מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות חשובות!!!!!!!!!!

m_himovhch
03/10/10, 20:51
שלום לכולם אני חדש פה בפורום הזה
ויש לי כמה שאלות שאני רוצה לשאול
1.אני עומד בקרוב לרכוש את האייפוד טאץ' החדש 4g ואני מחכה בקוצר רוח ליקנות אותו אני מתכנן ליקנות את האייפוד בנפח 32 גיגה השאלה האם כדאי לחכות שהמכירים ירדו או שפשוט ללכת על זה ולקנות ?
2.ואם אני קונה איפה כדאי?
3.מתי כבר האייפוד 4G יתפזר בחניות?
בינתיים אני מיתקשר לאידיגיטל והם אומרים לי שאין במלאי
ובשאר החניות זה לא הגיעה באג,KSP ואין לי סבלנות כבר אני מת לקנות.

תודה רבה לכל העוזרים ;)

Devotion
03/10/10, 20:57
לפי מה שידוע לי המחיר של האייפוד 4 לא כזה בשמיים אבל כמובן אם תחכה זה לא יזיק, אם אתה ממש לחוץ עליו תקנה עכשיו.

לגבי המיקום - אני הייתי מחכה שהוא יגיע ל-ksp ולחנויות האלה, שם בטח יעלה זול יותר - בינתיים הוא נמצא באיידיגיטל.

אתה מדבר על ksp ואופיס דיפו ובאג? לא ידוע אבל אני מאמין שבקרוב מאוד הן יתחילו לשווק את האייפוד החדש.

m_himovhch
03/10/10, 21:02
אתה צודק אם לוקחים בחשבון את המחיר של האייפוד 4g הוא בכלל לא יקר כי מקבלים בתוכו הרבה דברים תמורת
הכסף וגם הכסף זה לא הבעיה אצלי אני סטודנט ואני רוצה ליקנות לי משהוא שיעסיק אותי אם מוזיקה ואם עוד כל מיני דברים ואני חושב שהאייפוד 4 הוא יהיה הכי טוב בישבלי ואני גם שקלתי את זה הרבה והתייעצתי אם הרבה אנשים בקשר למכשיר זה וכולם אמרו לי לקחת אותו.

m_himovhch
03/10/10, 21:07
אולי אתה יודע מתי בערך הוא יגיע לksp?

oriX
03/10/10, 21:12
תקן כותרת
תתקשר לksp ותשאל אותם.

Devotion
03/10/10, 21:12
לפי מה שאומרים הוא מכשיר מצויין שמצוייד במעבד החדש של אפל a4 שיש גם באייפון 4 החדש וכל הפיצ'רים שיש באייפון יש גם באייפוד 4g. כמו שאמרתי בתגובה הראשונה לא ידוע בדיוק מתי הוא יגיע לחנויות ksp והשאר, אבל תעקוב באתר שלהם לפי מקום המגורים שלך ואני מאמין שממש בקרוב הוא יהיה שם. דבר נוסף שאתה יכול לעשות, זה לדבר עם איידיגיטל ולברר לגבי מלאי חדש ולקנות כבר שם.

DannyLi
03/10/10, 21:20
כותרת לא ענינית
ננעל