מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Apple TV החדש - הסדרות זמינות גם בישראל !!

shaim
24/10/10, 21:54
ראשית מגיע לי מזל טוב, ה-Apple TV החדש שלי הגיע אלי היום.
המכשיר פשוט מדהים, עונה על כל הציפיות, ויותר מזה.
גם הגודל שלו פשוט לא יאמן. רק אחרי שרואים אותו במציאות, מבינים כמה הוא קטן.

כשקניתי, חשבתי של הסדרות והסרטים האמריקאים לא יהיו זמינים כאן, ועדיין סטרימר במאה דולר (פלוס קצת מיסים ומשלוח), זה לא רע.
אכן כשחיברתי אותו קיבלתי, כצפוי תפריט מנוון, ללא סדרות וסרטי HD, אבל לגמרי במקרה, פתאום נפתח לי התפריט המלא כולל סדרות וסרטי HD, ממש כאילו אני בארה"ב.

איך עושים את זה? מאוד מאוד מאוד פשוט.
קודם כל, צריך שיהיה לך יוזר לחנות האמריקאית (כמעט לכולם יש.... מה כבר יש באייטיונס הישראלי??).
אבל בנוסף, צריך עוד משהו קטן. ללכת לתפריט Settings -> General -> iTunes Store ולהגדיר שם בשדה Location את הערך United States (לפני השינוי הוא יהיה ריק).
זה הכל!!

מרגע זה כל הסדרות ב-99 סנט, יהיו זמינים לכם, וכנ"ל גם כל סרטי ה-HD.
ממש כאילו אתם בארה"ב.

אני רק מקווה שזה לא רק באג של אפל שייחסם.....
תהנו!

nitaimis
24/10/10, 22:20
בלי כרטיס אשראי שרשום על כתות בארה"ב אתה לא יכול לקנות את שם שום דבר.. נסה להוסיף כרטיס אשראי לחשבון שלך.

shaim
24/10/10, 22:31
קודם כל, יש שם לא מעט תוכן ללא תשלום.
שנית, יש לי כרטיס אשראי אמריקאי.

רציתי רק לעדכן את הגולשים, שללא הגדרה ידנית של location, הם מקבלים תפריט לא מלא, שאפשר בקלות לפתוח אותו.
זה עובד גם על חשבונות ללא כרטיס אשראי אמריקאי, אבל אז מוגבלי לתוכן החינמי בלבד.

nitaimis
24/10/10, 22:41
לרוב הישראלים אין כרטיס אשראי אמריקאי אז הם יכולים להשתמש רק בתכנים החינמיים.

shaim
24/10/10, 22:57
ידידי, אתה לגמרי פספסת את הנקודה העיקרית.
רוב התוכנות שמשדרות טלויזיה מזהות את המיקום שלך לפי חיבור האינטרנט, ומונעות ממך גישה, אלא אם אתה נמצא פיזית במדינה אליה מיועד השידור.

כל מה שרציתי להדגיש, שכרגע אפל לא נוקטת בשיטה הזו, ולמעשה מסתמכת על הגדרה קטנה בתפריט, ולא על זיהוי המיקום לפי חיבור האינטרנט.

ערב טוב.

Omri David
24/10/10, 23:03
אתה בדוגרי לא עשית פה שום דבר גם באיטיונס אתה יכול להיכנס לתוכן אם חשבון מחו"ל ועצם העובדה שעשית את זה אותו הדבר ב-Apple TV אין סיבה שלא יעבוד לך.

החשבון שלך עדיין אמריקאי שום דבר לא ישנה לך את זה.

shaim
25/10/10, 09:17
הי עמרי,

2 דברים:
1. לא טענתי שמדובר במשהו מורכב שמצאתי. בדיוק להיפך, כתבתי שמדובר במשהו פשוט.

2. יש לך טעות קטנה. מי שישתמש בחשבון אמריקאי, לא יקבל את כל האופציות זמינות באופן אוטומטי.
יש צורך בהגדרה ידנית של ה-location, אחרת לא יופיעו האופציות החסרות, ולכן היה לי חשוב לעדכן את יתר החברים.

idanbeje
25/10/10, 09:54
רציתי לשאול, האם גם כרטיס בינלאומי כמו גולדמאסטרקארד יעבוד כאן? או שרק כרטיס שהונפק בארה?ב?
תוכל לפרט קצת לגבי התוכן החינמי? האם יש סדרות וסרטים טובים או רק הדרעק הרגיל?

shaim
25/10/10, 13:07
לגבע כרטיסי האשראי, חובה שיהיה כרטיס שהונפק בארה"ב, או כרטיס אמריקן אקספרס שהונפק בכל מקום בעולםץ
גולד מאסטרכארד שהונפק בישראל לא יעבוד.
יש לך אופציה נוספת, והיא לקנות gift card לחנות האמריקאית. הכרטיסים האלה נמכרים באייביי, וניתן לקנות עם paypal עם כל כרטיס אשראי........

לגבי התוכן החינמי, לא תמצא שם סדרות וסרטים, אלא בעיקר תוכניות אקטואליה מהטלוויזיה האמריקאית כמו פגוש את העיתונות, ו-60 דקות. האמת, די דומה לאפליקציה של חדשות ערוץ 2 בישראל.....
עדיין לא הספקתי לעבור על הכל, יכול להיות שיש דברים שעוד לא ראיתי.....

ErezDS
26/10/10, 10:27
שלום לכולם.
יש לי שאלה. שאני משתמש בשלט של האפל tv הוא מפעיל לי גם את המדייה סנטר של המרק מיני? איך אני מבטל את השליטה במרק מיני עם השלט של האפל tv?

תודה רבה

shaim
26/10/10, 11:56
אני ממש לא מומחה לנושא, אבל יש לי רעיון.
בהגדרות של ה-Apple TV, יש אפשרות לבצע pair ו-unpair של שלט.
תחפש משהו מקביל במק מיני, ותבצע unpair לשלט של ה-AppleTV.
אולי בצורה כזו השלט של ה-Apple TV, יפסיק לעבוד עם המק מיני......

ErezDS
26/10/10, 13:48
אורחיי אני ינסה את זה שהגיע הבייתה
תודה רבה !

Eli
26/10/10, 15:12
שלום לכולם.
יש לי שאלה. שאני משתמש בשלט של האפל tv הוא מפעיל לי גם את המדייה סנטר של המרק מיני? איך אני מבטל את השליטה במרק מיני עם השלט של האפל tv?

תודה רבה

מצטרף לשאלה - הוא גם מפעיל את ה-mini mac ואת ה-macbook שלי

ErezDS
27/10/10, 09:28
בוקר טוב, אז אחרי חיפוש במאק מיני לא מצאתי לאיפה השלט מוצמד, מישהו יודע איפה אני עושה בטל הצמדה?
כי הוא לא בהתקנים של השן הכחולה וגם לא של הwifi

תודה רבה
והמשך יום נעים

shaim
27/10/10, 11:23
חיפוש קטן בגוגל נותן תשובה......
You can unpair a remote by going into System Preferences (Apple menu > System Preferences) and click security. From the Security System Preference pane, select the "Unpair" button at the bottom the preference pane.

כיוון שאין לי מק, אני לא יכול לנסות......

ErezDS
27/10/10, 11:26
אוקיי תודה לך, ננסה ונחזור עם תשובה ;)

idanogen
22/11/10, 12:43
אני רוצה לקנות מהאפלסטור באינטנט ולשלוח את המוצר לבית של חברים בארצות הברית ושהם ישלחו לי
הבעיה היא שבאתר מבקשים ממני כתובת בארצות הברית של הכרטיס אשראי יש למשהו מושג מה לעשות

yosstos
22/05/11, 16:15
תודה אחי!! מלך!

לגבע כרטיסי האשראי, חובה שיהיה כרטיס שהונפק בארה"ב, או כרטיס אמריקן אקספרס שהונפק בכל מקום בעולםץ
גולד מאסטרכארד שהונפק בישראל לא יעבוד.
יש לך אופציה נוספת, והיא לקנות gift card לחנות האמריקאית. הכרטיסים האלה נמכרים באייביי, וניתן לקנות עם paypal עם כל כרטיס אשראי........

לגבי התוכן החינמי, לא תמצא שם סדרות וסרטים, אלא בעיקר תוכניות אקטואליה מהטלוויזיה האמריקאית כמו פגוש את העיתונות, ו-60 דקות. האמת, די דומה לאפליקציה של חדשות ערוץ 2 בישראל.....
עדיין לא הספקתי לעבור על הכל, יכול להיות שיש דברים שעוד לא ראיתי.....

יש לי visa בינ"ל. הונפק בארץ אבל השם וכו' כתובים באנגלית...
זה אפשרי?

shaim
22/05/11, 17:27
עד כמה שידוע לי, לא ניתן.
מהכרטיסים שמונפקים בארץ, רק לכרטיס אשראי של אמריקן אקספרס, ניתן להגדיר כתובת אמריקאית.

אתה יכול לרכוש gift card באיביי, ולשלם איתו.

macguru
23/05/11, 21:00
מצטרף לשאלה - הוא גם מפעיל את ה-mini mac ואת ה-macbook שלי

להיכנס לsystem preference שם ל security ושם לסמן disable remote