מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות לגבי קניית ipod touch 4

seattle
03/11/10, 20:38
שלום ,
אני רוצה לקנות אייפוד 4 אבל יש לי כמה שאלות -
א) כדאי לי אולי בכלל לקנות אייפוד 3 ? הבנתי שההבדלים במחירים הם לא מי יודע מה ואם כבר משקיעים 1000 שקל אבל להוסיף עוד קצת ולקנות 4...
ב)מאיפה הכי כדאי לקנות? מהחנות של אפל בסנטר או מחנות, נניח כמו קייאס פי?
ג) אם אני קונה נניח דור 3 דרך איביי , כמה מס אני צריכה לשלם על זה? כי יש אנשים שמוכרים ממש בזול באיביי, משומשים וכאלה.... אתם הייתם קונים משן ם משומש? אני קונה הרבה באיביי אבל לא דברים יקרים, אני קונה הרבה שטויות שאין סכנה גדולה לקנות אותם, וכאן אני מרגישה כאילו זה קצת סכנה...

ד) אפשר כבר לפרוץ את אייפוד 4? מה הסכנות בפריצה..?

תודה, סיוון

nitaimis
03/11/10, 20:55
א) האייפוד 4 הרבה יותר מתקדם מהאייפוד 3, תשקיעי עוד קצת ותקני אייפוד 4.
ב) בחנות של איידיגיטל בסנטר המחיר יותר יקר אבל את מקבלת אחריות מלאה וטובה (במידה ואחד מהדברים שהאחריות חלה אליו קורה אתה מקבל אייפוד חדש) לעומת זאת, בK.S.P המחיר הרבה יותר זול אבל האחריות הרבה פחות טובה מאחר שמדובר במעבדה תיקונים שלא מיועדת רק לאייפודים אלא לכל מוצרי החנות.
ג) 16% ממחיר המוצר+משלוח. לא כדאי לקנות מוצר כזה יקר משומש בeBay מאחר שאת לא יכולה לראות אם הוא סרוט ומצבו החיצוני טוב.
ד) אפשר לפרוץ את האייפוד 4 בכל הגרסאות. הפריצה יכולה לגרום לירידה קלה במהירות האייפוד(לא נראה לי שמרגישים את זה עם המעבד החזק של האייפוד 4) ולאיבוד האחריות, במידה וצריך לממש את האחריות ניתן לעשות ריסטור למכשיר(החזרה של תוכנת המכשיר לתצורת הראשונית) וכל זכר לפריצה יעלם. קודם תנסי את המכשיר תקופת זמן ואחר כך, אם תרצי, תוכלי לפרוץ אותו(במידה ולא תשדרגי את גרסת המכשיר לגרסה שאין לה פריצה).

seattle
05/11/10, 18:53
מה אתם אומרים על המכירה הזו ?
היא אומרת שהיא מוכרת בגלל שיש לה איזה חוב לבנק כי היא קנתה את זה ואין לה מאיפה להחזיר את החוב אז היא מוכרת.. יש לה פידבק 0 , מה שאומר שהיא בחיים לא מכרה כלום .. וזה מה שמבאס פה , מצד שני זה מראה שהיא לא סוחרת...

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180583416243&ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123