מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אינטרנט חופשי בכל מקום

מתןמתןמתן
11/08/10, 22:01
שלום!

אני חדש בקטע של אייפוד, יש לי אייפוד 3g ו32 ג'יגה ואני רוצה לדעת: אם אני רוצה להתחבר לאינטרנט בכל מקום מה אני עושה?והאם זה עולה לי כסף(הגלישה)? והאם אפשר להרשם לזה בלי קשר לאפסטור ולאייטיונס?
תודה!

מתן:-D !

yakirmanz
11/08/10, 23:37
יש לך אייפוד לא אייפון זה אומר שאין לך שם אפשרות לאינטרנט סלולרי או במילים שלך "אינטרנט בכל מקום" לכן אתה יכול להתחבר לאינטרנט אך ורק במקום שיש לך בו גישה לwifi.
ואין קשר בין החיבור לאינטרנט לאפסטור ולאייטונס.

Noam
12/08/10, 00:03
שלום!

אני חדש בקטע של אייפוד, יש לי אייפוד 3g ו32 ג'יגה ואני רוצה לדעת: אם אני רוצה להתחבר לאינטרנט בכל מקום מה אני עושה?והאם זה עולה לי כסף(הגלישה)? והאם אפשר להרשם לזה בלי קשר לאפסטור ולאייטיונס?
תודה!

מתן:-D !

בקשר לפתיחת חשבון באפסטור דרך האייטיונס
http://www.iphones.co.il/forum/thread103441.html

ipxp
12/08/10, 00:15
האייפוד טאץ' כמו שנאמר יכול רק לגלוש על רשתות WIFI. האייפונים והאייפדים 3G הם בעלי כרטיס סים שנותן חבילת גלישה בכל מקום שיש קליטה סלולרית, וככה זה "כמעט כמעט בכל מקום".

אם אתה עדיין רוצה לגלוש עם האייפוד טאץ' בכל מקום, יש דרך: אם הטלפון שלך עם חבילת גלישה, ויש לו יכולת לבצע tethering, כלומר שיתוף אינטרנט, באמצעות הפעולה הזאת הוא בעצם יקים WIFI משלו (יתרגם את זה מ3G לWIFI אם צריך) וככה תוכל להתחבר מהאייפוד טאץ' לWIFI של הטלפון שלך שזה בדיעבד האייפוד טאץ' גולש על החבילת גלישה של הטלפון שלך.
וזה הכי קרוב שתוכל להגיע ל"גלישה בכל מקום".

oriX
12/08/10, 08:14
מה לעשות אבל בארץ הwifi לא מפותח כמו במדינות אחרות. לפעמים יש wifi בקרבת חנויות אבל לא תמצא רשת בכל מקום.

Noam
12/08/10, 10:47
גם בקניונים אני לא מצליח להתחבר לשום wifi עם האייפון משום מה, במיוחד עזריאלי ת"א,קניון גבעתיים, קניון איילוןן חחח