מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקירה| Zagg invisibleSHIELD

ItaiHay
25/08/10, 21:13
הzagg invisibleshield הוא מגן מסך לאייפוד טאץ', אייפון ואייפד. הוא יקר אך נוח וחזק.‬

http://grab.by/64H2

מיוצר ע"י: חברת Zagg. מחיר: משתנה בין מכשיר למכשיר ובין חבילה לחבילה.

‫אחד הדברים שאנשים קונים למכשירי הiOS שלהם כיום הם מגני מסך. היום אני אדבר על הzagg invisibleshield לכל מכשירי הiOS.

איזה סוגי חבילות יש לרכישה?
ה‏‫zagg invisibleshield קיים לכל מכשיר iOS בשוק כיום. ניתן לרכוש חבילות הכוללות מגן מסך, מגן לגב ומגן לאנטנה (לאייפון 4). למכשירים מסויימים, ניתן לרכוש כל חלק בנפרד או לחילופין רק את המגן מסך ומגן לגב ביחד ללא מגן לאנטנה (אייפון 4).

המחירים משתנים בין מכשיר למכשיר:

אייפון 4
http://grab.by/64I0

אייפוד טאץ' דור 2/3
http://grab.by/64I3

אייפד WiFi
http://grab.by/64I8

אייפד WiFi+3G
http://grab.by/64Ia

‫מה הקופסא מכילה‬

‫- מגן מסך.
‫- מגן לגב (תלוי בחבילה שרכשתם)‬.
- מגן לכפתור הבית.
‫- תמיסה מיוחדת.
‫- מטלית מיקרופיבר (תלוי בחבילה)‬.
‫- כרטיס החלקת בועות (תלוי בחבילה).‬

http://www.zagg.com/images/products/full/APLIPHONE4GMC.jpg

‫תכונות‬
‫מה שמיוחד בzagg invisibleshield שהוא נורא חזק. הדבר שהוא מפורסם בו הוא שלא משנה מה תעשו למכשיר שלכם, המסך עצמו לא ישרט. כמו כן, הצורה שבה שמים אותו על המכשיר מאפשרת לכם לצאת בלי בועות בכלל.‬

oCrNqvZMTLo

‫אופן שימוש‬
‫כדי לשים את הzagg invisibleshield צריך קצת אומץ. מאחר והוא דיי יקר ומקבלים רק אחד בחבילה, יש לכם רק הזדמנות אחת לשים אותו. אם נכשלתם, אז נתקעתם עם חור בכיס ומכשיר פגיע.‬

‫כדי לשים את הzagg invisibleshield על המכשיר שלכם, עבדו לפי ההוראות הבאות:‬

1. נקו היטב את הידיים הסבון ויבשו אותם.
2. מצאו מקום נקי בבית.
3. הרטיבו את קצות אצבעות עם התמיסה הנלוות.
4. קלפו את הzagg invisibleshield.
5. הרטיבו את החלק של הדבק של הzagg invisibleshield עם התמיסה הנלוות.
6. שימו את ה מגן על המכשיר ומקמו אותו. אתם יכולים להוריד ולשים שוב. רק תמשיכו להרטיב את החלק הדביק שלו כדי שלא יתקשה.
7. כשהמגן על המכשיר וממוקם, הרטיבו את החלק הלא דביק של המגן.
8. קחו את כרטיס ההחלקה, או לחילופין כרטיס אשראי כלשהו והוציאו את הבועות.
9. כשסיימתם, השאירו את המגן/ים לייבוש ל12-24 שעות.

כשיישמתי את הzagg invisibleshield על האייפוד טאץ' שלי, מצאתי קושי ביישום הפינות. הפתרון מוצע מחברת Zagg הוא לסגור את היד על הפינה כדי ללחוץ על כל הצדדים בו זמנית (ראו סרטון).

YfEXP7OlKLk

חווית שימוש
אחרי שיישמתי את המגנים על המכשירים שלי, יכלתי לתת לבני דודים הקטנים לשחק. האופי שלהם הוא אופי של לשרוט את המסך, אך כשהzagg invisibleshield על המכשיר לא צריך לדאוג. אתם לא תוכלו אפילו לחשוד שיש שריטה.
וגם אם מצאתם שריטה על המגן, תהיו בטוחים שהיא לא נמצאת על המסך.

מבחינת הרגשה פיזית של המסך, אתם תרגישו את המגן.
המגן מורגש מאחר ויש לו חיספוש קטנטן, אבל הוא לא מפריע בשימוש במכשיר. גם אם אתם משתמשים באייפד, בעל מסך יותר גדול משל אייפוד טאץ' / אייפון, לא תרגישו קושי בשימוש במכשיר.

LDQzCPx_g0c&feature=player_embedded

איפה לקנות?
הzagg invisibleshield נמכר בארץ ע"י מוכרים פרטיים בעיקר. בחנות iTe (http://www.itel.co.il/shop/advanced_search_result.php?keywords=zagg&x=0&y=0)l מוכרים אותו לכל המכשירים רק בגירסאת הכיסוי המלא (מגן לגב ולמסך). למחירים בחנות iTel (http://www.itel.co.il/shop/advanced_search_result.php?keywords=zagg&x=0&y=0).

כמו כן תוכלו לקנות את ה‏‫zagg invisibleshield מהאתר של חברת Zagg בכתובת http://www.zagg.com/invisibleshield/index.php

הטוב
מגן מדהים. הוא חזק מאוד ולא תקבלו שריטות על המסך.

הרע
קשה ליישום. מקבלים רק אחד מכל סוג בערכה. מחיר גבוהה מהרגיל.

השורה התחתונה
אם אתם רוצים מגן מהשורה הראשונה ולא מפחדים לאבד את הכסף בגלל כשלון ביישום שלו, קנו את הzagg invisibleshield.

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs053.snc3/14117_1378959358342_1362656637_1065219_5125350_n.j pg

SagroN
25/08/10, 22:57
כל הכבוד לך! אחלה של מדריך אני קניתי לפני שבוע וחצי +- את הIphone 4 Full Coverage ואת האמת אני די מרוצה חוץ מכמה פאקים שלי - שבגללם הפרונט יצא על הפנים.. מלא לכלוכים פנימיים על המסך שאי אפשר להוציא אותם כיוון שהצד הנדבק למסך מאוד דביק וצריך לקרוע עם הציפרוניים ולעוות את המגן כדי להוציא את הלכולכים.. לכן אני מתכוון להשתמש באחריות/לקנות חדש.

תודה רבה.

yeitam
26/08/10, 18:26
השורה התחתונה באמת:

אם אתם רוצים מגן מהשורה הראשונה, קנו את מגן המדבקה של bodyguardz

באותו מחיר של האינויזיבל תקבלו שני סטים...כך שאם לא הלך לכם בפעם הראשונה, יש לכם עוד ניסיון.

ובכל מקרה מדובר במדבקה יותר איכותית יותר, היא שקופה לגמרי בניגוד לגוון צהבהב באינויזיבל ושטח הפנים שלה חלק לגמרי

בניגוד לשטח פנים מעט גבשושי של האינויזיבל

תתחדשו

yuvallon
27/08/10, 12:26
סקירה מצויינת.
בחסרונות שכחת לציין שה zagg לא הולך ביחד עם מגיני גומי (שמורידין לו צבע) וגם לא עם מגינים קשיחים.
באתר של zagg ב faq מומלץ שלא להוסיף שום דבר מעבר ל zagg בגלל פגיעה ב zagg וזה קצת בעייתי...

גיאפון
27/08/10, 14:27
סקירה מצוינת

E-dan
27/08/10, 14:51
ממש ממש כדאי לתקן משהו בכתבה שלך.
לא נכון בכלל שיש לך התקנה אחת בלבד!
אתה יכול להוריד מאוד בקלות את המגן. וכל עוד יש לך את הספריי שקיבלת עם הערכה אתה מסודר לחלוטין!

שיטפו ידיים לפני העבודה, התיזו על אצבעותיכם מהספריי שקיבלתם בערכה, קלפו בעדינות את המגן מסך מהאייפון/אייפוד, התיזו על הצד הדביק שלו כמות נחמדה מהספריי, הניחו שוב את הכיסוי על האייפון, השתמשו בסקוויג'י שקיבלתם בשביל להוציא את הנוזל ובועות אוויר. והופ! החזרתם את הכיסוי למקומו הנכון!
בהצלחה!

גיאפון
27/08/10, 14:55
וגם אם לכם הספריי זו לא בעיה, אפשר להכין בבית תמיסה של 1 כפית סבון כלים מעורבבת ב300 סמ"ק (כוס ורבע) מים.

orez1589
27/08/10, 16:39
אני משתמש בה לאייפון 4 והיא מדהימה! רק שתדעו שמצפים עם החומר הזה את הלהבים של המסוק נגד שחיקה!!!
הדבר הכי חשוב לעשות לפני ששמים אותה זה לנקות טוב טוב טובבבבב! לקנות את הידיים יסודי! מספיק איזה שערה אחת באמצע המסך וזהו אכלת אותה!

שלומיקון
27/08/10, 18:38
יש לציין כי ההתקנה לא פשוטה כלל, יש פעמים רבות להסיר את הכיסוי ולהתקינו חזרה בעת שהוא סופח שאריות קטנות ושחורות מספוג ההתקנה (בפעם הראשונה שהתקנתי) ובפעם השנייה קבלתי את המגן עם הספריי שהקל מאוד על כל הפעולה, אך עדיין היה צורך להתקין ולהסיר כדי להגיע להתקנה מקסימלית.
לאחר 12 שעות הכיסוי יושב טוב וחזק אך ממש לא באופן חלק ונעים כמו שאר הכיסויים הדקים והלא מורגשים. ובנוסף מאחר והשימוש נעשה עם ספריי עם הזמן נוצרים לכלוכים של דבק סביב מסגרת הכרום והמכשיר ממש לא נראה אסתטי ביום-יום...
לדעתי אין תמורה מלאה וחיובית עבור עלת יחסית גבוהה של המגן

ItaiHay
27/08/10, 19:29
ממש ממש כדאי לתקן משהו בכתבה שלך.
לא נכון בכלל שיש לך התקנה אחת בלבד!
אתה יכול להוריד מאוד בקלות את המגן. וכל עוד יש לך את הספריי שקיבלת עם הערכה אתה מסודר לחלוטין!

שיטפו ידיים לפני העבודה, התיזו על אצבעותיכם מהספריי שקיבלתם בערכה, קלפו בעדינות את המגן מסך מהאייפון/אייפוד, התיזו על הצד הדביק שלו כמות נחמדה מהספריי, הניחו שוב את הכיסוי על האייפון, השתמשו בסקוויג'י שקיבלתם בשביל להוציא את הנוזל ובועות אוויר. והופ! החזרתם את הכיסוי למקומו הנכון!
בהצלחה!

וגם אם לכם הספריי זו לא בעיה, אפשר להכין בבית תמיסה של 1 כפית סבון כלים מעורבבת ב300 סמ"ק (כוס ורבע) מים.

יש לציין כי ההתקנה לא פשוטה כלל, יש פעמים רבות להסיר את הכיסוי ולהתקינו חזרה בעת שהוא סופח שאריות קטנות ושחורות מספוג ההתקנה (בפעם הראשונה שהתקנתי) ובפעם השנייה קבלתי את המגן עם הספריי שהקל מאוד על כל הפעולה, אך עדיין היה צורך להתקין ולהסיר כדי להגיע להתקנה מקסימלית.
לאחר 12 שעות הכיסוי יושב טוב וחזק אך ממש לא באופן חלק ונעים כמו שאר הכיסויים הדקים והלא מורגשים. ובנוסף מאחר והשימוש נעשה עם ספריי עם הזמן נוצרים לכלוכים של דבק סביב מסגרת הכרום והמכשיר ממש לא נראה אסתטי ביום-יום...

ההתקנה קשה ומסובכת משתי סיבות:
1) נניך והחלק הדביק מתלכלך בX. אין לך עוד מגן לשים, אתה מקבל רק 1.
2) לוקח זמן עד שהInvisable SHIELD נמצא על המכשיר ואתה יכול לגעת בחופשיות. הוא צריך להתייבש.

אם נגמר הספריי אתה יכול למלא את הבקבוק במים עד 2-3 פעמים (לפי אתר החברה).

iidoido
28/08/10, 15:15
אני היחיד שחושב שזה ממש יכול להזיק למכשיר?
תחשבו בהיגיון. לפי מה שרשום בהוראות.. יותר מזה אפילו - לפי מה שהם מראים בסרטון, צריך להרטיב את המגן מסך בלא מעט חומר נוזלי של הספריי, אפילו די הרבה בשביל שזה יוכל "להחליק" על המכשיר כמו שצריך על מנת הדיוק.
אבל תחשבו על זה שבינתיים הרבה מהנוזל נכנס לתוך הדיבורית הזאת (Receiver), אולי אפילו לתוך החיבור שמחברים את האייפון למטען וכו', אולי לאוזניות ועוד ועוד. אבל עקרונית ל- Receiver.
זה ממש כמו להכניס מים בפנים. זה יכול ממש להרוס את זה.

orez1589
28/08/10, 15:42
אני היחיד שחושב שזה ממש יכול להזיק למכשיר?
תחשבו בהיגיון. לפי מה שרשום בהוראות.. יותר מזה אפילו - לפי מה שהם מראים בסרטון, צריך להרטיב את המגן מסך בלא מעט חומר נוזלי של הספריי, אפילו די הרבה בשביל שזה יוכל "להחליק" על המכשיר כמו שצריך על מנת הדיוק.
אבל תחשבו על זה שבינתיים הרבה מהנוזל נכנס לתוך הדיבורית הזאת (receiver), אולי אפילו לתוך החיבור שמחברים את האייפון למטען וכו', אולי לאוזניות ועוד ועוד. אבל עקרונית ל- receiver.
זה ממש כמו להכניס מים בפנים. זה יכול ממש להרוס את זה.

זה ממש לא מזיק! בסך הכל מרססים קצת

iidoido
28/08/10, 17:20
זה ממש לא מזיק! בסך הכל מרססים קצת

קצת?? לזה אתה קורא קצת??
אתה מוזמן להסתכל בסרטונים הרשמיים מצד Zagg עצמם ולראות שהם מרססים המון מהנוזל שבספריי.
ואם לא מרססים הרבה, אז המגן מסך עצמו לא "יחליק" על המכשיר בשביל שזה יהיה מדוייק יותר.

גיאפון
28/08/10, 17:24
זה עדין לא מזיק. זה לא שהמכשיר שלך נופל לתוך בריכה.

SagroN
28/08/10, 18:33
עידו, אתה מדבר שטויות, והרבה.
קודם כל הם מדגישים, ויתר מכן מזהירים שלא להשפריץ ישרות על המכשיר! זה מצויין באופן מאוד ברור. הם אומרים להשפריץ רק על המגן עצמו - על הצד הדביק ומראים שאת שאריות המים צריך להוריד למטה לאט לאט כך שלא יהיו על המגן טיפות מים על רק שיהיה רטוב.
אז ברור שהמסך יהיה רטוב ושיש סיכוי שיכנס טיפה או שתיים לתוך הספיקר - אבל לכן הם אומרים לא להדליק את המכשיר 48 שעות! לא סתם הם אומרים לך לכבות ולא להדליק אותו 48 שעות, כי בכל זה אם ואכן נכנסה טיפה, אני לא מאמין ש48 שעות לא יספיקו לה להתייבש, כי זה לא שהשקנו את המכשיר והוא ממש רטוב.. סה"כ כמה טיפות שצריכות להתייבש תוך גג כמה שעות.. אבל ליתר בטחון נותנים לזה זמן של מעל ומעבר.

dnns
29/08/10, 08:29
מסכים עם שלומיקון.

בהתלחה רכשתי כיסוי רגיל, בכ-10 דולר (iPhone 4) וההתקנה הייתה ממש פשוטה, מדוייקת והחיסרון היחיד היה שהכיסוי עצמו מלכתחילה היה עם שריטות (נכח גם עניין של בועות, אבל כמעט לא הורגש). הוא היה מגן על המסך, אבל הפך את מראה המכשיר לאחד שהיה בשימוש תקופה ארוכה.
לא כל כך התאים לי ופתאום ראיתי בחנות את ה-invisibleSHIELD. זכרתי שראיתי סרטונים עליו והחלטתי לרכוש ולנסות. ההתקנה מסובכת ולא נוחה. הספריי התייבש לי במהירות, נזל, בחלק מהמקומות התייבש והייתי צריך כל הזמן להרטיב עוד ועוד. הכיסוי גמיש מאוד והיה לא פשוט להשטלת עליו. הצלחתי להתקין אותו בסופו של הדבר, אבל למרות הניקיון היסודי שביצעתי לפני ההתקנה, נכנס גרגיר קטנטן באזור המרכז של המגן ואני איתו עכשיו לאורך כל הדרך. לא חושב על להוריד ולהתקין מחדש - לא כל כך בא לי להתעסק עם זה שוב. בנוסף, וזה הדבר העוד יותר מעצבן, המגן לא בדיוק איכותי (אצלי לפחות). במרכזו עובר מן פס שמשתקף ברגע שעובדים על מסך עם רקע לבן - דבר שיכל להיווצר רק בתהליך היצור.
לא יודע אם יש משהו טוב יותר בשוק, אבל אני רחוק מלהיות מרוצה ממנו עד כה. אגב, עלה לי 20 דולר.
יש לציין שהערכה נראת ממש מרשים, בהשוואה למה שקניתי בהתחלה. נראה שהשקיעו והתאמצו, אבל מבחינתי לא מספיק.

נ.ב:
אצלי אין גוון צהבהב, עליו דובר פה. מבחינה זו אין טענות.

Yakuzahi
29/08/10, 18:40

המגן שמגיע עם הספוג היה נפילה של המוצר בארה"ב ולכן הפסיקו לייצר את הדגם הזה.
לפי דעתי מה שמכורים לכם בארץ אלה דגמים ישנים ועודפי יצור שהיגעו לארץ (עם הספוג)
אני לא מאמין שכולם כאלה אבל חשוב מאד לבדוק את זה לפני הקניה!

ezman1980
30/08/10, 01:32
המגן שמגיע עם הספוג היה נפילה של המוצר בארה"ב ולכן הפסיקו לייצר את הדגם הזה.
לפי דעתי מה שמכורים לכם בארץ אלה דגמים ישנים ועודפי יצור שהיגעו לארץ (עם הספוג)
אני לא מאמין שכולם כאלה אבל חשוב מאד לבדוק את זה לפני הקניה!

האחרון שקניתי בדיוטי פרי בבאג לפני חודש הגיע עם הספריי

ItaiHay
30/08/10, 01:38
האחרון שקניתי בדיוטי פרי בבאג לפני חודש הגיע עם הספריי

הם לא מייצרים יותר את הסוג עם הספוג, אבל הוא נמכר כי יש עדיין עודפים.
את שלי לאייפוד טאץ' קניתי לפני שבוע וחצי והוא הגיע עם הספוג.

dengal
30/08/10, 08:08
יש סיכוי שהמגן פוגע בקליטה ??
קניתי אייפון 4 לפני שבוע והתקנתי עליו את המגן - כיסוי מלא
האמת שלא בדקתי לפני שהתקנתי את איכות הקליטה אבל כרגע אני נמצא כמעט תמיד על בין קו אחד לשלושה קווים של קליטה

אין קשר לבעיה הידועה עם האנטנה בסיפור הזה מכיוון שבעיית הקליטה מתרחשת גם כאשר הטלפון על הספה ללא מגע אדם

הבעיה שאם אני אוריד את המגן ע"מ לבדוק אם באמת הוא יוצר את הבעיה אני לא אוכל להחזיר אותו

יש למישהו רעיון ??

iidoido
30/08/10, 11:31
מה זה משנה ספוג או ספריי? המגן הוא אותו מגן. בגלל שהספריי טיפה יותר נוח לשימוש מהספוג זה הופך את הספוג לכישלון? אפשר לחשוב.

ezman1980
30/08/10, 11:34
זה הבדל של יום ולילה מבחינת ההתקנה היה לי את שניהם ויש הבדל משמעותי

ItaiHay
30/08/10, 17:00
המגן לא עשה בעיות קליטה.

hungarfield
30/08/10, 22:29
הנסיון שלי עם המגן - לכאן ולכאן...
אצלי הותקן על 3gs, ההתקנה לא היתה פשוטה אבל בוצעה ע"י מתקין שמצאתי כאן (תודה שון!), והמגן ישב מצויין. לחברה שלי הותקן בארה"ב על אייפוד טאץ'.
היתרונות:
מונע שריטות בינתיים. מגן היטב הן על המסך והן על הגב.
הבעיות:
1. ההתקנה קשה. מי שלא מיומן בזה יבזבז שעות והרבה זיעה תסכול ודמעות.
2. בועיות זעירות, שחלקן נעלמו לאחר כשבוע לפי ההבטחות של היצרן וחלקן לא.
3. דפקטים בייצור: על חלק מהמגינים יש פסים, שורות של נקודות או "מדרגות" (כפי שכתב dnns כאן- במרכזו עובר מן פס שמשתקף ברגע שעובדים על מסך עם רקע לבן - דבר שיכל להיווצר רק בתהליך היצור.
). הפס הוא בעיה מוכרת של המגן, והוא מעוות את המראה. החברה מנסה להתנער מהעניין, אך לאחר כמה מיילים נזעמים הודו שמדובר בתקלת ייצור מוכרת והסכימו להחזר כספי או לשלוח מגן חלופי, בלי להבטיח שהוא יהיה ללא פסים כאלה...
4. שינוי בתחושה: אחרי שהתרגלתי למסך המגע, המסך לאחר ההתקנה "דביק" יותר, הרגשה פלסטיקית ויש שינוי של ממש בתגובה של המסך לחלק מהאפליקציות (למשל ה"ערס" הרבה פחות רגיש לדיגדוגים). מתרגלים לזה, אך זה פוגם במשהו בתחושת המשתמש.
5. אי אפשר להשתמש בצורה נוחה עם מגינים אחרים. אני שילבתי עם iband והוא גרם לחלקים מהשילד להתקמט בהורדה והלבשה, ועכשיו החלקים מסביב נראים כמו שיירי עור מת :-?
6. יש שינוי מסויים בצבע לאחר כמה חודשים בחלק מהמגינים, לצהבהב. לי זה לא קרה, לחברה שלי כן.
אני שוקל אם להישאר איתו או להחליף למשהו אחר - לפחות על המסך.

nheinoch
31/08/10, 23:08
סקירה נחמדה, אבל פספסתם כמה פרטים חשובים:

1.משלוח חינם (!!!) מהאתר הרשמי לכל מקום בעולם (כולל ישראל). למה לקנות בארץ, לשלם יותר - ולקבל דגם קודם ממלאי ישן ?

2.אחריות לכל החיים. אני משתמש כבר למעלה משנתיים במגן של ZAGG על iPhone ועל iPodTouch. אחרי כמה חודשים (יכול להיות גם שנה) המגן מתחיל להתקלף בפינות לאט לאט ולצבור לכלוך. פשוט מזמינים אחד חדש ואחרי שהוא מגיע שולחים להם חזרה את הישן.
כך משמרים את האחריות ואפשר להחליף כמה פעמים שתרצו (משלמים 5$ על המשלוח).
כל פעם שהחלפתי אותו הרגשתי אחר כך שיש לי מכשיר חדש - אין אף מגן ששומר טוב יותר על המכשיר.

3. אין שום בעיה להרטיב מעט את המסך עצמו עם הספריי שלהם לפני הדבקה. מנסיון של למעלה מ-10 שימושים (כולל על מכשירים של חברים) - לא קורה למכשיר כלום.

ItaiHay
31/08/10, 23:48
סקירה נחמדה, אבל פספסתם כמה פרטים חשובים:

1.משלוח חינם (!!!) מהאתר הרשמי לכל מקום בעולם (כולל ישראל). למה לקנות בארץ, לשלם יותר - ולקבל דגם קודם ממלאי ישן ?

2.אחריות לכל החיים. אני משתמש כבר למעלה משנתיים במגן של ZAGG על iPhone ועל iPodTouch. אחרי כמה חודשים (יכול להיות גם שנה) המגן מתחיל להתקלף בפינות לאט לאט ולצבור לכלוך. פשוט מזמינים אחד חדש ואחרי שהוא מגיע שולחים להם חזרה את הישן.
כך משמרים את האחריות ואפשר להחליף כמה פעמים שתרצו (משלמים 5$ על המשלוח).
כל פעם שהחלפתי אותו הרגשתי אחר כך שיש לי מכשיר חדש - אין אף מגן ששומר טוב יותר על המכשיר.

3. אין שום בעיה להרטיב מעט את המסך עצמו עם הספריי שלהם לפני הדבקה. מנסיון של למעלה מ-10 שימושים (כולל על מכשירים של חברים) - לא קורה למכשיר כלום.

לא. אין משלוח חינם. המשלוח החינמי הוא רק ל48 מדינות מארה"ב.
http://grab.by/6aAj

לגבי ההרטבה, לא קורה כלום למכשיר. זה נכון.

sagiv_599
02/09/10, 06:56
בשתי מילים...לא משהו בכלל! (3 מילים)
במיוחד על האייפון הלבן(התקנתי אותו לפני שנתיים שהאייפון ה3g רק יצא) !!!!
מצהיב בול אחרי חודשיים...כנראה מהתחממות של המכשיר
הנה הלכן להם עוד 30 דולר לפח
כי זה כל כך מגעיל שהייתי חייב להוריד את זה
מה שכן ראוי לציין שהמגן הקידמי כבר שנתיים על המסך כמו חדש!

iidoido
02/09/10, 13:26
אני מבין את זה שהמגן מסך מתחיל להתלכלך ולהיות צהבהב ואנערף מה..
השאלה אם זה איכשהו משפיע על האייפון עצמו ופוגע בו איכשהו? הנוזלים של הספריי/ספוג? הלכלוך? משהו?

ItaiHay
02/09/10, 15:49
אני מבין את זה שהמגן מסך מתחיל להתלכלך ולהיות צהבהב ואנערף מה..
השאלה אם זה איכשהו משפיע על האייפון עצמו ופוגע בו איכשהו? הנוזלים של הספריי/ספוג? הלכלוך? משהו?

אני אישית לא חוויתי את בעיית ההצהבה. המכשיר לא נפגע מהנוזלים.

גיאפון
02/09/10, 20:58
המשלוח אינו בחינם אלא ל48 המדינות ה"יבשתיות" בארה"ב (ללא הוואי ואלסקה). מה שכן, יש להם עיצוב חדש לאריזות של המגינים, המגינים מגיעים באריזה שנראית כמו ספר ועם בקבוקון ספריי חדיש.

גילי20
03/09/10, 03:35
אז מה עדיף?
מה שפה בסקירה או http://www.bodyguardz.com/?

איפה מוכרים אותם בארץ?
אני שואלת כי אני רוצה ללכת ולהרגיש אותם ביד לפני שאני קונה באינטרנט....

sean john
03/09/10, 09:49
אחלה מגן
היה לי באייפון הקודם

iidoido
04/09/10, 17:49
אני אישית חושב שה- BodyGuadz (ההתקנה היבשה ללא הספריי) הרבה יותר טוב ויעיל מה- invisibleSHIELD (ההתקנה הרטובה עם הספריי).
BodyGuadz ללא הספריי נראה הרבה יותר טוב ומרגיש הרבה יותר טוב, ואין שום סימנים על המכשיר. והכי חשוב - אין סכנה של הנוזלים על המכשיר.
במקרה של invisibleSHIELD, זה בדיוק הפוך. ההרגשה לא נוחה לשימוש. יש סימני נוזלים על המכשיר וזה מוריד מהיופי והאיכות. ויש סיכון גדול בהרבה ברגע שמשפריצים נוזל על המכשיר.

Yakuzahi
05/09/10, 01:35
בשתי מילים...לא משהו בכלל! (3 מילים)
במיוחד על האייפון הלבן(התקנתי אותו לפני שנתיים שהאייפון ה3g רק יצא) !!!!
מצהיב בול אחרי חודשיים...כנראה מהתחממות של המכשיר
הנה הלכן להם עוד 30 דולר לפח
כי זה כל כך מגעיל שהייתי חייב להוריד את זה
מה שכן ראוי לציין שהמגן הקידמי כבר שנתיים על המסך כמו חדש!

הנה הלכו 30 דולר לפח? טוב בכתבה לא הוזכר בכלל שיש "אחריות" לכל החיים כלומר בכל פעם שקורה משהו למגן: מתקלף, מצהיב, לא יצא לך התקנה טובה ועוד אתה אפילו לא מצלצל לzagg אתה פשוט נכנס לאתר ומזמין חילופי, לי בארה"ב זה עולה 3.99$ כולל משלוח והם מחייבים אותך במחיר מלא עד שאתה שולח להם את הישן ואז הם מורידים את החיוב מכרטיס האשראי. הדבר היחיד שאני ממליץ (זה לא חובה) הוא ברגע שאתם מקבלים את המגן להכנס לאתר שלהם ולהירשם או לירשום את המגן, בישביל איזה טלפון הוא מאיפה הוא נקנה ומתי.

Maor.S
06/09/10, 20:19
בסוף קניתי מהאתר של zagg :)

1 Apple iPhone 4 (Maximum) 24.99.

Subtotal: 24.99
Tax: 0.00
Shipping: 2.73
Total: 27.72

oznik
06/09/10, 20:22
בסוף קניתי מהאתר של zagg :)

1 apple iphone 4 (maximum) 24.99.

Subtotal: 24.99
tax: 0.00
shipping: 2.73
total: 27.72

מברוק!

הזמנתי ב 25.8 והגיע כבר ביום חמישי,ביום שישי לא מוסרים חבילות אז לקחתי את רק היום.

גילי20
07/09/10, 12:04
מברוק!

הזמנתי ב 25.8 והגיע כבר ביום חמישי,ביום שישי לא מוסרים חבילות אז לקחתי את רק היום.

מרוצה?
הוא באמת לא נעים לידיים כמו שאמרו פה?
הוא צהבהב?

oznik
07/09/10, 19:26
מרוצה?
הוא באמת לא נעים לידיים כמו שאמרו פה?
הוא צהבהב?

את האמת אני ממתין לאייפון 4 שלי ואח"כ אוכל באמת לומר..

מבטיח לעדכן :)

Maor.S
07/09/10, 19:49
מברוק!

תודה אני מת לקבל אותו כבר
אתה אומר שבוע וחצי ככה

oznik
07/09/10, 20:16
תודה אני מת לקבל אותו כבר
אתה אומר שבוע וחצי ככה

אפילו שבוע וקצת,הזמנתי את הכיסוי המלא (כולל האנטנה).
המדבקה ממש כבדה (יחסית כן?) עושה רושם טוב,מה שכן דאגתי נורא שלא ישלחו לי את הערכה עם הספוג כמו שכמה חבר'ה פה ציינו שנשארים שביבים קטנים ולרווחתי קיבלתי את הספריי..

oznik
09/09/10, 22:51
גולשים יקרים,

כחלק ממהלך שיווקי של zagg ישנה הגרלה עם זוכים למגן מסך של אייפד,אז זהו שאין לי אייפד.
אז למה אני מספר לכם?

כי לכל מי שנרשם להגרלה מקבל קוד הנחה של 30% עבור קנייה של כל מוצרי zagg באתר,את המוצר שלי כבר קניתי אז מי שמעוניין להזמין מגן ורוצה את קוד ההנחה שיפנה אליי בפרטי (מכיוון שהקוד מוגבל ל 3 פריטים ועד תאריך ה 30 לספטמבר אני מעדיף למסור אישית שלא יהיה מולם איזו בעיה).

שנה טובה!

oznik
14/09/10, 08:57
כמובטח אני מעדכן איך המגן לאחר ההתקנה.
היו פה כמה תגובות לגבי ההתקנה אתייחס לכך וכן לגבי איכות המגן עצמו אז ככה:

ההתקנה קלה מאוד,לא מצליחים פעם ראשונה תמיד אפשר להוריד ולהתקין שוב - יש לשים לב שהספרי שמגיע נראה מלא אך מכיל לא ממש הרבה נוזל מומלץ רק לפקוח עין כדי לא להשאר ללא נוזל כדי להתקין את מעטפת האנטנה (למי שלא רוצה להתעסק עם refill ).

התקנתי את המגן על מכשיר חדש ישר לאחר הורדת מגן הפלסטיק,ככה גם עשיתי באייפון הקודם - אין צורך לעבור ולנקות אותו כי גם ככה הוא נקי ואפילו למעשה הכי נקי שאפשר מה שגרם להתקנה מאוד קלה וחסרת בועות כבר בהתחלה (יש בועה אחת מקדימה ומאחורה ממש פיציות וגם הן יירדו בקרוב) - מומלץ.
התקנת כיסוי האנטנה קצת טריקית אבל לא בשמיים,עם זוג ידיים עדינות מתבצע בקלות אך אין ספק שטיפה יותר מאתגר עקב המשטח ממתכת ולא זכוכית.
כמו שציינו המרקם לא עושה טוב עם המכשיר וטיפה דביק יש לציין במיוחד למי שמזיע טיפה בידיים וגם מבחינת מראה מוסיף מראה מזוגג לזכוכית ולא חלק כפי שהיא באמת - לאלו שאיכפת מהמראה הסופי של המכשיר,אפשר לחיות עם זה.

סה"כ לא רואה בעיה עם המגן העיקר שיעשה את עבודתו,
גילי20, גולשת פה בפורום פתחה נושא חדש וגם פנתה אלי בפרטי בנוגע לדילמה לגבי מגן זה לבין ה SGP ועד שאלתה לא ידעתי שיש מגן כזה....על פניו נראה גם איכותי וגם יותר זול אם אני לא טועה ואם אני ארגיש שה ZAGG לא כ"כ נוח אולי אנסה את הכיסוי שהיא הציעה.

יש תמונות,אשמח לעלות השאלה אם יש אפשרות ללא אתר חיצוני להעלאת תמונות אלו?

גילי20
14/09/10, 19:48
"על פניו נראה גם איכותי וגם יותר זול " למה מהשניים אתה מתכוון?

בכל מיקרה בעזרתך הזמנתי את ה ZAGG .. מקווה שאני לא אתחרט - אבל כמו שאמרתה תמיד אפשר לקנות חדש.

כדי לקבל את האחריות חייב להרשם לאתר שלהם?

*** אתר להעלאת תמונות: http://www.siz.co.il/

oznik
14/09/10, 20:12
"על פניו נראה גם איכותי וגם יותר זול " למה מהשניים אתה מתכוון?

בכל מיקרה בעזרתך הזמנתי את ה ZAGG .. מקווה שאני לא אתחרט - אבל כמו שאמרתה תמיד אפשר לקנות חדש.

כדי לקבל את האחריות חייב להרשם לאתר שלהם?

*** אתר להעלאת תמונות: http://www.siz.co.il/

התכוונתי למגן השני ולא ל zagg אבל את האמת לא כ"כ משנה העיקר שיעשה את העבודה..
וכן כדי לקבל את האחראיות חייבים לפתוח חשבון באתר שלהם.
תודה גילי על הקישור לאתר,להלן התמונות:

http://up203.siz.co.il/img3/ywmkmjixkzt2.jpg (http://www.siz.co.il/go.php?i=ywmkmjixkzt2.jpg)

http://up203.siz.co.il/img1/myyyj0ji2zgw.jpg (http://www.siz.co.il/go.php?i=myyyj0ji2zgw.jpg)

http://up203.siz.co.il/img1/l2in5wnynjyw.jpg (http://www.siz.co.il/go.php?i=l2in5wnynjyw.jpg)

http://up203.siz.co.il/img3/zntoyjwonzlq.jpg (http://www.siz.co.il/go.php?i=zntoyjwonzlq.jpg)

oznik
29/09/10, 23:21
עדכון נוסף ברשותכם:

היום נפגשתי עם בני משפחה נוספים שרכשו את האייפון 4,שניהם בלי כיסויי מגן והמכשיר פשוט הרבה יותר יפה לעין וגם המסך הרבה יותר ברור ללא מדבקה.

ה zagg מתגלה כעת כלא משתלם,זה לא שהוא מצהיב אבל כבר יצא לחלקו האחורי בפינה להתקלף משום מה והחלה הצטברות של לכלוך. קילפתי טיפה וחידשתי את ההדבקה באותה פינה עם הנוזל ועדיין התוצאה לא מספקת.
אני חושב שהכי מטריד אותי הוא שטח הפנים והגימור של המדבקה - מאוד גבשושי והמכשיר מאבד מהמראה שלו והרבה! אני חושב שמדבקות פשוטות יותר יעשו עבודה יותר טובה.

החומר בעל גמישות מוגזמת לטעמי,מספיק להניח את המכשיר על משטח בעל לא חלק והמגן מתחיל לקבל חריצים (שנעלמים לאחר מכן) וסימנים שלא נעימים לעין בכלל.

יש לי הרגשה שלאחר שיגיע לי הבאמפר אני מוריד את כל הכיסויים ואשאר רק עם הבאמפר,המכשיר פשוט הרבה יותר נעים בלי מדבקה ואם יישרט.....אז שיישרט העיקר הוא משמש אותי בסופו של דבר ולא נראה לי שאני אמכור אי פעם אלא אם כבר יעביר לאחותי הקטנה.

בכל אופן,אם מישהו מוכן להמליץ על מדבקות טובות וזולות שלא מורידות מיופיו של המכשיר אשמח להצעות..

tomersg
06/10/10, 00:46
הזאג הזה הוא חתיכת אכזבה.
קניתי בבאג בעזרת כרטיס מתנה, אבל עדיין ביזבזתי 99 ש"ח סתם.
ההתקנה קשה ומסובכת למרות שיש לי נסיון טוב עם מדבקות ועבודות עדינות. היה קשה להגיע למיקום מדוייק על המכשיר וצריך למתוח לכיוונים שונים כדי שישב טוב וזה עולה בליכלוכים.
השימוש בספריי ממש מעצבן ולא נעים. אתה מפחד שזה יכול לגרום נזק למכשיר.
אחרי יומיים שהמגן על המסך, עדיין יש בועיות בפינות שחוזרות וקשה להפטר מהן סופית.
כל זה מילא, אבל הכי גרוע שהמגע עם המגן הזה ממש לא נעים. חיספוס לא נעים למגע וקצת דביק כזה.
לפי הביקורות חשבתי שזה יהיה מגע יותר בסגנון של מסכי מאט. אבל זה מרגיש כמו גומי סילקוני כזה.
קצת כמו קונדום...
הייתי נשאר בלי מגן מסך, אבל חבל לי, האייפון מכיר יקר מידי כדי שיהרס המסך.
אבל הזמנתי מאיביי מגן מסך של bodyguardz ואני מקווה שיהיה יותר מוצלח.

roytev
10/12/10, 19:24
אחרי חודשיים של סבל עם האינביזיבל באייפד :
מאחורה ניחא מקדימה פדיחה
המאחורה עמיד מאוד בפני שריטות וכאלה אבל בצדדים נתפס מלא אבק וגם הוא היה חתוך קטן מידי
המקדימה החור של כפתור ההום היה חתוך גדול מידי היו מלא שריטות והמגן היה עכור בקיצור ממליץ אם מאוד רוצים לקנות לקנות רק למאחורה ומעל לשים מגן כי לפעמים המגן עצמו ממש שורט את המכשיר