מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : היכן הכי משתלם להיות לקוח iPhone4?

Eli
12/10/10, 11:26
מכון Market Watch קבע: פלאפון מספקת את קצבי הגלישה המהירים ביותר בישראל – עד פי 10 מהמתחרות, בנוסף - חבילת הגלישה בפלאפון המשתלמת ביותר.

פורסם ע"י חברת פלאפון.

לאחר חודשים של ציפייה, ה- iPhone4 כבר כאן, מי שכבר הספיק לשים את ידו על המכשיר הנחשק, יודע עד כמה חשובה חוויית הגלישה במכשיר, לצורך הורדה ושימוש באפליקציות, העלאת תמונות לפייסבוק, גלישת אינטרנט ושליחה וקבלה של מיילים.

אז באיזו חברה תקבלו את חווית הגלישה הטובה ביותר ותקבלו את המקסימום מה-iPhone4 שלכם?

מחקר שערך באחרונה מכון המחקר "market watch", בראשות פרופ' אבינועם ברוג, קבע כי פלאפון היא החברה המאפשרת את חוויית הגלישה הטובה והמהירה ביותר במכשיר iPhone4, וזאת בזכות רשת HIGH SPEED GSM+, המאפשרת העלאת נתונים במהירות הורדה של עד MB7.2 לשניה שהיא מהירות ההורדה המקסימלית הנתמכת ב-. iPhone4 מהירות זו מאפשרת כאמור גלישה מהירה יותר, ובין היתר גם הורדת סרטים, קבצי מוזיקה ותמונות במהירות רבה והופכת את ה- iPhone4 לכלי עבודה במקביל להיותו כלי בידורי.

מבדיקות השוואתיות שערך מכון המחקר market watch במדגם ארצי מייצג,בערים וישובים רבים ברחבי הארץ, עולה בצורה חד משמעית, שהגלישה במכשירי iPhone4 מהירה יותר ברשת פלאפון, עד פי 10 מהר יותר, לעומת הרשתות הסלולריות המתחרות.

זאת ועוד, מהשוואת מחירים עולה כי חבילת הגלישה ב- iPhone4 של פלאפון היא האטרקטיבית ביותר בהשוואה למתחרות – חבילת גלישה בנפח GB2 בעלות חודשית של 69 ¤ בלבד. לצורך ההשוואה, באורנג', באותו מחיר, נמכרת חבילה בנפח GB1, ובסלקום חבילה של GB1 נמכרת במחיר של 79 ¤.

לאור נתונים אלה, נראה כי לקוחות iPhone4 בפלאפון נהנים גם מחווית הגלישה הטובה והמהירה ביותר וגם מהצעה המשתלמת ביותר.

NMN19
12/10/10, 13:33
טוב, אני נמצא בסלקום עם אייפון 4 וחווית הגלישה שלי היא ממש טובה- צפייה ישירה, העלאת תמונות וקבצים, שליחה וכו'.., ומה שפלאפון מציעה זה טו מאץ', לא צריך כ"כ מהירות גבוהה לגלישה, סה"כ מדובר בטלפון בידורי נייד שבכייף מדי פעם לגלוש ולשחק ולא מדובר במחשב חזק עם 50 מגה מהירות גלישה.

צר לי שבאמת הנהלת האתר סובייקטיבית כי אם נראה את כל התמונה בקניית אייפון 4 בפלאפון נווכח שפלאפון הכי יקרנית בקניית אייפון 4. אז זה שחבילת הגלישה שלה משתלמת מחברות אחרות לא עושה אותה זולה מעל כולם.