מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : iGO ישראל מתעדכנת

natish
13/09/10, 16:42
‏חברת NNG Global Services Ltd יצרנית תוכנת הניווט הפופולרית iGo שיחררה לאחרונה גרסה מעודכנת של התוכנה.

‏http://img.skitch.com/20100913-eefm73e583dmxbqqqtxqymf2aq.jpg

עדכון 22/9: מחיר האפליקציה ירד למחיר אטרקטיבי של 69.99 דולר במקום 89.99 דולר

זמין ב-http://img.skitch.com/20090706-898det51j6dkhcmhfd8six169x.render.png מחיר- http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs386.snc3/23572_1424516217235_1362656637_1171263_494679_n.jp g 69.99http://img.skitch.com/20090706-ttu3gb1y2fnffwftyi29wnxugn.render.png להורדה (http://itunes.apple.com/us/app/navigation-for-israel-igo/id344102034?mt=8)

מפתחים: NNG Global Services Ltd
לינק (www.igomyway.com (http://www.igomyway.com/en/))

שוק אפליקציות הניווט לאייפונר הישראלי הוא די מוגבל ונכון להיום יש רק 3 אופציות (חוקיות!) למשתמש האייפון להשתמש במכשיר שלו לניווט מודרך. אחת האפליקציות האיכותיות והמוכרות יותר היא אפליקציית iGo שזכתה להכנס לתודעה של המשתמש הישראלי בזכות פעילות וותק בתחום הניווט המודרך בישראל וכן בזכות העובדה שהחברה מנוהלת על ידי ישראלים ופועלת בעיקר מ"בסיס האם" שלה בהונגריה.

http://img.skitch.com/20100913-dqnijbsgkx5emnwfubbmejd95y.jpg http://img.skitch.com/20100913-c72t2enciefys8q3t98q3y1u8s.jpg

חברת NNG שיחררה לאחרונה עדכון לתוכנת הניווט הפופולרית שלה iGo עבור מכשירי האייפון. התוכנה שקיימת כבר כשנה בשוק (מאז צאתה של גרסה 3x), מקבלת עדכון שמביא אותה לגרסה מספר 1.3. בין השיפורים שהגרסה האחרונה מביאה אפשר למצוא:

- שיפור בזמן הטעינה של האפליקציה.
- מפות חדשות ומעודכנות לרבעון הראשון של 2010.
- שיפור בדרישות הזכרון של האפליקציה.
- תיקון באג שגרם להגדרות האפליקציה תחזור להגדרות ברירת המחדל באופן פתאומי.
- הפרדה של מקלדות ה- QWERTY וה- ABC שזמינות גם במצב מאונך וגם במצב אופקי.
- TMC.

http://img.skitch.com/20100913-ma7fm7yyh8wqy4ru5rb1rw35yy.jpg http://img.skitch.com/20100913-rfiechjt1nt6wjdrkwiaw3cd9x.jpg

על הפיצ'ר האחרון שהתווסף הייתי מעוניין להרחיב במקצת מאחר ומדובר בפיצ'ר מעניין מאוד שמשפר באופן מדהים את חווית השימוש באפליקציית הניווט. TMC (ראשי תיבות של Traffic Message Channel) היא טכנולוגיה שמביאה מידע רלוונטי ועדכני למטייל/מנווט בשפה שהוגדרה על פי הגדרות האפליקציה (במקרה הזה iGo). המידע המגיע למכשיר בקידוד דיגיטלי בין אם דרך גלי FM, שידור אודיו דיגיטלי או רדיו לוויני, מאפשר לנהג לבצע החלטות לגבי מסלול הנהיגה שלו במידה והמידע אכן משפיע, כמו במקרה של תאונה, פקק או סגירה של כביש.

מה שכן יש לציין שבישראל שירותי ה- TMC פעילים משנת 2009 כאשר הכיסוי שלהם הוא לא מלא בכל חלקי הארץ ויש אזורים בדרום הנגב ובמדבר יהודה בהם לא ניתן לקבל את המידע. מלבד השיפורים והעדכונים האחרונים של האפליקציה iGo מביאה את ממשק המשתמש הנוח והמוכר שלה לכל הפלטפורמות אליהן היא מגיעה בין אם אנדרואיד, Windows Mobile או iOS כאשר כמו תמיד החברה מביאה תפריטי ניווט ואפשרויות הגדרה ברורות וקלות להבנה.

http://img.skitch.com/20100913-8xcgqdiuyexumhriia89a15w8g.jpg http://img.skitch.com/20100913-fgrrq7nye26cpm9iuysekq3ptf.jpg

אפליקציית הניווט של iGo תומכת באפשרות המולטי טאסקינג

ymdZGw74V_I
הדגמת ניווט קצרה

אתם מוזמנים לקרוא סקירה מלאה יותר על האפליקציה (http://www.iphones.co.il/forum/thread123419.html).

itayt
13/09/10, 16:59
כמובן מפרגן להם ומודה שבתור התוכנה הטובה הראשונה מגיע להם קרדיט, אבל עקב המחיר הגבוהה של האפליקציה עברתי כמו רבים אחרים ל Waze, בחג האחרון נסעתי עם המשפחה לצפון, שמעתי מוזיקה ברכב מהאייפון ב BT של הרכב, ברקע פעל ה waze (המכשיר עצמו כמובן כבוי), ומודיע לי 800 מטר לפני כל פניה לאן לנסוע תוך כדי הנמכת המוזיקה (ולא השתקתו - הרבה יותר נעים), מתחשב במצב התנועה, מדווח לי על כל שוטר שעומד בכביש ועובד ב multitasking. לדעתי כרגע שילוב מנצח הרבה יותר מה iGo.

Eli
13/09/10, 17:18
iGo - התוכנת ניווט הטובה ביותר שקיימת היום בשוק - נקודה !! אין היום מקום שניתן לרכוש GPS כולל עדכונים ב-300 ש''ח - ולכן לדעתי מדובר במחיר בכלל בכלל בכלל לא בשמיים .

Eli
13/09/10, 17:19
כמובן מפרגן להם ומודה שבתור התוכנה הטובה הראשונה מגיע להם קרדיט, אבל עקב המחיר הגבוהה של האפליקציה עברתי כמו רבים אחרים ל waze, בחג האחרון נסעתי עם המשפחה לצפון, שמעתי מוזיקה ברכב מהאייפון ב bt של הרכב, ברקע פעל ה waze (המכשיר עצמו כמובן כבוי), ומודיע לי 800 מטר לפני כל פניה לאן לנסוע תוך כדי הנמכת המוזיקה (ולא השתקתו - הרבה יותר נעים), מתחשב במצב התנועה, מדווח לי על כל שוטר שעומד בכביש ועובד ב multitasking. לדעתי כרגע שילוב מנצח הרבה יותר מה igo.

יש לך את כל הפיצ'רים בגרסה הכי אחרונה של igo

TheKiller=IL=
13/09/10, 17:25
ה tmc של igo
עובד על data מהרשת הסלולארית או באופן אחר ?

AssafMoraz
13/09/10, 17:31
igo - התוכנת ניווט הטובה ביותר שקיימת היום בשוק - נקודה !! אין היום מקום שניתן לרכוש gps כולל עדכונים ב-300 ש''ח - ולכן לדעתי מדובר במחיר בכלל בכלל בכלל לא בשמיים .

צודק, יש בה שלטי חוצות, תפריט נוח וברור, ממש נוחה לעבוד איתה וההרגשה היא שאתה מנווט ב gps מקצועי ולא באייפון.

יש לך את כל הפיצ'רים בגרסה הכי אחרונה של igo

רגע, אתה אומר כל הפיצ'רים אבל natish בכתבה רשם שמוזר שהיא לא קיבלה תמיכה במולטי טסקינג וב fast app switching ולצערי אני לא יכול לבדוק בגלל שלא רכשתי את התוכנה ואין לי את הגרסה החדשה.

רק ארצה לציין שגם בגרסה הישנה יותר כאשר מתקבלת שיחה או משהו אחר מפריע מיד לאחר השיחה או כל דבר שלא יהיה הניווט חוזר למקום ממנו הפסקנו כמובן לאחר טעינת התוכנה מחדש.

Noam
13/09/10, 17:52
1.3 לא יצאה כבר לפני חודשיים+?

ipxp
13/09/10, 20:34
רק מציין שאני משתמש קבוע בתוכנה הזאת מאז שקניתי את האייפון 4 (היה לי קודם את הראשון בלי GPS...) ואני ממש מרוצה ממנה - ונפטר מהGPS של iGo שכבר יש בבית ועובד בצורה עלובה לעומת האפליקציה הזאת על האייפון 4. :)

aviram
13/09/10, 23:27
איתוראן הכי טובה לפני waze שעם הממשק הפחות מגניב שלה אוכלת את כולם ושמה אותם בכיס הקטן וזה מכל הבחינות כולל מולטיטאסק

הכי טובה בחול זו tom tom לדעתי אגב

AssafMoraz
13/09/10, 23:46
על tomtom שמעתי רבות וזה בעצם כמו igo הישראלית רק בחו"ל פחות או יותר אותה רמה.

לגבי ituran אז היא נחמדה ויש לה מלא אופציות אבל לא אהבתי להשתמש בה וכמה שניסיתי להתרגל אליה לא הצלחתי ואני אישית מעדיף את igo! הממשק פשוט הרבה יותר מפורט ונוח כולל התפריטים.

warsfear
14/09/10, 00:21
ללא מולטי? כלומר אי אפשר אפילו לענות לפלאפון? ממש רץ לקנות.

AssafMoraz
14/09/10, 00:44
ללא מולטי? כלומר אי אפשר אפילו לענות לפלאפון? ממש רץ לקנות.

ברור שאתה יכול לענות לפלאפון אבל הכוונה היא שברגע שתסיים את השיחה זה יטען את התוכנה מחדש ויחדש לך את המסלול מחדש ויידרשו לתוכנה כמה שניות לאתר מחדש את ה gps וכו'...

avram_z
14/09/10, 09:56
לי יש 3 תוכנות מותקנות על האייפון והאייפד כולן חוקיות: igo, פאלפון נוויגטור, ו-waze, ניסיתי מדי פעם להשתמש בכולם, עד שבסוף הגעתי למסקנא שהתוכנה עם הכי הרבה פיצ'רים והכי הרבה שימושית ועדכנית היא כמובן waze ולאחרונה אני רק משתמש בה, בגלל קהילת המשתמשים שמעדכנים אמיתי מה קורה בכביש, בגלל חישובי המסלול בהתאם לפקקים, בגלל דיווחים על שוטרים, בגלל מולטי טאסקינג, בגלל תמיכה מלאה באייפד, אז נכון שבגרפיקה היא לא כזו מרשימה, אבל בשימושיות היא לוקחת.

saragani
14/09/10, 10:29
Waze גם נותנת אפשרות של הקלדת כתובת כמו ב GoogleMaps שזה יתרון אדיר.
בעבר ב-Waze היה צריך להקליד עיר, רחוב ומספר. כיום ניתן לכתוב למשל "צומת מסמיה" והוא ינווט אותך לשם. (ב iGo זה לפעמים אפשרי ע"י נקודות עניין, אבל לא תמיד).

על Sygic אני אפילו לא מדבר... זו תוכנה מחורבנת עם ממשק גרוע, ניווט גרוע עוד יותר...

dooby
14/09/10, 11:51
ברור שאתה יכול לענות לפלאפון אבל הכוונה היא שברגע שתסיים את השיחה זה יטען את התוכנה מחדש ויחדש לך את המסלול מחדש ויידרשו לתוכנה כמה שניות לאתר מחדש את ה gps וכו'...

iGo תשחרר בשבועות הקרובים תמיכה במולטיטסקינג

AssafMoraz
14/09/10, 12:03
igo תשחרר בשבועות הקרובים תמיכה במולטיטסקינג

באמת הגיע הזמן שהם יתאימו את האפליקציה שלהם ל ios4 ועבודה ברקע ודי מוזר שאת גרסה 1.3 עם tmc הם שחררו כבר אחרי שיצאה גרסה 4 ועדיין לא נוספה לתוכנה תמיכה במולטי טסקינג.

sagivo
14/09/10, 12:35
Igo איטית בטירוף והתרסקה לי המון פעמים על המכשיר.
עברתי לאיתוראן וזה פשוט ליגה אחרת

AssafMoraz
14/09/10, 12:38
Sagivo איזה מכשיר יש לך?

sagivo
14/09/10, 12:40
רשום בחתימה שלי...
למרות שכשניסיתי את igo זו הייתה גרסה 3.2.1

gabim
14/09/10, 16:29
לי יש 3 תוכנות מותקנות על האייפון והאייפד כולן חוקיות: igo, פאלפון נוויגטור, ו-waze, ניסיתי מדי פעם להשתמש בכולם, עד שבסוף הגעתי למסקנא שהתוכנה עם הכי הרבה פיצ'רים והכי הרבה שימושית ועדכנית היא כמובן waze ולאחרונה אני רק משתמש בה, בגלל קהילת המשתמשים שמעדכנים אמיתי מה קורה בכביש, בגלל חישובי המסלול בהתאם לפקקים, בגלל דיווחים על שוטרים, בגלל מולטי טאסקינג, בגלל תמיכה מלאה באייפד, אז נכון שבגרפיקה היא לא כזו מרשימה, אבל בשימושיות היא לוקחת.

גם אני בעד waze..
אמנם לפעמים במס' בתים היא לא הכי מדוייקת, אך עדיין, בחירת המסלולים והניווט שלה לדעתי היא לרוב הכי מוצלחת.
מעבר לניווט שתלוי במצב התנועה, מעבר לדיווח על שוטרים וכו', יש בה יתרון נוסף של מהירות ממוצעת בכבישים (גם ללא עומס). בשונה מתוכנות אחרות, נסיעה בעיר לא מחושבת אצלה לפי המהירות החוקית באיזור בלבד, אלא לפי המהירות הממוצעת באותו הכביש. ז"א שהיא תעדיף לנווט אותך דרך כביש עירוני עם מהירות ממוצעת של 60 קמ"ש מאשר כביש עירוני עם מהירות ממוצעת של 20 קמ"ש.
אחלה תוכנה, משמשת אותי הרבה גם כשאני יודע את הדרך וחסכה לי הרבה פקקים... :)

AssafMoraz
14/09/10, 17:08
רשום בחתימה שלי...
למרות שכשניסיתי את igo זו הייתה גרסה 3.2.1

אתה מתכוון ל 3.1.2 ולא ל 3.2.1 אני מניח. לגבי החתימה אז אתה צודק פשוט כששאלתי גלשתי דרך האייפון במצב תצוגה מותאם לאייפון ולכן לא ראיתי את החתימה שלך.

בקשר לתשובתך אז היות ויש לך מכשיר 3g ולא 3gs או 4g אז igo קצת מתקשה בפעולה על המכשיר שלך והאייפון שלך סוחב אותה ממש בקושי. ב 3gs שלי לא נתקלתי בשום קריסה ולא אחת קטנה ויחידה מזה כחצי שנה שאני משתמש בה. אני ממש נהנה מהממשק והיא נראית לי התוכנה הכי מקצועית בשוק למרות שאני מאמין ש waze מועדפת יותר בשל הדיוק, דיווחי תנועה, מחיר חינמי וכו' אבל הממשק שלה פשוט מעצבן אותי לעומת הממשק המדהים של ה igo שמביאה אותי תמיד למחוז חפצי.

tamir1972
17/09/10, 18:14
אף אחד לא מציין את בעיית הקול שקימת בגירסה האחרונה שממש אי אפשר להבין את הקריין כי הוא מדבר כפול ,שילמתי הרבה כסף עבור התוכנה ואני מצפה שלא יהיו תקלות כאלה....

Noam
17/09/10, 19:37
למה שלא תפנה לתמיכה שלהם אם שילמת על התוכנה ויש לך זכויות?

AssafMoraz
17/09/10, 19:39
אף אחד לא מציין את בעיית הקול שקימת בגירסה האחרונה שממש אי אפשר להבין את הקריין כי הוא מדבר כפול ,שילמתי הרבה כסף עבור התוכנה ואני מצפה שלא יהיו תקלות כאלה....

למען האמת אין לי את הגרסה האחרונה אבל גם בגרסה שיש לי הקריין באמת נשמע אמנם לא כפול אבל כבד מאוד וחזק מאוד! הקול שלו יותר מדי ראדיופוני וזה מרגיז.

חחח נועם איזה כופרים אנחנו :)

Noam
17/09/10, 19:53
חחח איזה כיף שאתה גם פה, כבר התחלתי להרגיש בודד :/

התחלתי להתלהב מקריין של waze...מרגיע כזה חחח

AssafMoraz
17/09/10, 20:14
שמתם לב איך דובי ואלי "דוחפים" את igo ?
ודובי יודע בדיוק מתי יושחררו גירסות של igo , הייתי מצפה מבעלי האתר לקצת יותר אובייקטיביות ,בכל זאת זה פורום זה הוקם למען איפונרים

תודה מראש

גם אני "דוחף" את igo כי היא נראית לי התוכנה הכי מקצועית ומניסיון אישי הכי כיף לי לעבוד איתה ותאמין לי שאין לי שום אינטרס כלפי יוצרי התוכנה. דובי אמר שתשוחרר גרסה חדשה ולא ציין בדיוק מתי אלא אמר שזה יקרה בשבועות הקרובים ואני מניח שאין בעיה מיוחדת להיכנס לאתר igo ישראל ופשוט לפנות אליהם ולשאול לגבי גרסה חדשה ואני בטוח שהם ישמחו לשתף איתך את המידע ובעיקר כאשר יש לך תפקיד ניהולי בפורום שקשור לאייפון.

tomersg
02/10/10, 02:30
לי יש את igo8 על מכשיר של que יעודי שם היא עובדת בצורה מצויינת.
את ה iphone 4 קניתי רק השבוע, ה iphone הראשון שלי. אמנם המחיר של igo לאייפון אטרקטיבי לעומת מכשיר יעודי, אבל בינתיים אני שומע על תקלות ועל היעדר מולטי טסקינג שקצת מרתיע מהוצאת 70$. אולי שנשמע שהבעיות נפתרו ויש מולטי טסקינג שזה דבר מאוד נחמד.
אז בינתיים ניסיתי את ה waze והיא הייתה בסדר גמור. הביא אותי למקומות שרציתי בלי בעיה, תוך שמיעת המוזיקה ב ipod והנמכה בעת הודעה.
רק שאני שואל את עצמי עד כמה ה waze טוחנת את האינטרנט הסלולרי? בכמה מגה בערך זה יתבטא בחשבון הסלולר החודשי? נניח בניווט של שעה?
מישהו יודע?

AssafMoraz
02/10/10, 10:02
לשאלתך אני יכול להגיד מניסיוני האישי שגם העדר תמיכה במולטי טסקינג ב igo לא ממש מפריע וגם בעת קבלת שיחה כי בכל זאת מדובר במכשיר סלולרי אני תמיד מסביר לצד השני שאני כרגע באמצע ניווט כמובן שאם זה בקטע קריטי של הניווט ומיד בעת סיום השיחה ה igo אמנם נטען בחזרה מההתחלה אבל ממשיך את הניווט מאותו המקום שהוא הפסיק כך שזה לא כל כך נורא.

לגבי waze אני לא ממש יכול להצביע על כמה הוא לוקח בכמות של kb או mb אבל אם אתה רוצה לדעת בוודאות כמה לוקח ניווט ממוצע פשוט הכנס להגדרות, כללי, שימוש ובדוק תחת נתוני רשת סלולרית על כמה אתה עומד, בצע את הניווט ובדוק שוב על כמה אתה עומד. כך תדע בוודאות כמה זלל לך הניווט ב waze מהרשת הסלולרית.

dorit124
07/10/10, 10:19
אני מאוד מתלבטת היות ומבחירה חסמתי את אפשרות גלישת האינטרנט במכשיר ויש לי רק אפשרות לגלוש דרך wifi, האם ה-waze יכול לעבוד ולנווט ללא נק' רשת זמינה כמו שה-igo עושה?
הדבר מאוד קריטי עבורי ואשמח לקבל תגובות...

maymony
07/10/10, 10:48
אני מאוד מתלבטת היות ומבחירה חסמתי את אפשרות גלישת האינטרנט במכשיר ויש לי רק אפשרות לגלוש דרך wifi, האם ה-waze יכול לעבוד ולנווט ללא נק' רשת זמינה כמו שה-igo עושה?
הדבר מאוד קריטי עבורי ואשמח לקבל תגובות...

waza צריכה רשת על מנת להוריד מפות!
ככה שצריך חיבור DATA.

AssafMoraz
07/10/10, 11:49
waza צריכה רשת על מנת להוריד מפות!
ככה שצריך חיבור data.

צריך חיבור data או wap אבל אם האייפון שלך פרוץ כנסי ל cydia יש שם גרסה של waze שלא דורשת חיבור רשת כל שהוא. חפשי wazeil זה יעזור לך. אולי תשקלי לרכוש את igo היא תוכנה מצויינת שלא תדרוש ממך חיבור אינטרנטי פעיל.

tshachar
03/11/10, 09:02
Waze יכולה להוריד את המפה (או רק לעדכן) לפני היציאה לדרך, כשיש לך wifi, ואז לא צריך חיבור data במהלך הניווט. אומנם לא ניתן לדווח תוך כדי ניווט (למשל על מכמונת, פקק, תאונה וכו'), אבל בהחלט ניתן לנווט ללא חיבור data, וגם אם יש צורך לשנות נתיב - אין שום בעיה עם זה.

ilariel
07/11/10, 21:54
כמי שיש לו את תוכנת הניווט iGO מזה שנים ע"ג מכשיר ASSUS אני רוצה לציין כי התוכנה באייפון היא לא אותה תוכנה, רמת הדיוק מאכזבת והתגובה לאחר כל פניה ממש איטית. קשה מאוד לנווט ואני מעדיף להשאיר ברכב את המכשיר הישן האמין יותר

aviram
08/11/10, 13:02
כמי שיש לו את תוכנת הניווט igo מזה שנים ע"ג מכשיר assus אני רוצה לציין כי התוכנה באייפון היא לא אותה תוכנה, רמת הדיוק מאכזבת והתגובה לאחר כל פניה ממש איטית. קשה מאוד לנווט ואני מעדיף להשאיר ברכב את המכשיר הישן האמין יותר

תעבור לאייפון 4 ממש מדוייק ואיתוראן הכי טובה בקטע של דיוק חבל שאין להם מולטיטאסקינג

AssafMoraz
08/11/10, 13:12
תעבור לאייפון 4 ממש מדוייק ואיתוראן הכי טובה בקטע של דיוק חבל שאין להם מולטיטאסקינג

אני לא סגור לגבי הדיוק אבל אצלי מותקנות שני התוכנות.
פשוט לא הצלחתי להתרגל לממשק של איתורן ואני עובד עם igo ב 90 אחוזים מהניווטים ורק במקרים קיצוניים שאני לא מוצא משהו ב igo אני משתמש באיתורן.
אני על 3gs וזה עובד מצוין, אולי כי מעולם לא השתמשתי ב gps ייעודי שמריץ igo אז אין לי מושג איך זה עובד שם... אבל אני יכול להגיד בוודאות וללא צל של ספק ש igo עושה את העבודה כמו שצריך ונראית כמו התוכנה המקצועית ביותר שקיימת בתחום הזה.

aviram
08/11/10, 13:46
אני לא סגור לגבי הדיוק אבל אצלי מותקנות שני התוכנות.
פשוט לא הצלחתי להתרגל לממשק של איתורן ואני עובד עם igo ב 90 אחוזים מהניווטים ורק במקרים קיצוניים שאני לא מוצא משהו ב igo אני משתמש באיתורן.
אני על 3gs וזה עובד מצוין, אולי כי מעולם לא השתמשתי ב gps ייעודי שמריץ igo אז אין לי מושג איך זה עובד שם... אבל אני יכול להגיד בוודאות וללא צל של ספק ש igo עושה את העבודה כמו שצריך ונראית כמו התוכנה המקצועית ביותר שקיימת בתחום הזה.

מצד אחד אתה אומר שאייגו הכי טובה ומצד שני אתה אומר שכשהיא לא מוצאת כתובת אתה פונה לאיתוראן ? זו בדיוק הבעיה של אייגו "מספר הבית לא קיים ברחוב" באיתוראן זה אף פעם לא קורה !!!

הודעה למשווקי איתוראן (NDRive) :

למה אתם לא מעדכנים למולטיטאסקינג ???

AssafMoraz
08/11/10, 13:55
מצד אחד אתה אומר שאייגו הכי טובה ומצד שני אתה אומר שכשהיא לא מוצאת כתובת אתה פונה לאיתוראן ? זו בדיוק הבעיה של אייגו "מספר הבית לא קיים ברחוב" באיתוראן זה אף פעם לא קורה !!!

הודעה למשווקי איתוראן (NDRive) :

למה אתם לא מעדכנים למולטיטאסקינג ???

זה לא ממש מדויק! אני תמיד רושם מספרי בתים ו igo מביא אותי למחוז חפצי אבל לכל תוכנה יש את המחלות שלה ולפעמים אני נעזר בתוכנה המתחרה ואין בזה משהו פסול ואם כבר אתה מדבר על מולטי טסקינג אז איתורן קיבלה את הפיצ?ר הזה עוד הרבה לפני אייגו.

אני פשוט לא אוהב את הממשק של איתורן וגם היא לא חפה מבאגים ובעיות. כמו שאמרתי קודם אני משתמש בה רק במקרים קיצוניים ו igo היא המועדפת עלי :)

ShayNoy
29/12/10, 18:33
גם אם igo היתה בחינם עדיין הייתי בוחר בwaze, האופציה לדיווחים על פקקים וניווט בזמן אמת כדי למצוא את הדרך הכי מהירה ( בגרסאות האחרונות זה אפילו עובד :) ) מה גם שהיא מחפשת בדפי זהב בתי עסק ומקומות שזה שימושי לכל נסיעה, היא מהירה בטירוף ואחרי שנכנסת שיחה ומסתיימת תוך פחות משניה הכל ממשיך כרגיל. כמו כן קבוצות שמשתפות מידע ביניהן, המון מבצעים שהם עושים כל הזמן ( עכשיו מחלקים אייפדים מתנה, וגם ציליות לרכב שולחים לכולם במתנה! )

בקיצור אני מכור לווייז :p

AssafMoraz
29/12/10, 18:42
אני מסכים איתך ש- waze עברה שינוי גדול מהגרסה הראשונית לגרסה של היום והיא בהחלט תוכנה טובה. אני אישית מעדיף את igo אבל אין לי שום דבר רע להגיד על waze ונהפוך הוא.

cluber77
12/01/11, 09:26
כאחד שיש לו גם את ה Igo, גם את הנייויגטור של פלאפון וגם את וייז אני ללא ספק מעדיף להיות וייזיונר.
הממשק הפשוט, עדכוני התנועה והפטפטת (כשאני לא נוהג כמובן) הופכים את התוכנה הזאת להכי טובה.
הנייויגטור של פלאפון מחריד, הדבר היחידי שטוב בו וחבל שאין את זה בשאר תוכנות הניווט זה שהקריין מכריז את שמות הרחובות.
האייגו נחמד, אבל אחרי שעברתי לוייז, קשה לי לחזור אליו.

AssafMoraz
12/01/11, 15:17
ה- igo היא תוכנה רצינית ביותר. החיסרון שלה שהמפות בניגוד ל- waze לא מתעדכנות בתדירות גבוהה ודרך האינטרנט והגרסה האחרונה של igo פשוט עובדת מצוין. יש ל- igo ממשק מנצח ולדעתי הדבר היחיד שדופק אותה פה זה המחיר הגבוהה.

ללא ספק waze עושה עבודה טוב מאוד וגם אני משתמש בה לעתים די קרובות אבל אני מעדיף את igo באופן אישי.

snehs
26/01/11, 19:34
אני משתמש ב-IGO2010 יש בעיה כשאני מפעיל את המוזיקה והתוכנה מודיע על הוראות קוליות התוכנה נתקעת. למישהו יש פיתרון!:confused:

Bar
26/01/11, 20:10
אני משתמש ב-igo2010 יש בעיה כשאני מפעיל את המוזיקה והתוכנה מודיע על הוראות קוליות התוכנה נתקעת. למישהו יש פיתרון!:confused:

אתה יכול להפעיל את המוזיקה דרך התוכנה עצמה וכשהיא נותנת הוראה קולית היא עוצרת את המוזיקה וממשיכה אותה לבד.

snehs
26/01/11, 20:45
אתה יכול להפעיל את המוזיקה דרך התוכנה עצמה וכשהיא נותנת הוראה קולית היא עוצרת את המוזיקה וממשיכה אותה לבד.

תודה אבל לפעמים זה נתקע ואני צריך להפעיל את התוכנה מחדש:rolleyes:

Bar
26/01/11, 20:49
קנית את האפליקציה?

snehs
26/01/11, 20:52
קנית את האפליקציה?

כן

Bar
26/01/11, 20:53
כן

אז תפנה אל igo במייל ותדווח להם על התקלה.

בדוק שאין אפליקציות שפועלות ברקע.

אם בכל זאת עושה זאת אז באמת תפנה אלייהם במייל.

snehs
26/01/11, 21:53
אז תפנה אל igo במייל ותדווח להם על התקלה.

בדוק שאין אפליקציות שפועלות ברקע.

אם בכל זאת עושה זאת אז באמת תפנה אלייהם במייל.

איך אני סוגר אפליקציות שפועלות ברקע? :rolleyes:

Bar
26/01/11, 23:12
איך אני סוגר אפליקציות שפועלות ברקע? :rolleyes:

שתי לחיצות על כפתור הבית, נפתח רול המולטיטאסקינג.
לחיצה ארוכה על אחד מהם, ואז על האדום בכל אחד מהם.
וזהו.

snehs
26/01/11, 23:40
תודה זו כנראה הבעיה

snehs
26/01/11, 23:46
תודה 

Bar
26/01/11, 23:48
תודה זו כנראה הבעיה

תודה 

אני שמח שפתרת את הבעיה.

לילה טוב :)

owizman
08/02/11, 09:06
שאלה , לא בדקתי לעומק העניין ...
רק התקנתי בינתיים ויש לי בעייה התוכנה זזה לי לאט מאוד ,
מותקנת על אייפון 4 גירסא 4.2.1 ..

יש סיבה ?
יש איזה תיקון אולי ?

תודה .

ProToUcHeR
17/02/11, 16:42
חובה אינטרנט???

Noam
18/02/11, 00:09
חובה אינטרנט???

לא, igo לא דורשת חיבור קבוע לאינטרנט לצורך ניווט

owizman
18/02/11, 09:34
למה אתם לא עונים . . .
למה igo זזה לי מאוד לאט ???

תודה אוראל

dooby
18/02/11, 09:49
לא מכיר בעיה מיוחדת באייגו בגרסה זו

owizman
18/02/11, 09:55
זה מוזר , כל הממשק של התוכנה עובד לי לאט , אני לוחץ על כפתור אז יש דיליי עד שהוא נותן את הפקודה ..
אני חייב עזרה , ובכלל עכשיו שאמרת שאתה לא מכיר תופעה כזאת אני לחוץ יותר ...
מה יכולה להיות הבעייה ??
הייתה לי את הבעייה גם עם תוכנת ה (פינגוונים המדברים) , גם הממשק זז לאט ..
אוייי אולי בעייה במכשיר שלי ???
עזרה בבקשה ...

Bar
18/02/11, 12:18
זה מוזר , כל הממשק של התוכנה עובד לי לאט , אני לוחץ על כפתור אז יש דיליי עד שהוא נותן את הפקודה ..
אני חייב עזרה , ובכלל עכשיו שאמרת שאתה לא מכיר תופעה כזאת אני לחוץ יותר ...
מה יכולה להיות הבעייה ??
הייתה לי את הבעייה גם עם תוכנת ה (פינגוונים המדברים) , גם הממשק זז לאט ..
אוייי אולי בעייה במכשיר שלי ???
עזרה בבקשה ...

האם הוא מקורי מהאייטונס?
כי אם הוא נקנה חוקי אין סיבה שזה יקרה.
בנוגע לפרוץ - זה המחיר.

ZuRik
02/03/11, 00:41
זה לא באמת תלת מימד מוחשי..