מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פלאפון מפרסמת את תעריפי אייפון 4

dooby
24/09/10, 09:16
חברת פלאפון מפרסמת היום את תעריפי ה -iPhone4
אשר יימכר בכל נקודות השירות והמכירות של החברה, בכללן בסניפי הסופר-פארם ברחבי הארץ.

http://www.iphones.co.il/forum/images/NEWS/pelephone_cost.gif

פלאפון מעמידה לרשות לקוחותיה את הרשת המהירה והמתקדמת בישראל
המאפשרת לבעלי iPhone4 לגלוש מהר יותר ולהוריד אפליקציות ותכנים מהר יותר,
בכיסוי ארצי מלא המספק קליטה בכל מקום, כולל בתוך מבנים וחניונים.

בנוסף, פלאפון היא החברה היחידה שתעמיד החל ממחר לרשות לקוחותיה תמיכה מלאה,
כולל מוקד iTeam , מוקד טלפוני המורכב מכ-100 מומחי תוכן שגויסו כמענה ללקוחות ה - iPhone
וכן צ'ט לייב (www.pelephone.co.il) באתר פלאפון עם מומחים
שיספקו מענה לשאלות לקוחות בנושא שימוש, תפעול והורדת אפליקציות ב iPhone 4

כמו כן נמסר שאייפון 4 זמין מעתה בחנויות iDigital, נציגת אפל בישראל, ויימכר עם חבילות הסלולר של רשת פלאפון.

במקביל, בימים הקרובים תאפשר iDigital לרכוש את המכשיר גם ללא התחייבות ברשת סלולריות, כלומר "סים פרי".

יש לציין כי רוכשי אייפון 4 של רשת פלאפון בחנויות iDigital ייהנו משובר הטבה בשווי 250 שקלים לקנייה ממגוון מוצרי האקססוריז בחנויות iDigital.

vayron
24/09/10, 09:35
מזה המחיר החד פעמי זה pay n go? לא הגיוני זה זול מדי

Violin
24/09/10, 09:57
אנשים מה זה מחיר חד פעמי?? יענו אם אני בחבילה של 3gs אני משלם את המחיר ומקבל 4? זה לא הגיוני זה ייוצר מדיי זול...

oznik
24/09/10, 10:12
מה זול בדיוק?

ישנו תשלום חד פעמי + תשלום קבוע כפול 18 חודש.
אם נגיד קונים את ה 16gb :
עלות חד פעמית 699 ש"ח
+
עלות חודשית 299 ש"ח כפול 18 חודשים

=

6081 ש"ח - נשמע זול עכשיו??

Maor.S
24/09/10, 10:14
^^תודה על הסדר
אם זה באמת אז זה מחיר שחיטה אבל
זה בתוספת חבילת גלישה

ymeiner
24/09/10, 10:15
חד פעמי כנראה אומר שהתשלום הראשון הוא 299 או 699 ואז מתחילים לשלם את התשלום החודשי למשך 18 חודשים. רק סיפור של איזה 6000 שקל ב18 חודשים לא מחיר של רולסרויס אבל בהחלט אפשר לקנות עם זה אוטו.

oznik
24/09/10, 10:17
^^תודה על הסדר
אם זה באמת אז זה מחיר שחיטה אבל
זה בתוספת חבילת גלישה

באמת מחיר שחיטה,לפי איך שדברים נראים כעת סלקום הכי זולה מכולם,כמו שהיא היתה עם ה 3Gs.

לא ידוע מתי ייצא החוק בו החברות הסלולריות לא יוכלו לחייב תשלום קבוע על חבילות גלישה אך מתי שזה יקרה...יהיה אפילו יותר זול.

AssafMoraz
24/09/10, 10:20
בסלקום אין מחיר חד פעמי ויש החזר מלא על המכשיר למדברים מעל 250 ש"ח והמכשיר עצמו יוצא כ 3200 שקל אם בכל זאת משלמים עליו. מעניין מה קורה בדינאמיקה האם אפשר לרכוש את האייפון 4 משם וכמה הוא עולה.

oznik
24/09/10, 10:22
בסלקום אין מחיר חד פעמי ויש החזר מלא על המכשיר למדברים מעל 250 ש"ח והמכשיר עצמו יוצא כ 3200 שקל אם בכל זאת משלמים עליו. מעניין מה קורה בדינאמיקה האם אפשר לרכוש את האייפון 4 משם וכמה הוא עולה.

דינמיקה (סקילקס קורפוריישן...בשמם החדש\ישן) יציעו את אותם מחירים בדיוק,כמו כל משווק אחר של סלקום.

kfir-d
24/09/10, 10:22
באתר שלהם רשום 94.9 שקל לחודש בזיכוי מלא למדברים מעל 200 דקות בחודש :)
ולפני זיכוי זה יוצא 3416.4 מה שאומר שהם הכי זולים

oznik
24/09/10, 10:24
באתר שלהם רשום 94.9 שקל לחודש בזיכוי מלא למדברים מעל 200 דקות בחודש :)
ולפני זיכוי זה יוצא 3416.4 מה שאומר שהם הכי זולים
יש רק לשים לב שהמחיר באתר יותר זול מאשר קנייה במשווקים מורשים או במרכזי שירות...אז לא לצפות ללכת למרכז שירות ולקבל את אותה הצעה..

raphaelz
24/09/10, 10:33
כולכם פה מביאים בחשבון רק את המחיר על המכשיר עצמו. מה עם המחיר על כל דבר אחר? בחבילות של סלקום כמה עולה דקת שיחה? כמה עולה סמס?
בחבילות של פלאפון מגיעות דקות שיחה כחלק מהחבילה, כמה עולה כל דקה אחרי זה? וסמס? אם זה יהיה חצי שקל כמו שאני חושב שזה יהיה כבר עדיף לזרוק כסף לים ולצפות שהגלים יביאו איתם אייפון בבקבוק.
הכי טוב לעכשיו זה לחכות ושהמחירים ירדו אז לקנות. גם ה3gs היה ממש יקר בהתחלה ואז חיכיתי וקיבלתי אותו ב100 שקל לחודש בהחזר מלא עם מדברים ושולחים סמסים ב250 שקל. בלי התחייבות לדקות שיחה וכל שיחה זה 23 אגורות לדקה וכל סמס זה 15.

חייבים לחכות!

kfir-d
24/09/10, 10:36
כולכם פה מביאים בחשבון רק את המחיר על המכשיר עצמו. מה עם המחיר על כל דבר אחר? בחבילות של סלקום כמה עולה דקת שיחה? כמה עולה סמס?
בחבילות של פלאפון מגיעות דקות שיחה כחלק מהחבילה, כמה עולה כל דקה אחרי זה? וסמס? אם זה יהיה חצי שקל כמו שאני חושב שזה יהיה כבר עדיף לזרוק כסף לים ולצפות שהגלים יביאו איתם אייפון בבקבוק.
הכי טוב לעכשיו זה לחכות ושהמחירים ירדו אז לקנות. גם ה3gs היה ממש יקר בהתחלה ואז חיכיתי וקיבלתי אותו ב100 שקל לחודש בהחזר מלא עם מדברים ושולחים סמסים ב250 שקל. בלי התחייבות לדקות שיחה וכל שיחה זה 23 אגורות לדקה וכל סמס זה 15.

חייבים לחכות!

דיברתי עכשיו עם מחלקת מכירות של פלאפון
ואני לא יודע למה הם עושים את זה ולא מפרסמים אבל קיים עוד חבילות למכשיר שדווקא יותר משתלמות

lior_gabay
24/09/10, 10:57
מישהו יודע כמה המכשיר יעלה ללא התחייבות??ועם איזה גרסא המכשיר יגיע- 4.0, 4.0.1 ,4.0.2, 4.1?

raphaelz
24/09/10, 11:22
מי שרוצה לקנות ללא התחייבות אז באמת שכבר עדיף לשלם את ההפרש ולקפוץ לסופש באירופה

Kefir3344
24/09/10, 12:00
בשעה טובה קניתי מפלאפון iphone 4 , צריך להגיע יום ראשון, חשוב לציין שיש מגוון מסלולים בחברת פלאפון עבור האייפון, בתור לקוח קיים עם ה 3gs במסלול basic אני ישלם עכשיו 360 ש"ח ואני יקבל 3000 דק' ברשת פלאפון + 500 דק' לכל הרשתות, המכשיר בזיכוי מלא, חשוב לציין שהנציגה התחייבה לי שהמכשיר מגיע עם 4.0.1 שזה חדשות טובות, אבל בואו נגיד לא כדי לפתח ציפיות לגבי הגירסא. שיהיה חג שמח לכולם.

avi1225
24/09/10, 12:04
כמו זה שמעליי יש לי בדיוק את אותה חבילה רק ב3gs 8gb והתשלום חד פעמי הזה סתם חרטא לא שילמתי שקל.
יש לי אחלה חבילה על 3gs מהם באמת מציע לכם אני משלם 360 שקל בחודש ויש לי 3000 דקות ברשת פלאפון+500 דקות לכל היעדים+500 הודעות+2 ג'יגה גלישה.באמת ממליץ לכם אבל לא יודע מה איתכם אני מחכה ללבן..

raphaelz
24/09/10, 12:05
בשעה טובה קניתי מפלאפון iphone 4 , צריך להגיע יום ראשון, חשוב לציין שיש מגוון מסלולים בחברת פלאפון עבור האייפון, בתור לקוח קיים עם ה 3gs במסלול basic אני ישלם עכשיו 360 ש"ח ואני יקבל 3000 דק' ברשת פלאפון + 500 דק' לכל הרשתות, המכשיר בזיכוי מלא, חשוב לציין שהנציגה התחייבה לי שהמכשיר מגיע עם 4.0.1 שזה חדשות טובות, אבל בואו נגיד לא כדי לפתח ציפיות לגבי הגירסא. שיהיה חג שמח לכולם.

ומה אתה עושה עם ה3gs? וכמה עולה דקת שיחה מחוץ לפלאפון אחרי זה? מה עם אינטרנט?

noners
24/09/10, 12:10
מהמחשירי אייפון ברשת פאלאפון שאני מכיר (וזה יותר מאחד ומקומות שונים בארץ) כשמכבים את הדור שלישי הוא מאבד קליטה, גם אחרי שעשיתי restart וזה נראה לי קצת מרגיז כי הבטרייה נגמרת הרבה יותר מהר

aviram
24/09/10, 12:16
מהמחשירי אייפון ברשת פאלאפון שאני מכיר (וזה יותר מאחד ומקומות שונים בארץ) כשמכבים את הדור שלישי הוא מאבד קליטה, גם אחרי שעשיתי restart וזה נראה לי קצת מרגיז כי הבטרייה נגמרת הרבה יותר מהר

פלאפון עובדים רק עם חיבור 3g..

yakov27
24/09/10, 12:41
גזל לאור יום, מי מדבר בימינו 300 דקות.
בסוף יגידו לנו למשכן את הבית

OUR
24/09/10, 12:59
איידיגטל , תמכור סים פרי ?

אביחי
24/09/10, 13:52
מעניין מה יהיה המחיר של אייפון 4 סימפרי באיידיגיטל...
מישהו יודע ?

lidor247
24/09/10, 14:08

באייפון 4 לא תנסה לחסוך בטריה כי הבטריה שלו משופרת לחלוטין!
חוץ מזה, רוב האפלקציות עובדות עם אינטרנט למה שתרצה להאיט אותו לדור 2.5?

ובאמת הרשת של פלאפון מהירה יותר מכל חברה אחרת!

lidor247
24/09/10, 14:11

כנראה שהנציג שלך התבלבל... האייפון שלך יגיע מעודכן למגרי (כרגיל עם מכשירי אפל) עם 4.1 - חכה ליום ראשון אני בטח בדברים שלי.

lidor247
24/09/10, 14:15
raphaelz, אתה כנראה לא מכיר את החוקים אצל אפל - ואפל היא זאת שמכתיבה את המחירים לחברות.
המחירים לא ירדו עד שיצא אייפון חדש וזה יקרה ביוני 2011.

yoeli5
24/09/10, 15:14
כרגיל היה ותמיד יהיה יותר זול להביא אייפון מחו"ל ממש חוצפה המחירים האלו ועוד שכחתם לציין שיש חיוב על חבילת גלישה דאטה וגיבוי תכנים בעוד 80 שקל לחודש
אבל פראיירים לא מתים הם רק מתחלפים...

AssafMoraz
24/09/10, 15:21
חבר'ה אני יודע שהמחיר בסלקום הוא 3200 שקל על המכשיר ואם מגיעים לסכום שמעל 250 ש"ח בחודש מקבלים החזר מלא. לדעתי זה הכי משתלם והכי זול ביחס לשאר ההצעות של החברות המתחרות.

אותי רק מעניין לדעת מה קורה אם אני לוקח את המכשיר ולא מדבר מעל 250 שקל, האם אני משלם רק 89 שקל כמו שהם טוענים או שיש איזה קאץ קטן מאחורי זה. אותי הם לא יכולים לחייב לחבילת גלישה היות ויש לי כבר חבילת גלישה בעלות של 129 שקל ללא הגבלה וזה כל מה שיורד לי בחשבון כי את השיחות אני מבצע דרך האינטרנט.

bacco
24/09/10, 15:22
יקר, יקר, יקר!!!

arbel007
24/09/10, 15:28
עדיין יותר משתלם לקנות ממישהו שהביא מחול.. גם הוא הוא מרוויח עליך סכום x

** גילוי נאות ***

אני מוכר אייפון 4 סים פרי 16 ג'יגה... :)

Cyphers
24/09/10, 15:29
כמובן בדיוק כמו בשנה הקודמת משתמשים פה עושים חישוב לחבילה ברוטו וטועים טעות חישובית מרה שכן בתוך החבילה מקבלים הטבות בצורת דקות שיחה, data וכו'.

תעשו חישוב ותנקו ממנו את התגמולים שקיבלתם ויצא לכם מחיר אחיד כמעט בכל החברות. ההבדל היחיד הוא הצורה בה החברות בונות את החבילה כך שתראה המשתלמת ביותר.

ido dwek
24/09/10, 15:30
A little bit expensive !
Also who needs 10 gb of internet?
In a good month I will use 1gb with an iPhone!
I am having an ipad wich do'sent goes with me to anywhere like an iPhone
And I still have 1 gb in my package
If people will but they are gonna make a lot of money!
Do you think that will be a goal rush like at the 3GS?
Or not?

AssafMoraz
24/09/10, 15:30
עדיין יותר משתלם לקנות ממישהו שהביא מחול.. גם הוא הוא מרוויח עליך סכום x

** גילוי נאות ***

אני מוכר אייפון 4 סים פרי 16 ג'יגה... :)

באופן עקרוני הכי זול ומשתלם זה להביא מחו"ל לבד כך אתה מקבל את האייפון במחיר המחירון שלו בחו"ל יש לי חברים שהביאו ב 2600 שקל אייפון 4 חדש בניילון שווה לא ?

כמובן שאם אין אפשרות להביא לבד זה באמת משתלם לרכוש אייפון 4 חדש מאחד כמוך שהביא מחו"ל כמובן בהתאם למחיר אבל החיסרון של כל העסק הזה שאי אפשר לפרוס את מחיר לתשלומים ולא לכל אחד יש את הסכום המלא לשלם על המכשיר הזה.

Nightfox
24/09/10, 15:55
מישהו יודע אם יש סיכוי שאיי דיגיטל ימכרו אייפון 4 במחיר נורמלי או שעוד פעם ה****** הזה של 4000 שקל ??

Soundeath
24/09/10, 15:55
בזבוז כסף לתפרן הממוצע, בסכומים האלה שמציעות חברות הסלולר (רובן ככולן) אפשר לקנות 2 אייפונים 3gs או לקנות מחשב נייח על ולסגור פינה יפה בסלון...

מעניין מי מהפרייארים יקנו כאן אייפון (או פלאפון)

narkoza
24/09/10, 15:59
מישהו יודע אם יש סיכוי שאיי דיגיטל ימכרו אייפון 4 במחיר נורמלי או שעוד פעם ה****** הזה של 4000 שקל ??

4250, 4650שח עבור מכשיר סימפרי באיידיג'יטל עוד שבוע :) חחח לכל אילו שחשבו שהמחירים יהיו כמו בחו''ל

Nightfox
24/09/10, 16:09
שילכו יחפשו מי ינענע אותם...עלאק רצו להציל את המותג apple בארץ. פחח הצחיקו אותי. ידע כבר עשו עבודה טובה יותר.

ido dwek
24/09/10, 16:28
כל כך עצוב שאתר רציני כלכך יורד נמוך כלכך בשביל לפרסם חברה מסחרית עושקת כמו פלאפון שמציעה דיל הכי לא משתלם מבחינת כמות דקות שיחה.

עצוב...

אישית לא סומך על פלאפון ולצערי קצת פחות על האתר פה עכשיו...
לפחות היו מציינים גילוי נאות או משהו שהם עושים זאת בתשלום את כל הכתבה והתפארות שלהם...

מה לא בסדר באתר עכשיו ?!
הם עושים עבודה מצויינת עוזרים לכל אחד,
סך הכול הם הראו לך כמה פלאפון רוצים והם לא בסדר :mad:

Elikoo
24/09/10, 16:49
4250, 4650שח עבור מכשיר סימפרי באיידיג'יטל עוד שבוע :) חחח לכל אילו שחשבו שהמחירים יהיו כמו בחו''ל

איפה ראית שימכרו אותו סימפרי בלי התחייבות ?

narkoza
24/09/10, 16:53
באחת הכבתובת של ynet או של גלובס, לא זוכר בדיוק אבל הכתבה בת יום יומיים

AssafMoraz
24/09/10, 17:24
חברת פלאפון מפרסמת היום את תעריפי ה -iPhone4 אשר יימכר בכל נקודות השירות והמכירות של החברה, בכללן בסניפי הסופר-פארם ברחבי הארץ

דרך אגב לא רק חברת פלאפון מפרסמת את המחירים שלה :)

פלאפון מעמידה לרשות לקוחותיה את הרשת המהירה והמתקדמת בישראל המאפשרת לבעלי iPhone4 לגלוש מהר יותר ולהוריד אפליקציות ותכנים מהר יותר, כיסוי ארצי מלא המספק קליטה בכל מקום, כולל בתוך מבנים וחניונים.

OK סביר להניח שזה נכון.

בנוסף, פלאפון היא החברה היחידה שתעמיד החל ממחר לרשות לקוחותיה תמיכה מלאה,
כולל מוקד iTeam , מוקד טלפוני המורכב מכ-100 מומחי תוכן שגויסו כמענה ללקוחות ה - iPhone וכן צ'ט לייב באתר פלאפון עם מומחים שיספקו מענה לשאלות לקוחות בנושא שימוש, תפעול והורדת אפליקציות ב iPhone 4

נראה לי שפה באתר אנחנו יכולים לקבל את כל המידע שצריך ואף מומחה של חברת פלאפון לא יענה לך על שאלות בנוגע ל RESTORE לגרסה שהיא לא החדשה ביותר, ביצוע JB למרות שהוא חוקי לחלותין וכו'...

כמו כן נמסר שאייפון 4 זמין מעתה בחנויות iDigital, נציגת אפל בישראל, ויימכר עם חבילות הסלולר של רשת פלאפון.

פלאפון יוצאים במסע כיבוש עצבני ;)

במקביל, בימים הקרובים תאפשר iDigital לרכוש את המכשיר גם ללא התחייבות ברשת סלולריות, כלומר "סים פרי".

ובאיזה מחיר ?! בטח משהו הזוי לחלותין, אפילו רווח ב EBAY לא נוכל לעשות עליו :-?

יש לציין כי רוכשי אייפון 4 של רשת פלאפון בחנויות iDigital ייהנו משובר הטבה בשווי 250 שקלים לקנייה ממגוון מוצרי האקססוריז בחנויות iDigital.

נו בטח אחרי שישחתו אותנו במחיר יוכלו "למכור" לנו אקססוריז במחיר של 250 שקל ואפילו שזה בחינם הם עדיין יצאו מורווחים כהוגן.

אני מתאר לעצמי שגם חנויות אחרות מלבד IDIGITAL יאפשרו לרכוש את האייפון ללא שום התחייבות כמו שהיה עם ה 3GS שאפשר היה לרכוש אותו ישירות מדינאמיקה סלולר ללא שום התחייבות.

לא שכחנו משהו אחד נוסף ? פלאפון גובה מחיר חד פעמי בלי קשר לכל ההתחייבות וההחזרים בשונה מחברות אחרות ואם גובה המחיר של המכשיר עצמו מהווה את ההבדל אז בסלקום הוא אפילו יותר זול וגם שם יש החזר מלא.

Saar19
24/09/10, 17:27
הייתי היום ב idigital והמכשיר הוא לא סיים פרי!
מה שהמוכר אמר לי זה שאפשר להעביר את הסיים מפלאפון שלך לאייפון 4 והתשלום הוא 136 שקל לחודש ל 36 חודשיים והחבילה שיש לך במכשיר הנוכחי שלך תעבור אוטומטי לאייפון.
בשבוע הבא יהיו הנחות לחיילים.
אין לי מושג כמה זה יעלה עם הנחת חייל אבל אני מחפש משהו יותר זול.

למישהו יש מושג אם יש משווקים עצמאים של האיפון בארץ?

Ayash
24/09/10, 17:28
אסף כל מילה בסלע, פשוט עצוב שפתאום במקום להראות את כל הפרטים מתמקדים בחברה אחת.

בדיוק שחשבתי שעוד נשארה הגינות בעולם ולא הכל ממוסחר =\

yairz
24/09/10, 17:53
לך תקרא תהודעה שוב ותראה. הם מפרסמים רק את המחירים של פלאפון מבלי לפרסם את המחירים של סלקום ואורנג'. כאילו כל חיינו חיכינו למידע על מחירי פלאפון. סגנון הכתיבה פרסומי עד כאב. אין פה כתיבה עיתונאית אמיתית. אלה שיווקית ובמילים בומבסטיות כאילו האינטרנט שלהם הכי טוב וכדומה.

בנוסף הם פירסמו תלוגו של פלאפון בעמוד הראשי מתחת לשם האתר כאילו חברת פלאפון קנתה מניות של האתר והיא שותפה בה.

בקיצור הכל מעיד את קמפיין פרסומי אגרסיבי שלא תוכנן כהלכה...
איפה העיתונאות?! הפכתם לחינמון?!

לא שאני מתכוון לריב פה עם מישהו, אבל מה זה משנה מה אנשים עושים עם האתר שלהם? שיעלו איזה תוכן שהם רוצים ושיפרסמו מה שבא להם. גם את החנות מוצרים של עצמם הם מפרסמים ולא חנויות אחרות, גם זה לא בסדר?
זה אתר שאנשים מספקים לך בחינם ואין להם שום סיבה לשאול מישהו מה להעלות ומה לא.
אגב, כמה הודעות אחורה בפורום היה פרסום של מחירי אורנג' וסלקום, עם פירוט של מחירי חבילות וכו'.
בכל מקרה, נראה לי שחבל על העצבים.

סופ"ש רגוע!

israfree
24/09/10, 18:12
היי לכולם תעזבו את הכסף,מי שכתב את המודעה בטח עובד בפלאפון.
כי לא דובים ולא יער...אין להם קליטה בגרוש....ואני גר בחיפה וגם אחרי שתקעו לי אנטנה בתוך הבית,אין קליטה אז שלא יספרו לכם שיש קליטה בכל מקום.

bixente
24/09/10, 18:26
על הפנים ושחיטה קטלנית של פלאפון !
250 דקות ? 300 דקות ?
אפילו אני מדבר יותר מזה
פשוט מסלולים גרועים ולא משתלמים !
אני מדבר היום 400 דקות ו150 sms (שאני לא מגיע לזה אפילו) ב150 ש"ח בחודש
בשביל להוסיף חבילת גלישה אני לא צריך להוסיף עוד 200 ש"ח !!
פשוט שחיטה וגועל, כמו הכל בארץ.

Tuval_y1
24/09/10, 18:26
מה אתם אומרים על ההצעה שקיבלתי:

100 שקל לחודש לאייפון 4 16 גיגה ל 36 חודשים, וחבילה בסיסית של 69 ש"ח, שהיא יותר ממספיקה לי.

שווה? כדאי לחכות שהמחירים ירדו? יש משהו יותר זול?

bixente
24/09/10, 18:34
מה אתם אומרים על ההצעה שקיבלתי:

100 שקל לחודש לאייפון 4 16 גיגה ל 36 חודשים, וחבילה בסיסית של 69 ש"ח, שהיא יותר ממספיקה לי.

שווה? כדאי לחכות שהמחירים ירדו? יש משהו יותר זול?

מצטער אבל לא הבנתי אותך.
100 ש"ח לחודש ללא שום החזר ? האם מדובר על תקופה של 36 חודשים או 18 חודשים ?
כמה דקות שיחה מגיעות לך ב69 ש"ח שדובר עליהם ? כמה הודעות sms ?
בקיצור תן פרטים...

Tuval_y1
24/09/10, 18:44
מצטער אבל לא הבנתי אותך.
100 ש"ח לחודש ללא שום החזר ? האם מדובר על תקופה של 36 חודשים או 18 חודשים ?
כמה דקות שיחה מגיעות לך ב69 ש"ח שדובר עליהם ? כמה הודעות sms ?
בקיצור תן פרטים...

אוקיי.. תודה קודם כל התגובה. עכשיו, התשלום על המכשיר הוא ל 36 חודשים והוא לא כולל שום החזר. החזר של 98 שקלים יינתן רק אם אני אדבר מעל 250 דקות - מה שלא יקרה. החבילה היא ל 18 חודשים והיא כוללת 150 דקות, 150 אסמסים, 30 מגה בייט לגלישה באינטרנט וחמש גיגהבייט לגלישה בפורטל של אורנג'.

bixente
24/09/10, 18:48
אוקיי.. תודה קודם כל התגובה. עכשיו, התשלום על המכשיר הוא ל 36 חודשים. החזר של 98 שקלים יינתן רק אם אני אדבר מעל 250 דקות - מה שלא יקרה. החבילה היא ל 18 חודשים והיא כוללת 150 דקות, 150 אסמסים, 30 מגה בייט לגלישה באינטרנט וחמש גיגהבייט לגלישה בפורטל של אורנג'.

נתחיל קודם בנקודה שהכל כמובן תלוי בך ובאופן השימוש שלך.
אבל לדעתי החבילה לא שווה. אתה הולך לשלם 3600 ש"ח על מכשיר שהוא נעול לרשת סלולרית.
אתה מקבל מעט מאוד דקות , ואין לך גלישה חיצונית מחוץ לפורטל של חברת פלאפון. בעצם יש לך , אבל רק 30 מגה שזה כלום ושום דבר. לפני האייפון לא הייתי משתמש באינטרנט במכשירים שלי אבל באייפון זה must

שוב אני אומר - הכל תלוי בך ובשימוש שלך , אך לדעתי החבילה ממש לא אטרקטיבית.

Tuval_y1
24/09/10, 18:59
נתחיל קודם בנקודה שהכל כמובן תלוי בך ובאופן השימוש שלך.
אבל לדעתי החבילה לא שווה. אתה הולך לשלם 3600 ש"ח על מכשיר שהוא נעול לרשת סלולרית.
אתה מקבל מעט מאוד דקות , ואין לך גלישה חיצונית מחוץ לפורטל של חברת פלאפון. בעצם יש לך , אבל רק 30 מגה שזה כלום ושום דבר. לפני האייפון לא הייתי משתמש באינטרנט במכשירים שלי אבל באייפון זה must

שוב אני אומר - הכל תלוי בך ובשימוש שלך , אך לדעתי החבילה ממש לא אטרקטיבית.

החבילה היא פחות העניין, כי אני יכול לבחור חבילה אחרת, ובכל זאת להישאר עם אותו מחיר עבור האייפון. מבחינת דקות ואסמסים, החבילה מספיקה לי. מה שכן, האינטרנט פה בהחלט מגביל, ואני אבדוק חבילה הכוללת כמות מידע גדולה יותר לגלישה.

בכל מקרה, אם אני מסתכל על המחיר הכולל, זה הכי זול שמצאתי. אתה יודע על הצעה זולה יותר? לא משנה לי פלאפון או אורנג'.

AssafMoraz
24/09/10, 19:34
יש הרבה במה שאתה אומר, אני מקווה שהנהלת האתר תיקח זאת לתשומת ליבם, אחרת הם רק יפסידו כי בעוד שנה האתר יראה אחרת לגמרי (מבחינת תנועת גולשים).

חבר'ה בואו לא ניסחף עם זה יותר מדי כי עדיין מדובר באתר המוביל והמתקדם ביותר ולמיטב ידיעתי גם הוותיק ביותר בתחום ובעל הממשק הכי מוצלח והכי נוח ובעל כמות המשתמשים הגדולה ביותר. כמו לכל אתר יש לו חסרונות ויתרונות וגם אם כתבות לא תמיד עולות מהר ובזמן עדיין כל כתבה היא איכותית יותר מבאתרים אחרים ומקיפה יותר מבאתרים אחרים ויש לנו פה צוות מדהים ואיכותי וכתב יוצא מן הכלל בשם natish שכל אתר היה מת לגנוב אותו אליו :)

אני מסכים עם זה שהייתה פה פאלטה רצינית בקשר לכתבה עליה אנו דנים שמפרסמת רק את מחירי פלאפון ולא את מחירי סלקום שהם יותר זולים או את של אורנג אבל בואו נזרום הלאה. דיווחנו לבעלי האתר ולמנהלי האתר בצינורות המקובלים וכרגע אין יותר מה להוסיף לדעתי.

שיהיה לכולנו המשך סוף שבוע מקסים וחג שמח.

raphaelz
24/09/10, 20:01
קיצר, לחכות לחכות לחכות
אל תהיו פאן-בוייס לחוצים שמוכנים לשלם כל דבר בשביל אייפון4... חכו לינואר שדמי הקישוריות ירדו
ואז יהיו חייבים להציע דברים טוביםיותר
ואם לא. פשוט קנו אייפון בחוץ.
אני עכשיו כולי שבוז כי אני תקוע עם אייפון בהתחייבות ולא יוכל להחליף

Saar19
24/09/10, 20:26
הייתי היום ב idigital והמכשיר הוא לא סיים פרי!
מה שהמוכר אמר לי זה שאפשר להעביר את הסיים מפלאפון שלך לאייפון 4 והתשלום הוא 136 שקל לחודש ל 36 חודשיים והחבילה שיש לך במכשיר הנוכחי שלך תעבור אוטומטי לאייפון.
בשבוע הבא יהיו הנחות לחיילים.
אין לי מושג כמה זה יעלה עם הנחת חייל אבל אני מחפש משהו יותר זול.

למישהו יש מושג אם יש משווקים עצמאים של האיפון בארץ?

yrnozr
24/09/10, 20:37

אם זה נכון אז זה באמת מחיר נוח בסלקום, חבל שנשאר לי עוד שנה על המכשיר הנכוחי :(

Elikoo
24/09/10, 22:40
הייתי מצפה מאלי (בעל האתר) לעשות סדר הבלאגן.

dooby
24/09/10, 22:45
יש פוסט חדש בעמוד הראשי.
יש פרטים נוספים מכל החברות

avshash
24/09/10, 22:47
תקנו אותי אם אני טועה,
אמנם לא עברתי על המחירים של סלקום אבל די ברור שפלאפון בעצם מציעים לך התחייבות של 18 חודשים שכוללת הכול (כולל גלישת אינטרנט וחיוב דור 3) במחיר סביר, וכל עוד לא חרגת ממנו את מרוויח, כשסה"כ ההתחייבות היא ל18 חודשים ולא ל36 חודשים על מכשיר.
מה שמאוד מקובל לעשות בחו"ל. (מחיר ראשוני פלוס התחייבות ל18חודשים - בלי "החזרים" ושטויות)

במילים אחרות - בחברות סלולר האחרות אתה תצטרך להמשיך לדבר עד סכום מסויים למשך 36 חודשים כדי לקבל החזר/מחיר טוב ובפלאפון אחרי 18 חודשים כל הסיפור נגמר.

shaharhd
25/09/10, 07:27
תקנו אותי אם אני טועה,
אמנם לא עברתי על המחירים של סלקום אבל די ברור שפלאפון בעצם מציעים לך התחייבות של 18 חודשים שכוללת הכול (כולל גלישת אינטרנט וחיוב דור 3) במחיר סביר, וכל עוד לא חרגת ממנו את מרוויח, כשסה"כ ההתחייבות היא ל18 חודשים ולא ל36 חודשים על מכשיר.
מה שמאוד מקובל לעשות בחו"ל. (מחיר ראשוני פלוס התחייבות ל18חודשים - בלי "החזרים" ושטויות)

במילים אחרות - בחברות סלולר האחרות אתה תצטרך להמשיך לדבר עד סכום מסויים למשך 36 חודשים כדי לקבל החזר/מחיר טוב ובפלאפון אחרי 18 חודשים כל הסיפור נגמר.

נכון לגבי ה18 חודש.
אבל - וזה האבל הגדול פה - הם לא מפרסמים מה עלות דקת שיחה או סמס מחוץ לחבילה (כלומר - אם אתה עובר את המכסה, לרוב פה העוקץ של כל התוכניות).

ברגע שנדע את הנתון הזה - יהיה יותר פשוט לחשב מתי התוכנית משתלמת (אחרי קיזוז עלות של תוכנית 10gb ברשת פלאפון, וקיזוז דקות שיחה וסמסים) תדע כמה עולה לך הטלפון באמת לחודש.

Saar19
25/09/10, 19:25
אני שואל את זה פה כי באף מקום אחר לא עונים.
אם אני קונה מכיר simfree אני יכול להתקין עליו את העדכונים החדשים של IOS? אני קורה בפורומים על אנשים שאומרים לא להתקין את ה IOS החדשים שיוצאים כי עוד אין להם פריצה.
האם זה קשור אך ורק למי שפרץ את המכשיר שלו או גם למי שהמכשיר הוא simfree?

AssafMoraz
26/09/10, 10:44
אני שואל את זה פה כי באף מקום אחר לא עונים.
אם אני קונה מכיר simfree אני יכול להתקין עליו את העדכונים החדשים של ios? אני קורה בפורומים על אנשים שאומרים לא להתקין את ה ios החדשים שיוצאים כי עוד אין להם פריצה.
האם זה קשור אך ורק למי שפרץ את המכשיר שלו או גם למי שהמכשיר הוא simfree?

אני מבין שאתה ממש חדש בתחום. אם אתה קונה מכשיר simfree אתה יכול תמיד לעדכן אותו לגרסה האחרונה שיוצאת והוא לא יינעל לשיחות וגם לא יזדקק לפריצה היות והוא פתוח לכל סים לכל החיים. לעומת זאת אם אתה רוצה לפרוץ אותו להתקנת יישומים צד ג' ושאר דברים מדליקים ומגניבים אז אין זה משנה אם הוא סים פרי או לא כי יש 2 סוגים של פריצות ולקוח זמן עד שיוצאת פריצה לגרסה האחרונה שאפל משחררים מה שקורה בערך כל כמה חודשים (גרסה חדשה של אפל).

tamirk
26/09/10, 12:52
שאלה חברים-
האם חברות הסלולר יכולות לפתוח מכשיר שנקנה בחול מגרסת 4.0.2 ולהפוך אותו לסים פרי מעודכן?

narkoza
26/09/10, 12:58
שאלה חברים-
האם חברות הסלולר יכולות לפתוח מכשיר שנקנה בחול מגרסת 4.0.2 ולהפוך אותו לסים פרי מעודכן?

לא
רק חברת סלולר שממנה קנית יכולה לעשות זאת

יוני הענק
27/09/10, 10:34
מה עדיף???
מכשיר מחו"ל סים פרי או מכשיר מאחת מחברות הסלולר כאן?
מבלי להתייחס כרגע לעלויות..
אני טס הלילה לאיטליה ושוקל האם לקנות שם או לקנות כאן מפלאפון
אשמח לעזרה מכם חברים..

AssafMoraz
27/09/10, 12:11
מה עדיף???
מכשיר מחו"ל סים פרי או מכשיר מאחת מחברות הסלולר כאן?
מבלי להתייחס כרגע לעלויות..
אני טס הלילה לאיטליה ושוקל האם לקנות שם או לקנות כאן מפלאפון
אשמח לעזרה מכם חברים..

אני יעשה לך את זה הרבה יותר קל:

איטליה:

1. קצת יותר זול.
2. אין לך התחייבות לחבילות גלישה ובלה בלה בלה...
3. מכשיר פתוח לכל סים בעולם.

ישראל:

1. קצת יותר יקר. כמה מאות שקלים.
2. יש התחייבות לחברת הסלולר ולתכנית ולגלישה וכו'....
3. לא פתוח לכל סים בעולם ופתיחה עולה כ 70 - 100 שקל.

אם יש לך מזומן לשפוך על המכשיר הייתי ממליץ על רכישה באיטליה, תנסה לדאוג להביא משם חשבונית באנגלית ועל שמך, זה יכול לעזור לך בעתיד.

ymeiner
28/09/10, 07:19
האם אני היחיד שחושב שהפרסומות של פלאפון מעצבנות? למה אני צריך להיבהל מהצליל של החיוג באמצע הלילה? מה זו הגסות הזו? ובנימה פחות מתלהמת, בבקשה תורידו את הצליל חיוג מהפרסומת של פלאפון, זה קצת הרבה מעצבן. תודה.

AssafMoraz
28/09/10, 07:28
האם אני היחיד שחושב שהפרסומות של פלאפון מעצבנות? למה אני צריך להיבהל מהצליל של החיוג באמצע הלילה? מה זו הגסות הזו? ובנימה פחות מתלהמת, בבקשה תורידו את הצליל חיוג מהפרסומת של פלאפון, זה קצת הרבה מעצבן. תודה.

אולי אפשר לבקש שיורידו את הצלצול מ 9 בלילה ומעלה ;):p;)

ymeiner
28/09/10, 07:48
השעה אצלי עכשיו היא 1 בלילה ככה שיש לי הרגשה שהזמנים שלנו קצת שונים, מה דעתך לכבות את הצליל מ9 הערב שעון ישראל עד 8 בבוקר שעון ניו יורק.

אז נשאלת השאלה מה עם צופי האתר בla ובאוסטרליה ואלו שקוראים את האתר מהרפובליקה מהתשבצים מיאנמר. אז לפחות כדי לא לפגוע בקוראים הבורמאים לשעבר, אולי כדאי פשוט לכבות את הצליל וזהו.
*

Soundeath
28/09/10, 09:22
דווקא איטליה הכי יקרה... אפשר לקנות גם ביוון...
אגב, אם אתה קונה מכשיר סים פרי בארץ אז חברת הסלולר עדיין מסרסת לו כל מיני פונקציות אני חושב... תבדוק את זה... (גם דרך הסים קארד יש סירוס - במיוחד למעבר לחברת סלולר מקומית אם אתה טס, במקום לקחת אורנג' חול \ סלקום..).

AssafMoraz
28/09/10, 09:56
דווקא איטליה הכי יקרה... אפשר לקנות גם ביוון...
אגב, אם אתה קונה מכשיר סים פרי בארץ אז חברת הסלולר עדיין מסרסת לו כל מיני פונקציות אני חושב... תבדוק את זה... (גם דרך הסים קארד יש סירוס - במיוחד למעבר לחברת סלולר מקומית אם אתה טס, במקום לקחת אורנג' חול \ סלקום..).

הייתי שמח לדעת על מה אתה מדבר היות ועד כמה שידעו לי לא מסרסים לו שום אופציה.

השעה אצלי עכשיו היא 1 בלילה ככה שיש לי הרגשה שהזמנים שלנו קצת שונים, מה דעתך לכבות את הצליל מ9 הערב שעון ישראל עד 8 בבוקר שעון ניו יורק.

אז נשאלת השאלה מה עם צופי האתר בla ובאוסטרליה ואלו שקוראים את האתר מהרפובליקה מהתשבצים מיאנמר. אז לפחות כדי לא לפגוע בקוראים הבורמאים לשעבר, אולי כדאי פשוט לכבות את הצליל וזהו.
*

ymeiner אני מקווה שהבנת שאני צחקתי ;) אין לי גישה לשום דבר פה באתר ואפשר לפנות ל dooby בכל מה שקשור לנושאים האלו!

ymeiner
28/09/10, 17:15
ymeiner אני מקווה שהבנת שאני צחקתי ;) אין לי גישה לשום דבר פה באתר ואפשר לפנות ל dooby בכל מה שקשור לנושאים האלו!

התגובה שלי היתה רק הוספה לדברים שאמרת, אני יודע בדיוק למי לפנות כשצריך ורק רציתי להמשיך עם הקו הציני. ככה שברור לי שצחקת וטעות שלי שלא הוספתי איזה;) או :d כדי לתת את הטון הנכון לדברים שלי.

AssafMoraz
28/09/10, 17:23
התגובה שלי היתה רק הוספה לדברים שאמרת, אני יודע בדיוק למי לפנות כשצריך ורק רציתי להמשיך עם הקו הציני. ככה שברור לי שצחקת וטעות שלי שלא הוספתי איזה;) או :d כדי לתת את הטון הנכון לדברים שלי.

חחחחחחחח קרוע אתה, ואללה אני אוהב אותך :)

dooby
28/09/10, 17:38
זה באנר סגור.
אני לא יכול לשנות בו את הצלילים

SupeReut
29/09/10, 23:38
אז רגע מה זה אומר, אם אני אקנה סים פרי באידיגיטל, אני אוכל איכשהו להכניס את הסים שלי של אורנג' לשם? בדרך חוקית?
צריכה הסבר ממישהו בבקשה