מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בנוגע להגעה של אייפוד 4

m_himovhch
06/10/10, 00:03
מישהוא יכול להגיד לי אם יהיה iPhoneCity 2010 ברעננה את האייפוד 4 למכירה או שיהיה רק אביזרים כי אני שוקל לנסוע לשם אני מהקריות ואין לי איך לברר אם יש או אין שם למכירה.
אז אני יודה מאוד אם מישהוא יומר לי אם הוא יהיה שם למכירה או שיכלו להגיד לי מתי הוא יגיעה כבר לאיזו חנות בכדי שאני יכול ליקנות אותו כבר.
כי ממש נמאס לי לחכות כבר אני ממש רוצה ליקנות אותו

תודה רבה לעוזרים;)

arielmazin
06/10/10, 00:27
מישהוא יכול להגיד לי אם יהיה iphonecity 2010 ברעננה את האייפוד 4 למכירה או שיהיה רק אביזרים כי אני שוקל לנסוע לשם אני מהקריות ואין לי איך לברר אם יש או אין שם למכירה.
אז אני יודה מאוד אם מישהוא יומר לי אם הוא יהיה שם למכירה או שיכלו להגיד לי מתי הוא יגיעה כבר לאיזו חנות בכדי שאני יכול ליקנות אותו כבר.
כי ממש נמאס לי לחכות כבר אני ממש רוצה ליקנות אותו

תודה רבה לעוזרים;)

יש באיידיגטל ויש חנות שלהם בחיפה ככה שזה ממש טוב רק לגבי מלאי תדבר איתם

m_himovhch
06/10/10, 00:39
דיברתי זה הבעיה אני מנסה כבר שבועיים ואין במלאי הם לא יודעים מתי הם יקבלו ואני מיתחרפן כבר אני ממש ממש רוצה אותו

arielmazin
06/10/10, 00:52
דיברתי זה הבעיה אני מנסה כבר שבועיים ואין במלאי הם לא יודעים מתי הם יקבלו ואני מיתחרפן כבר אני ממש ממש רוצה אותו

לא יודע אולי יש לך מישהו שנוסע לחול בעיקר לארצות הברית?

m_himovhch
06/10/10, 01:04
הלוואי שהיה לי אבל אין ניראה לי הדבר היחיד לעשות הוא לחכות בסבלנות עד שזה יגיעה.
מתי לדעתך זה יגיע לאידיגיטל או לksp או לכל חנות אחרת כי אני ממש מחכה לו

arielmazin
06/10/10, 08:20
הלוואי שהיה לי אבל אין ניראה לי הדבר היחיד לעשות הוא לחכות בסבלנות עד שזה יגיעה.
מתי לדעתך זה יגיע לאידיגיטל או לksp או לכל חנות אחרת כי אני ממש מחכה לו

אני מאמין שלאיידיגטל עוד שבוע עד חודש לksp נראה לי יקח זמן

m_himovhch
06/10/10, 10:43
הבנתי טוב תודה רבה עזרה

roei24
06/10/10, 15:12
תברר בסניפי באג ראיתי באתר שלהם שהם גם מוכרים את הטאץ' החדש (באותו מחיר כמו שבאיידיגיטל אגב)