (בעיות קידודים וכדומה)? כן ניתן לנגן כל סרט ממחשב שלך - יש צורך לבצע jailbreak

2. האם ניתן לגלוש באינטרנט דרכו (ולא רק youtube) כלומר האם יש בו דפדפן? ב-atv דור 1 יש מובנה , ב-2 אין , אולי אפשר להתקין תוסף כלשהו מסידיה עבור ATV

3. כניסת הרשת? האם צריך לחבר אותו לרשת עם כבל או שהוא מתחבר אלחוטית? אפשר להתחבר גם וגם

4. האם יש בו אחסון פנימי (באתר אפל לא מצויין כלום על זה) או שאין בו (הבנתי שניתן להוסיף!) אין לו ( פרט לזיכרון flash לשימושים הפנימיים של אפל ) , אחרי jailbreak אני חושב שכן ניתן לחבר הרד דיסק חיצוני , עדיין לא בדקתי . בכל מקרה בדור 1 כן ניתן לחבר

5. משהו שאסור לשאול אבל בכל זאת! האם לא עדיף google tv (הכי זול מצאתי ב300$ ) על פי כתבה ב-themarker מיום שישי - GTV עדיין לא מומלץ לרכישה והוא מסורבל לטיפול .

hperez
27/11/10, 23:41
שלום
קיבלתי את בדור השני ויש לי שאלה הכי בסיסיסת, האם לחברו לחשמל אני צריך מתאם/ או שנאי שממיר ל 220v
תודה מראש לעונים

assafd
28/11/10, 09:57
אין צורך בשנאי. קיבלתי את שלי מארה"ב וחיברתי ללא כל בעיות

hperez
28/11/10, 12:03
תודה רבה על תשובתך המהירה

Romanor87
30/11/10, 01:42
1. האם ניגון סרטים מהמחשב מתבצע רק דרך האייטונס או ניתן לנגן גם עם נגנים אחרים? (בעיות קידודים וכדומה)? כן ניתן לנגן כל סרט ממחשב שלך - יש צורך לבצע jailbreak

.

תוכל להרחיב בעניין? אם אכן ניתן לנגן סרטים לא רק דרך האייטיונז זה פותר בעיות רבות של קידוד וכו'.
אשמח אם תוכל להוסיף מדריך או הסבר כלשהו..

תודה!

Eli
04/12/10, 19:58
תוכל להרחיב בעניין? אם אכן ניתן לנגן סרטים לא רק דרך האייטיונז זה פותר בעיות רבות של קידוד וכו'.
אשמח אם תוכל להוסיף מדריך או הסבר כלשהו..

תודה!

כן ניתן ( אצלי עדיין לא עובד ) - בנתיים אין לי זמן לסדר את הבעיה