מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קניית אייפוד טאץ מ ksp

roey_le
28/10/10, 13:36
שלום לכולם !
אז השאלה שלי היא כזאת : אני רוצה לקנות את האייפוד טאץ החדש 8gb ואני רוצה לקנות אותו בחנות שהכי קרובה לבית שלי שזה KSP אבל כשחשבתי על זה הבנתי שאם אני קונה מהם את האייפוד אז את האחריות לשנה אני מקבל מהם ולא מ I DIGITAL וזה בסדר.. אבל אם אני ירצה לקנות הרחבת אחריות במשך הזמן אז אני לא יוכל כי I DIGITAL יגידו לי שלא קניתי את האייפוד מהם.. אני צודק ??
ועוד שאלה על הדרך לבעלי ניסיון : האם בכלל כדאי לקנות הרחבת אחריות לאייפוד טאץ או שלא?
מה אורך החיים של מכשיר בשימוש ברגיל ?
תודה רבה רבה מראש :)

noammiko
28/10/10, 14:28
אם אני לא טועה אז ברגע שאתה פורץ לאייפוד האחריות מתבטלת , זה משהו שאתה צריך לבדוק ולקחת
בחשבון... .

האורך חיים של האיי-טאצ' הוא יפה מאוד. לי לדוגמא יש דור 2 ויש לי כבר שנה וחצי (פרצתי אליו) , והוא עדיין דופק כמו שעון.
מכשיר מאוד אמין, לא הייתה לי איתו בעיה אחת. מה שכן, אם יש בעיה תמיד אפשר לקחת אותו למעבדה שיתקנו אותו ותשלם מחיר חד פעמי - במקום שתהיה לך אחריות ותשלם עליה. זה ממש לא כמו מכשיר
פלאפון או משהו בסגנון.
בעיניי 8 ג'יגה לא מספיק, אין אפשרות הרחבת זיכרון באיי טאצ' , אם אתה כבר קונה אז עדיף להשקיע
עוד טיפה בשביל 32 ג'יגה לא ? ברגע שיהיה לך את האייפוד ותסייר קצת במרחבי ומעמקי הפורום פה של האייפוד אתה תגלה שיש כל כך הרבה דברים לעשות עם האייפוד, ולכן 8 ג'יגה בעיניי לא מספיק.
אייפוד טאצ' יכול להיות [b]מפלצת[b] אם לומדים מה לעשות בו ואיך להשתמש בו.

בכל מקרה, תיהנה ותתחדש.

bartselen
31/10/10, 19:04
אם אני לא טועה אז ברגע שאתה פורץ לאייפוד האחריות מתבטלת , זה משהו שאתה צריך לבדוק ולקחת
בחשבון... .

האורך חיים של האיי-טאצ' הוא יפה מאוד. לי לדוגמא יש דור 2 ויש לי כבר שנה וחצי (פרצתי אליו) , והוא עדיין דופק כמו שעון.
מכשיר מאוד אמין, לא הייתה לי איתו בעיה אחת. מה שכן, אם יש בעיה תמיד אפשר לקחת אותו למעבדה שיתקנו אותו ותשלם מחיר חד פעמי - במקום שתהיה לך אחריות ותשלם עליה. זה ממש לא כמו מכשיר
פלאפון או משהו בסגנון.
בעיניי 8 ג'יגה לא מספיק *גם בעיניי לי יש 32*, אין אפשרות הרחבת זיכרון באיי טאצ' , אם אתה כבר קונה אז עדיף להשקיע
עוד טיפה בשביל 32 ג'יגה לא ? ברגע שיהיה לך את האייפוד ותסייר קצת במרחבי ומעמקי הפורום פה של האייפוד אתה תגלה שיש כל כך הרבה דברים לעשות עם האייפוד, ולכן 8 ג'יגה בעיניי לא מספיק.
אייפוד טאצ' יכול להיות [b]מפלצת[b] אם לומדים מה לעשות בו ואיך להשתמש בו.

בכל מקרה, תיהנה ותתחדש.

אתה צודק לגמרי,ולי יש את הטאצ, 4 32GB והוא מהיר כמו ברק!!!

וכן הפריצה מבטלת את האחריות

וגם כדאי שלא תקנה בKSP כי כולם אומרים שהם לא באמת מתקנים שמה וכולי וכולי

אז בתכלס,סע לאיידיגיטל ,קנה שם.

מקווה שעזרתי :cool:

oriX
31/10/10, 20:40
אתה צודק לגמרי,ולי יש את הטאצ, 4 32gb והוא מהיר כמו ברק!!!

וכן הפריצה מבטלת את האחריות

וגם כדאי שלא תקנה בksp כי כולם אומרים שהם לא באמת מתקנים שמה וכולי וכולי

אז בתכלס,סע לאיידיגיטל ,קנה שם.

מקווה שעזרתי :cool:

האייפוד שלך מהיר כי הוא חדש. אבל אם הזמן (שנה) הוא מתחיל לדעוך טיפה.

תקרא טוב מה האחריות של איידיגיטל מחסה כי לא בטוח שהיא תהיה שווה את זה לעומת מעבדה פרטית שתבצע תיקון.