מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Omnio WOWKeys מקלדת לאייפון

natish
09/11/10, 01:25
‏רציתם פעם מקלדת פיזית לאייפון שלכם? Omnio WOWKeys מספק את הסחורה.

‏http://img.skitch.com/20101108-1pacm1kgikpsg6uk4jcwrj15xr.jpg

לפני מספר חודשים שיחררה אסוס מקלדת/מחשב שנקראת Eee Keyboard. הדבר נתן לחברת Omnio רעיון והיא החליטה לפתח מקלדת בשם WOWKeys. הרעיון הוא מקלדת אליה ניתן לחבר את האייפון 3Gs או אייפון 4 המתחברת למחשב המק או ה- PC באמצעות חיבור USB פשוט (שימו לב למקש החלונות ומקש ה- cmd שנחים זה לצד זה ברעות ואחווה).

‏http://img.skitch.com/20101108-dpc38a4e2x1p73x2b163p84xmn.jpg

המקלדת גם כוללת 15 מקשי קיצור "חמים" המאפשרים שליטה על מכשיר האייפון והם כוללים: החלפה מהירה בין שליטה באייפון לבין שליטה במחשב (מק או pc), חזרה מהירה למסך הבית, הפעלת המקלדת הוירטואלית של האייפון, כניסה מהירה ל- Spotlight, נעילת האייפון, מקשי שליטה על הווליום, על בהירות התצוגה ועוד.

‏http://img.skitch.com/20101108-eh2237t71n8aeydh6qw7k2jjj1.jpg

המקלדת שעולה רק כ- 100$ בשילוב עם האייפון יכולה לתפקד בתור שלט למדיה סנטר, מקלדת עם טרק פד מולטי טאץ' או אפילו לעזור בכתיבת מיילים ארוכים או עבודות הקלדה אחרות על אפליקציות באייפון בין אם מסמכים ארוכים או קצרים. עם התמיכה ההולכת והקרבה של AirPlay עבור מכשירי iOS בגרסה 4.2 המקלדת אפילו תהיה עוד יותר פונקציונלית.

מקור: אנגדג'ט (http://www.engadget.com/2010/11/08/omnio-wowkeys-and-iphone-team-up-to-build-a-better-eee-keyboard/)

AssafMoraz
09/11/10, 11:53
הרעיון חמוד אבל לדעתי לא הכי שימושי מכמה סיבות:

1. אפשר לחבר בקלות מקלדת BT רגילה לאייפון וזה ימנע את הסירבול שבעריסה.
2. לדעתי העריסה לא ממוקמת במיקום הנכון, היה נחמד אם זה היה באמצע למעלה איפה שהוא לא בצד, זה גם יותר נוח לכתיבה וצפייה במה שכותבים בעת ובעונה אחת אחרת נקבל צור תפוס די מהר.
3. אייפון שמורכב עליו כיסוי ובפרט כיסוי מסובך להסרה כמו OTTERBOX DEFENDER למשל, יתקשה מאוד בהסרת הכיסוי בכל פעם ופעם מחדש כך שהרעיון פה לא מתאים לו בכלל.

אני לא מצליח להבין את החברות האלו שמייצרות מוצרים ייעודיים ל iDevices השונים. הם פשוט לא מתחשבים כלל במכשירים עם כיסוי ולמרבה האירוניה הרוב המוחלט כן משתמשים בכיסוי. היה נחמד אם היה אפשר לחבר למשל את האייפון למקלדת הנ"ל רק באמצעות כבל ולא באמצעות עריסה ייעודית.

natish
09/11/10, 14:36

1. אפשר לחבר בקלות מקלדת BT רגילה לאייפון וזה ימנע את הסירבול שבעריסה.
2. לדעתי העריסה לא ממוקמת במיקום הנכון, היה נחמד אם זה היה באמצע למעלה איפה שהוא לא בצד, זה גם יותר נוח לכתיבה וצפייה במה שכותבים בעת ובעונה אחת אחרת נקבל צור תפוס די מהר.
3. אייפון שמורכב עליו כיסוי ובפרט כיסוי מסובך להסרה כמו OTTERBOX DEFENDER למשל, יתקשה מאוד בהסרת הכיסוי בכל פעם ופעם מחדש כך שהרעיון פה לא מתאים לו בכלל.

אני לא מצליח להבין את החברות האלו שמייצרות מוצרים ייעודיים ל iDevices השונים. הם פשוט לא מתחשבים כלל במכשירים עם כיסוי ולמרבה האירוניה הרוב המוחלט כן משתמשים בכיסוי. היה נחמד אם היה אפשר לחבר למשל את האייפון למקלדת הנ"ל רק באמצעות כבל ולא באמצעות עריסה ייעודית.

לא מסכים.

1. היכולות של בלוטות' מוגבלות מאוד בניגוד לחיבור החומרה דרך הקונקטור של המכשיר מה שמאפשר שליטה ברזולוציה הרבה יותר גבוהה עליו (בזכות API שאפל שיחררה עם גרסה 3.0 המאפשרים שליטה של חומרה חיצונית המחוברת לקונקטור המכשיר עם או בלי אפליקציה ייעודית).
2. הרעיון הוא שהמכשיר יוכל גם לשמש בתור טרקפד מולטי טאץ' וככזה מיקום בחלק העליון של המקלדת הוא מאוד לא הגיוני.
3. יצרנית חומרה פריפריאלית למכשירי iOS לא יכולה להתחשב בכיסויים כי יש משהו כמו ביליון סוגים שונים, בעובי שונה, רמת גימור, גמישות ועוד מאפיינים שונים לכל כיסוי וכיסוי. המכנה המשותף היחיד לכל הכיסויים הוא המכשיר שנמצא מתחת אליהם שלו יש גודל וצורה ברורים וידועים.

Roy 10
09/11/10, 14:39

1. אפשר לחבר בקלות מקלדת bt רגילה לאייפון וזה ימנע את הסירבול שבעריסה.
3. אייפון שמורכב עליו כיסוי ובפרט כיסוי מסובך להסרה כמו otterbox defender למשל, יתקשה מאוד בהסרת הכיסוי בכל פעם ופעם מחדש כך שהרעיון פה לא מתאים לו בכלל.

אני לא מצליח להבין את החברות האלו שמייצרות מוצרים ייעודיים ל idevices השונים. הם פשוט לא מתחשבים כלל במכשירים עם כיסוי ולמרבה האירוניה הרוב המוחלט כן משתמשים בכיסוי. היה נחמד אם היה אפשר לחבר למשל את האייפון למקלדת הנ"ל רק באמצעות כבל ולא באמצעות עריסה ייעודית.

לפי דעתי אפשר לחבר אליה מכשיר עם כיסוי מעצם העובדה שהיא מתאימה גם ל3gs וגם לאיפון 4.

nati-va
09/11/10, 16:44
לא רלוונטי.
מקלדת+דוק לאייפד מכירים?
צריך לקנות מאריך דוק קונקטור (זה מן מאריך של 2 ס"מ שמתלבש על הדוק במקלדת- וכך האיפון נכנס בצורה טובה)
היתרון בזה:
יש לך את המכשיר מול העיניים עומד ולא שוכב!
מתאים לאייפד (אם יש)
גם שם יש כפתורים חמים לאייפד\אייפון.
קטנה יותר מזו, וגם איכותית יותר (אלומיניום, איכות של אפל- אין מתחרים) ואם אתם שואלים- אותי יפה יותר.
וכמובן מחיר- זו עולה 100$ (יקר!) של אפל 69$+המתאם בעוד כמה דולרים..

או לחבר מקלדת בבלוטות..(כמו שאמרו פה).

AssafMoraz
09/11/10, 17:14
לא מסכים.

1. היכולות של בלוטות' מוגבלות מאוד בניגוד לחיבור החומרה דרך הקונקטור של המכשיר מה שמאפשר שליטה ברזולוציה הרבה יותר גבוהה עליו (בזכות api שאפל שיחררה עם גרסה 3.0 המאפשרים שליטה של חומרה חיצונית המחוברת לקונקטור המכשיר עם או בלי אפליקציה ייעודית).
2. הרעיון הוא שהמכשיר יוכל גם לשמש בתור טרקפד מולטי טאץ' וככזה מיקום בחלק העליון של המקלדת הוא מאוד לא הגיוני.
3. יצרנית חומרה פריפריאלית למכשירי ios לא יכולה להתחשב בכיסויים כי יש משהו כמו ביליון סוגים שונים, בעובי שונה, רמת גימור, גמישות ועוד מאפיינים שונים לכל כיסוי וכיסוי. המכנה המשותף היחיד לכל הכיסויים הוא המכשיר שנמצא מתחת אליהם שלו יש גודל וצורה ברורים וידועים.

1. רק שמעתי על זה ולמען האמת לא יצא לי לנסות כי אין לי מקלדת bt בבית אבל היתרון שזה עובד אלחוטי שלא כמו המקלדת הזו.
2. צודק במאה אחוז, לא חשבתי על זה לעומק ואם באמת כך הדבר אז המיקום שלו מושלם :)
3. אתה צודק, זה נשמע הרבה יותר הגיוני עכשיו כשאני מבין שהאייפון משמש גם כטרקפד...

תודה על ההסבר :)

gibson-es335
09/11/10, 18:32
...למה המקש של הווינדוס?

natish
09/11/10, 19:26
...למה המקש של הווינדוס?

כי המקלדת מתאימה גם לשימוש עם מחשבי pc ולא רק עם האייפון או עם מחשבי מק.

TooTy
14/11/10, 15:44
ואו....מגניב... אבל למה לי להחזיק מקלדת לאייפון ? זה נראה לי מסורבל מדי...

nati-va
14/11/10, 16:22
ואו....מגניב... אבל למה לי להחזיק מקלדת לאייפון ? זה נראה לי מסורבל מדי...

אז זה לא בשבילך..
אבל אם רוצים להקליד במהירות ונוחות- אין תחליף למקלדת "אמיתית" (פיזית).

אריאל2009
15/11/10, 00:10
אני מעוניין לרכוש מקלדת כזאת..
מישהו יודע איך אני משיג אותה?
עדיפות לחנות בארץ

elroy45
06/05/11, 19:37
איזה מגניב אבל לא נוח