מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות בקשר לאייפד

jc1010
13/08/10, 17:02
1. האם הוא תומך בhd? מצד אחד אני קורא שהוא תומך ב720p שזה hd אבל מצד שני כתוב שהרזולוציה היחידה שהוא תומך בה היא 640*480 ושהפורמטים הנתמכים הם mp4 וm4v. איך זה מסתדר?
2. תפרטו לי בבקשה את כל הרזולוציות בהן הוא תומך, מהאיכותית ביותר להכי פחות איכותית.
3. תפרטו לי בבקשה את כל הפורמטים בהם הוא תומך, מהאיכותי ביותר להכי פחות איכותי.
4. במידה והאייפד תומך בhd אך לא בפורמט mkv ונניח והפורמט הכי איכותי שבו הוא תומך זה mp4. אם אני אמיר את הוידאו לmp4 תיפגם האיכות משמעותית? זה כבר לא יהיה איכות hd ? או שאין קשר וזה עדיין יהיה hd רק בפורמט שונה?
5. הבנתי שיש תוכנות שמאפשרות לי להפעיל את הסרט באייפד בלי להמיר אותו לפורמט שמתאים לאייפד. איזה תוכנה הכי טובה לזה, האם היא עובדת כמו שצריך או שיש בה בעיות, האם אפשר לצרף כתוביות בעברית וזה עובד כמו שצריך והאם זה עובד גם עם mkv?
6. בקשר לספרים- איזה אתרים יש להורדת ספרים חוקית, איזה אתרים יש להורדת ספרים פרוצים, איזה אתרים יש להורדת ספרים בעברית ואיזה אתרים יש להורדת ספרים שיש בהם השמעה?

תודה לעוזרים!

tomer1749
13/08/10, 17:22
1. הוא תומך בפורמט mp4, האיכות הגבוהה ביותר שהוא יכול להציג היא hd (720 p)
כשאתה רוצה להמיר סרט לאייפד אתה ממיר בעזרת אחת מהתוכנות שנועדו לזה לmp4 ומסנכרן
אם מה שסנכרנת הוא באיכות 720 p ומטה
2. לא ידוע לי כל כך
3. אתה מדבר על סרטים ? אם כן אני בטוח ב99 % שרק mp4
אם שאלת על מוסיקה אני חושב שרק mp3 אבל אייטיונס יודע לסנכרן לבד אוטומטית לmp3 אם צריך
4. עניתי לך כבר :)
5. יש את yxplayer ועוד תוכנה ששחכתי את השם שלה :)
6. גם על ספרים פרוצים אסור לדבר :)
יש את מנדלה, חפש בגוגל, ניתן להוריד ספרים בחינם ובתשלום לאייפד בעברית

jc1010
13/08/10, 17:51
1. מה זה 720 P ומטה? זה נחשב hd?
3. אני מדבר על סרטים. מצאתי את התשובה לפורמטים נתמכים אבל אני צריך שתדרג לי אותם מההכי איכותי להכי פחות איכותי. הפורמטים הם mp4,m4v וmov. הנה הפירוט: (מתחת לכותרת tv and video)
http://www.apple.com/ipad/specs/
5. ומי יותר טובה? ymxplayer או השנייה ששכחת את השם שלה?
ולגבי זאת שטובה מבין שתיהן- האם היא עובדת כמו שצריך או שיש בה בעיות, האם אפשר לצרף כתוביות בעברית וזה עובד כמו שצריך והאם זה עובד גם עם mkv?
אז איזה אתרים חוקיים יש להורדת ספרים?
ואיזה אתרים יש לספרים בעברית חוץ ממנדלה?
ואיזה אתרים יש לספרים עם השמעה?

jc1010
19/08/10, 20:50
תגובה בבקשה?