מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : צריך ייעוץ לגבי פתרון כללי לרכב (דיבורית+מוזיקה)

ilPAL
16/07/10, 15:10
אני אתחיל מהמטרה הסופית שלי, שהיא לדבר ולשמוע מוזיקה איכותית.
אשמח אם הפתרון עצמו יהיה משהו שמתאים גם למכשירים אחרים (אם בעתיד לא יהיה לי אייפון) ואם אפשר להעביר לרכב אחר במידה ואני אחליף רכב.
עוד דברים שאני אשמח אליהם: שהוא גם יטען את האייפון (למרות שזה לא קריטי כי תמיד אפשר לחבר מטען מהמצת) ואם יהיה לו שלט על ההגה.
התקציב שלי גבוה.

כרגע לרדיו באוטו שלי אין שום כניסות (חיבור pl לאוזניות, או usb או תמיכת bt כלשהי).

אפשרויות #1 שחשבתי עליה היא דיבורית bt שתומכת a2dp ושמתחברת לרמקולים של הרכב (לא מעוניין בכאלו שמגיעות עם רמקול משלהן ואז שומעים רק מונו, או שמשדרות fm כי האיכות לא משהו).
המחיר של דיבוריות כאלו הוא 1000+ ש"ח כולל התקנה.

אפשרות #2 היא לקנות רדיו דיסק עם חיבור bt, אבל אני לא מכיר כאלה שתומכים ב-a2dp (אחרת אני לא אשמע מוזיקה כמו שצריך) וחשוב לי שגם ישמעו אותי טוב כשאני מדבר בדיבורית, והבנתי שהמיקרופון לא עובר דרך משהו ייעודי אלא צריך לצעוק לאייפון שכמובן אחבר אותו לאיזה מעמד והוא יהיה רחוק ממני.
המחיר של מערכת כזאת הוא 900 ש"ח והתקנה של עוד 100 ש"ח.

אשמח לשמוע עוד אפשרויות והצעות.
תודה מראש!!!

sharon
19/07/10, 12:03
לחברת parrot יש דיבורית יעודית לאייפון כולל usb מותקנת אצלי ברכב כבר איזה חצי שנה אני לא בטוח אבל נראה לי 8300 היא כוללת שלט הגה מנגנת שירים מהרמקולים של הרכב מנתקת את הרדיו בעת שיחה יש לה כניסה 3.5 תומכת עברית בקיצור מעולה וכמובן שהיא גם מטעינה את האייפון

ilPAL
19/07/10, 22:44
לחברת parrot יש דיבורית יעודית לאייפון כולל usb מותקנת אצלי ברכב כבר איזה חצי שנה אני לא בטוח אבל נראה לי 8300 היא כוללת שלט הגה מנגנת שירים מהרמקולים של הרכב מנתקת את הרדיו בעת שיחה יש לה כניסה 3.5 תומכת עברית בקיצור מעולה וכמובן שהיא גם מטעינה את האייפון

את/ה יכול/ה טיפה יותר לפרט, כמה היא עולה? וההתקנה חינם? העברה לרכב אחר?
איך היא מבחינת איכות מוזיקה (a2dp)?
איך הטעינה מתבצעת? יש לה מעמד מיוחד לאייפון? הוא מגיע מהמצת או ממערכת החשמל של הרכב?
וכו' וכו' :)