מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה לזרוע לרכב - בארץ או איביי/אמזון

donnie888
26/10/10, 08:14
אשמח להמלצות חברים. אני וזוגתי צמד אייפוניסטים ולא רוצים לראות את הזרוע מתעופפת לה
באמצע נסיעה.

תודה!

Martok
26/10/10, 08:35
יש כמה אפשריות, מהקל לכבד:
1. זרוע פשוטה שרק מחזיקה את המכשיר. עולה 3-10$ באיביי.
תקפיד לא לקנות זרוע גמישה (ניראית כמו קפיץ שניתן לכופף) - הן לא יציבות ורועדות תוך כדי נסיעה.
הזרועות הפשוטות לא שוות הרבה , מנסיון עם כמה מהן. התושבת נשברת מהר והחיבור וואקום לא מספיק חזק.
בקטגוריה הזאת יש את הזרוע הבאה שהיא יציבה ונצמדת חזק לכל משטח:
http://www.amazon.com/Satechi-SCR-31-BlackBerry-Windshield-Dashboard/dp/B002K9IPOC/ref=sr_1_24?ie=UTF8&qid=1288074615&sr=8-24
היא עולה 25$ תקרא קצת ביקורות, עושה רושם שהיא שווה את הכסף.

2. תושבת עם טעינה - טוענת את המכשיר בנוסף להחזקה שלו. יש כל מיני דגמים, המחירים נעים סביב 50-60$.
לדעתי אם אתה כבר משקיע סכום כזה, כדאי לקנות את הזרוע של חברת Magellan.
מדובר בזרוע + טעינה + דיבורית בלוטוט + מגבר GPS + רמקול במחיר של 100$.
הזרוע הזאת מאפשרת להחזיק את המכשיר גם כאשר הוא בנרתיק.
http://www.amazon.com/Magellan-Premium-iPhone-iPod-touch/dp/B002WN30IM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1288074590&sr=8-1

donnie888
26/10/10, 08:46
תודה רבה על התגובה המפורטת...
הטעות שלי שלא ציינתי שאני מעדיף אוניברסלית, אני עם ה3gs, האישה עם ה4, ואין לנו
עצבים לשחק עם הנרתיקים.

אז אם יש משהו רציני שיחזיק את המכשיר כמו שצריך אני אשמח
:)

Martok
26/10/10, 14:49
התושבת של Magellan תואמת לכל דגמי האיפון (2-4) ומחזיקה את המכשיר יציב גם עם נרתיק וגם בלעדיו.
כך שאתה בהחלט יכול לכנות אותה תושבת אוניברסלית.
קל מאוד להכניס את המכשיר ולנתק אותו והוא נטען ללא צורך להתחיל לחבר ולנתק כבל כל פעם מחדש.
אלו הסיבות שהחלטתי לקנות דווקא את התושבת הזאת. כבונוס אתה מקבל מקלט GPS חזק ודיבורית בלוטוט.

לטעמי זה שווה את המחיר - זרוע עם טעינה עולה כ 60$, דיבורית עולה לפחות סכום זהה, כך שבסה"כ מקבלים עסקה טובה.

Martok
27/10/10, 07:51
שיהיו בריאים, איזה מחירים דופקים פה בארץ.
239 ש"ח לזרוע פשוטה ללא טעינה.
עוד סיבה להזמין ישירות מחו"ל.

section1
27/10/10, 09:12
שיהיו בריאים, איזה מחירים דופקים פה בארץ.
239 ש"ח לזרוע פשוטה ללא טעינה.
עוד סיבה להזמין ישירות מחו"ל.

אכן כן אבל היה להם מבצע (או שעדיין יש) של הזרוע הזו במחיר של 199 ש"ח.

מחיר לא רע ויותר פשוט לקבל את ה5 שנים אחריות על המוצר הנ"ל של חברה איכותית וטובה מספק בארץ מאשר לרכוש את זה מחו"ל בשביל לחסוך כמה שקלים (כי הרבה לא תחסוך כאן, בדקתי בלא מעט אתרים) ולא תתחיל להתעסק עם אחריות מול ספק מחו"ל ומשלוחים ובלאגן כשלא קנית את זה בארץ.

שווה להתקשר ולברר אצלהם לגבי המבצע, יש להם שירות טוב.

Martok
28/10/10, 14:25
אתה בטח צוחק, חיסכון של כמה שקלים?
הזרוע הזאת עולה 23$ באמזון. גם אם תשלח אותה בשילוח אווירי יקר דרך ushops זה יעלה לך 150 ש"ח עד הבית.
100 שח הפרש שזה אומר 40% יותר.
לא שהיתי משלם על זרוע כזאת גם 150 ש"ח, פשוט מדהים אותי כל פעם מחדש כמה רווח היבואנים בארץ לוקחים.

משלוחים ובלאגן? אני קונה הרבה מוצרים בחו"ל, בדרך כלל מגיע הרבה יותר מהר מאשר משלוחים מאתרים בארץ.
אתה מזמין גם כך מאתר אינטרנט,מה זה משנה איפה הוא יושב.

ובקשר לאחריות - אני מעדיף תמיד לעבוד מול ספקים בחו"ל, שירות הרבה יותר טוב, אף פעם לא מתנערים מאחריות ובדרך כלל ישלחו לך מוצר תחליפי מייד לארץ אפילו מבלי שתשלח חזרה את המוצר הפגום.
זאת לעומת עסקים בארץ שבהם אתה צריך להגיע לאיזו סימטה בסוף הארץ למעבדה שפתוחה חצי שעה ביום.
כבר קרה לי לא אחת שהתיאשתי מלקבל שירות על מוצרים שקניתי בארץ.