מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקירה| iPad Camera Connection Kit + סקירת וידאו

ItaiHay
24/07/10, 22:47
‏‫הiPad Camera Connection Kit היא הערכה המושלמת לiPad המאפשרת העברת תמונות מכרטיסי SD/SDHC או מהמצלמה עצמה ישירות לאייפד.‬

‏‫מיוצר ע"י: Apple Inc מחיר: 30 דולר.‬

‫כבר בינואר, כשאפל הציגה את הiPad, אחד האביזרים היותר משמעותיים שהיא רצתה להדגיש איתו היה הiPad Camera Connection Kit. מאז, התוסף עשה רעש גדול, יחד עם פריצות שונות ומשונות המאפשרות לעשות כל מיני דברים נחמדים עם חיבור הUSB שלו.‬

‏‫
http://img836.imageshack.us/img836/8110/67930593.jpg

‏‫מה התוסף עושה?‬
‫הiPad Camera Connection Kit הוא תוסף שמאפשר העברת תמונת מכרטיסי SDHC‬‪/‬‫SD או מהמצלמה עצמה ישירות לiPad שלכם. התוסף מגיע עם שתי מחברים, אחד המחבר SD והשני מחבר הUSB. ‬

‏‫איפה לקנות?‬
‫כדי למצוא את הiPad Camera Connection Kit תהיו צריכים המון סבלנות מאחר ואפל מייצרת אותם בכמות נמוכה בזמן האחרון. בחנויות אפל לא תוכלו למצוא את התוסף הזה. למשל, את שלי קניתי בeBay ב55 דולר. ממליץ בחום לחפש טוב טוב לפני שהולכים על הקנייה הזאת. ‬
‫את הקנייה שלי עשיתי אחרי שהתקשרתי ליותר מ10 חנויות אפל בסביבת העיר Seattle ובסביבת מדינת Florida בארה"ב. לא היה.‬

‏‫איך משתמשים?‬
‫אופן השימוש בהם נורא נוח. כדי להעביר תמונות כל שעליך לעשות הוא לחבר את הכרטיס זכרון שלך/המצלמה שלך לחיבור המתאים ואח"כ לחבר לאייפד.‬
‫כשהתוסף יתחבר, אפליקציית התמונות תפתח ותוכל לבחור אילו תמונות להעתיק למכשיר. תוכל לבחור גם בלהעתיק את כולם למכשיר.‬
‫אחרי כן, האייפד ישאל אותך אם למחוק את התמונות מהכרטיס, לשיקולכם.‬

‫כדי להעביר את התמונות למחשב אח"כ, פשוט חברו את האייפד למחשב וכנסו לתיקייה ש להאייפד והעתיקו את התמונות הממוקמות בimported photos. האייפד מקטלג את כל מה שהעלתם אליו לתיקיות. כל תיקיה היא העלאה שונה.‬

‏‫http://images.macworld.com/images/howto/graphics/150893-ipad-screenshot-importing-images-586_386.jpg‬

‏‫Extra‬
‫חיבור הUSB של התוסף מאפשר לחבר מקלדות USB לאייפד, ללא צורך בפריצה. כל שעליכם לעשות זה לחבר את התוסף עם המקלדת מחוברת.‬
‫שימו לב שהאייפד לא תומך בכל המקלדות מאחר והמכשיר מאבד הרבה בטרייה מחיבור כזה. האייפד יוציע לכם אם המקלדת לא נתמכת. למשל, המקלדת של אפל למחשבים שלה, עם פד המספרים, לא נתמכת.‬

‫כמו כן ניתן לעלות סרטונים שצולמו עם המצלמה ישירות לאייפד. אפשר גם להתחכם עם המכשיר ולשים בתוך כרטיס הזכרון שלכם סרטים לנסיעות, כדי לחסוך מקום באייפד עצמו. פשוט תהיו צריכים להעלות את הסרטונים לאייפד כדי לצפות בהם.‬

‫היו גם דיווחים שהתוסף מאפשר לחבר אוזניות ומיקרופוני USB. דבר מאוד נחמד למי שיש ורוצה.‬

‏‫סקירת וידאו‬
‏‫IH-eQgz9uig‬
‏‫לצפייה בHD או במסך גדול (http://www.youtube.com/watch?v=IH-eQgz9uig)‬

‏‫סיכום‬
‫לסיכום, הiPad Camera Connection Kit הוא התוסף המושלם (והיחידי) להעברת תמונות בין המצלמה שלכם לבין האייפד. הוא עובד כמו שצריך והוא לא כל כך גדול, אז נוח לקחת אותו בדרכים.‬

‏‫http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs073.snc3/14117_1378898556822_1362656637_1065068_4624569_n.j pg‬

bonboni
24/07/10, 23:13
תודה סקירה מעניינת.
מה נימתן לעשות עם הערכה הנ"ל לאחר פריצה?

ItaiHay
24/07/10, 23:23
תודה סקירה מעניינת.
מה נימתן לעשות עם הערכה הנ"ל לאחר פריצה?

הייתה שיטה לחבר כונן חיצוני. היא דיי קשה וצריך מחשב מק בשביל זה.

oriassor
25/07/10, 01:29
גם לי יש כזה לאייפד שלי ואני כן מצליח לחבר מקלדת של אפל עם המספרים אני מקבל הודעה שזה צורך יותר מידי חשמל אבל זה עובד.

Eli
25/07/10, 10:24
סקירה מצויינת !

ipxp
25/07/10, 10:41
חשבתי לקנות כזה, אבל תגיד זה יכול לעבוד עם מכשירים נוספים שאינם אייפד? כמו האייפון או באייפוד טאץ? הרי יש להם את אותו חיבור, לכן זאת רק שאלה של האם התוכנה תומכת בזה

lidor247
25/07/10, 11:00
חשבתי לקנות כזה, אבל תגיד זה יכול לעבוד עם מכשירים נוספים שאינם אייפד? כמו האייפון או באייפוד טאץ? הרי יש להם את אותו חיבור, לכן זאת רק שאלה של האם התוכנה תומכת בזה

לא, לא יעבוד. זה יכתוב לך שהמכישר לא תומך באביזר זה.
כמו שלאייפד יש יציאה ל-vga זה לא נתמך באייפון.

yeitam
25/07/10, 12:40
ביזיון שאפל לא מכניסים למוצר כזה חריץ הרחבה או קורא כרטיסים מובנה כבכול מכשיר נייד שיוצא היום לשוק
וממשיכים במדיניות העושקת שלהם, ומה הכוונה ב"ערכה המושלמת"
מה מושלם בזה?
פשוט מעורר בחילה!

eyalg
25/07/10, 13:45
לידיעתכם, עם jailbreak, ניתן להתקין מסידיה תוכנה (בתשלום) שנקראת - iFile ובעזרתה לראות את התוכן של הכרטיס או אפילו דיסק און קי ולהריץ ממנו סרטים - הם חייבים להיות בפורמט תואם לאייפד כלומר - mpeg4 אבל אפשר להריץ ישירות מהכרטיס או מהדיסק און קי ללא העתקה לתוך האייפד, זה פתרון מצויין למי שרוצה הרבה סרטים ואין לו מקום בזכרון הפנימי.

ניסיתי וזה עובד די טוב (התוכנה קורסת מדי פעם) הרצתי אפילו סרטים ב- HD 720p מכרטיס זכרון פשוט (לא מהיר) וזה רץ חלק !

ItaiHay
25/07/10, 14:24
לא, לא יעבוד. זה יכתוב לך שהמכישר לא תומך באביזר זה.
כמו שלאייפד יש יציאה ל-vga זה לא נתמך באייפון.

אומנם מחבר המצלמה הוא רק לאייפד, אבל תאמין או לא, חיבור הvga מתאים גם לאייפון 4.

lidor247
25/07/10, 18:15
אומנם מחבר המצלמה הוא רק לאייפד, אבל תאמין או לא, חיבור הvga מתאים גם לאייפון 4.

יכול להיות עדיין לא הצלחתי להשיג אייפון 4 לצערי הרב.. אני מקווה שיהיה לי אותו ממש בקרוב וסים פרי!

hebrond
26/07/10, 16:08
לידיעתכם, עם jailbreak, ניתן להתקין מסידיה תוכנה (בתשלום) שנקראת - iFile ובעזרתה לראות את התוכן של הכרטיס או אפילו דיסק און קי ולהריץ ממנו סרטים - הם חייבים להיות בפורמט תואם לאייפד כלומר - mpeg4 אבל אפשר להריץ ישירות מהכרטיס או מהדיסק און קי ללא העתקה לתוך האייפד, זה פתרון מצויין למי שרוצה הרבה סרטים ואין לו מקום בזכרון הפנימי.

ניסיתי וזה עובד די טוב (התוכנה קורסת מדי פעם) הרצתי אפילו סרטים ב- HD 720p מכרטיס זכרון פשוט (לא מהיר) וזה רץ חלק !

האם ע"י הערכה הנ"ל וה-iFile ניתן:
להעביר סרטים מכרטיס הזכרון לאייפד (לאפליקציית הסרטונים המובנית או למקום אחר שממנו ניתן יהיה לצפות בהם)?
להעביר סרטונים שהורדתי לאייפד ע"י YourTube HD לכרטיס הזכרון?
תודה

nati-va
26/07/10, 16:46
איתי- אחלה סקירה, המוצר נראה מאוד שימושי- וזה אחד הדברים הראשונים שאני ארכוש לאייפד שלי..
נקודה אחת שמאוד מציקה לי- למה לא שמו קורא cf?!
הכלי הזה יכול להיות מעולה לצלמים מקצועיים, שכן רוב רובן של המצלמות dslr המקצועיות והחצי מקצועיות עובדות עם cf.. פיספוס אדיר של אפל- קהל יעד של צלמים..

ItaiHay
27/07/10, 14:08
איתי- אחלה סקירה, המוצר נראה מאוד שימושי- וזה אחד הדברים הראשונים שאני ארכוש לאייפד שלי..
נקודה אחת שמאוד מציקה לי- למה לא שמו קורא cf?!
הכלי הזה יכול להיות מעולה לצלמים מקצועיים, שכן רוב רובן של המצלמות dslr המקצועיות והחצי מקצועיות עובדות עם cf.. פיספוס אדיר של אפל- קהל יעד של צלמים..

אני דווקא לא חושב כך. למרות שחיבור זה יעזור לעוד צלמים, השוק היום נשלט בכרטיסי הsd והsdhc. ואם חושבים ברצינות, יש הרבה יותר אנשים עם מצלמות sd שקונים את התוסף הזה מאשר צלמים מקצועיים. לי יש dslr וגם אני משתמש בsd.

nati-va
27/07/10, 17:24
אני דווקא לא חושב כך. למרות שחיבור זה יעזור לעוד צלמים, השוק היום נשלט בכרטיסי הsd והsdhc. ואם חושבים ברצינות, יש הרבה יותר אנשים עם מצלמות sd שקונים את התוסף הזה מאשר צלמים מקצועיים. לי יש dslr וגם אני משתמש בsd.

אמרתי שכמעט כל הdslr משתמשים בcf, ברור שצלמים לא יקנו את זה כי אין cf-אם היה אז היו קונים..
הרבה חברים שלי (כולם צלמים מקצועיים עם גופים cf) אמרו לי כך, להרבה יש אייפד והיה יכול להיות נוח יותר להראות צילומים ללקוחות בסטודיו וכו'..

ItaiHay
27/07/10, 17:28
אמרתי שכמעט כל הdslr משתמשים בcf, ברור שצלמים לא יקנו את זה כי אין cf-אם היה אז היו קונים..
הרבה חברים שלי (כולם צלמים מקצועיים עם גופים cf) אמרו לי כך, להרבה יש אייפד והיה יכול להיות נוח יותר להראות צילומים ללקוחות בסטודיו וכו'..

מה שכן, אתה יכול לחבר את הusb.
אפל, בתור משווקת+מייצרת צריכה לחשוב בגדול. ובגדול, רוב במצלמות היום בשוק הם עם SD. אני מבין אותך ואני חושב שיש משהו במה שאתה אומר, אבל מנקודת המבט של אפל אני יכול להבין את ההחלטה.

OMGipodtouch
27/07/10, 19:11
איתי, קודם כל אחלה סקירה...
אבל למה אתה אומר אייפאד?
(iPud)??
כי אני הבנתי שמבטאים זה iPed (כמובן רושמים iPad אך לשם ההמחשה...)

ItaiHay
28/07/10, 01:18
איתי, קודם כל אחלה סקירה...
אבל למה אתה אומר אייפאד?
(iPud)??
כי אני הבנתי שמבטאים זה iPed (כמובן רושמים iPad אך לשם ההמחשה...)

אני חושב שהבנת הפוך חברי. אני אומר אייפד (iPed) אבל צריכים לאמר אייפד (iPad). זאת טעות שאני עושה.
בכל מקרה, תודה על התגובה. אני אנסה בהמשך לבטא נכון את השם.

tomer1749
05/08/10, 20:09
אני מאוכזב מאוד מapple, הייתי מעדיף להוסיף 30 $ ולקבל את זה מובנה במכשיר

Maor.S
10/08/10, 19:46
איזה סקירה יא תותח

lidor247
24/08/10, 22:42
לאחר ניסוי כלים קטן מיד כשקיבלתי את המשלוח מוצרי אפל מחו"ל, ניסיתי את ה-CameraKit וההבחנה היא שהמחברים לא עובדים עם אייפון 4, וזאת בניגוד לחיבור ה-VGA שהוא אכן מוגדר כמוצר אייפד אך הוא תומך גם באייפון 4.

בכל מיקרה, התאכזבתי לגלות שגם מכשירים שנקנו אחרי מסיבת העיתנאים של אפל ביולי - לא נשלחים אוטומטית עם "במפר" מה שגם לי לקנות אאחד כזה פה בארץ.
ואגב בעיות קליטה לא התגלו אצלי במכשיר...

omeromeromer17@walla.com
27/08/10, 02:25
החלה סקירה זה הדבר הראשון שקניתי לאייפד שלי וזה יותר טוב ממה שחשבתי תודה =] וזה רק מראה שלאפל יש את המוצרים (לפי דעתי ) הכי טובים (חוץ מסוני )

ItaiHay
27/08/10, 02:41
החלה סקירה זה הדבר הראשון שקניתי לאייפד שלי וזה יותר טוב ממה שחשבתי תודה =] וזה רק מראה שלאפל יש את המוצרים (לפי דעתי ) הכי טובים (חוץ מסוני )

בכיף. לאפל יש את המוצרים הנלווים הכי טובים כשמדובר במוצרים של עצמה :) אני לא משווה, אבל אין אופצייה יותר טובה.