מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מחשב נייד מק בעל מע' הפ' xp בלבד !

doodi00
06/10/10, 21:12
שלום,
הנני משתמש חדש ואשמח לקבל תשובות לאחר שלא מצאתי ב"חיפוש"
יש ברשותי מק נייד לבן intel core 2, t7200@2.00 ghz

1. תחילה היה עליו מע' הפ' מקינטוש באנגלית. ניסתי להתרגל אליו ולא התרגלתי.. אז בשלב מסויים מחקתי את מע' ההפעלה מק (פרמוט) והתקנתי התקנה נקייה של xp pro כי אמרתי לעצמי שאני שולט במע' הזאת יותר..
מקריאה של מס' פוסטים הבנתי שזה לא היה כדאי ? האמנם?
2. וכי לא יעבדו/יתמכו תוכנה או חומרה (שמתי לב שמקש הוצאת הדיסקים כבר לא עובדת בxp..) אשמח לדעת מה עוד לא יתמוך? חסרונות..
3. הדרייברים של "במנהל התקנים" בxp מראים סימני קריאה צהובים אשר לא הותקנו: Pci device, usb device, בקר ethernet, בקר אפיק sm, בקר וידאו, בקר מסך, בקר רשת, התקן ממשק אנוש (hid) של usb . ניסתי להכניס את 2 הדיסקים האפורים (mac os x install disc 1,2) שקיבלתי עם המחשב אך הם לא עולים בxp מראה כאילו הם ריקים מתוכן. איך אני מתקין את הדרייברים הנ"ל, מישהו מכיר אתר או דרך אחרת להסדרת העניין.
אשמח מאוד לקבל תשובות/עצות. וכן כל שאלה אני אשמח לענות כדי שתבינו יותר טוב ;)

תודה מראש.

maymony
06/10/10, 21:56
קודם כל חבל שמחקת את הסנולאופרד. (אחלה מערכת הפעלה)
דבר שני כדי להתקין את הדריברים אתה אמור להכניס את הדיסק של הסנואלאופרד,
אמור לקפוץ לך חלון להתקנה אוטומטית.

omer811
06/10/10, 23:18
כל שאר הדיסקים עובדים טוב בכונן?

doodi00
07/10/10, 12:04
omer811 : כן, דיסקים אחרים עובדים טוב בכונן אבל משום מה שני הדיסקים האפורים mac os x install disc 1,2 לא עולים במחשב הנייד וגם לא במחשב הנייח. כאשר אני מכניס אותם למחשב המחשב מראה שהם ריקים.

maymony : אתה מתכוון לדיסקים האפורים, זוהי מערכת הפ' הסנולאופרד ?
במידה וכן הדיסקים לא עולים, יש מקום אחר ממנו אני יכול להשיג אותו או את הדרייברים ?

אין אתר בו אני יכול להוריד לפחות דרייבר לכרטיס הרשת על-מנת שאוכל להתקין אותו, ואיזו תוכנה/ממשק מומלצים לחיפוש רשתות אלחוטיות ?

תודה.

omer811
07/10/10, 16:20
הבררה שלך היא לנסות להוריד retial של הmac os x ולצרוב אותו
היו שם את הדריברים

maymony
08/10/10, 00:24
או להשאיל ממישהו דיסק התקנה.