מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ZAGG invisibleSHIELD מתקן את בעיות הקליטה, האמנם?

iTouch
21/07/10, 05:23
מגן invisibleSHILED של חברת ZAGG לאייפון 4 מציע פתרון פשוט וקל לבעיית הקליטה של אייפון 4 לפי מספר אתרים ברשת אך בדיקות של המגן עצמו מציגות שהדבר אינו נכון. האם מדובר רק במהלך שווקי אמיתי או בשקר?

7TclSVCPzEs

יש מספר דווחים ברשת שמגן ה-invisibleSHILED של ZAGG פותר את בעיות הקליטה של אייפון 4. כמו כן שוחררו מספר סרטונים לרשת שמראים בדיקות שמוכיחות את הטענה, אך האם מדובר באמת או במהלך שווקי.
התשובה כנראה פשוטה מאוד. הכל תלוי בצורת ההדבקה!!!

בסרטון ניתן לראות בדיקה שאכן מראה שגם כאשר נוגעים בחיבור, אין הפרעה בשידורים. הבעיה שהמדגים שם את רצועת המגן על החיבור בין האנטנות (ממש כיסה את הרווח), בעוד שכשקונים כזה מגן ושמים אותו על האייפון, הרצועות לא מכסות את הרווחים בין האנטנות, אלא מגיעות בדיוק עד לרווח, ומשאירות אותו ריק.

מסקנה -
המגן אכן נותן פתרון מסוים לבעיית הקליטה אך לא פתרון מלא כפי שמופיע בסרטון הבא:

pCxTDyxVVho

(http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:7bjPFM5VAXLsiM:)

harel147
22/07/10, 22:43
זה פשוט אידיוטי, פשוט לקנות את המדבקה היקרה הזאתאפשר לשים חתיכת סלוטייפ או לקנות מגן נורמאלי...

iTouch
23/07/10, 04:23
פה אתה כבר טועה, המגן הוכיח את עצמו כscratch resistent רציני, הוא פשוט לא עושה את הדבר העיקרי שהם מתמחרים בעזרתו את המגן.

NMN19
23/07/10, 12:21
זה פשוט אידיוטי, פשוט לקנות את המדבקה היקרה הזאתאפשר לשים חתיכת סלוטייפ או לקנות מגן נורמאלי...

ידידי אתה טועה, אני משתמש במגן הזה ל3gs שלי כבר כמעט שנה וחצי וזה פשוט יושב מושלם ומגן הכי טוב מפני שריטות וטביעות אצבע.. אז לאייפון 4 הוא יהיה ממש יעיל כך שיכסה את המסגרת מבלי לפגוע בעיצוב וזה בהתחשב שאתה לא מתכוון להשים איזשהו כיסוי אחר לאייפון =]

avi1225
23/07/10, 13:28
כל מי שמוכר היום אייפונים יד שנייה אין על המכשיר שריטה אחת.אין שריטה אחת כי מהיום הראשון הוא עם כיסוי נורמלי לאייפון אני לא ראיתי בחיים אייפון בלי כיסוי גם מאחורה אז גם באייפון 4 אני יעשה ככה ולא תהיה בעיית קליטה.

iTouch
23/07/10, 16:21
^
לא הבנת שהמגן הזה לא מתקן את הבעיה?

harel147
24/07/10, 02:27
ידידי אתה טועה, אני משתמש במגן הזה ל3gs שלי כבר כמעט שנה וחצי וזה פשוט יושב מושלם ומגן הכי טוב מפני שריטות וטביעות אצבע.. אז לאייפון 4 הוא יהיה ממש יעיל כך שיכסה את המסגרת מבלי לפגוע בעיצוב וזה בהתחשב שאתה לא מתכוון להשים איזשהו כיסוי אחר לאייפון =]

זה ממש טיפשי לסמוך על מדבקה עם פלאפון כמו האייפון 4... כל מכה קטנה והוא נישבר, זכוכית גם מקדימה וגם מאחורה.. האייפון 4 שאני יקנה יהיה שמור טוב עם מגן נורמאלי ולא עם מדבקה שמונעת שריטות.....

yizhaq
26/07/10, 11:26
כל מי שמוכר היום אייפונים יד שנייה אין על המכשיר שריטה אחת.אין שריטה אחת כי מהיום הראשון הוא עם כיסוי נורמלי לאייפון אני לא ראיתי בחיים אייפון בלי כיסוי גם מאחורה אז גם באייפון 4 אני יעשה ככה ולא תהיה בעיית קליטה.

יש לי כיסוי מקדימה בלבד ( קניתי 20 ב25 דולר באיביי מחליף כל כמה זמן כשאני רואה הרבה שריטות) וזהו, כולו שרוט מכל מקום אחר, גם כך הבלוק הזה גדול עוד להוסיף עליו מגינים למיניהם? זה רק טלפון.

orez1589
29/08/10, 18:59
לי יש את ה invisibleSHIELD ( שדרך אגב לא מתקן לי את בעיית הקליטה) שנראה מעולה על המכשיר! ועכשיו אני הזמנתי באמפר בחינם! הגנה מושלמת!