מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : צריך דיבורית Iphone 4 לרכב

MaXi01
21/10/10, 16:48
שלום
אני רוצה לקנות דיבורית רגילה לאוטו,או שרדיו דיסק שתומך ב דיבורית.
כמו למשל alpine iDA-X305S או sony DSX-S300BTX
אבל אני לא בטוח שאפשאר להשתמש בהם כדיבורית

MaXi01
22/10/10, 08:51
נו מישהו יכול להמליץ על דיבורית לרכב או רדיו דיסק mp3 אם דיבורית

applegirl
22/10/10, 11:18
האמת שגם אני מחפשת משהו כזה לרכב..
אני מתלבטת לגבי הדגם הבא (שלהבנתי מאושר ע"י אפל)
http://www.griffintechnology.com/products/tuneflex-aux-handsfree

ההתלבטויות:
1. המצת של הרכב שלי נמצא מול הידית הילוכים- מה שאומר שאם אני מחברת את המוצר האייפון לא יהיה מולי כמו מתקנים שנצמדים מהשמשה, אלא יהיה טיפה יותר למטה (כאילו שאני אצטרך להסתכל לכיוון ידית ההילוכים).
2. ברדיו של הרכב שלי אין כניסת AUX, אפשרי לחבר אל המכשיר חיבור שיש לי עם קלטת אבל הבעיה שבחיבור המקורי של המכשיר יש מיקרופון בכניסת של הכבל לאייפון- אני מאבדת כאן את העניין של המיקרופון- השאלה היא האם יש סוג של מפצל שמאפשר לחבר בין הכבל של הדיבורית לבין הכבל של הקלטת (המשמשת ככניסת AUX אלטרנטיבית)

מרגישה שממש סיבכתי בתיאורים! מקווה שתבינו..(:

Martok
27/10/10, 08:03
אצלי מותקן רדיו דיסק sony BT3600U.
הוא כולל כניסת USB , חיבור AUX, דיבורית Bluetooth מובנית ואפשרות לשדר מוסיקה בסטיריאו ישירות מהאיפון בבלוטוט.
בתור מכשיר סטריאו הוא מצויין. שומעים מעולה, קריאה מאוד מהירה של MP3 דרך ה USB.
בתור דיבורית : אתה שומע את הצד השני דרך הרמקולים ברכב שזה יתרון גדול. שומעים יפה מאוד וגם הצד השני שומע טוב.
יש כמה בעיות בדיבורית: המיקרופון בנוי לתוך הפאנל של המכשיר ולכן אם המכשיר מותקן ברכב במיקום נמוך, יתכן שלא ישמעו אותך טוב.
אפשר להתחבר לדיבורית רק עם מכשיר אחד בכל פעם. אם אתה המשתמש היחיד ברכב, זאת לא בעיה אבל אם יש כמה משתמשים זה דיי מעצבן. זה אומר שאם מישהוא אחר היה מחובר ואתה כרגע נכנס לאוטו, הדיבורית לא תתחבר אוטומטית למכשיר שלך. תאלץ להכנס להגדרות ולהתחבר שוב לדיבורית. בפעם הבאה היא תתחבר אוטומטית, עד שמישהוא אחר יחבר אליה.
אני ואשתי משתמשים באוטו רכב וזה מאוד מעצבן, בדרך כלל אתה מגלה שאתה לא מחובר רק אחרי שקיבלת שיחה.
קישור למכשיר בזאפ:
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=733115