מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיות wifi וחיי בטריה קצרים.

atar
02/11/10, 15:47
בס"ד

שלום רב לכולם!!

אני מעונין לרכוש את האייפוד 4 החדש אך מאוד מהסס לעשות זאת כי ראיתי בפורומים של APPLE שהמון המון משתמשים מדווחים על בעיות רציניות שלא נפתרות בקשר לחיבור ה WIFI שלו לאחר שהם שדרגו את ה-iOS לגירסת ה-4.1 החדשה.

כמו כן, המון משתמשים מדווחים שלאחר ששדרגו לגירסה הנ"ל, חיי הבטריה התקצרו באופן משמעותי ביותר והרבה משתמשים מדווחים על אכזבה וחוסר שביעות רצון מכך.

היתי שמח לדעת אם גם המשתמשים שבפורום זה חוו בעיות מסוג זה לפני שאני עומד להשקיע סכום רציני בקניית אייפוד.

אשמח לקבל תגובה בהקדם האפשרי.

בברכה!

יוסי.

atar
04/11/10, 20:47
שלום וברכה!!!

אשמח מאוד אם מישהו יוכל להגיב לשאלתי כי אני מחכה לתשובה כבר יומיים....:(

בברכה רבה!!

יוסי.

Elad_Peleg
05/11/10, 10:00
מנסיון עם אייפוד 4 - אף פעם לא הייתה לי בעיה של חיבור Wifi..אז אין לי מושג על מה מדובר.
חיי הבטרייה של אייפוד נגמרת מהר - גם בלי קשר לגרסה או לדור האייפוד. [במשחקים יש לך בסביבות שעה וחצי לשלוש שעות בטרייה - תלוי בסוג המשחק (אין מה לעשות, ככה זה)]
יש הרבה שטוענים שבגלל שהם פרצו את האייפוד שלהם אז זה גומר להם יותר מהר את הסוללה. (זה נכון אך לא בצורה משמעותית)..

אם אתה מתכוון לקנות אייפוד בשביל שימוש אינטנסיבי, אז תיקח בחשבון שהסוללה תיגמר באופן מהיר.

atar
05/11/10, 14:41
מנסיון עם אייפוד 4 - אף פעם לא הייתה לי בעיה של חיבור Wifi..אז אין לי מושג על מה מדובר.
חיי הבטרייה של אייפוד נגמרת מהר - גם בלי קשר לגרסה או לדור האייפוד. [במשחקים יש לך בסביבות שעה וחצי לשלוש שעות בטרייה - תלוי בסוג המשחק (אין מה לעשות, ככה זה)]
יש הרבה שטוענים שבגלל שהם פרצו את האייפוד שלהם אז זה גומר להם יותר מהר את הסוללה. (זה נכון אך לא בצורה משמעותית)..

אם אתה מתכוון לקנות אייפוד בשביל שימוש אינטנסיבי, אז תיקח בחשבון שהסוללה תיגמר באופן מהיר.

שלום וברכה!!!

אוה, סוף סוף מישהו התייחס לשאלתי, תודה רבה על תשובתך, אבל כמה זמן אתה משתמש באייפוד כבר עם מערכת ההפעלה החדשה iOS 4.1? הרבה משתמשים מדווחים שלא מייד התחילו הבעיות אלה רק לאחר כמה ימים/שבוע-שבועיים או אפילו חודש אז אשמח לקבל את תגובתך שוב!!

תודה רבה מראש!

יוסי

atar
05/11/10, 14:43
שלום וברכה!!!

אוה, סוף סוף מישהו התייחס לשאלתי, תודה רבה על תשובתך, אבל כמה זמן אתה משתמש באייפוד כבר עם מערכת ההפעלה החדשה iOS 4.1? הרבה משתמשים מדווחים שלא מייד התחילו הבעיות אלה רק לאחר כמה ימים/שבוע-שבועיים או אפילו חודש אז אשמח לקבל את תגובתך שוב!!

תודה רבה מראש!

יוסי