מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה|אייפוד 4

Talker
27/09/10, 23:08
אני עומד לקנות את האייפוד 4 בארה"ב ויש לי כמה שאלות עליו.
1.המצלמה האחורית היא מצלמת באיכות hd גם בתמונות רגילות או רק בוידאו?
2.לא הבנתי בדיוק מה זה הface time הזה.. זה בעצם כמו טלפון? איך בדיוק אני מתקשר עם אייפודים ואייפונים אחרים אם אין לי מספר טלפון?? (וזה רק עם מלצלמה נכון אי אפשר רגיל ברמקול?)

כרגע אין לי עוד שאלות, אם יהיו אני אוסיף לדיון פה.

תודה וחג שמח לכולם!

nitaimis
27/09/10, 23:17
אני עומד לקנות את האייפוד 4 בארה"ב ויש לי כמה שאלות עליו.
1.המצלמה האחורית היא מצלמת באיכות hd גם בתמונות רגילות או רק בוידאו?
2.לא הבנתי בדיוק מה זה הface time הזה.. זה בעצם כמו טלפון? איך בדיוק אני מתקשר עם אייפודים ואייפונים אחרים אם אין לי מספר טלפון?? (וזה רק עם מלצלמה נכון אי אפשר רגיל ברמקול?)

כרגע אין לי עוד שאלות, אם יהיו אני אוסיף לדיון פה.

תודה וחג שמח לכולם!

1. רק בוידאו. בתמונות סטילס האיכות היא 0.7 מגה פיקסל.
2. הפייס טיים היא תוכנה לשיחות וידאו דרך wifi. ניתן להתקשר רק לאייפון/ד 4 אחרים דרך כתובת אימייל. ניתן גם לשמוע אחד את השני.

Talker
28/09/10, 06:15
0.7 מגה פיקסל בתמונת סטילס זה נשמע מעט, האם התמונות יוצאות איכותיות בהשוואה נניח לנוקיה n97 שיש לו 5 מגה פיקסל?

nitaimis
28/09/10, 09:34
0.7 מגה פיקסל בתמונת סטילס זה נשמע מעט, האם התמונות יוצאות איכותיות בהשוואה נניח לנוקיה n97 שיש לו 5 מגה פיקסל?

0.7 זה מעט אבל אם אתה מתכנן לראות את התמונות רק על המסך של האייפוד זה לא כזה מורגש.
יחסית לעובי של האייפוד, מצלמה של 0.7 היא המצלמה הכי טובה שהצליחו להכניס בעובי כזה.
אבל תזכור שהמצלמת וידאו מצלמת ב720p.

Talker
28/09/10, 15:10
0.7 זה מעט אבל אם אתה מתכנן לראות את התמונות רק על המסך של האייפוד זה לא כזה מורגש.
יחסית לעובי של האייפוד, מצלמה של 0.7 היא המצלמה הכי טובה שהצליחו להכניס בעובי כזה.
אבל תזכור שהמצלמת וידאו מצלמת ב720p.
פעם אמרו לי שזה לא הmp שקובע את האיכות של התמונה, הmp קובע רק את הרזולוציה... אז בכל זאת באייפוד יהיו תמונות איכותיות אבל עם רזולוציה נמוכה?
יכול להיות שבנוקיה n97 יהיו תמונות יותר איכותיות מהאייפוד?!

עריכה: אהה ולרוב אני מצלם בתמונות סטילס ולא בוידאו ככה שדווקא אם זה היה הפוך הייתי שמח (וגם אין פלאש שזה בעייתי בחושך לא?)

oriX
28/09/10, 15:55
פעם אמרו לי שזה לא הmp שקובע את האיכות של התמונה, הmp קובע רק את הרזולוציה... אז בכל זאת באייפוד יהיו תמונות איכותיות אבל עם רזולוציה נמוכה?

עריכה: אהה ולרוב אני מצלם בתמונות סטילס ולא בוידאו ככה שדווקא אם זה היה הפוך הייתי שמח (וגם אין פלאש שזה בעייתי בחושך לא?)

בחושך זה קצת בעיה.

roei24
28/09/10, 17:47

אני ראיתי תמונות שצולמו עם האייפוד 4, אין לך הרבה למה לצפות,
0.7 כמו שזה נשמע זה באיכות לא משהו.
לא יודע איך הנוקיה מצלם, אבל לי לדוגמא יש se k610i עם 2 מגה פיקסל,
והוא עולה על האייפוד באיכות של הסטילס.

Talker
28/09/10, 21:05
אני ראיתי תמונות שצולמו עם האייפוד 4, אין לך הרבה למה לצפות,
0.7 כמו שזה נשמע זה באיכות לא משהו.
לא יודע איך הנוקיה מצלם, אבל לי לדוגמא יש se k610i עם 2 מגה פיקסל,
והוא עולה על האייפוד באיכות של הסטילס.
פחחח אתה לא רציני... זה גרוע מאוד.