מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הבהרה וקצת סדר בכל נושא החתימות - ECID, SHSH וכו'

muli.d
12/08/10, 19:52
שלום לכולם,

ודאי שמעתם לאחרונה יותר ויותר את המילים "חתימות", "SHSH", "ECID", וכבר התחרפנתם מרוב הבלבול שיש סביב הנושא. לכן הכנתי לכם סיכום קצר על העניין.

אז ככה:

חברת אפל לא אוהבת שפורצים לה את המכשירים. כ"כ לא אוהבת שהיא תעשה הכל, אבל הכל כדי למנוע מהמשתמשים שלה לפרוץ אותו. כולל לפגוע במשתמשים שלה, כך שהם לא יוכלו לעבור בין גירסאות ולפרוץ את המכשיר בגירסה ישנה יותר.

אז מה זה בעצם ECID?

ראשי התיבות של ECID הם Exclusive Chip ID (בעברית: שבב מזהה ייחודי), וזהו רכיב אשר נוסף לכל המכשירים שנוצרו החל מה-iPhone 3Gs (כולל iPod Touch 3G, iPod Touch 2G דגם MC) והוא מכיל מספר מסויים שמשתנה ממכשיר למכשיר. תפקידו הוא פשוט - לפני כל רסטור המזהה הזה מוכנס לתוך קובץ הקושחה (IPSW) של המכשיר ו-iTunes שולחת אותו לשרתים של אפל. השרתים של אפל מחזירים חתימה ייחודית (בדמות קובץ מסוג SHSH) עבור המכשיר שלך ל-iTunes. אם אפל לא מחזירה חתימה - iTunes מחזירה שגיאה ולא נותנת להמשיך ברסטור.

כמו שאמרתי, אפל לא מעוניינת לאפשר למשתמשים לקפוץ מגירסה לגירסה. לכן, היא חותמת רק את הגירסה המעודכנת ביותר הקיימת, כך שהמשתמשים יוכלו לעשות רסטור רק אליה.

עדכון: החל מגירסה 4.0 אפל הוסיפה בדיקת חתימה גם עבור מכשירי 3G, כך שחשוב מאוד לשמור גם להם חתימות!
(האפשרות לבצע רסטור לגירסאות נמוכות מ-4 באופן חופשי במכשירים האלה נשארה כפי שהייתה)

עקיפת המגבלה:

ג'יי פרימן (saurik) מה-Dev Team בנה "שרת חתימות" שבנוסף מדמה את שרת החתימות של אפל. מי שפתח את סידיה לראשונה קפצה לו הודעה שהציעה לו לשמור באופן אוטומטי חתימות לגירסאות הבאות, ומי שרצה בכך היה אמור לאשר ע"י לחיצה על "Make my life easier, thanks!". כך, ביציאת כל גירסה חדשה החתימה הייתה נשמרת בשרת של saurik.

כאשר מישהו רוצה לבצע רסטור לגירסה שהיא לא החדשה ביותר, הוא צריך להוסיף שורה בקובץ ה-hosts* במחשב כך שה-iTunes מתחבר למעשה לשרת של saurik ומקבל ממנו את החתימה הדרושה לשם ביצוע הרסטור.

זו הסיבה למה חשוב וכדאי לשמור חתימה לכל גירסה חדשה שיוצאת - זה נותן לכם את האפשרות לחזור אחורה לגירסאות שכבר נפרצו. זה קריטי במיוחד עבור שהטלפון שלו אינו סים-פרי והמכשיר שלו עלול להיות תקוע במצב של שיחות חירום במקרה הרע ואייפוד במקרה הטוב.

אגב, מכיוון שאפל חותמת תמיד את הגירסה החדשה ביותר הקיימת, ניתן לשמור את החתימה שלה גם אם המכשיר לא פרוץ. את זה עושים ע"י Firmware Umbrella. קישור למדריך: http://www.iphones.co.il/forum/thread144040.html

איך אני יודע לאיזה גירסאות יש לי חתימות?

פשוט מאוד - נכנסים לסידיה, ובעמוד הראשי יש כיתוב בירוק שמכיל את מספרי הגירסאות שאליהן יש לכם חתימות. לדוגמה (מסומן באדום ;)):
http://i38.tinypic.com/a2wz1u.jpg

* מהו קובץ hosts: קובץ ה-hosts נועד בעיקרון לקשר בין כתובות אתרים (הנכתבות באותיות) ל-IP (הנכתב במספר). בדוגמה שלנו שרת החתימות של אפל (gs.apple.com) מקושר באופן מלאכותי, בעזרת קובץ ה-hosts שלנו, לשרת החתימות של saurik (שה-IP שלו הוא 74.208.10.249).

למי שיש שאלות - מוזמן לשאול בכיף.
תהנו.

supergadi
19/08/10, 20:57
שלום,
תודה על ההסבר!
יש לי אייפון 3GS , גרסא 3.1.2 ויש לי את כל החתימות של SHSHs כולל 4.0 ו-4.0.1
האם אני יכול לשדרג באמצעות הפריצה של DEV TEAM לגרסא 4.0.1?
במידה והאייפון קורס - אני יכול להחזיר אותו לגרסא 3.1.2?
מה לגבי ה-UNLOCK? הוא ישאר כשאבצע את הפריצה?

תודה

muli.d
19/08/10, 21:22
שלום,
תודה על ההסבר!
יש לי אייפון 3GS , גרסא 3.1.2 ויש לי את כל החתימות של SHSHs כולל 4.0 ו-4.0.1
האם אני יכול לשדרג באמצעות הפריצה של DEV TEAM לגרסא 4.0.1?
במידה והאייפון קורס - אני יכול להחזיר אותו לגרסא 3.1.2?
מה לגבי ה-UNLOCK? הוא ישאר כשאבצע את הפריצה?

תודה
כל שינוי גירסה - רסטור (כולל שנמוך) או עדכון גירסה - נעשה אך ורק דרך ה-iTunes.
מאחר ויש לך חתימה ל-4.0.1 אתה יכול לשדרג אליה (אגב, ברגע זה גם אפל חותמת אותה..), לפרוץ באמצעות JailbreakMe ולבצע unlock באמצעות הורדת ultrasn0w.

ושוב, כמו שאמרתי - גירסה שאין לך חתימה אליה אתה לא יכול לעשות אליה רסטור כך שאם יקרוס לך האייפון ב-4.0.1 (מה שלא יקרה, אגב..) אז לא תוכל ל-3.1.3.
ו-unlock לא נשאר בעת ביצוע רסטור - תצטרך להתקין מחדש את ultrasn0w מהסידיה.

EranIsHere
20/08/10, 15:08
תודה על ההסבר קודם כל.

שנית רציתי לשאול:
הפלאפון שלי מראה בדיוק אותו הדבר כמו ששלך מראה.
האם זה אומר שיש לי שמירה של ה ecid shsh לגרסא 3.1.3?
והאם זה אומר שאם במקרה הצורך אני ארצה לשנמך מגרסא 4.0.1 לגרסא 3.1.3 אני אוכל?

Noam
20/08/10, 15:45
תודה על ההסבר קודם כל.

שנית רציתי לשאול:
הפלאפון שלי מראה בדיוק אותו הדבר כמו ששלך מראה.
האם זה אומר שיש לי שמירה של ה ecid shsh לגרסא 3.1.3?
והאם זה אומר שאם במקרה הצורך אני ארצה לשנמך מגרסא 4.0.1 לגרסא 3.1.3 אני אוכל?

כן וכן :)

DeaNSSS
20/08/10, 21:14
אבל אם אני קונה אייפון 4 חדש שבא עם גירסא 4.0.2 אין לי דרך לשנמך אותו ל4.0.1?

Noam
20/08/10, 21:20
אבל אם אני קונה אייפון 4 חדש שבא עם גירסא 4.0.2 אין לי דרך לשנמך אותו ל4.0.1?

אין דרך.
רק לקוות שאפל תוציא את גירסת 4.1 למשל כמה שיותר מהר ושהפורצים גם יוציאו פריצה לגירסה הזו

shaharyog
21/08/10, 11:29
אחי רשום לי ב cydia שיש לי חתימות של גירסה 3.2 -3.2.1- .3.2.2 ל IPAD
אז יש לי אפשרות להחזיר לגירסה הקודמת ?? ואיך?

תודה
*

muli.d
21/08/10, 13:30
כן, אתה יכול לחזור אחורה.
http://www.iphones.co.il/forum/thread120298.html (אמנם זה מדריך ל-3Gs אבל אני בטוח שתצליח להבין איך להתאים את זה למכשיר שלך).

shaharyog
21/08/10, 13:33
אחי זה עובד גם על ipad ?

muli.d
21/08/10, 13:34
כן, אתה רק צריך להוריד את קובץ הקושחה (ipsw) של האייפד בגירסה הרצויה ולאחר מכן ההוראות זהות.

amiashdod
28/08/10, 21:09
מדריך מעולה תודה.
שאלה קטנה : אחרי שגיביתי דרך סידיה מה הלאה? אם הבנתי נכון זה עוזר רק לעשות ריסטור ולחזור לאותה גירסא או לשנמך לגירסא פחות, בתנאי שיש לה גיבוי חתימה

muli.d
29/08/10, 01:05
מדריך מעולה תודה.
שאלה קטנה : אחרי שגיביתי דרך סידיה מה הלאה? אם הבנתי נכון זה עוזר רק לעשות ריסטור ולחזור לאותה גירסא או לשנמך לגירסא פחות, בתנאי שיש לה גיבוי חתימה

כן, הבנת נכון :)

aasaf
31/08/10, 13:36
אחי אני חייב את העזרה שלך .. יש לי אייפון 3gs מסלקום עכשיו ראיתי שיצא פריצה לגירסא 4.0.1 ..
עכשיו אני שמרתי את החתימה של גירסא 3.1.3 במחשב.. אבל גם עשיתי בסידיה make my life eiser וכתוב לי למעלה בירוק שנשמר לי חתימות לגירסה 3.1.3 ,4 ו 4.0.1
למרות זאת.. שעשיתי את המדריך ההוא של השנמוך משרת החתימות של הסידיה.. זה לא עבד לי והאיטונס לא נתן לי לשדרג.. הוספתי את הכתובת הזאת להוסטס וזה לא עזר.. מה אני יכול לעשות אחי?

Noam
31/08/10, 13:49
מה השגיאה שאתה מקבל בעת ניסיון השינמוך לאחת הגירסאות?

aasaf
31/08/10, 13:54
הנה אחי עכשיו ניסיתי שוב וזה שוב לא עבד... צילמתי את המסך שתראה מה זה כותב
http://img442.imageshack.us/img442/2420/errorpa.jpg

Noam
31/08/10, 14:04
אתה מבצע את השינמוך לאותה גירסה שיש לך חתימות לפי המדריך?
http://www.iphones.co.il/forum/thread120298.html

aasaf
31/08/10, 14:09
כן.. אני מנסה לשדרג לגירסא 4.0.1 שכתוב לי בסידיה שיש לי חתימה אליו... וגם לגירסא 4 הוא לא נותן לי לשדרג ד"א
ועשיתי מה שכתוב במדריך נכנסתי להוסט הזה ושמתי שם את האיפי והכתובת האלו לפי ההוראות בקובץ ההוסט וזה עדיין לא נותן

muli.d
31/08/10, 17:10
אז ננסה את זה:

1. בעזרת המדריך הזה: http://www.iphones.co.il/forum/thread144040.html הורד את החתימה לגירסה 4.0.1.
2. בתוכנה TinyUmbrella, לחץ על Display SHSHs וודא שגירסה 4.0.1 אכן מופיעה שם.
3. לחץ על Start TSS Server.
4. הכנס ל-התחל -> הפעלה -> cmd (או באנגלית: Start -> Run -> cmd).
בחלון השחור, רשום את הפקודה הבאה: ping gs.apple.com
אם תראה שהוא מחזיר לך 4 שורות עם 127.0.0.1, אז מצויין. אם לא, הפסק וכתוב לנו מה חוזר לך.
5. נסה שוב לבצע את הרסטור.

עדכן אותנו מה קורה.

aasaf
01/09/10, 00:05
לא עובד עדיין אחי... נכנסתי למדריך.. שמרתי את הקובץ של החתימה במחשב.. ובtinyumbrella כתוב שאני יכול לעשות ריסטור בבטחה לגירסא 4.0.1 .. לחצתי על ה tss הזה ונכנסתי ל cmd וזה הראה לי ארבע פעמים את האיפי הזה.. יצאתי מה cmd ומהtinyumbrella ועשיתי שוב את הריסטור אבל זה לא עבד שוב..:\
אולי הייתי צריך להשאיר את ה tinyumbrella פתוחה או משהו ?
אולי זה קשור שיש לי ויסטה או משהו?
יש כאן אגוז קשה לפיצוח אה ><

muli.d
01/09/10, 00:10
לאאאאא
אתה חייב להשאיר את TinyUmbrella פתוחה! :)

ואין קשר לויסטה, זה עובד על כל מערכת הפעלה ;)

aasaf
01/09/10, 00:13
אחיי זה לא עובד לי!! :'( השארתי את הTINY פתוח וגם את TSS server פועל וזה לא עובד

muli.d
01/09/10, 00:22
איזו שגיאה מופיעה לך?

aasaf
01/09/10, 00:27
קודם הופיע לי זה http://img442.imageshack.us/img442/2420/errorpa.jpg
עכשיו ברגע זה ניסיתי שוב פעם ומופיע לי שגיאה 3014 משהו כזה..
חח מה כאילו ממש נדפקתי? שמו עליי מעקב או משהו XD

muli.d
01/09/10, 00:50
שגיאה 3014 מופיעה אחרי שהוא כבר כמעט סיים עם הרסטור לא?..

aasaf
01/09/10, 00:53
לאלאלא .. הוא בסך הכל עשה extracting software או משהו כזה ואז שזה סיים הוא ישר עשה לי את השגיאה הזאת... הוא לא עשה את החלק שהוא שולח ל apple

muli.d
01/09/10, 00:57
ב-TinyUmbrella - לחץ על Display SHSHs ותעלה תמונה של החלון שנפתח לך שם.

aasaf
01/09/10, 01:14
http://up203.siz.co.il/up1/dezz1zjug0q4.jpg

muli.d
01/09/10, 01:19
הזוי לגמרי..
נסה להפעיל מחדש את המחשב ואת האייפון ונסה שוב...

aasaf
01/09/10, 01:23
זה אולי לזה שאני על לפטופ? וזה מחובר לאינטרנט דרך הווירלס? >< אני כבר לא יודע חח נראלי אפל התלבשו לי על האייפון

muli.d
01/09/10, 01:38
לא, ממש לא קשור לסוג המחשב ולסוג חיבור האינטרנט :/
אבל אולי באמת תנסה בכל זאת במחשב אחר?

aasaf
01/09/10, 13:43
תגיד זה קשור אולי לזה שאני גירסא 3.1.3? אולי לשדרג ל 4.0.2 רגיל ואז לשנמך ל 4.0.1??
ועוד משהו שאני לא יודע אם זה קשור.. ב tiny umbrella שאני מפעיל אותו הוא כותב could not start tss server on port 80 beacuse there something running on that port already...
אולי זה קשור לזה?? למרות שניסיתי לסגור את הדפדפן והכל זה לא קשור

איתי בעמ
02/09/10, 14:35
אחי לא שמרתי חתימות בסידיה האם עדיין אפשר לשנמך??

Noam
02/09/10, 14:41
אחי לא שמרתי חתימות בסידיה האם עדיין אפשר לשנמך??

איזה מכשיר יש לך?

yoossie
04/09/10, 21:45
ישלי גירסא 4. 0.2 באי טאצ!
אינלי חתימות קודמות..
עכשיו עשיתי חתימה דרך אחד המדריכים פה.. והופיע לי שאני יכול לחתום את הגירסא 4.0.1
זה הגיוני??

muli.d
05/09/10, 00:56
מה כתוב לך בדיוק..? כי לא ברור ממה שכתבת.

yoossie
05/09/10, 13:17
כתוב לי שאני יכול לחתום כ 4.0.1

Noam
05/09/10, 13:21
אז תנסה לשנמך לפי המדריך לגירסה 4.0.1

muli.d
06/09/10, 03:07
כתוב לי שאני יכול לחתום כ 4.0.1

עדיף שתרשום בדיוק מה רשום באנגלית.

raveka9
25/09/10, 12:17
יש לי 3g, לא שמרתי חתימות ואני חייב לעשות ריסטור, כי המכשיר לא עובד.
מה ניתן לעשות?
תודה

muli.d
25/09/10, 13:03
לאיזו גירסה אתה רוצה לעשות רסטור?

raveka9
25/09/10, 13:12
לא משנה, העיקר שהאייפון יחזור לעבוד

forer87
25/09/10, 15:21
אחי יש לי שאלה פעלתי לפי המדריך של החתימות התקנתי את תוכנת ג'וה יש לי אייטונס בגרסה 10 איפון 3G וכאשר אני מתקין את הטייניאמברלה בשביל הוינדוס זה מראה לי הודעת שגיאה כזאת : java.lang.ClassNotFoundException: com.semaphore.TinyUmbrella
at java.net.URLClassLoader$1.run(Unknown Source)
at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)
at java.net.URLClassLoader.findClass(Unknown Source)
at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)
at sun.misc.Launcher$AppClassLoader.loadClass(Unknown Source)
at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)
at com.exe4j.runtime.LauncherEngine.launch(Unknown Source)
at com.exe4j.runtime.WinLauncher.main(Unknown Source)

ולא נותן לי להמשיך מה עושים ?

Noam
25/09/10, 21:39
איזו גירסת חלונות יש לך?

forer87
25/09/10, 23:45
איזו גירסת חלונות יש לך?

וינדוס 7

Noam
25/09/10, 23:52
32 או 64 ביט?

forer87
25/09/10, 23:53
32 או 64 ביט?

32 אחי

zolom
28/11/10, 10:49
מכשיר ה-iPod 4G שברשותי "שודרג" מ-4.1 ל-4.2.1 בטעות.
בגירסת ה- 4.1 המכשיר היה פרוץ (עם גישה ל- CYDIA) אך לא בוצע גיבוי לחתימה.
בשלב זה ניסיתי לפרוץ עם REDSNOW האחרון (tethered), הפריצה מצליחה, אך לאחר התקנת אפליקציית ROQYBT4 מ- CYDIA המכשיר נתקע עם לוגו התפוח. רק הכנסה ל-DFU וRESTORE מחדש מאפשרים הפעלת המכשיר.
בהינתן שהצלחתי לפרוץ ב- 4.1 עם CYDIA (ללא גיבוי חתימה) האם ניתן להתקין שחזור ל- 4.1 ?

תודה

muli.d
28/11/10, 12:41
בלי חתימה אי אפשר לחזור לגירסה קודמת.
אתה יכול עדיין לנסות להוריד את החתימה לגירסה 4.1: http://cache.firmwareumbrella.com/downloads/tinyumbrella-4.21.01.exe

מעוז זוגרבו
01/12/10, 11:35
קיבלתי תשובה,
תודה.

mozesb
01/01/11, 21:57
שלום לכולם,

ודאי שמעתם לאחרונה יותר ויותר את המילים "חתימות", "SHSH", "ECID", וכבר התחרפנתם מרוב הבלבול שיש סביב הנושא. לכן הכנתי לכם סיכום קצר על העניין.

אז ככה:

חברת אפל לא אוהבת שפורצים לה את המכשירים. כ"כ לא אוהבת שהיא תעשה הכל, אבל הכל כדי למנוע מהמשתמשים שלה לפרוץ אותו. כולל לפגוע במשתמשים שלה, כך שהם לא יוכלו לעבור בין גירסאות ולפרוץ את המכשיר בגירסה ישנה יותר.

אז מה זה בעצם ECID?

ראשי התיבות של ECID הם Exclusive Chip ID (בעברית: שבב מזהה ייחודי), וזהו רכיב אשר נוסף לכל המכשירים שנוצרו החל מה-iPhone 3Gs (כולל iPod Touch 3G, iPod Touch 2G דגם MC) והוא מכיל מספר מסויים שמשתנה ממכשיר למכשיר. תפקידו הוא פשוט - לפני כל רסטור המזהה הזה מוכנס לתוך קובץ הקושחה (IPSW) של המכשיר ו-iTunes שולחת אותו לשרתים של אפל. השרתים של אפל מחזירים חתימה ייחודית (בדמות קובץ מסוג SHSH) עבור המכשיר שלך ל-iTunes. אם אפל לא מחזירה חתימה - iTunes מחזירה שגיאה ולא נותנת להמשיך ברסטור.

כמו שאמרתי, אפל לא מעוניינת לאפשר למשתמשים לקפוץ מגירסה לגירסה. לכן, היא חותמת רק את הגירסה המעודכנת ביותר הקיימת, כך שהמשתמשים יוכלו לעשות רסטור רק אליה.

עדכון: החל מגירסה 4.0 אפל הוסיפה בדיקת חתימה גם עבור מכשירי 3G, כך שחשוב מאוד לשמור גם להם חתימות!
(האפשרות לבצע רסטור לגירסאות נמוכות מ-4 באופן חופשי במכשירים האלה נשארה כפי שהייתה)

עקיפת המגבלה:

ג'יי פרימן (saurik) מה-Dev Team בנה "שרת חתימות" שבנוסף מדמה את שרת החתימות של אפל. מי שפתח את סידיה לראשונה קפצה לו הודעה שהציעה לו לשמור באופן אוטומטי חתימות לגירסאות הבאות, ומי שרצה בכך היה אמור לאשר ע"י לחיצה על "Make my life easier, thanks!". כך, ביציאת כל גירסה חדשה החתימה הייתה נשמרת בשרת של saurik.

כאשר מישהו רוצה לבצע רסטור לגירסה שהיא לא החדשה ביותר, הוא צריך להוסיף שורה בקובץ ה-hosts* במחשב כך שה-iTunes מתחבר למעשה לשרת של saurik ומקבל ממנו את החתימה הדרושה לשם ביצוע הרסטור.

זו הסיבה למה חשוב וכדאי לשמור חתימה לכל גירסה חדשה שיוצאת - זה נותן לכם את האפשרות לחזור אחורה לגירסאות שכבר נפרצו. זה קריטי במיוחד עבור שהטלפון שלו אינו סים-פרי והמכשיר שלו עלול להיות תקוע במצב של שיחות חירום במקרה הרע ואייפוד במקרה הטוב.

אגב, מכיוון שאפל חותמת תמיד את הגירסה החדשה ביותר הקיימת, ניתן לשמור את החתימה שלה גם אם המכשיר לא פרוץ. את זה עושים ע"י Firmware Umbrella. קישור למדריך: http://www.iphones.co.il/forum/thread144040.html

פשוט מאוד - נכנסים לסידיה, ובעמוד הראשי יש כיתוב בירוק שמכיל את מספרי הגירסאות שאליהן יש לכם חתימות. לדוגמה (מסומן באדום ;)):

* מהו קובץ hosts: קובץ ה-hosts נועד בעיקרון לקשר בין כתובות אתרים (הנכתבות באותיות) ל-IP (הנכתב במספר). בדוגמה שלנו שרת החתימות של אפל (gs.apple.com) מקושר באופן מלאכותי, בעזרת קובץ ה-hosts שלנו, לשרת החתימות של saurik (שה-IP שלו הוא 74.208.10.249).

תהנו.

היי האייפון שלי מסוג g3 היה גירסה 313 סים פרי לא מהארץ עתה הוא נעול לי על הלוגו של אפל מוגבל לשיחת חרום. מה עלי לעשות (כבר שלושה חודשים) אם זה כבר פורסם תפנה אותי בבקשה למקום הנכון . תודה על העזרה

Noam
01/01/11, 22:14
ואיך זה קשור לפוסט הנ"ל בדיוק? :/
בכל מקרה, באיזו גירסה אתה כעת? 3.1.3?
פרוץ עם REDSN0W ואח"כ ULTRASN0W
http://www.iphones.co.il/forum/thread118338.html#post661263
http://www.iphones.co.il/forum/thread138096.html

shnitzelon
12/01/11, 16:13
יש לי אייפוד 3.1.3 ורשום לי בסידיה shsh ios 4.0 4.0.2 4.1 זה אומר שאני לא צריך לעשות שום דבר בכדי לשדרג ל 4.1

Noam
12/01/11, 17:38
יש לי אייפוד 3.1.3 ורשום לי בסידיה shsh ios 4.0 4.0.2 4.1 זה אומר שאני לא צריך לעשות שום דבר בכדי לשדרג ל 4.1

אייפוד דור3?
תפעל לפי המדריך הבא לעבור לגירסת 4.1 - זה תקף גם לאייפוד כמו שלך

אח"כ תוכל לפרוץ עם ליימריין או גרין פויזן
http://www.iphones.co.il/forum/thread154682.html#post840984
http://www.iphones.co.il/forum/thread156986.html

erezkat
21/01/11, 10:06
אחי הסבר מצויין וממצא כל הכבוד!!!
שאלה:למה רשום לי בסדייה this device has pending tss request ולא רשום את החתימות השמורות למרות שלחצתי על הmake my life easy ?אני חייב לציין שאני משתמש גם ב tiny umbrela
תודה

muli.d
21/01/11, 10:47
אחי הסבר מצויין וממצא כל הכבוד!!!
שאלה:למה רשום לי בסדייה this device has pending tss request ולא רשום את החתימות השמורות למרות שלחצתי על הmake my life easy ?אני חייב לציין שאני משתמש גם ב tiny umbrela
תודה
סידיה בתור התחלה שולחת הודעה לשרת כדי לפתוח רשומה עם מספר המכשיר שלך - כדי שהיא תדע לשמור לך חתימות בעתיד. אם אתה משתמש גם ב-TinyUmbrella אז אתה מכוסה לגמרי.

ronen150
21/01/11, 11:10
בוקר טוב מולי ונועם קודם תודה לכם על כל ההסברים ועל היחס שאתם נותנים פה באמת כל הכבוד !
יש לי בעיה שאני לא מצליח להסתדר איתה
יש לי 3GS גירסה 3.1.2 גדם mc131hb פרוץ עם ספיריט
קושחת מודם 05.11.07
עברתי על הרבה מדריכים ואני לא מצליח להתגבר על השגיאה 3149
אני רוצה לשדרג ל 4.1 .

תודה !

Noam
21/01/11, 11:40
בוקר טוב מולי ונועם קודם תודה לכם על כל ההסברים ועל היחס שאתם נותנים פה באמת כל הכבוד !
יש לי בעיה שאני לא מצליח להסתדר איתה
יש לי 3gs גירסה 3.1.2 גדם mc131hb פרוץ עם ספיריט
קושחת מודם 05.11.07
עברתי על הרבה מדריכים ואני לא מצליח להתגבר על השגיאה 3149
אני רוצה לשדרג ל 4.1 .

תודה !

יש לך גיבוי חתימות ל4.1 בסידיה?
כנס אליה תראה למעלה אם יש כיתוב shsh: Ios....עם מספר או מספרים
כתוב אותם פה
המכשיר נקנה באחת החברות בארץ נכון?
אם הבוטרום ישן במקרה תוכל אפילו לשדרג ל4.2.1 ולפרוץ פריצה מלאה עם רד-סנואו

erezkat
21/01/11, 13:07
סידיה בתור התחלה שולחת הודעה לשרת כדי לפתוח רשומה עם מספר המכשיר שלך - כדי שהיא תדע לשמור לך חתימות בעתיד. אם אתה משתמש גם ב-TinyUmbrella אז אתה מכוסה לגמרי.

תודה
לאחרונה פורסם מאמר על פריצה לא קשורה לי יש מכשיר g3s עם גירסה 4.2.1 קשורה לצערי אני חייב להשתחרר מהמצב הזה אין לי חתימות קודמות כי זה מכשיר חדש יש לי רק את הנוכחית ניסיתי את המדריך הזה ולא הצלחתי יש מצב לפריצה קשורה שעובדת למחשהו יש נסיון עם זה?
ארז

ronen150
21/01/11, 13:26
נכנסתי לסידיה ורשום לי למעלה "this device has a pending tss request"
וכן אני חושב הטלפון נקנה מאחת החברות בארץ .
אני לא יודע לזהות בוטרום ישן או חדש .

muli.d
21/01/11, 14:23
תודה
לאחרונה פורסם מאמר על פריצה לא קשורה לי יש מכשיר g3s עם גירסה 4.2.1 קשורה לצערי אני חייב להשתחרר מהמצב הזה אין לי חתימות קודמות כי זה מכשיר חדש יש לי רק את הנוכחית ניסיתי את המדריך הזה ולא הצלחתי יש מצב לפריצה קשורה שעובדת למחשהו יש נסיון עם זה?
ארז

כרגע אין ברירה אלא להשתמש ב-redsn0w עם הפריצה הקשורה.. הפריצה הקבועה תשתחרר עם צאת גירסה 4.3 ולכן צריך לחכות :/

נכנסתי לסידיה ורשום לי למעלה "this device has a pending tss request"
וכן אני חושב הטלפון נקנה מאחת החברות בארץ .
אני לא יודע לזהות בוטרום ישן או חדש .

זה אומר שאין לך חתימות לאף גירסה חוץ מל-4.2.1 - אין לך ברירה אלא להשאר ב-3.1.2 עוד קצת זמן אלא אם בא לך לעדכן ל-4.2.1 ולפרוץ את המכשיר בכל הפעלה מחדש שלו.

oFRiZ
13/02/11, 03:40
כרגע אין ברירה אלא להשתמש ב-redsn0w עם הפריצה הקשורה.. הפריצה הקבועה תשתחרר עם צאת גירסה 4.3 ולכן צריך לחכות :/

זה אומר שאין לך חתימות לאף גירסה חוץ מל-4.2.1 - אין לך ברירה אלא להשאר ב-3.1.2 עוד קצת זמן אלא אם בא לך לעדכן ל-4.2.1 ולפרוץ את המכשיר בכל הפעלה מחדש שלו.

אז אחרי שיצאה הפריצה הקבועה ל4.2.1 ופרצתי, עדיין זה מה שרשום לי בסידיה....
"this device has a pending tss request"

אז מה זה אומר עכשיו? שצריך לחכות לפריצה הבאה?!
או שאפשר עדיין איכשהו לחתום את המכשיר ולגבות?
לצורך העניין, עוד לא ניסיתי לגבות.. אבל מה זה אומר שרשום את זה, גם אחרי שפרצתי ל4.2.1?

muli.d
13/02/11, 11:01
זה אומר שהחתימה עבור 4.2.1 נשמרה עבורך, ככה שאין לך מה לדאוג :)
בכל מקרה, אתה יכול לגבות גם באמצעות TinyUmbrella, כדי שתהיה בטוח ב-100%:
http://www.iphones.co.il/forum/thread144040.html

naorcazum
13/02/11, 12:27
היי,
מקווה לקבל הסבר אחת ולתמיד לגבי החתימות (בין הדברים הבודדים שלא הבנתי עד כה)

יש לי מכשיר 3gs מאורנג, כרגע 4.21 אחרי שדרוג...

כרגע המכשיר לא פרוץ,

לא נעשה גיבוי חתימות (שמישהו יסביר קצת איך ומתי עושי) - בגרסאות קודמות - הבנתי שהיה אפשרי בcydya אבל האופציה שם בוטלה מתישהו ....

בקיצור - אם אפשר - ואיך במצבי אני מעדכן חתימות ..
תודה!

muli.d
14/02/11, 01:40
אחרי שהמכשיר יהיה פרוץ תהיה לך אפשרות בסידיה ללחוץ על Make my life easier. פשוט לחץ על זה והחתימות יישמרו לך באופן אוטומטי.

בינתיים תשתמש במדריך הזה כדי לשמור את החתימות: http://www.iphones.co.il/forum/thread144040.html

nisimelmaliach
13/03/11, 13:03
נועם יש לי מקינטוש איך בדיוק אני משנה את הקובץ ולמה אני אמור לשנות בשביל שאני אוכל לעשות ריסטור ל4.2.1 באייפון 4?

תודה מראש

amikamb
23/03/11, 16:49
פרצתי את ה iphone והתקנתי cydia ביקשתי לשמור את החתימות בcidia
כשהייתי בגרסה 4.2.1
בטעות עודכן המכשיר לגרסה 4.3
ועכשיו אני מנסה לשנמך איך אני יכול להשיג את החתימות של 4.2.1
באמברלה מופיע לי חתימה של 4.3 בלבד

muli.d
23/03/11, 16:53
עקוב אחרי המדריך הזה:
מדריך | גיבוי חתימות ECID SHSH מקומית באמצעות TinyUmbrella למשתמשי PC בלבד (http://www.iphones.co.il/forum/thread144040.html)

ובדוק אם מופיעה לך גירסה 4.2.1 בחלון הראשי של התוכנה.

amikamb
23/03/11, 17:28
לצערי מופיעה לי רק גרסה 4.3

Bar
23/03/11, 17:40
לצערי מופיעה לי רק גרסה 4.3

אז לצערנו לא תוכל לשנמך.

wesamer
30/03/11, 18:59
שלום רב,
אני פרצתי את האייפון גירסה 4.2.1 ולאחר התקנת הסידיה בחרתי באפשרות של make my life easier ובכל זאת במסך של הפתיחה של הסידיה לא כותב לאיזה גירסאות יש לי גיבוי בשרתים שלהם .
איך אפשר לדעת אם נשמר גיבוי כלשהו בשרתים של סידיה ?

Bar
30/03/11, 19:52
עקוב אחרי המדריך הזה:
מדריך | גיבוי חתימות ecid shsh מקומית באמצעות tinyumbrella למשתמשי pc בלבד (http://www.iphones.co.il/forum/thread144040.html)

ובדוק אם מופיעה לך גירסה 4.2.1 בחלון הראשי של התוכנה.

שלום רב,
אני פרצתי את האייפון גירסה 4.2.1 ולאחר התקנת הסידיה בחרתי באפשרות של make my life easier ובכל זאת במסך של הפתיחה של הסידיה לא כותב לאיזה גירסאות יש לי גיבוי בשרתים שלהם .
איך אפשר לדעת אם נשמר גיבוי כלשהו בשרתים של סידיה ?

ראה מה כתוב בהודעה הראשונה מאת מולי.

methaddon
01/04/11, 21:50
שלום

יש לי iphone 3gs גרסת מודם 04.26.08 עם מערכת הפעלה 3.0.1
ב-CYDIA רשום לי
THIS DEVICE IS IN THE PENDING TSS QUEUE

ב- TINYUMBRELLA רשום לי
SAVED SHSH:
IPHONE 3GS 4.1 (8B117)
IPHONE 3GS 4.3.1 (8G4)

האם אני יכול לשדרג בלי לאבד UNLOCK?
האם ל- 4.1 יש UNLOCK?

תודה

methaddon
01/04/11, 22:40
בהמשך להודעה הקודמת שלי האם אני יכול לשדרג בלי לשדרג את המודם

Noam
01/04/11, 22:51
כן, באמצעות sn0wbreeze
אתה בטוח שאין לך חתימות גם לגרסת 4.2.1?

latitude
01/04/11, 22:53
שלום

יש לי iphone 3gs גרסת מודם 04.26.08 עם מערכת הפעלה 3.0.1
ב-CYDIA רשום לי
THIS DEVICE IS IN THE PENDING TSS QUEUE

ב- TINYUMBRELLA רשום לי
SAVED SHSH:
IPHONE 3GS 4.1 (8B117)
IPHONE 3GS 4.3.1 (8G4)

האם אני יכול לשדרג בלי לאבד UNLOCK?
האם ל- 4.1 יש UNLOCK?

תודה

א. בפעם הבאה, אם אתה רוצה להוסיף שאלה - תערוך אותה להודעה המקורית שלך, אל תוסיף עוד תגובה.
ב. למודם של 4.1 אין unlock אבל תוכל לבצע שדרוג ל 4.1 בלי לשדרג את המודם ולשמור על יכולת הפריצה (תצטרך שוב להתקין ultrasnow):
http://www.iphones.co.il/iphone-ipod-guides/article-thread161084.html
http://www.iphones.co.il/forum/thread138096.html

methaddon
01/04/11, 22:56
בטוח, רשום רק 4.1 ו-4.3.1
האם זה אומר שאני צריך לשדרג ל-4.1?

ניסיתי עם snowbreeze וגם pwangetool
לשדרג ל-4.2.1 בשניהם קיבלתי שגיאה 3194.

האם יש יתרון כלשהו לביצוע עם PwangeTool ב-MAC ?

106devil
24/04/11, 18:07
אהלן.
יתכן שיש לי חתימה שמורה לגרסה 4.2.1 למרות שלעולם לא היה לי גרסה 4.2.1 במכשיר?
כי הumbrela אומר שיש לי חתימות לגרסה הזאת...ושדרגתי אותו מ 4.1 ל 4.3.2,בלי תחנות באמצע...

היתכן?

Bar
24/04/11, 18:10
אהלן.
יתכן שיש לי חתימה שמורה לגרסה 4.2.1 למרות שלעולם לא היה לי גרסה 4.2.1 במכשיר?
כי הumbrela אומר שיש לי חתימות לגרסה הזאת...ושדרגתי אותו מ 4.1 ל 4.3.2,בלי תחנות באמצע...

היתכן?

כן זה אפשרי לגמרי.
החתימה נשמרת בעצם לגרסה האחרונה שמוצעת ע"י אפל...וזה לא מחייב שעדכנת אליה.

Aloncoh
02/08/11, 20:06
שלום,
יש לי אייפוד דור שלוש גירסה 4.2.1 ואני רוצה לעדכן אותו לגרסה 4.3.3 כתוב בסידיה בירוק גרסה 4.3.3 אז מה אני צריך לעשות עכשיו?

Bar
02/08/11, 20:38
שלום,
יש לי אייפוד דור שלוש גירסה 4.2.1 ואני רוצה לעדכן אותו לגרסה 4.3.3 כתוב בסידיה בירוק גרסה 4.3.3 אז מה אני צריך לעשות עכשיו?

Itaiyz97
04/09/11, 18:09
היום יש דרך לעקוף את בדיקת החתימות על ידי שינוי ההוסטס לקובץ בסיסי עם ההוסט 127.0.0.1. למכשירים עם ECID זו תמיד פריצה קשורה וברגע שנועלים את המסך המכשיר נכנס לDFU. לאייפון 3G ולiPod touch 2G MB Model אין שום בעיה לחזור אפילו לגרסאות ל 2.0-2.2.1 מבלי לדאוג ומבלי הטרחה הזו.

katom1
22/09/11, 21:26
שאלה בנושא..
יש לי אייפון פרוץ בגרסה 4.2.1 ויש לי חתימה לגרסה 4.3.3 (לפי מה שכתוב בירוק בסידיה) שאליה ברצוני לעדכן.
כמובן שניסיתי בדרך המוכרת דרך האייטונס באמצעות shift +restore ובחירת הקשוחה
לאחר מכן האייטונס טען את הקובץ והביא אותי לשגיאה 3194 "בעייה לא מוכרת"
איך אני יכול בכל זאת לבצע עידכון לגאסה 4.3.3 (כאמור יש לי חתימה לגרסה זו.)

תודה מראש.

Noam
22/09/11, 23:23
שאלה בנושא..
יש לי אייפון פרוץ בגרסה 4.2.1 ויש לי חתימה לגרסה 4.3.3 (לפי מה שכתוב בירוק בסידיה) שאליה ברצוני לעדכן.
כמובן שניסיתי בדרך המוכרת דרך האייטונס באמצעות shift +restore ובחירת הקשוחה
לאחר מכן האייטונס טען את הקובץ והביא אותי לשגיאה 3194 "בעייה לא מוכרת"
איך אני יכול בכל זאת לבצע עידכון לגאסה 4.3.3 (כאמור יש לי חתימה לגרסה זו.)

תודה מראש.

http://www.iphones.co.il/forum/thread186850.html

Itaiyz97
23/09/11, 17:31
תשתמש בTinyumbrella ותלחץ על "Set hosts on Cydia" ב"General" ועל "Save SHSH". אחר כך תלחצו על ?Start TSS server" ותרסטרו/תשדרגו באייטונס.

avihe
11/10/11, 14:43
אחי יש לי 2 שאלות

האייפון 4 שלי עדיין בגרסת 4.1 ובסידיה הוא רושם לי SHSH : IOS 4.3.5
זה אומר שאם כבר יש פריצה ל 4.3.5 אז אוכל לפרוץ אליה וממנה אוכל לחזור רק ל 4.1 ולא ל 4.3.3 לדוגמא ?

ועוד שאלה....קניתי אייפד 2 הוא בגרסת 4.3.5 זה אומר שאני לא יכול לשנמך אותו לגרסת 4.3.3 ?

muli.d
11/10/11, 17:00
לגבי השאלה הראשונה - אתה יכול לשנמך ל-4.1 רק במידה ושמרת את החתימה של 4.1 באמצעות iFaith.
וכשתצא פריצה ל-4.3.5, אם תצא, תוכל לעדכן אליה ולפרוץ כמובן.

לגבי השאלה השניה - לא, לא ניתן.

omrifahn
14/10/11, 01:21
אם לא לחצתי על "Make my life easier, thanks!" יש עוד דרך לשמור חתימות?

Noam
14/10/11, 18:29
אם לא לחצתי על "Make my life easier, thanks!" יש עוד דרך לשמור חתימות?

http://www.iphones.co.il/forum/thread144040.html

Eranba2123666
15/10/11, 17:09
יש לי אייפוד דור 3 בגירסה 4.2.1, פרוץ. כשאני מנסה לעדכן גירסה דרך האייטונס זה רושם לי שאין גירסה חדשה למכשיר שלי, באיי דיגיטל אמרו לי שאני צריך להוריד את החתימה של הפריצה - "צריך למחוק איזו שהיא שורה בקובץ הוסט". הם שלחו אותי לאתר הזה, מישהו יכול להגיב פה ולתת לי קישור למדריך שאומר איך עושים את זה?. תודה מראש!!!

muli.d
15/10/11, 18:07
יש לי אייפוד דור 3 בגירסה 4.2.1, פרוץ. כשאני מנסה לעדכן גירסה דרך האייטונס זה רושם לי שאין גירסה חדשה למכשיר שלי, באיי דיגיטל אמרו לי שאני צריך להוריד את החתימה של הפריצה - "צריך למחוק איזו שהיא שורה בקובץ הוסט". הם שלחו אותי לאתר הזה, מישהו יכול להגיב פה ולתת לי קישור למדריך שאומר איך עושים את זה?. תודה מראש!!!
1. איזו גירסה של iTunes יש לך?
2. ב-iTunes היכנס ל-Help -> Check For Updates. לאחר מכן הוא יודיע לך על עדכונים חדשים.

Eranba2123666
15/10/11, 19:25
יש לי גרסה 10.5 לאייטונז, רק לפני שלושה ימים עדכנתי את האייפד 2 שלי ל5.0 באותו מחשב ואותו אייטונז

Eranba2123666
16/10/11, 19:43
1. איזו גירסה של iTunes יש לך?
2. ב-iTunes היכנס ל-Help -> Check For Updates. לאחר מכן הוא יודיע לך על עדכונים חדשים.

יש לי גרסה 10.5 לאייטונז, רק לפני שלושה ימים עדכנתי את האייפד 2 שלי ל5.0 באותו מחשב ואותו אייטונז

muli.d
16/10/11, 20:38
אז יש לך דור שני ולא דור שלישי.

Eranba2123666
16/10/11, 21:09
אז יש לך דור שני ולא דור שלישי.
יש לי אייפוד דור 3 32 gb

muli.d
16/10/11, 22:19
מה כתוב לך בגב המכשיר? A1288 או A1318?

Eranba2123666
16/10/11, 22:47
מה כתוב לך בגב המכשיר? A1288 או A1318?

A1288

muli.d
16/10/11, 22:49
אז יש לך אייפוד דור שני.

Eranba2123666
16/10/11, 22:56
אז יש לך אייפוד דור שני.

ומה זה אומר לגבי עדכון???

muli.d
16/10/11, 23:34
שהגירסה הכי גבוהה של המכשיר היא 4.2.1.

Eranba2123666
16/10/11, 23:36
שהגירסה הכי גבוהה של המכשיר היא 4.2.1.
ואין שום דרך לעדכן אפילו לא דרך הפריצה?

muli.d
17/10/11, 14:18
ואין שום דרך לעדכן אפילו לא דרך הפריצה?
לא.

hofman18
18/10/11, 05:03
אני רוצה להבין יותר טוב אשמח אם תעזרו לי...רסטור זה בעצם למחוק את כל מה שיש על הטלפון ולהחזיר אותו להגדרות יצרן בעצם , תקנו אותי אם אני טועה. אבל ברגע שאני עושה את הרסטור זה אוטומטי מעלה לי אותו לגרסא הכי חדשה שיש? וזה בעצם אומר שאני לא יוכל להשתמש באותה סידיה שיש לי? ... תעזרו לי לעשות קצת סדר בבאלגן הזה כי אני מת לעשות רסטור לאייפון הוא כבר ניתקע בטירוף
תודה מראש :)

asherlev
18/10/11, 09:06
יש לי מכשיר Iphone 4 פרוץ על גרסא 4.3.5, בסידיה מקבל בירוק shsh:ios 4.3.3, 4.3.5.
לא יכול לשמור חתימות במחשב מקומי כי tinyumbrela לא מזהה חיבור של המכשיר.
האם יש פתרונות או רעיונות מה לעשות ?

muli.d
18/10/11, 11:27
אני רוצה להבין יותר טוב אשמח אם תעזרו לי...רסטור זה בעצם למחוק את כל מה שיש על הטלפון ולהחזיר אותו להגדרות יצרן בעצם , תקנו אותי אם אני טועה. אבל ברגע שאני עושה את הרסטור זה אוטומטי מעלה לי אותו לגרסא הכי חדשה שיש? וזה בעצם אומר שאני לא יוכל להשתמש באותה סידיה שיש לי? ... תעזרו לי לעשות קצת סדר בבאלגן הזה כי אני מת לעשות רסטור לאייפון הוא כבר ניתקע בטירוף
תודה מראש :)

בעיקרון כן, אבל אתה יכול לבצע רסטור לאותה הגירסה שהמכשיר נמצא בו כעת באמצעות כלי בשם iFaith: http://www.iphones.co.il/forum/thread189679.html

יש לי מכשיר Iphone 4 פרוץ על גרסא 4.3.5, בסידיה מקבל בירוק shsh:ios 4.3.3, 4.3.5.
לא יכול לשמור חתימות במחשב מקומי כי tinyumbrela לא מזהה חיבור של המכשיר.
האם יש פתרונות או רעיונות מה לעשות ?

5amuel
04/11/11, 22:29
היי !
יש לי אייפון 4 גרסה 4.3.5 ואני רוצה לפרוץ אותו אבל הבנתי שאין פריצה מלאה לגרסה 4.3.5 אז שמעתי
שאפשר לשנמך אתה אייפון לגרסה 4.3.3. מישהו בבקשה יכול להגיד לי איך משנמכים את האייפון לגרסה
4.3.3 ?? אני יודע שיש תוכנה שנקראת tiny umbrella אבל אפשר לשנמך בתוכנה הזו ??
תודה לכל מי שעונה!

Noam
05/11/11, 01:53
היי !
יש לי אייפון 4 גרסה 4.3.5 ואני רוצה לפרוץ אותו אבל הבנתי שאין פריצה מלאה לגרסה 4.3.5 אז שמעתי
שאפשר לשנמך אתה אייפון לגרסה 4.3.3. מישהו בבקשה יכול להגיד לי איך משנמכים את האייפון לגרסה
4.3.3 ?? אני יודע שיש תוכנה שנקראת tiny umbrella אבל אפשר לשנמך בתוכנה הזו ??
תודה לכל מי שעונה!

בדוק לאילו גרסאות יש לך חתימות שמורות:
http://www.iphones.co.il/forum/thread199565.html

meronzak
13/11/11, 14:59
שלום לכולם,

אז ככה:

אז מה זה בעצם ECID?

עקיפת המגבלה:

תהנו.

יש ל איפוד 4 גרסה 4.3.1 ובסידיה שלי אין כלום מה עושים?
ואני גם לא מצליך לשדרג ל 4.3.3

Itaiyz97
13/11/11, 16:32
אתם צריכים להוסיף משהו ולהבהיר קצת על הAPTicket למי שלא יודע למה אי אפשר להשתמש בחתימות של iOS5

Lorendanino
11/12/11, 00:52
אצלי באייפון (4.3.3) פרוץ לא קשורה.. מסומן shsh:ios 4.3.5 מה זה אומרר??
איך אני יכולה לשנמך את האייפד 2 שלי מ4.3.5 -חדש ולא פרוץ ל4.3.3 ??
תוודה!!!!

reaper
10/03/12, 16:17
היום יצאה גירסה 5.1 והאיטונס לא נותן לי לעדכן לגירסה שהורדתי של 5.01, הוא נותן לי ארור (3194), ניסיתי לשנות כל מיני דברים בקובץ ה"הוסט" אבל לא הצליח כלום.
תודה.

roey
13/03/12, 12:24
יש לי שאלה..מקווה לעזרה..(-:
אני על אייפון 4s,סיםפרי, כרגע על 5.0.1,
אני רוצה לעשות ריסטור למכשיר ולהישאר על 5.0.1,
מה הדרך הנכונה והבטוחה לעשות את זה, כדי שאוכל לפרוץ את המכשיר שוב?
תודה

W.Elad
13/03/12, 12:31
יש לי שאלה..מקווה לעזרה..(-:
אני על אייפון 4s,סיםפרי, כרגע על 5.0.1,
אני רוצה לעשות ריסטור למכשיר ולהישאר על 5.0.1,
מה הדרך הנכונה והבטוחה לעשות את זה, כדי שאוכל לפרוץ את המכשיר שוב?
תודה

אם תעשה ריסטור למכשיר תסיים עם גרסה 5.1 ולא תוכל לחזור ל 5.0.1 נכון לעכשיו.

אין אופציות אחרות.

roey
13/03/12, 12:33
אם תעשה ריסטור למכשיר תסיים עם גרסה 5.1 ולא תוכל לחזור ל 5.0.1 נכון לעכשיו.

אין אופציות אחרות.

ואני לא יכול לעשות ריסטור לקובץ 5.0.1 באייטיונס כשלוחצים על SHIFT ובוחרים קובץ שהורדתי מהאינטרנט?

W.Elad
13/03/12, 12:37
ואני לא יכול לעשות ריסטור לקובץ 5.0.1 באייטיונס כשלוחצים על SHIFT ובוחרים קובץ שהורדתי מהאינטרנט?

ואני הייתי בטוח שאני הכי ברור שיש :)

לא, 4S וגם אייפד 2 (שלשניהם מעבד A5) לא יכולים לשחזר בתוך גרסאות 5.
אייפד 2 יכול לרדת מתחת לגרסאות 5 אם יש לו חתימות.
אייפון 4S הגיע עם גרסה 5 ומעלה, כך שהוא יכול כרגע או להשאר באותה גרסה או לשדרג לחדשה ביותר.

כל התורה על רגל אחת.

אין אופציות אחרות כרגע לשני המכשירים הללו...

צר לי, אבל זאת האמת.

roey
13/03/12, 12:41
ואני הייתי בטוח שאני הכי ברור שיש :)

לא, 4S וגם אייפד 2 (שלשניהם מעבד A5) לא יכולים לשחזר בתוך גרסאות 5.
אייפד 2 יכול לרדת מתחת לגרסאות 5 אם יש לו חתימות.
אייפון 4S הגיע עם גרסה 5 ומעלה, כך שהוא יכול כרגע או להשאר באותה גרסה או לשדרג לחדשה ביותר.

כל התורה על רגל אחת.

אין אופציות אחרות כרגע לשני המכשירים הללו...

צר לי, אבל זאת האמת.

תודה על התגובה(-:
האמת שגם לי צר, כי משום מה אתמול בערב האייטיונס החליט לבשר לי שיש פתאום בעיה עם האייפון שלי ושאני צריך לעשות ריסטור...
אז בעצם...אני לא יכול לסנכרן כלום לאייפון...
אבל ממש עכשיו אני שם לב שאם אני מחבר אותו למחשב אחר - המחשב כן מזהה אותו..
מוזר..

W.Elad
13/03/12, 12:47
תודה על התגובה(-:
האמת שגם לי צר, כי משום מה אתמול בערב האייטיונס החליט לבשר לי שיש פתאום בעיה עם האייפון שלי ושאני צריך לעשות ריסטור...
אז בעצם...אני לא יכול לסנכרן כלום לאייפון...
אבל ממש עכשיו אני שם לב שאם אני מחבר אותו למחשב אחר - המחשב כן מזהה אותו..
מוזר..

נסה להכבות ולהדליק מחדש את המחשב.
אם זה לא עוזר
להתקין מחדש את אייטונס.
להחליף יציאת USB

orenfreefall
23/09/12, 00:26
שלום
יש לי אייפד חדש 3 (גרסא 5.1) ואני רוצה לפרוץ אותו.
לא הספקתי לעשות חתימה ב TU לפני שיצאה גרסא 6 לכן לפי TU יש לי חתימה רק ל 6.
אם אני מבין נכון, אין לי שום אפשרות לפרוץ אותו היום? (אין פריצה ל5.1 ואני יכול לשדרג רק ל6?)
תודה על מדריך מעולה!

מעוז זוגרבו
26/11/12, 22:54
אני רוצה לעדכן גירסא ל 5.1.1 וזה עושה לי תמיד שגיאה 3194 באייטיונס מה אני יכול לעשות לגבי זה ובנוסף אין לי גם תחתימות האלה ביכלל סוג המכשיר שלי הוא אייפון 4 32 גיגה

אתה לא יכול לשדרג את האייפון לגרסה שאין עבורה חתימה.

nimi89
10/12/12, 14:26
שלום אני מחפשכבר הרבה זמן ולא מוצא איך אני עושה ריסטור לגרסה 5.0.1 יש לי חתימה אבל איך עושים את זה???