מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה למביני דבר - כניסת aux ברדיו לרכב

imrifish
18/10/10, 16:35
שלום לכולם

אשמח אם מישהו יוכל לענות לי על שאלה
רכשתי לפני מספר ימים אייפון 4 ועכשיו אני רוצה פתרון כדי לשמוע גם את השירים וגם את השיחות דרך הרדיו. (אני יודע שיש מכשירים עם בלותות', אבך כרגע אני רוצה לדעת אם אפשר להסתדר רק עם aux כי המכשירים האחרים יותר מדי יקרים בשבילי)
חשבתי על לקנות רדיו לרכב (גם ככה אני צריך להחליף) שתהיה בו כניסת aux וזה ייתן את המענה(ברור לי שעדיין המיקרופון בו אשתמש יהיה זה של האייפון עצמו).
הבעיה היא שהחברה' שמוכרים לא סגורים על עצמם וחלקם אומרים לי שאני אשמע את השיחות דרך הרמקולים של הרכב, וחלק אומרים שלא.
האם מישהו יכול לתת לי תשובה חד משמעית, אם יש כזו? ואם אין תשובה חד משמעית, האם תוכלו להגיד לי במה התשובה תלויה? (למשל, בפירמה של הרדיו או משהו כזו)

rc1000
18/10/10, 17:04
לי יש רדיו של פנסוניק, עם כניסת aux, אני שומעת רק את השירים. ברגע שנכנסת שיחה זה עובר לדיבורית.
אם הדיבורית לא עובדת אז השיחה היא דרך האייפון ולא דרך הרמקולים של הרכב

imrifish
18/10/10, 17:10
טוב, מה אני אגיד...
הרגע סיימתי שיחה עם מישהו שאמר לי שהוא לא בטוח, תו"כ הוא הרים טלפון למישהו אחר שבדק את זה "לייב" עם אייפון ורדיו של "קלריון" (בזמן שחיכיתי) ואמר לו שזה עובד. א' דיבר עם ב' וב' אמר לו שהוא שומע אותו דרך הרמקולים...
מאמינה?

rc1000
18/10/10, 19:33
לא יודעת. אולי יש אפשרות להגדיר משהו ואז הכל בסדר.
אני לא נכנסתי לזה יותר מדי - מודה באשמה - לא שומעת כ"כ דרך האייפון, אני מעדיפה תחנות רדיו

Martok
29/10/10, 13:51
אם מחברים את האייפון בכבל לכניסת האוזניה, ואת הכבל לרדיודיסק ל aux, השמע תמיד יעבור דרך הרמקולים של הרכב, בין אם זה שיחת טלפון, מוסיקה או כל דבר אחר.
מבחינת האיפון זה כאילו הוא מחובר לאוזניה.

אני היתי מחבר פעם את המכשיר בצורה כזאת בעזרת כבל שיש בו גם מיקרופון (אפשר לקנות באיביי), וכך זה היה משמש גם כדיבורית.

כיום יש לי רדיודיסק עם דיבורית בלוטוט, ואני גם שומע את המוסיקה דרך בלוטוט, זה הרבה יותר נח.