מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : לאחר שדרוג איפוד

dor951
17/10/10, 13:29
יש לי כרגע איפוד דור 3 בגרסא 3.1.3 ואני רוצה לשדרג ל 4.1
אם אני עושה רק שדרוג ולא רסטור זה ימחוק לי את המידע שיש לי על האיפוד כמו רשימות, תאריכים ביומן ושמירות של משחקים?

stav96
18/10/10, 21:44
רשימות לא, תאריכים ביומן לא, משחקים לא בטוח אבל סביר להניח שלא.

dor951
18/10/10, 23:07
סביר להניח שלא ימחק כלום?
ומה עם משחקים ואפליקציות שהורדתי מהסדיה, לא מהאינסטלוס

ותודה על התשובה

idanmiz55
18/10/10, 23:14
עשיתי את זה , כל המשחקים נשארו , אבל הם לא עובדים ולאחר מכן עשיתי ריסטור , פרצתי ... והם עבדו. בקיצור אם אתה עושה update אז זה ימחוק את הסידיה אבל לא אתה המשחקים , ומכיון שאין להם את פריצת הjailbreak המפעילה אותם הם לא יוכלו לעבוד

stav96
18/10/10, 23:45
טוב יש פה קצת בלאגן....
האייפוד מתחלק ל2 מחיצות: האחת של התוכנה (גרסא 3.1.3 או 4.1 לדוגמא) והשנייה היא של הסרטים, המוזיקה, הלוחות שנה, המשחקים וכו'.
ברגע שעושים update מגרסא מסויימת, מה שמשתנה הוא המחיצה הראשונה, ולכן כל הדברים נשמרים.
הפריצה עובדת על המחיצה הראשונה, ולכן כאשר עושים update מגרסא אחת לאחרת, הפריצה נעלמת ויש צורך לפרוץ שוב (אם רוצים בכך).
קיימות תוכנות רבות לפריצה, החדשות ביותר (שפורצות את גרסא 4.1 במכשירים השונים) הם limera1n וgreenpois0n. אם אתם לא יודעים באיזה תוכנה להשתמש, קיים האתר הזה (http://jailbreak-me.info/) כדי לכוון אתכם לתוכנה המתאימה.

אני מקווה שעכשיו דברים ברורים יותר.

dor951
19/10/10, 17:21
תודה סתיו, הבנתי
ואני יודע לפרוץ רק שאלתי אם כל המידע ישאר
אני עכשיו עושה שדרוג לאיפוד, הכל טוב וסבבה פורץ אותו שוב בעזרת ליימריינ ומוריד את הסורס לאפשרות למשחק במשחקים פרוצים.. הכל יחזור להיות כמו שהיה בהתחלה?
כי אם לא, אין לי למה לשדרג ואני אשאר ב גרסא 3.1.3 לעד!

stav96
19/10/10, 22:37
כן המשחקים יעבדו, רק אני לא בטוח אם השמירות שלך במשחקים גם יהיו, אבל אפשר לגבות אותם (יש מדריך ישן בפורום תחפש), ואם היה לך עוד דברים מהסידיה (MIM או Winterboard לדוגמא) אותם תצטרך להתקין מחדש.