מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אייפוד טאצ' - מס' שאלות לפני קנייה

tot5
29/09/10, 17:33
שלום לכולם,

לאחרונה אני מתלבטת בין קניית אייפון לאייטאצ' ונראה לי שהגעתי למסקנה שהאייטאצ' יכול להיות הדבר הטוב ביותר עם עלות נמוכה, ללא התחייבות ושמירת הפלאפון (הישן מאוד, ד"א) הנוכחי שלי.

לאור כל זה מס' שאלות צצו לי:
1. האם קניית המכשיר בחו"ל (ארה"ב, לדוגמא) שומרת על אחריותה גם בארץ? כלומר, אוכל להגיע עם המכשיר, במידה וקרה לו משהו לאיי דיגיטל ביחד עם חשבונית הקנייה ולבקש את האחריות?
2. על מה בעצם ניתנת האחריות? האחריות מקיפה?
3. באם אקנה אייטאצ' עכשיו, קיימת לגרסאות החדשות שלו פריצה?
4. אשמח לשמוע את דעתכם על הפסקה הראשונה. האם הרעיון טוב? האם בכל זאת כדאי להשקיע באייפון?

תודה וחג שמח!

DannyLi
29/09/10, 19:21
1. עקרונית האחריות בינלאומית, כדאי שתבררי עם שירות הלקוחות של איידיגיטל מה המדניות שלהם בקשר לעניין.

2. האחריות ניתנת על נזק שנגרם לא בזדון. לדוגמא, אם נפל נאייפוד ונשבר המסך אין אחריות, אבל אם איכשהו התקלקל המעבד (ללא פגיעה שלך) הוא יוחלף.

3. כרגע אין פריצה, אבל אני מאמין שתצא בזמן הקרוב.

4. הכל תלוי בתקציב ורצון, תבררי דרך חברות הסלולר/חבר שטס לחו"ל מה האפשרויות לרכישת אייפון ותשקלי את העניין. בכל אופן, האייפוד טאצ' החדש מצויין ולא תצטערי לרגע שרכשת אותו :).

tot5
30/09/10, 11:17
תודה על התגובה.

מאחר ואני לא ממש מכירה את המכשיר, האם ללא פריצה הוא מעט useless בדומה לאייפון או שפחות?
מה למעשה נותנת לי הפריצה?

Devotion
30/09/10, 17:53
תודה על התגובה.

מאחר ואני לא ממש מכירה את המכשיר, האם ללא פריצה הוא מעט useless בדומה לאייפון או שפחות?
מה למעשה נותנת לי הפריצה?

הוא בהחלט לא חסר תועלת לפני הפריצה. תוכלי לשמוע מוזיקה ולהוריד אפליקציות חינמיות מהאפסטור.
מכשיר פרוץ זה עולם אחר לגמרי, כל האפליקציות שעולות כסף באפסטור תוכלי למצוא בחינם אחרי שפרצת את המכשיר באתרים מסויימים באינטרנט.

tot5
30/09/10, 18:37
הוא בהחלט לא חסר תועלת לפני הפריצה. תוכלי לשמוע מוזיקה ולהוריד אפליקציות חינמיות מהאפסטור.
מכשיר פרוץ זה עולם אחר לגמרי, כל האפליקציות שעולות כסף באפסטור תוכלי למצוא בחינם אחרי שפרצת את המכשיר באתרים מסויימים באינטרנט.

אני מבינה.

אוקיי, נראה לי שהשתכנעתי לקנות את הטאצ' ולא אייפון. יחסוך לי את כל חבילות הגלישה המעיקות או לחילופין לנסוע לחו"ל ולהוציא כ-3200 ש"ח ( אם לא יותר) על המכשיר.

תודה על התגובות :rolleyes: