מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פייסבוק 3.2 מגיעה למקומות

natish
19/08/10, 10:39
‏אפליקציית פייסבוק מתעדכנת לגרסה 3.2 ומביאה את פיצ'ר ה- Check in החדש איתה ועוד כמה שיפורים.

‏http://img.skitch.com/20100819-1db9jihga5sj54s9mb576rn6x8.jpg

זמין ב-http://img.skitch.com/20090706-898det51j6dkhcmhfd8six169x.render.png מחיר- http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs386.snc3/23572_1424516217235_1362656637_1171263_494679_n.jp g חינם http://img.skitch.com/20090706-ttu3gb1y2fnffwftyi29wnxugn.render.png להורדה (http://itunes.apple.com/us/app/facebook/id284882215?mt=8)

כצפוי, היום (ה') לפנות בוקר פורסם פוסט בבלוג הרשת החברתית פייסבוק בו נחשף השרות החדש של הרשת: Facebook Places (מיקומי פייסבוק). השרות, שאינו זמין עדיין בישראל,מצטרף לשוק הגדל של יישומי עדכון מיקום קיימים כמו FourSquare ו-GoWalla וצפוי להתחיל להופיע בעמודי האתר כבר מאוחר יותר היום. השרות יאפשר למשתמשי פייסבוק לבצע "צ'ק-אין" במיקומים בהם אלו נמצאים, ולדברי פייסבוק, ניתן יהיה לעדכן את המיקום של המשתמש ברשת החברתית גם באמצעות יישומי עדכון מיקום קיימים ממפתחים אחרים, עמם עובדת החברה על שיתוף פעולה ליישום השרות גם ביישומי סלולר של שרותים לכאורה מתחרים.

על פי הדיווח של BusinessWeek, אנליסטים מעריכים ששוק יישומי המיקום יפיק הכנסות שנתיות בגובה 4.1 מיליארד דולרים עד שנת 2015. אמש אמר מארק צוקרברג, מנכ"ל פייסבוק, שמטרת השרות היא בין היתר לאפשר למפרסמים לפנות ללקוחות הנמצאים בקרבת העסק שלהם ושבקרוב הרשת החברתית עשויה להטמיע גם פרסומות מבוססות מיקום ברשות Places. בעת ביצוע צ'ק-אין, יווצר מיקום ברשת פייסבוק, בו יוכלו גם אחרים לבצע צ'ק-אין. יוצר המיקום יוכל למחור אותו, ובמידה ומדובר בעסק, בעלי העסק יוכל לבצע "העברת זכויות" על העמוד ובעצם ליצור עמוד פייסבוק עבור העסק. באופן זה תעודד פייסבוק עסקים נוספים להצטרף לרשימה המתארכת של חברות ובתי עסק המשתמשים ברשת החברתית הפופולארית לגיוס לקוחות, גיוס עובדים, שרות וכמובן פרסום.

http://img.skitch.com/20100819-m8wxjmm8d5bfjad3nh8dbbyxe2.jpg http://img.skitch.com/20100819-m8wxjmm8d5bfjad3nh8dbbyxe2.jpg

אתר Cnet מדווח שבמסיבת העיתונאים האקסקלוזיבית שנערכה במשרדי פייסבוק בפאולו-אלטו ביום רביעי, ציין מנהל מוצר מיקומי פייסבוק, מייקל שרון, שפייסבוק צפויה להשיק יישום חדש לחלוטין לאייפון שיתמוך בין היתר בשרות החדש. בנוסף, הוא ציין שבקרוב יושק API למפתחים שיאפשר כתיבה, חיפוש וקריאה בבסיס נתוני המיקום ויספק אפשרות לעדכן את המיקום בפייסבוק באמצעות יישומים ומכשירים שונים.

עם השקת השירות החדש פייסבוק עדכנה גם את אפליקציית האייפון שלה. בין השיפורים והחידושים אפשר למצוא כמובן תמיכה ב- Places אותו שירות מיקום חדש שפייסבוק השיקה, אפשרות להגדיר את הגדרות הפרטיות של כל עדכון סטטוס שמעלים, לראות את כל הממוענים ב- in box ולבסוף תמיכה בגרסה 4x של מערכת ההפעלה iOS שמאפשרת להעלות תמונות וסרטונים ברקע. בנוסף גרסה 3.2 מתקנת מספר באגים באפליקציה ומוסיפה אפשרות ממשק קטנה וחביבה: לא צריך ללחוץ על לחצן העדכון אלא פשוט לגרור את הפידים האחרונים למטה כדי שהאפליקציה תרענן את פיד החדשות (בדומה לאפליקציית טוויטר).

http://img.skitch.com/20100819-dns9a7en3aqiqmq4fb5sfmm6if.jpg

מקור לכתבה: אילנה ברודו, newsgeek (http://www.newsgeek.co.il/facebook-places-launched/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+newsgeekfeed+%28%E2%80%ABNews geek%E2%80%AC%29)

sagivo
19/08/10, 10:51
לצערי זה לא זמין עדיין בישראל.
מעניין מאיפה המפות יגיעו

gididaf
19/08/10, 11:11
לצערי זה לא זמין עדיין בישראל.
מעניין מאיפה המפות יגיעו

Google?
D-:

sagivo
19/08/10, 11:16
google?
D-:

גוגל זה לא טוב.. ע"ע פורסקוור

amit sheffer
19/08/10, 12:00
מישהו עדכן ועובד לא הפייסבוק הרגיל?

מאז שעדכנתי הפייסבוק לא מתחבר לי

sagivo
19/08/10, 12:05

הפייסבוק עובד לי בסדר גמור (חוץ מהאפשרות מיקום שעדיין לא זמינה בישראל כאמור)

amit sheffer
19/08/10, 12:11
הפייסבוק עובד לי בסדר גמור (חוץ מהאפשרות מיקום שעדיין לא זמינה בישראל כאמור)

מוזר, לי הוא אומר unable to connect to facebook, please try again later, עשיתי כיבוי והדלקה ועדיין לא עובד.

למישהו יש רעיון?

Nider
19/08/10, 12:33
לי גם עובד טוב (3Gs) חוץ מהמיקום ואופציית העלאת סירטוני וידאו שמישומה לא קיימת..

למישהו יש מושג אבל אם אפשר לתייג אנשים בתגובה כמו דרך המחשב?

amit sheffer
19/08/10, 13:00
מישהו עם 3g גירסא 4.0 עובד לו?

ניסיתי גם להתקין מחדש

Noam
19/08/10, 13:11
אני גם עידכנתי ויש error בכל אופצייה שאני לוחץ
אנסה להסיר ולהתקין שוב

masarano
19/08/10, 13:42
תתקינו עוד אפלקציה חינמית כל שהיא ממש לא משנה איזו ואז זה יחזור לעבוד :-)
אצלי לאחר העדכון כל פעם שניסתי להיכנס האפליקציה קרסה תוך שניה ... התקנה של אפלקציה אחרת תיקנה את הבעיה

amit sheffer
19/08/10, 14:11
תתקינו עוד אפלקציה חינמית כל שהיא ממש לא משנה איזו ואז זה יחזור לעבוד :-)
אצלי לאחר העדכון כל פעם שניסתי להיכנס האפליקציה קרסה תוך שניה ... התקנה של אפלקציה אחרת תיקנה את הבעיה

הfacebook היה קורס לך או לא מתחבר?

אתה יכול להסביר בדיוק את התהליך שעשית, ניסית להוסיף תוכנה נוספת ולא עזר לי

Onam
19/08/10, 15:03
עובד אצלי מעולה.

אגב - אתם מקבלים פוש על "Like" ?

zappa crappa
19/08/10, 16:43

גם אצלי זה ככה, מחקתי את האפליקציה התקנתי מחדש, כיביתי הדלקתי, עשיתי ריספרינג, וואלה כלום .... קטע דפוק ומרגיז, חבל ששידרגתי, גם ככה זה בכלל לא זמין בישראל אז למי אכפת?

lahavsh
19/08/10, 16:51
גם אצלי זה ככה, מחקתי את האפליקציה התקנתי מחדש, כיביתי הדלקתי, עשיתי ריספרינג, וואלה כלום .... קטע דפוק ומרגיז, חבל ששידרגתי, גם ככה זה בכלל לא זמין בישראל אז למי אכפת?

השאלה איך חוזרים אחורה? אם אפשר בכלל?

zappa crappa
19/08/10, 17:27
השאלה איך חוזרים אחורה? אם אפשר בכלל?

אי אפשר, אולי אפשר מהאינסטולוס להתקין את הגירסא הקודמת עוד לא בדקתי..

lahavsh
19/08/10, 18:26
טוב אנשים...
מצאתי את הבעיה למי ששדרג לפייסבוק 3.2 ולא יכול לפתוח את האפליקציה.
אמנם מצאתי את הבעיה,אבל הפיתרון (כרגע) לא משהו.
ולהלן הפיתרון: הפייסבוק וה bite sms מתנגשות.
לכן,מי שמוכן לוותר על ה bite sms ויסיר אותו מהסידיה,יקבל את האפליקציה של הפייסבוק.
מי שלא (כמוני),יקבל את הפייסבוק בספארי.

עוד אפשרות,קצת יותר טובה,למי יש SBSETTING שיכבה את ה BITESMS והפייסבוק יעבוד.
ודבר אחרון, נקווה ש BITE SMS 5 תפתור את הבעיה.

aviram
19/08/10, 18:31
להוריד שוב את הגרסה הקודמת עד שהבעיה תטופל :) זה מב שעשיתי

zappa crappa
19/08/10, 19:25
טוב אנשים...
מצאתי את הבעיה למי ששדרג לפייסבוק 3.2 ולא יכול לפתוח את האפליקציה.
אמנם מצאתי את הבעיה,אבל הפיתרון (כרגע) לא משהו.
ולהלן הפיתרון: הפייסבוק וה bite sms מתנגשות.
לכן,מי שמוכן לוותר על ה bite sms ויסיר אותו מהסידיה,יקבל את האפליקציה של הפייסבוק.
מי שלא (כמוני),יקבל את הפייסבוק בספארי.

עוד אפשרות,קצת יותר טובה,למי יש sbsetting שיכבה את ה bitesms והפייסבוק יעבוד.
ודבר אחרון, נקווה ש bite sms 5 תפתור את הבעיה.

לא נכון אחי, כיביתי אותה מהsb וניסיתי להפעיל את הפייסבוק וזה עדיין לא עבד...
סתם עידכון מיותר ומכוער, אגב בבוקר זה עבד לי במקביל לbitesms ופתאום זה פשוט נתקע אז עשיתי לוגאווט ומאז זה פשוט לא נותן לי להיכנס..

כמו שאמרתי קודם, תורידו מהאינסטולוס את האחרונה לפני 3.2 המיותרת הזו

lahavsh
19/08/10, 19:54
סתם עידכון מיותר ומכוער, אגב בבוקר זה עבד לי במקביל לbitesms ופתאום זה פשוט נתקע אז עשיתי לוגאווט ומאז זה פשוט לא נותן לי להיכנס..

השאלה איך סגרת מה sbsetting?
תנסה כך,ותאמר לי מה יצא?
-כנס ל sbsetting
- לחץ על more
- לחץ על mobile substrate addons
- וכבה bitesms sb
תוודא שנעשה respring.
עכשיו גבר ,תאמר לי מה יצא בבקשה.

zappa crappa
19/08/10, 20:07
השאלה איך סגרת מה sbsetting?
תנסה כך,ותאמר לי מה יצא?
-כנס ל sbsetting
- לחץ על more
- לחץ על mobile substrate addons
- וכבה bitesms sb
תוודא שנעשה respring.
עכשיו גבר ,תאמר לי מה יצא בבקשה.

קודם פשוט כיביתי אותה דרך הsb ועשיתי ריספרינג וזה עדיין לא עבד.
ואני אומר לך שבבוקר זה עבד לי ביחד עם הbitesms ככה שאני מניח שזו לא הבעיה.

בכל מקרה כבר מחקתי והורדתי דרך האינסטולוס את 3.1.4 והיא עובדת לי פיקס, אין לי כח לשטויות המיותרות האלה.
חוץ מזה שהממשק החדש ממש מכוער וככה או ככה אתה לא יכול להשתמש בפיצ'רים שלו אז אין לך מה להתבאס אפילו..

lahavsh
19/08/10, 20:08

שכחתי דבר חשוב מאוד,אתה צודק !!
עדיף להוריד גירסה קודמת של פייסבוק ונפתרה הבעיה.

lahavsh
19/08/10, 20:36
אני אסכם בקצרה את מה שהיה כאן עד עכשיו:
היום יצא עדכון לפייסבוק מהאפסטור.
מי שיש לו bite sms מהסידיה,והתקין את העדכון,רוב הסיכויים שהפייסבוק לא יעבוד.
פרט לספארי כמובן,ששם אין בעיה.
אז מי שלא עידכן עדיין את הפייסבוק,עדיף שלא,מאחר וה bite sms מתנגש.
מי שעידכן,כדאי להיכנס ל cydia.hackulo.us
ולהוריד אינסטולוס (למי שאין),ומהאינסטולוס לחזור לגירסת פייסבוק 3.1.4 גירסא ישנה יותר שעובדת עם bite sms.
בהצלחה.

zappa crappa
20/08/10, 02:13
אני אסכם בקצרה את מה שהיה כאן עד עכשיו:
היום יצא עדכון לפייסבוק מהאפסטור.
מי שיש לו bite sms מהסידיה,והתקין את העדכון,רוב הסיכויים שהפייסבוק לא יעבוד.
פרט לספארי כמובן,ששם אין בעיה.
אז מי שלא עידכן עדיין את הפייסבוק,עדיף שלא,מאחר וה bite sms מתנגש.
מי שעידכן,כדאי להיכנס ל cydia.hackulo.us
ולהוריד אינסטולוס (למי שאין),ומהאינסטולוס לחזור לגירסת פייסבוק 3.1.4 גירסא ישנה יותר שעובדת עם bite sms.
בהצלחה.

אני אוסיף ואומר ששוחררה היום בבוקר (בערך 7:00 בבוקר שעון ישראל גירסא 3.2 שהביאה עימה תקלות להמון משתמשים ולא רק למי שיש bitesms, דווחו על מספר רב של מקרים בהם גם משתמשים "רגילים" חוו קריסות אין סופיות של האפליקציה. בשעה 00:20 שעון ישראל שוחררה גרסא נוספת 3.2.1 אשר לפי שעה גם היא איננה פותרת את הבעיות)
בכל מקרה יש לפעול כך:

בעלי אייפון פרוץ:
תמחקו את הגרסא הנוכחית ותתקינו דרך האינסטולוס את גרסא 3.1.4

בעלי אייפון לא פרוץ אשר טרם שידרגו:
אל תשדרגו!

בעלי אייפון לא פרוץ ששידרגו:
תדווחו לנו אם יש תקלות או לא, ממה שאני מבין עדיין יש תקלות אך אשמח לשמוע חו"ד נוספות

תודה.

eli.racheli
21/08/10, 08:18
אין לי bitesms , אבל יש לי תוכנה שנקראת mobiledelivery , הסרתי אותה והכל עובד תקין

nadav_azulay
27/08/10, 10:51
שלום לכולם ...
לי יש בעיה שונה .
מאז שעדכנתי את אפליקציה הצ'אט לא שומר הסטוריה בכלל , זה אומר שאפילו אם שלחתי עכשיו הודעה ועברתי לשלוח למישהו אחר הודעה ,הקודמת נעלמה בכלל
מישהו נתקל בתופעה דומה ? או יודע מה הבעיה ?
תודה