מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אייפוד טאץ' 4

עומרי1212
10/10/10, 18:54
אני מפחד לפרוץ כי אני מפחד שמהמכשיר יהפוך לאיטי והמולטי טאקיסנג יקרוס ויהיה איטי?

זה יקרה?

ואיך פותחים הרשאות אחרי שאני אפרוץ?

Ronenosh
10/10/10, 19:11
הרשאות יש בפורום מדריכים - משחקים

לגבי הבעיות.. יכול להיות שיצוצו בעיות כי זאת גירסא Beta. תמיד עדיף לחכות עוד קצת עד שהעניינים יסתדרו לגמרי

עומרי1212
10/10/10, 19:15
אבל יש כבר הרשאות ל4.1?

ושאתה אומר לחכות קצת, עוד כמה זמן בערך?

drjeff
11/10/10, 13:22
אני עוקב אחרי הנושא של פריצות מאז המכשיר הראשון שלי דור 1. עכשיו יש לי דור 3.

אני באמת מאמין שאין כבר סיבה טובה לפרוץ, אלא אם אתה סתם משועמם ויש לך הרבה זמן לבזבז על זה. (אני מדבר על האייפוד לא האייפון שאכן צריכה פריצה כדי לפתוח מכשיר נעול). הפריצות ו/או התוכנות מסידיה תמיד גורמות לאיטיות, אי יציבות מערכת ההפעלה ותקלות נוספות.

בגירסאות המוקדמות של הקושחה, היו חסרות המון פונקציות, לא היה app store ולא היה עברית. עכשיו בגירסה הנוכחית זה כבר לא מפתה לפרוץ (אני לא מדבר על מטרות לא חוקיות..). יש ריבוי משימות מאד טובה, המון אופציות והמון אפלקציות.

במכשיר פרוץ אפשר לשחק קצת יותר בהגדרות אך הן ממש לא חשובות לשימוש יום יומי של המכשיר. אני לא נתקלתי באפלקציה מסידיה שהיא "אי אפשרות לחיות בלעדיה" שאין משהוא מקביל בapp store

זאת דעתי אך אני יודע שיש שחולקים עלי...

oriX
11/10/10, 17:37
אני עוקב אחרי הנושא של פריצות מאז המכשיר הראשון שלי דור 1. עכשיו יש לי דור 3.

אני באמת מאמין שאין כבר סיבה טובה לפרוץ, אלא אם אתה סתם משועמם ויש לך הרבה זמן לבזבז על זה. (אני מדבר על האייפוד לא האייפון שאכן צריכה פריצה כדי לפתוח מכשיר נעול). הפריצות ו/או התוכנות מסידיה תמיד גורמות לאיטיות, אי יציבות מערכת ההפעלה ותקלות נוספות.

בגירסאות המוקדמות של הקושחה, היו חסרות המון פונקציות, לא היה app store ולא היה עברית. עכשיו בגירסה הנוכחית זה כבר לא מפתה לפרוץ (אני לא מדבר על מטרות לא חוקיות..). יש ריבוי משימות מאד טובה, המון אופציות והמון אפלקציות.

במכשיר פרוץ אפשר לשחק קצת יותר בהגדרות אך הן ממש לא חשובות לשימוש יום יומי של המכשיר. אני לא נתקלתי באפלקציה מסידיה שהיא "אי אפשרות לחיות בלעדיה" שאין משהוא מקביל בapp store

זאת דעתי אך אני יודע שיש שחולקים עלי...

אל תדבר שטויות. המכשיר שלי (3g) לא איטי ולא כלום. במקום להטיף אם לפרוץ או לא תענה על השאלה של הבחור. אם אין לך מה להגיד אז אל תכתוב.

drjeff
11/10/10, 19:20
אל תדבר שטויות. המכשיר שלי (3g) לא איטי ולא כלום. במקום להטיף אם לפרוץ או לא תענה על השאלה של הבחור. אם אין לך מה להגיד אז אל תכתוב.

אולי תהיה קצת יותר מנומס?
הוא אמר שהוא מתלבט אם לפרוץ. עניתי לו, אמרתי את דעתי.
אני לא מדבר שטויות. ואני לא מטיף לאף אחד.
אם פרצת את ה 3g שלך, יפה. הפריצה יצאה רק עכשיו. תחכה עוד כמה ימים, מקסימום שבוע. הוא בטח יהיה פחות מהיר ממכשיר לא פרוץ. תבדוק בעצמך.
זה קרה לי כל פעם כשפרצתי. הכל נראה יפה בהתחלה.

oriX
11/10/10, 21:27
אולי תהיה קצת יותר מנומס?
הוא אמר שהוא מתלבט אם לפרוץ. עניתי לו, אמרתי את דעתי.
אני לא מדבר שטויות. ואני לא מטיף לאף אחד.
אם פרצת את ה 3g שלך, יפה. הפריצה יצאה רק עכשיו. תחכה עוד כמה ימים, מקסימום שבוע. הוא בטח יהיה פחות מהיר ממכשיר לא פרוץ. תבדוק בעצמך.
זה קרה לי כל פעם כשפרצתי. הכל נראה יפה בהתחלה.

תירגע טוב?
המכשיר שלי נפרץ כמה וכמה פעמים והוא לא איטי ולא מראה סימן של קושי בהרצת דברים והמכשיר כבר בן יותר משנה. אז מכשירי 4 חדשים יהיו חזקים יותר ויעמדו בפריצה פשוטה נהדר. ואני אגיד לך משהו שהמכשיר שלי פרוץ כבר כמה חודשים עם אותה פריצה ועדיין הוא לא הראה שום סימן מצוקה.

עומרי1212
12/10/10, 07:38
כן אתה צודק...

אני גם לא מתלהב לפרוץ.

הדבר היחיד זה שאפשר להוריד אפלקציות בחינם.
זהו.

רק בגלל זה אני מתלבט.

zzcckk
12/10/10, 09:33
הפריצה כבר לא ביטא ובהתייחס לזה שאתה תוכל להוריד אפליקציות בשיווי מאוד דולרים בחינם לאייפוד שלך - נראה לי שווה. הסוף לעידן משחקי ה-lite!!!!!

ExTrA-BoY
12/10/10, 21:25
חפירה טובה לכולם :) ..
אתה יכול לעשות פריצה לאייפוד בלי לשים מולטיטאסקינג ..
אז תעשה זאת והפריצה לא תשפיע מאוד על המהירות .
ביי*